Next pride do nedelje kjer boste izvedeli nadaljevanje neklxta iz prejsne strani se pravi kaj se je zgodilo na po prvem srecanju
30. oktober 2015
hey ja ok klele je moj next ki je res slabsi od matinga ker je meta najboljša pisateljiva everrrrr pač samo povem ane no gremo k nextu?-------->

Jade Walker
Zagledala sem angela, ki je stal pred mano. Wahahaawww!!! Ta tip je cute... ta tip mi je znan! Ta tip je... HARRY FUCKING STYLES!!!!!! Nisem nekakšna fanica, če že nekaj sem prej hater ampak ne maram skupine... Harryu pa bom dala priložnost... Mislim saj je lep, izgleda prijazen... Lagal mi je!!!!! Louis je ravno želel povabiti mojo bff na pjačo zato sem prijela Harryevo roko in ga zvlekla na samo. "Hej komaj sva se spoznala!" je rekel v smehu. Meni tukaj ni čisto nič smešno... Spustila sem njegovo roko in ga pogledala. "Glej tudi ti si mi všeč," pogledal je naokrog, "ampak ne moreva kar tukaj!" Grdo sem ga pogledala. Ali namiguje na... O moj bog!!!! Najraje bi ga počla tako, da bi se mu glava okoli ubrnila. "Jack huh?" namenila sem mu še strožji pogled. "Nisem hotel, da sem ti všeč samo zaradi skupine!" je zakričal. "Če bi se šlo koliko si mi všeč glede skupine te ne bi imela ravno rada! Pa zakaj misliš, da sem tako plehka.... in da sem kurba?!?!?!!?" no sedaj sem ga pa res počla. "Awč! Pa sej nisem mislil tega... samo kar naenkrat si me poteglina nekam na samo... Kaj pa sem vedel kaj hočeš od mene!!!" prijel se je za lice. "Joj oprosti.... Ampak sovražim lažnivce!" sem se mu opravičila za udarec. "Sej je ok... Tudi jaz sovražim lažnivce," se je nasmehnil. "Zakaj si mi potem lagal?" "Mislil sem, da boš zaradi slave drugače gledala name... sej veš," pogledal me je. "Resno ti to povem še zadnjič... Nisem PLAHKA TI IDIOT!!!!" še enkrat sem ga skoraj udarila. "Pomiri se no!" prijel me je za roko, ki se je že dvignila, da bi ga udarila. "SAJ SEM MIRNA!!!" iztrgala sem svojo roko iz njegovega močnega prijema. "Si res?" se je nasmehnil. "JA SEM!!!" sem še enkrat zaupila. Pa kaj ni jasno temu človeku. "Res?" "Ja." sem rekla malo bolj mirno. Nasmehnil se je. "Začneva znova?" tiste njegove jamice v ličkih so se spet pokazale. Prikimala sem v smehu. "Živjo! Moje ime je Harry Styles. Imaš kakšno ime ali ti lahko rečem Moj angel?" se je nasmehnil. "Jade Walker sem in me veseli, da sem te končno spoznala Harry," rokovala sva je. "Torej ti ni všeč naša skupina?" dregnil me je v ramo.
07. november 2015
Oooo pa res miljonkrat bols pises ane halooo hahah ja najbolsa si tti neexxttt
08. november 2015
Oooooo harry
Prf jee next!
08. november 2015
Masa ti took dobr pises d bos mogla se enga napisat hahahahaha
08. november 2015
Ej masa kera je nasledna haha
15. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. november 2015
Hvalaaaaaaaalaaa
Bi mogoče uglasevali? Hvala vseeno < 333 》 》 》
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Nasmehnila sem se mu: "Nah... niste ravno presežek kajne?" sem mu rekla. " Kako prosim?" me je pogledal. "Mislim... Vaš izgled vas je pripeljal do uspeha. Samo lepi ste to je vse... vaša glasba ni ravno waw! Ste kot na kakšna slaba kopija The Beatles... Poglejte Kiss... oni ne izgledajo ravno božansko ampak njihova glasba pa ubija!" mogoče še ne strinjate z mano ampak sem povedala resnico pa če vam je to dejstvo všeč ali pa ne! "Samo zaradi izgleda," sem še enkrat poudarila. "Vedno so me učili naj gledam pozitivno na vse kar se mi zgodi," je začel, "Torej ti je všeč moj izgled ha?" se je glupo nasmehnil. "Ugh... Kar skušam povedati je, da mi vaša glasba ni všeč, ker sem avstralska-punk-rock bejba in ne ti britanski-pop-model..." sem mu poskušala razložiti. "Veš nekam- uhhhh sedaj pa razumem..." nekaj je začel krili ti z rokami. Kaj mu dogaja? "Ti si 5sos fanica! Ti si prevec 'punk-rock' za One direction jaaa? Ti si mahnena na boy-bande ampak ti nismo mi vzeli srca... 5sos ti ga je!" se mu je začelo trgati. "Pa naj ti povem eno malo zanimivost: Mi smo odkrili 5sos! Oni so bila naša pred skupina na turneji! Brez nas oni ne bi obstajali!" "Vrjemimi srce, da vem vse o nastanku njihove skupine," sem ga potreplajala, da se je malo pomiril. "No ti punk-rock bejba tako ti bom rekel... daj mi 3 dni časa, da ti dokazem kako zelo zna biti ta britanski-pop-model punk-rock-" hotel je nadaljevati pa sem ga prekinila: "Harry niti ne trudi se... imam precej trdno mnenje veš," sem se nasmehnila. "Poslusaj! Če mi uspe v 3 dneh greš s mano na zmenek, če mi pa ne in zmagaš ti... Te spoznam in ti uredim zmenek s..." pogledal me je ker ni vedel mojega najljubšega člana. " ASHTON!!!" sem se zadrla. "Prav.... Če izgubim imaš zmenek z ashom in spoznal te bom s celotno skupino," nasmehnil se je. "Itak vem da bom zmagala tako da se niti ne bojim staviti.... zmenek z ashom že prihajam!!!" sem se zadrla. "Torej imava dogovor," je rekel, ko sva si podala roke in tako uradno uveljavila stavo. "P.s.: Dokazal de bom tako, da se poslovi od Asha in se začni pripravljati na najin zmenek;" je rekel v smehu. " Dream big son!" sem rekla in pomeziknila.
Sliko dobite potem
Zelo je kratko in je veliko napak saj sem na telefonu
Rada vs mam
In rada imam svojo ne vrjetn sopisateljico ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡
20. november 2015
Ooooohvala najraks te mam in si najbl popouna se dobr d te mam
20. november 2015
next
21. november 2015
heyyyla nov nexxxtt
bi mogoce oglasevali? rada vas mam
=======================================================================

Isabella
zagledala sem se v njegeve kot ocean modre oči in njegov nebeški obraz o moj bog pa saj je to Louis Tomlinson iz 1D resno kot da ne more biti kdo druggg ampak vseeno je bil tako lep da kar nisem verjela svojim očem da pred mano stoji nekdo tako lep ampak ok še vseeno je lagal! "ZAkaj s se zlagal kdo si?" sem mu odvrnila jezno rekel mi je " bal sem se da ti bom všeč samo zato ker sem slaven" uou sm rekla malo se ustavi cakaj on to meni pa saj nisem plehko dekle hotela sem mu dati eno veliko klofuto ampak me je moja podzavest ustavila da nisem mogla nižesar samo gledala sem ga in rekel je " oprosti mi nisem te želel užaliti" "ok ja vem sem mu odvrnila" rekel je " bi sla se vseeno z mano na pjačo?" hotela sem odgovoriti ko pa sem opazila da Jade in Louisevega prijatelja ni nikjer in vprašala sem ga kje sta in rekel je da bo poklical njega in jaz sem poklicaa Jade povedala sem ji da grem na pjačo in reklaje da se me bo kasneje poklicala in da v tistem trenutku ne moere ničesar več reči malo sem čudno pogledala nato pa stopila z Louisem v prelepo kavarno ki je bila v bližini nisem si mislela kako hitro bo minilo to popoldne in kako se bom imela lepo v njegovi bliži res sem se počutila dobro ko sva se zvečer poslavljala je rekel če bi lahko jutri zvečer sla z jim na sprehod malo sem se zasmejala in pogledala na stran in mu odgovorila da lahko ko sem prišla domov je tam že bila Jade in še celi dve uri sva se pogovarjali kako je bilo ko je bilo čas da grem spat sem se ulegla v posteljo ter premišljevala kaj se je danes pravkar zgodilo vzela sem prenosnik in posluša njihovo pesem rs je imel angelski glas mislim je to mogoče Bella si se ravnokar zaljubila sploh se ne prepoznam več zaspala sem ko sem se zjutraj zbudila je bila ura že deset in hitro sem prpravila zajter zase in za mojo najboljšo prijateljico natoo sva šli v šooping ljubila sem nakupovanje ko sva prišli nazaj je bila ura že štiri mislim kako hitro sem se odšla pripravit imea samo še eno uro!!! hitro sem pohitela
obleka
]
make up

res da ni nekaj posebnega ampak halo šla sva samo na sprehod ko sem prisla na dogovorjeno mesto je ravno takrat prisel Lou in bil je neverjetno cudovit
.....
next pride se danes samo moram it na drig racunalnik tako hvala vam da
27. november 2015
obleko pa make up tud se dobite
27. november 2015
Ok obleka

29. november 2015
u200624
u200624
next
29. november 2015
heila evo tuki je next
upam da vam bo ušeč
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ko sem prišla na mesto kjer naj bi se srečala sem ga zagledala ko je začel stopati proti meni

bil je enostavno kot angel ko je prisel do mene me je pogledal in me povabil na sprehod ob obali

ko sva se nehala sprehajati sva se usedla na nek pomol bilo je res lepo voda je pluskala ob pomol res sem se zabavala ob njem ko sva nekaj časa tako sedela se smejala in pogovarjala in naenkrat je zapihal hladen veter kar stresla sem se ker je bil res res hladen ko je to videl Lou me je vprašal "Te zebe?" odgovorila sem mu " ah saj je ok" "res?" se ni dal " ja ok malo me zebe ampak ne preveč" brez besed je takoj slekel jopico in mi jo ogrnil okoli ramen pogledala sem ga "ampak zakj" "ker ne morem pustiti da tako ljubko punco zebe" "in ti misliš da mi je vseeno zate kaj pa ti a tebe pa ne zebe'" sem mu odgovorila "bolje da me zebe kot da se ti prehladiš" samo nasmejala sem se zopet je zmagala in ko sva se že približala drug drugemu mi je nenadoma zazvonil telefon bila je Jade ohhhhh Jade na en način sem sovražila ta občutek ampak še dobro skoraj bi ga poljubila saj nimam ničesar proti njemu ampak ne poljubljam kar enih tipov mislim halo nisem plehkahitro sem se oglasila
JAZ:heii
JADE: hey
JAZ: kaj je narobe Jade
JADE: nič samo heyy a bi lahko čim prej prišla domov
JAZ: ja ok prihajam
JADE: kvala ti in oprosti
JAZ:ni panike pridem takoj
obrnila sem se proti Louisu "kaj je" je vprašal rekla sem mu"Jade me je prosila e lahko pridem domov skrb me kaj je narobe in rekel je da je ok in že sem mu hotela vrniti jopico ko mi je rekel naj jo obdržim saj mu jo bom že drugič vrnila zahvalila sem se mu in rekel je če me pospremi in rekla sem"zakaj pa ne" in odšla sva in ko sva prišla do hiše kjer sva bili z Jade me je povabil na koncert ki bo jutri ob 18.00 ko bodo nastopali in res nisem mogla odvrniti ker sem vedala da bi me vseeno prepričeval rekel je da bom čisto pri odru in da mi je že rezerviral karte nasmehnila sem se mu in se mu zahvalila in nastopil je čas slovesa poslovila sva se in odšla sem v hišo ko je Jade že začela govoriti da greva jutri nakoncert in se mi opravičevala za to da sem šla prej domov iz mojega zmenka grdo sem jo pogledala saj sploh ni bil zmenek sem ji rekla vendar se je samo za smejala ker je bilo že pozno in ker sva imeli jutri neka predavanja v šoli sva odšli spat..
mnenja kritike pa hmal se bo zapletl use skupi tko da ja
30. november 2015
u201358
u201358
Next
30. november 2015
nexxxxxxxxxxxtttttttttt nujn!
full dobr pišeta!!!
30. november 2015
do petka pride next pa se posnetek ce zelite
01. december 2015
itak
01. december 2015
Next
04. december 2015
Hejlaaa!!!
Oky sedaj pa še moj next
Rada vs mam<333
pa Metaaa ti pišeš fenomenalno in me je prov sram dt moje nexte k so kr neki!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na kratko... Sovražim šolo! Sovražim, sovražim in še enkrat SOVRAŽIM!!! Poslušam učitelje, ki ponavadi nimajo kaj dosti pametnega za povedat. Gledam prostale šolske delavce kako se zdolgočaseno vlečejo po hodniku in opravljajo svoje delo. Moji sošolci se igrajo idiote medtem, ko sošolke zapravljajo čas z opravljanjem piflarjev. V šoli sem nekako v povprečju. Nisem nek izobčenec, ki na potiho načrtuje umor učiteljice za zgodovino... Nisem pa tista popularna avša, ki se da dol z vsakim tipom, ki pride mimo. Zlata sredina. Skupaj z Bello sva sedeli v razredu za matematiko. Tudi matematiko sovražim! Ne samo zaradi neznosno dolgočasne učiteljice ampak tudi zaradi dolgočasne snovi. Na sploh vse v zvezi z matematiko me sili na bruhanje. Ulomki, računanje, seštevanje, odštevanje, deljenje, množenje, decimalna števila... UGH!!! Ampak sem mogla preživeti. Tista šolska ura se je vlekla kot celotni ponedeljek ampak sem preživela. Naslednja ura pa je bila... SLOVENŠČINA!!! Učiteljica tega predmeta me sovraži. Jaz pa njo... tako delujejo stvari v šoli, ne? Usedla sem se na svoje mesto. Bilo je prav strašno gledati prazno mesto poleg mene... Bella je šla k zobarju! Ampak za mano ni bilo praznega sedeža. Prav nasprotno! Za mano se je tako kot zmeraj usedel nek tip z živo barnimi lasmi. Poleg njega pa njegova punca.Oba sta odštekana. Barvasti lasje, pirsingi in punca je polna tetovaž. "Hej! Sarah!" je čez cel razred zavpil Michael. "Ja, Mikey?" je rekla punca. "Poglej tisto!" s prstom je pokazal name, "Bodoča Mrs. Styles, ha?" "Kako za... Kako ti to veš?" "Imam pač veze," mi je predrzno odgovoril. Hotela sem ga udart, da bi se mu sanjalo o tem... pa je vstopil... HARRY? "Hey? A lahko dobim Jad-" njegov pogled se je ustavil na meni. Na široko se je nasmehnil. "Jade," je dokončal stavek. "Sredi pouka je," ga je grdo gledala prfoksa. "Bom počakal," mi je pomežiknil. Ta slovenščina je minila precej hitro saj so bile moje misli vedno pri Harryu. Stekla sem iz razreda takoj, ko sem zaslišala zvonec. "Harry! Kaj delaš tukaj?" sem se nasmehnila in ga brez razmišljanja objela. "Nekdo me je pa vesel!" lahko sem slišala njegovo hihitanje. Še močneje me je stisnil. "Malo sem te prišel pozdraviti," je rekel, ko sva prenehala z objemanjem. "Kje je Bella?" "Pri zobarju..." "In kako si?" me je vprašal. "Sedaj, ko si ti tukaj sem veliko bolje." "Oooo babe!" me je še enkrat stisnil k sebi. "Ampak še vedno te ne maram!" sem ga odrinila od sebe. "Ja seveda! Obožuješ me!" je tolažil sam sebe. "Hahahah ne pa ne!" sem se zlagala. Hja res je... obožujem ga!
11. december 2015
Oooooo to je took prfect prov omfg miljardokrad bols pised od mene mene je srem k mam tako bedne nexte da omg
11. december 2015
Omfg masa to j tok prfect
^0^
Next!
12. december 2015
Neeeeeeext
12. december 2015
Ta next bo posvecen moji najdrazji masi hvala ker mi vedno stjis ob strani
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

vse se je zacelo v soli itak jo sovrazim no ni vazno ko je bilo konec matemati ke ki jo tes res sovrazim sem odsla v zobno ambulanto ker je bilo pred mano na vrsti se nekaj ljudi sem iz zepa potegnila telefon KAJ!!!! Pet sporocil eno od Jade in stiri od Louisa haha res sem morala prebrati najprej sem se osredotocila na Jade saj je moja najboljsa prijateljica
JADE: Hey! Resime prosim foksa (uciteljica) me bo ubila
JAZ: hahaha saj pridem takoj haha
ko sem se dodibra nasmejala sem odprla se sporocilo od Louisa:
LOUIS:Hey!
LOUIS:Kako si? Srcek moj
LOUIS:ali te lahko nekaj vprasam.
LOUIS: heiiii odgovori mi prosim
JAZ:hei lou oprosti ampak nisem mogla govoriti saj ves da sem v soli kaj si me hotel vprasati
minilo je pet minut in zazvonil mi je telefon bilo je sporocilo od Louisa:
LOUIS: ali si v cetertek zvecer prosta?
JAZ : am ja mislim da sem zakaj?
LOUIS: da bi peljel na vecerjo in ne nesprejemam odgovora ne
Zasmejala sem se saj sem vedela da ga ne bom mogla prepreciti kosem koncala pri zobozdravniku sem se odpravila nazaj v solo in neka mlada punca malo starejsa kot jaz me je grdo pogledala sploh si nisem delala skrbi zakaj nas misli svoje ko sem prisla pred solo sem tam zagledala Hazzo in Jade objeta tudi ce sem se zelela izogniti ker nocem motiti nikogar se nisem moglazato sem ju samo pozdtavila in Jade mi je rekla me prosim pocakas in sem jo ko sva se sprehodili do razreda mi je povedala kaj se je zgodilo in zasmejala sem se ker me ona vedno spravi v smeh in nato sem ji se jas povedala kaj se mi je zgodilo sedaj je bila navrsti razredna ura in uciteljica je naznanila solski ples in to ta cetrtek in mene in Jade zadolzila za priprave takoj sem se uprla in rekla da nemorem saj imam ze nacrte a ker me je uciteljica vprasala kaksne in ji pac enostavno nisem zelela povedati kasni so sem dobila se ukor uffff SOVRAZIM JOOOO!!!!!!!! Prisel je cetertek zvecer in z maso sva se pripravljali za ples
JADE:
frizura:

make up:

in obleka:

in se JAZ:
frizura:

make up:

in se obleka:

ko sva prisle na ples so jasno vsi fantje plesali
S tistimi popularnimi k..... Midve pa sva ko je bilo sve pripravljeno hodili naokrog in se zabavali po svoje ko je naenkrat iz nevem sploh kje prisel Hazza in stopil do Jade in jo prosil za ples seveda mu je rekla ja kaj pa drugega vsi so jo gledali ko je odsla na plesisce z Hazzo ker sem ostala sama sem se usedla na klopico in videla Jade in Hazzo kako sta zaljubljeno plesala objeta in zaljubljena potopljena v svoje misli se sploh nisem zavedala nicesar vendar meje iz misli prebudila roka ki se je dotaknila mojih ramen obrnila sem se in videla tam ve lepi obleki Louisa z vrtnicami v roki dal mi je velik sopek vrtni in me prosil za ples in mi rekel "si mislila da te bom pustil kar samo" "hvala ti ker si prisel" sem rekla in ga objela odsla sva na plesisce medtem ko sva hodila tja sem videla sve tiste popularne kako so strmele vame kot da bi okamenele in ko sva z Louisom zacela objeta plesati sm si zazelela da se ta trenutek nemi nikoli zakljuciv jaz in Lou, Jade in Hazza "zadetek na loteriji"
Upam da vam je usec
12. december 2015
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Jz jokam kako je tooo cute*-*
oooooooooooooooo
pa hvala za posvečen next<3333
12. december 2015
Awwwww cuteee
Next
12. december 2015
Neeextt
Res dobr piseta