u188485
u188485
kot vidite nihče ne nexta tut glede na to klko oglašujem torej bom nehala pisat in se bom mogoče zbrisala
07. marec 2015
u188661
u188661
plz ne se zbrisat in piši še plz!!
07. marec 2015
u188485
u188485
sej jas bi pisala ampak očitno ni nikomi zanimivo...
07. marec 2015
nextt<33
16. marec 2015
u188485
u188485
next

j- vidiš da upam?
z- no jess mogoče sem te pa narobe ocenil.
j- ahmm zakaj?
z- ko sem te videl si se mi zdela.. oh saj ni pomembno
j- ja je! povej!
z-no ko sem te videl si se mi zdela ena izmed tistih afen.
j- jah najlepša hvala! *se zasmejim*
z- ni problema hahaha
acacia je prišla do bazena po alkohol. ko naju je zagledala v bazenu.
a- wow! amm okej vaju bom kar pustila
j-ne cia ni tako kot zgleda!
z- ne res ni tako kot zgleda!
a- no kakorkoli saj sem samo po pivo prišla, uživajta!
nato je odšla. z zaynom sva se spogledala in začela na glas smejati. nato me je z svojimi prečudovitimi očmi gledal naravnost v moje. postala sem živčna in začela blebetati. nato me je poljubil. ponovno sva se spogledala. zayn se je potopil, jas pa tudi. pod vodo sva se začela poljubljati.

ko nama je zmanjkalo zraka sva šla izven vode. iskala sva brisače a je nisma našla. tudi acacie nisva mogla iti vprašat ali ostalih ker so bili vsi noter in bi naju videli napol naga. mokra pa se tudi nisva mogla obleč. še malo sva iskala ampak nisva našla. nato sva noter videla acacio. poklicala sem jo po telefonu in ji povedala da naj prinese dve brisači. acacia je po približno 15 minutah končno prinesla brisači. obrisala sva se in oblekla. zaynu je acacia posodila neke hlače meni pa spodnje perilo. lase sva imela mokre ampak sva se vseeno vrnila noter in zabavala. spila sem toliko kot še nikoli nisem.
16. marec 2015
u188485
u188485
mnenje?
next?
po 3 nextih nadaljujem
16. marec 2015
u187514
u187514
to je ful dobra zgodba! ne nehat pisat in ne se zbrista! resno! ful hvala da si mi poslala link. ful lepo pises. next!
16. marec 2015
u188485
u188485
hvalaa
16. marec 2015
next
16. marec 2015
ful kul pišeš pa ja no istu kukr Love yourself istu bi povedala kakor ona
neext
16. marec 2015
u168197
u168197
Next+ nova bralka + zlo dobr pises
16. marec 2015
Neeeeext! Nova
18. marec 2015
nextt
18. marec 2015
u190708
u190708
next. nova sm tle plis ne nehat pisat.
18. marec 2015
u188485
u188485
next

spila sem ogromno a vseeno ne toliko da se nebi zavedala kaj se dogaja. ponujali so mi tudi cigarete a jih nisem sprejela saj sem proti kajenju. večino časa sem plesala z zaynom. do mene sta pristopila sam in nic. samantha je bila tako pijana da je komaj hodila. cel čas se je držala nica toliko da ni padla. torej sem bila jas proti njej kr vredu. z zaynom sva zaplesala samanthe in nica pa nato več ni bilo. zayn me je prijel za roko in zvlekel do bazena pri katerem sva bila prej. prijel me je ze roko in mi zašepetal v uho "do you wanna be my girlfriend?" nevem zakaj mi je zašepetal v angleščini in zakaj je zašepetal saj sva bila sama ampak sem se topila. oči so se mi zasvetile ampak reči nisem mogla ničesar. nato me je poljubil.
z-no?
j-zayn..
z-samo reči ja ali ne.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
j-zayn, oprosti ampak ne.
z-ja. saj razumem. no vbistvu ne. kaj pa je potem bilo tisto v bazenu?
j-nevem. ne obsojaj me glej. pač tisto je bila 1x zadeva. pač. to vsi počnejo.
z-ja.. tukaj očitno res.
j-kako misliš tukaj?
z-nič pač očitno tukaj v new yorku stvari potekajo drugače kot v teksasu.
j-zakaj bi naj drugače potekale? vsak se poljublja to ni nič takega.. ne pomeni da moraš tistega všečkat. pač da se malo znoriš nič takšnega ni.
z-no pri nam je bilo drugače. poljubil si samo tistega ki ti je bil všeč ali pa si bil zaljubljen vanj. kot sm reku, vse drgač.
zardela sem. nisem si mislila da je bil zayn res zaniman zame. ampak rekla sem ne zato ker preprosto nisem pripravljena saj sem pred enim tednom prekinila z mojim bivšim fantom Eliot-om s katerim sem hodila pol leta. zato nisem bila pripravljena, tisto v bazenu. nevemm, res nevem kaj je bilo.

po 5 nextih objavim novi next.
kaj se zgodi potem?
mnenje?
next?
19. marec 2015
u187514
u187514
next
19. marec 2015
next
19. marec 2015
u190708
u190708
next. nevem
19. marec 2015
Neeext!
19. marec 2015
neext
19. marec 2015
u190708
u190708
dej hitr pejd nextat
20. marec 2015
u168197
u168197
Next hitr!!!!
20. marec 2015
u188485
u188485
next

*po nekaj mesecih, v marcu*
polovica šolskega leta je že minila, spremenilo se ni skoraj nič. no.. lexi in luke sta prekinila, zayn med tem ni imel niti ene punce ampak sva postala zelo dobra prijatla, sam in nic sta prekinila in se zdaj dobiva z Alan-om ki je eno leto starejši.. jas pa sem na istem. vmes sem hodila z Miguel-om ampak sva po dveh tednih prekinila ker mi je nataknil rogove. (to pomeni da me je prevaral. z kom? z lexi, seveda)
alan

jake

zjutraj ko sem se zbudila sem se oblekla in odšla v šolo. najprej sem šla peš do samanthe nato pa skupaj do šole. pridružila sta se nama tudi zayn in acacia. samantha in acacia in nihče razen mene ni bil v dijaškem domu (na začetku ko sem rekla internat sem to mislila) zato več nisem bla saj sem mela šolo blizu sebe ampak sem na začetku šla ker sem mislila da bo zjutraj dlje trajalo da pridem peš do šole ati in Lena pa sta bila vedno v službi. no prvo uro smo imeli matematiko. jas sem sedela zraven samanthe in aline. alina je sošolka s katero se razumem ampak se ne druživa preveč.
Alina

za mano je sedela acacia. učiteljca matematike je bila zelo dolgočasna. kar naprej je samo nekaj razlagala. vem da bi to naj delala med pokuom ker se bi mogli nekaj naučit ampak ona to dela na zelo dolgočasen način. skoraj vso uro sva se z sam pogovarjali. ampak me je že hotela presesti vstran zato sva raje bili tiho. zayn si je do zdaj že našel veliko prijateljev. tudi med puncami je bil popularen ampak je vsano odklonil. enkrat sem ga vprašala zakaj pa je rekel samo da čaka na ta pravo. prešinilo me je da čaka na mene ampak zagotovo ne. kdo bi pa čakal name. mislim saj nisem tak lepa pa nič. ne razumem zakaj bi čakal name. no nato smo imeli še slovenščino, športno, kemijo, zgodovino in angleščino. po pouku sva z sam šle na igrišče ob šoli. prišel je tudi alan. skupaj smo metali na koš. alan in sam sta nato odšla domov jas pa sem še ostala. prišel je zayn.
z-pridi malo z mano
j-kam?
z-ni pomembno, samo pridi
j-amm ok..
prijel me je za roko in pripeljal do...

next?
mnenje?
kam jo je pripeljal?
po 5 ali večih nextih objavim novo
21. marec 2015
u187514
u187514