Waaau *_* ful dobro piseta (: neeeeext
15. december 2015
Heyyyy!!!!
POČITNCE!!!!!!!!! YAYYYY!!!!!! NŠ ZASLUŽEN ODMOR!!!!!!!!!!!!!!!!!
JZ SM FUUL VESELA...
Hvala za vse nexte
fulll vs mam rada pa seveda svojo Meto- mojo sopisateljico k je itak najboljšaaa!!!!!
No gremo k nextu?
--------------------------------------------->

Jade:
Počasi sva se zibala v ritmu glasbe. Najlepše trenutke mojega življenja... sem preživela v šoli? Waw. Sej sem 99%, da sanjam. Bila sem že na 100 plesih, ampak še nikoli nisem plesala na počasni ples. Vedno sem sedela nekje v kotu in se dolgočasila skupaj z Bello. Nevem kaj bi brez nje. Vrjetno končala v kakšnem jarku s podganami in malimi belimi pudlji, ki bi me živo požrli... Prenehala sem razmišljat o tem kako velik idiot sem in se raje posvetila Harryu. Izgledal je kot angel. Nasmehnila sem se mu in nasmeh mi je vrnil. Skoraj sem se stopila. Za njegov nasmeh bi ubijala. Malo sem se razgledala po dvorani in opazim... Bello in Louisa. Bila sta objeta, vrtela sta se v ritmu neke glasbe, ki mi je bila nekako všeč. "Glej Louisa in Bello," sem potiho rekla Harryu. "Luštkan par sta." "Hej... nisem še pozabila na tisto tvojo obljubo!" "O tem, da te bom prepričal kako punk-rock sem?" "Jop!" čakala sem na njegov odziv. "Pridi z mano!" odpeljal me je na šolsko dvorišče. "Mmm... Kam me pelješ?" še kričala, ko sva tekla proti nakupovalnem centru. "Boš videla!!" se je zarežal in še hitreje tekel. Sledila sem mu do parkirišča pred centrom. Vsa zadihana sem tekla v oblekici po parkirišču. Vstavila sva še šele pred vhodom. "Notri ne moreš taka!" prijel je za blago obleke in raztrgal šive. Uničil je popolno obleko. "Harry!!!" sem zavpila. "Samo sprosti se!" prijel me je za roko in odpeljal v trgovino....

Žal mi je ker je kratko ampak mi je vmes 3x vn vrgl hehehehe
23. december 2015
Oooooooo toooo je tok popounooo in ti si res top res bevem kva bi brez tebe
23. december 2015
Nexxtt
24. december 2015
Neext
25. december 2015
Srečno novo leto vsem
Rada vs mam ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡
01. januar 2016
Hvala enako
02. januar 2016
Next
Nova bralka
03. januar 2016
Zavohala sem njegov parfum ki me je na nek nacin omamljal in takrat sem doumela da sem se zares zares zaljubila nisem umaknila pogleda od njega on pa ocitno ne od menehandWriting
Upala sem da se ta pesem ne bi nikoli koncala a se je tako kot vse
Dobre stvari tudi ta pesem koncala tko da ja ko je bilo konec pesmi sem ga pogledala naravnost u oci bil je obcutek kot da se utaplam u njegovih prelepe kot ocean modre oci nato me je povlekel za roko in me odpeljal v garderobo sploh nevem kako se je tako dobro znasel na nasi soli ampak ko sem za trenutek pogledala nazaj nisem nikjer videla Jade in Hazzo ko sem se obula in oblekla sva odsla ven sonce je ravno zahajalo in usedla sva se na klopico ki je bila na super lokaciji in takrat se je zgodil najin prvi poljub

Bilo je tako carobno in vse to in res sem se pocutila dobro vedala sem da sem se zaljubila vem da se morda slisi kot. Da sem se seleprvic zaljubila a se nisem zaljubila sem se ze velikokrat ampak nikoli se ni izslo ali se nihce ni zaljubil vame ali pa me je kdo prevaral zato tudi louisu nisem takoj zaupala ampak upam da me razumete to sem louisu tudi povedala
Rekel mi je da me ne bo nihce vec prizadel objel in pogledal me je tako zascitnisko da sem se prvic v zivljenju pocutila zares varno
Vem da je malo krajse ampak ko bodo pocitnice bo daljse
09. februar 2016
Neext
14. februar 2016
še dva nexta pa pride nov dalši Next
10. marec 2016
Next
22. marec 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani