15.del
Čez kakšne pol ure že narediva zvrhan ''stolp'' palačink. Lou mi reče, da skoči po nekaj v trgovino če lahko nadaljujem sama. Odgovorila sem mu »ja seveda« Ravno hočem speči še zadnjo palačinko me nekaj špikne v rebra. Ko se obrnem je zamano stal Liam. Ta nevarna bližina me je kar malce prestrašila. Kar naenkrat začutim njegove ustnice na svojih. Poljub sem mu vrnila. Tam sva se poljubljala nevem koliko časa ko se nama posreči »odlepiti« drug od drugega me Liam vpraša: » ema bi bila moja punca. Vem da se poznava komaj 2 dni ampak to kar čutim do tebe ne moram brzdati.« odgovorim mu »hvala enako ampak ne poznava se še dobro. daj mi dan,mogoče dva da razmislim. Več kot reči ja ne morem ampak pri sebi moram razčistiti, o svojem življenju okej? 99% mojega srca prekrivaš ti moram najti še tisti 1% da bova lahko par. Prosim ne zameri.« »okeej bom počakal pa tudi če 100 let. Vedi, da te ljubim.«
08. april 2012
u84822
u84822
next
13. april 2012
next
13. april 2012
u63958
u63958
next
14. april 2012
16. del.
Po tem stavku, sem našla še tisti 1%, ki sem ga iskala. Takoj sem ga poljubila. On pa le vpraša » to pomeni ja?« »ja« mu prišepnem in me poljubi.

Takrat zaslišim Harry-a in Niall-a: h-Harry n – Niall e- jaz l-Liam L-Lou z- Zayn
h- Heeej vi2 je slučajno kaj kar mi nevemo?
e- aaam…***me prehiti Liam***
l-hmmm… po tem trenutku naprej ja…***pride še Lou***
L- heej kaj pa mamo tukaj?
h- aaaam en popolen par, ki noče priznati, da je par! ***Liam me objame okoli pasu*** l-saj nihče ni rekel, da nisva samo nisva prišla do besede.
z- sem prav slišal? Vi2 hoditaa?
e- prvič dobro jutro, drugič ja, tretjič pojdite jest saj z Lou-jem nisva zaradi zraka se mučila s palačinkami. ****Liam me čudno pogleda**** in vpraša »pikica, kaj ti neboš jedla?« »sem že***in mi telefon zazvoni*** pa še nekdo me kliče« mu odvrnem in se mu nasmehnem.
Pridem v sobo in dvignem telefon…
******************************************************************************************
19. april 2012
u84822
u84822
next!
19. april 2012
Next : 33
19. april 2012
next
19. april 2012
17. del
Pridem v sobo in dvignem telefon. Klical je Tadej pogovor:
T- Tadej J- jaz
J- Tadej si res ti? T- ja jaz sem… eej rad bi ti neki povedu. J-govori. T- potrebujem nasvet. Glej vračam se v Slovenijo k očetu (do zdaj je živel v Angliji z mamo) in….***ga prekinem*** J- si še v Angliji? T- ja v Londonu sem. J- supeer jaz tudi. T- WTF?? Rees kje si? J- veš v onem hotelu, ki ga ima skupina One Direction. T- aaaaaa vem kje to jee! Glej blizu je nek bar se lahko tam dobiva na pjači nekaj ti moram povedati o Martini. J- MARTINI? Kdaj moram priti? T- aam lahko drugi teden ponedeljek ob 14:00. J-Okej pridem se vidiva. Moram iti dijoo T- čaaau!

Opazim, da me pri vratih opazuje Niall. On je vedel nekaj osnovne slovenščine zato me vpraša » kdo je Tadej?« »bivši sošolec« mu odgovorim » če mi ne verjameš ga lahko pokličeš in vprašaš« »ne,ne saj ti verjamem« »kje pa je Liam?« ga vprašam. » v sobi. saj res čaka te«
***********************************************************************************************************

Next?
19. april 2012
u84822
u84822
Next! dons!
19. april 2012
next
19. april 2012
Next *.*
Čim prej :Đ
19. april 2012
neext
19. april 2012
u63958
u63958
next!
19. april 2012
Evoo vam next:

18. del
Ko stopim v sobo ni ne duha ne sluha o Liam-u. Ravno sem hotela vprašati kakšna šala je to me je nekdo zadaj objel za pas in me poljubil. Ta nekdo je bil moj preljubi Liam. Obrnila sem se in ga strastno poljubila. Ko sva končala sem komaj opazila da je zgoraj brez odspodaj pa je imel kopalke. Vprašal me je, če bi se šla tudi jaz kopat z njimi, privolila sem in odšli smo na neko kopališče ki je bilo božansko. Vsaj zame.

Ko sem hotela stopiti v vodo me je nekdo porinil vanjo. Mislila sem da je kdo od fantov. Ampak ne… bila je Nina.

