Helouuuuuuuu ! Js sm se odločila za nou FanFiction about my Niall Horan.Upam,da znate kej angleščine kr pač sj boste vidl...Uglavnem upam da vm bo ušeč pa če vm kej nebo prou mi povejte .

Miley Cyrus as Faith Annabela Anderson
https://data2.whicdn.com/images/79523791/large.png

Niall James Horan and Niall James Horan
https://data3.whicdn.com/images/79523459/large.png

Cara Delevinge as Lilly Parker
https://data1.whicdn.com/images/78168045/large.jpg

Naslovnica (ni neke dobra ampak ok...) :
https://data1.whicdn.com/images/79543432/large.jpg

Here we goo..Hope you like it !!
~~
''Faith,you have to clean that.Eww,what's that ?!?'' je kričala Lilly iz moje sobe.
''Wait,why are you in my room ?''sem zakričala nazaj.Seveda sem vedela zakaj je v moji sobi.
''Cause we're going to club tonight and I need somenthing to wear!'' se je drla nazaj.
''We're not going to the club ! We're going to a house party!'' sem zavpila nazaj.
''To Killer's house party!?'' je vprašala in začela kašljati.
''Oh c'mon do you believe that story.This is soo fake!'' sem zakričala nazaj ter zavila z očmi.
''It's true I see it ! With my own eyes,Faith!'' je rekla.Sploh nisem opazila,da je prišla v dnevno sobo.
''You see what?'' sem vprašala ter jo pogledala.
''The body,Faith'' je zašepetala,kot da bi se bala.
''Yea,right ! Look,if tonight get's somebody killed by the Killer than we will stop going to this party house,OK ?'' sem jo vprašala in si v usta zatlačila kokice.
''Ok.Do you know who the Killer really is ?'' je vprašala.Kokice so se mi zaletele v grlu.Ubistvu vem ampak ona tega ne sme vedeti.Ne sme vedeti,da je On morilec.Mogoče,ga res še nisem videla ampak vem ime in priimek in sem ena od redkih,ki to ve.
''No.Do you?'' sem jo vprašala.
''No.'' je preprosto odgovorila ter odšla v kuhinjo.Zanjo je bolje,da ne ve.Ubil bi mene in njo.Čeprav mene že ima na piki.Vem,da bo danes na zabavi,vem da bo !Danes ga bom končno videla in zares spoznala.Če me seveda nebo prej ubil.Nevem sploh zakaj sem hotela izvedeti ime Njega.Sovražim se zaradi tega.
''Hey,why are you still here ? Go get dressed !'' me je prebudila Lilly iz razmišlanja.Pogledala sem na uro in razmišljala sem točno 57 minut.Hitro sme vstala ter stekla v mojo sobo.Lilly je imela prav.Bil je pravi nered !Stežka sem se prebila do omare.Ven sem potegnila neko razvlečeno majico ter črne obtisjene kavbojke.Hitro sem navlekla vse nase ter se spet stežka prebila do kopalnice.Na hitro sem se naličila ter odšla k Lilly.Bila je oblečena obtisjeno rdečo obleko,ki ji je komaj kaj prekrila ter črne salonarje.Jaz sem se hitro obula Allstarke in že sem bila nared.
''Let's go!'' je rekla Lilly ter me potegnila iz stanovanja ter zaklenila.Začela se je mučna hoja do zabave.Res je,da sem jaz imela kar udobne čevlje Lilly pa salonarje ampak jaz nisem nekaj športen tip.
''Here we are ! Killer's house party '' je rekla Lilly,ko sva prispeli.
''Oh Lilly just shut up !'' sem ji odvrnia in sva vstopili.Bilo je vsaj milijon ljudi tu notri.To je noro ! Mogoče bi se zabavala,če nebi vedela,da je tu On.
''Wau, Faith this is wicked !'' je zacvilila Lilly ter si pogladila obleko.Kmalu je neki zakajenec pristopil do Lilly ter jo prosil za ples.Tako sem ostala sama.Odšla sem do pijače ter vzela rdeči lonček napoljen s tekočino.Ne pijem ampak danes bom samo en kozarček.Saj mi nebo škodil kajne ?
''Why is this beautiful girl standing alone here on this house party or should I say Killer's house party ?'' je vprašal globok glas za mano.Obrnila sem se ter zagledala visokega,močnega fanta.
''Oh,hi Curly boy.'' sem ga pozdravila.Njegova usta so se ukrivila v majhen nasmešek.
''Harry'' se je predstavil ter mi podal roko.
''Mystery Girl'' sem rekla ter mu segla v roko.Zahahljal se je ter tudi sam vzel rdeči lonček.
''Nice to meet you Mystery Girl'' je rekel z nasmeškom na obrazu.
''Nice to meet you to,Harry.'' sem mu odvrnila ter se še sama nasmehnila. Zazvonil mu je telefon.Zavzdihnil ter odšel stran.Odločila sem se,da so bom malo razgledala na okrog.Odšla sem po stopnicah navzgor kjer sem predvidevala,da so to spalnice za nočne aktivnosti.Šla sem mimo rdeče sobe a,ko sem šla mimo so se vrata odprla in močna roka me je potegnila v notranjost.Nisem imela časa zakričati.
~~
Evo to je to...
Nextt ?
28. september 2013
neeeext (bom pol prebrala)
28. september 2013
omg prebrala sm!!! neeeeeeeeeeeext!
28. september 2013
u80842
u80842
OMG ZAKON!! res waw jo že obožujem
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
28. september 2013
u152125
u152125
Nextttttttttttttttttttttttttttttttttt
28. september 2013
neeext
28. september 2013
u142563
u142563
Neext
29. september 2013
u151035
u151035
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. september 2013
Enyoj Še enkrat ponavlam če vm kej nebo ušeč povejte
~~

''Shh,don't yell or you will die'' je rekel glas za mano.V odgovor sem prikimala.''Good girl'' je rekel ter me obrnil,tako da sem ga gledala v obraz.Bil je On.
''Killer?'' sem zašepetala.
''Yes,nice to meet you Mystery Girl'' je rekel v posmehu.Bil je visok,postaven moški.Lase je imel svetle ter prizdvigjene navzgor.''I don't like staring'' je rekel ter se zasmejal.
''What do you want from me Killer?'' sem ga vprašala ter čakala na odgovor.
''Please, call me Niall or James but I prefer Niall.'' je rekel ter me pobožal po lice.Trznila sem ob dotiku,če pomislim koliko ljudi je ubil v tej hiši.
''Just answer me'' sem rekla.Spustil je roko ob svoje telo.
''Don't tell anyone about this'' je rekel skozi zobe.''Tommorow at 8pm against Starbucks'' je še dodal ter me prijel za zapestje ter dobesedno vrgel iz sobe.10 minut sem stala pred vrati,da sem sploh ugotovila kaj se je pravkar zgodilo.Domov moram.Poiskala sem Lilly.Bila je zelo pijana.Domov sem jo dobesedno nesla na meni.Za lončkom na okenski polici sem poiskala ključ ter odklenila.Lilly sem ponesreči vrgla v stanovanje ampak to ni bilo važno.Hitro sem skočila noter ter spet vsaj 10x zaklenila.Nočem umreti ! Ne zdaaaaj !
''Hey,what's what that all about ?!'' je rekla še zmeraj Lilly omotičeno.Slonela je na steni vsa skuštrana.Tej ženski se bo zmešalo od alkohola.
''Nothing.'' sem umirjeno dejala.Lilly me je pogledala postrani.
''I don't like that sound'' je rekla.
''What sound?'' sem jo začudeno vprašala.
''Good night, Faith'' je rekla ter se vijugasto pomikala proti svoji sobi.Noo to je bilo...čudno.Tudi sama sem odšla počasi v posteljo.Kmalu sem potonila v spanec a zame kmalu me je zbudilo tuljenje siren.Hitro sem prižgala televizijo,kjer me je čakal strašen prizor.
''At this house we're killed 5 teenagers who had a party.They we're stabed with the knife and killed with the rope.We don't know who is the owner of this house. We know that every week the mystery teenager kill 5 people on this party and every week about 100 teenagers joins this party, so we want to warn teenagers to not to join this house party.This is Live from Britain News ! (izmišljeno)Je povedala novinarka ter potem oglasi.Kri v žilah mi je zaledenela.Kako lahko človek umori 5 ljudi na njegovi zabavi?
''Told you the Killer is real.'' se je oglasila Lilly za mano.Poskočila sem od strahu.
''Lilly you scared me !'' sem rekla.
''Yea,yea whatever do you have any pills my head is on fire!'' je potarnala.Vstala sem ter se napotila v kuhinjo.Iz predala s zdravili sem vzela tableto proti glavobolu ter v kozarec nalila vodo.Tableto in kozarec sem podala Lilly v roke.Opravila je potrebno potem pa se je zahvalila in odšla nazaj v posteljo.Tudi jaz sem se odločila,da bi bilo najbolje,da bi spet poskusila zaspati nazaj.Uspelo mi je in potonila sem v spanec,kljub strašni novici.Zbudila me je budila ob sedmih.Da,tako je.Ponovno srečanje.Sploh si ga ne želim videti,a kaj ko moram drugače me bo poiskal in umoril.Skočila sem iz postelje ter odšla v kopalnico kjer sem opravila svojo jutranjo rutino.Kmalu sem bila nared za na pot do starbucksa sem uzela še eno jabolko.Pograbila sem torbico ter se napotila do Starbucksa.Pot je bila dolga in mučna.Molim lahko samo,da me nebo ubil.Kmalu sem prispela,a ga nisem videla.Pogledala sem na uro in videla,da je 8:01.Mogel bi biti že tu.

29. september 2013
neeeeeeeeeeeeext! <333
29. september 2013
u152125
u152125
Nexttttttttttttttt
30. september 2013
u142563
u142563
Next
30. september 2013
u151035
u151035
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. september 2013
nnneeexxxtt
ksenija loves this
30. september 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeext!!
30. september 2013
beccy dej hitro no!!! sam še to čakm!
30. september 2013
rebeka naj se spravi pisat next!
30. september 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!
30. september 2013
Beccy in Rebeka in Koza in Krava in Budala (insekaksenvzdeveksenajdezame) Bo napisala next takoj ko pride na laptop in takoj ko ji bo dala mami v roko baterijo za misko in next bo v petek takoj ko pridem iz sole in v soli imam v petek fakin 6ur in polej morm skorej eno uro bus cakat in polej mam doma se kosilo ki ga zeeeeeelo pocasi pojem ker mi bepase hrana takoj po soli in blablablabla uglavnem u petek okol 15:30 Upam da boste zdrzalee Beccy in Rebeka in Koza in Krava in Budala (insekaksenvzdeveksenajde) loveeeeeees yaaa ;*
02. oktober 2013
Sem edina k misli da je to extremnly HOOOOOOOOT *-*Hehe anyway enyoj

~~

''You're late.'' sem zaslišala šepetanje za mojim ušesom.Zmrznila sem.Nisem se upala obrniti in pogledati v oči.Za mano je On prav On !Hotela sem kričati na pomoč,a nisem.Prej bi me že ubil.
''Are you afraid of me ?'' je vprašal ter me prijel za boke ter me privil k sebi.V odgovor sem mu odkimala.
''Oh, too bad.'' je rekel ter se zahahljal.Potisnil me je naprej,da sem se malo opotekla a ostala na nogah.Obrnila sem se,da sem ga gledala v oči.Imel je obarvane temno modre.Na ustnicah mu je visel majhnem nasmešek a mu je kmalu zbledel,ko je videl,da ga gledam naravnost v oči.Vem,da je bil v mojeh očeh pristoten strah.Bila sva kakih 5 metrov stran.Kmalu je začel korakati proti meni.Hotela sem zbežati, a me noge niso ubogala. tam sem stala kot vbita in ga gledala kako se mi je bližal.Ko je prišel me je grobo potegnil za lase ter mi v uho zašepetal.
''Follow me and don't even think about running away.'' Hitro sem prikimala ker bolečina v mojem lasišču je bila neznosna ! Spustil je prijem ter umaknil svoje roke od mojih las.Povlekel me je za roko za njim.Spustil me je šele ko je ugotovil,da sem tako neumna,da mu bom sledila.Hodila sva vsaj eno uro do njegovega črnega terenca.Spet me je prijel za roko ter me povlekel na sovoznikov sedež.Zaloputnil je vrata ter šel okrog do voznikovega sedeža.Odprl je vrata ter se usedel ter spet zaprl vrata.Prižgal je motor ter pohodil na plin.Gledala sem skozi okno ter se spraševala kam sploh greva.Vozil je še kar zmerno za razliko od ubijanja.Ubijal je nenormalno hitro,da noben ni posumil,kdaj se je sploh zgodilo in jaz bom naslednja njegova žrtev.Govorice pravijo,da kdor ve njegovo ime in kdor pozna njegov obraz nebo dolgo živel.Zakaj moram vsakič jaz biti tisto neumno dekle,ki more vse vedeti.Čez eno uro je ustavil na drugi strani mesta.Sedel je v avtu ter strmel predse.
''Are you going to kill me now?'' sem poskušala pogumno vprašat a, se mi je glas tresel.Na ustnicah se mu je prikazal nasmešek,ki ga nemaram.Vsaj na njemu ne.
''Do you want me to ?'' mi je odgovoril z vprašanjem.Nič nisem odgovorila samo zavzdihnila ter pogled spet preusmerila skozi okno.
''See you next week on the party now get out !'' je rekel hladno ter odklenil avtomobil.Brez besed sem se odpela ter skočila ven.
''Goodbye Mystery Girl.'' je rekel ter se predrzno nasmehnil.
''Goodbye Killer'' sem se jaz poslovila ter zaprla vrata avtomobila.Skozi okno avtomobila sem videla njegovo jezo ob omembi njegovega vzdevka no bolj rečeno njegovega poklica.Prižgal je motor ter speljal mene pa pustil tu sredi ničesar.Iz žepa sem vzela telefon ter vtipkala Lilly-ino telefonsko število in pritisnila kliči.
04. oktober 2013
u151035
u151035
neeeeeeeeeeeeeeeeeext*000000000000000000000*
04. oktober 2013
neeeeeexxtttt
04. oktober 2013
u142563
u142563
Neeext
04. oktober 2013
neeeeeeext