19. del
»Aaaaah! Daj no! A mi moraš pokvariti najlepši dan v mojem življenju?« sem si mislila. A rekla nisem nič. V ozadju sem videla Harry-a, ki jo je hotel poriniti v vodo a sem mu odvrnila » pusti jo se ji bo maskara razmazala!« Vsi smo bruhnili v smeh. Nina pa se je obrnila in kot vsaka Barbika se je delala, da ji besede niso segle v srce, a ji ni uspevalo. V kopališču smo preživeli enkraten dan. Skupaj smo se tunkali in zganjali norčije v vodi kot otroci iz vrtca. Ko smo prišli domov smo bili utrujeni od vsega, kar smo počeli. Bila sem tako utrujena da še gledati nisem mogla več. Hitro sem se struširala in zlezla v mehko udobno mojo preljubo posteljo. Kmalu me je zmanjkalo. Ponoči me prebudi moj nepreljubi telefon. Niti pogledala nisem kdo me je klical. Začela sem: Kdo si? Kaj si, da si drzneš buditi sredi mojega spanca?!
J-jaz K-klicatelj/klicateljica
K- Khmm Ema? Tukaj je pol šest popoldan in ja tukaj Martina.
J- Kdo, kaj, zakaj?*sem še vedno dremala zraven in še na pol sanjala o Liam-u.*
K- Draga moja! DOBRO JUTRO! ČE ŠE SPIŠ! TUKAJ TVOJA NAJBOLJŠA PRIJATELJICA MAAAAAAAAAAAARTINAAAAAAAAAAAAAAAA!*Se mi zdere v slušalko*
J- oooh ja Martina dobro jutro, oziroma dober dan!
In najin pogovor se je zatekel še dolgo v jutro. Nekje ob 4ih zjutraj sva končali svoj pogovor.
************************************************************************************

dala sem 2 tko da danes več nexta ne bo.
19. april 2012
next
19. april 2012
u63958
u63958
next!
19. april 2012
Škoda : (
Next : 33 Že za ju3 ^.^
19. april 2012
u84822
u84822
next
19. april 2012
nej vam boo:

20. del
Preostanek noči oz. jutra sem sanjala neko punco, ki je osvajala Niall-a. Ta »punca« je bila Nina. Poročila sta se, imela otroke, jaz sem bila poročna priča,… iz te more sem se prebudila 6 minut preko 8. [zjutraj] Hvala bogu sem dojela da so bile le sanje, kajti če bi bilo res bi se ubila.
Č
E
Z

E
N

M
E
S
E
C
Ooooh še 2 dni do šole. -.-''' Za srednjo šolo sem se odločila da jo bom obiskovala v Londonu. Mami in oči sta to sprejela kot, da me ne bosta nikoli več videla. Obiskovala bom 3. Londonsko gimnazijo, katero obiskujejo tudi fantje. V tem enem mescu smo se neverjetno zbližali. Z Liam-om sem skupaj še en mesec in dva tedna. Danes si gremo nabavit vse potrebno za šolo. Vem nekoliko pozno, a kaj moraš fantje so pač fantje.
19. april 2012
neext
19. april 2012
u84822
u84822
next
19. april 2012
u63958
u63958
next
19. april 2012
Next : 3
20. april 2012
Zvečer nextam
20. april 2012
21. del
We're like na na na, then we're like yeah yeah yeah, always like na na na… so me prebudili fantje. »It's 1. September!« Se zdere Niall. »Ja,ja moram res v šolo?« »Da, draga.« reče Liam. »uuuf, danes pa bo nekdo fazanček,fazanče,fazančeek!« se zadere Harry. » Jaaa, komaj čakam. Haha.« opazila sem da so vsi fantje že oblečeni zato sem se tudi jaz in naličila sem se tudi. Malo pudra, malo maskare in sem že.
Odpravili smo se proti šoli. Kar obstala sem. Naše šole so proti tej gimnaziji 0.

Ko stopimo vanjo enostavno se ne zavedam kje sem. Ozrem znano osebo. Tjašo mojo bivšo učiteljico pevskega zbora saj ko sem prišla v London sem se iz zbora prepisala. Harry-u prišepnem, da grem samo nekoga pozdravit. Takoj, ko me opazi me objame in vpraša kaj delam tu. Odgovorim ji: »aah dolga zgodba. Ali nas boš ti učila glasbo?« izvem, da nas bo učila glasbo in da bo moja razredničarka. Uuuh vse sem si oddahnila, saj je ona najboljša učiteljica na svetu.
************************************************************************************************
Zvečer nisem imela časa tko da se nextala zdej upam da niste zamerle.
21. april 2012
u84822
u84822
next
21. april 2012
u63958
u63958
next
21. april 2012
neext
21. april 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani