u214586
u214586

Posvečam tebi, Dreamhunter
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Flashback
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Tako je bil zatopljen v svoje misli, da ni slišal kako se je neka oseba usedla poleg njega. »Harry,« ga je poklicala oseba. Mladi čarovnik se je zdrznil: »A…, ti si Ginny.« »O čem premišljuješ?« ga je vprašala. »Mhm…« ji je odvrnil. »Razmišljaš o prihodnosti, kajne?« je pravilno uganila Ginny. »Ja o tem…, veš razmišljal sem..Mhm…, ali bi začela znova?« »Oh Harry, vem, da sva bila nekoč par, vendar vojna naju je ločila, opros…« »Ja, ja saj vem« jo je prekinil. »Oh Harry saj sem se samo hecala! Vendar nočem začeti znova, hočem nadaljevati od tam, kjer sva končala.« je dejala.
»Res?« je presrečno vprašal mladi čarovnik. »Oh Ginny…« objel jo je. Vendar se je ona odmaknila: »Harry, objemi so za prijatelje, saj nočeš, da bi ostala samo prijatelja, kajne?« »Hočeš, da te poljubim? Ne vem no…« je zajecljal Harry. »Kolikokrat si me že poljubil, ne bodi šema.« se je zahihitala Ginny. Prijela ga je okrog pasu in povlekla do zidu. Harry se ji je približal. Njune ustnice so se počasi spojile v strasten poljub. »Ginny!« sta zaslišala glas. »Ooo, oprostita mi…« se je nerodno opravičevala Ginnyina mama Molly, ko ju je zagledala. »Kar nadaljujta.« odmaknila se je nazaj v veliko dvorano. Harry je prižel Ginny nazaj k sebi, spet jo je poljubil. Odvezal ji je šolsko kravato in slekel plašč. Pričel ji je odpenjati bluzo. »Ne tukaj, Harry« je zamomljala Ginny. Odmaknila sta se drug od drugega. Prijela ga je za roko in odvedla do spalnic. Ko sta bila daleč od oči drugih, jo je spet objel, potisnil jo je na posteljo. Nadaljeval je z odpenjanjem njene bluze, ona pa mu je slekla pulover. Krilo ji je potegnil dol in bila je popolnoma gola. Odpela mu je gumb na kavbojkah in potegnila zadrgo. Njuna oblačila so se znašla na tleh, sredi spalnice. Poljubil jo je na usta in s svojim jezikom iskal njenega. Odločil se je, da se bo igral z njo. Ugriznil jo je v ušesno mečico. Goreče jo je poljubljal po vratu, drsel z ustnicami po njenih prsnih bradavičkah. Stokala je in drhtela pod njemu. Prodrl je vanjo. Močno se ga je prijela za rame. Zastokala je. Čez nekaj časa se je odmaknil in obležal na njej. Ona pa ga je poljubljala. »Harry,« ga je nekdo nežno poklical. Očitno je zaspal. »Ginny, si že vstala?« »Koliko je ura?« jo je vprašal. »Ne vem koliko je ura, še noč je in nisem še vstala kot lahko vidiš.« Pogledal je k njej. Gola je bila še lepša kot oblečena. Poljubil jo je on pa se ga je močno prijela. »Ponoviva?« jo je vprašal. »Oh Harry, tako izvrstnega seksa nisem še doživela.« Usedla se je poleg njega. On pa ji je splezal v naročje. Poljubljal jo je po vratu in po prsih, Ginny pa je glavo nagnila nazaj, potisnil jo je nazaj na posteljo. Z rokami si je pokrila mednožje. »Kaj pa je« jo je vprašal Harry, ko je ravno mislil prodreti vanjo. »Pusti zdaj svojega korenjačka pri miru, ti bom pozneje povedala zakaj.« Znova se ga je prijela za rame in nadaljevala sta s poljubi.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Zdaj ste na vrsti vi.
26. julij 2016
u213973
u213973
Super
Next
26. julij 2016
neeeextt<3
full dobr pišeš<3
26. julij 2016
u214586
u214586
hvala
še kakšen Next?
26. julij 2016
korenčka hahaha
Next
aja pa super pišeš rob
26. julij 2016
u193768
u193768
Next
Res super pišeš kapo dol
26. julij 2016
nextt
"Pusti zdaj svojega korenjačka" me je ubilo hahahaha
26. julij 2016
Next hvala za posvečen Next!
26. julij 2016
Next
26. julij 2016
hahaha, ful dobr, sam laho bi povedla, da bodo takšni prizori, da beremo na lastno dogovornost drgač + neext <3
pa nwm, ka ste se kregal in smetil po temi, ker obstaja za to zs, profil, klepet ali kaj :** upam, da več ne bo tega.
26. julij 2016
Nismo se ravno kregali. Saj se spomniš tistega TDSL vodjo ali kaj je že? Pričel me je žaliti in so mi stopili v bran. Potem pa so njega zbrisali in ostali so še naši komentarji. Vemo, da imamo zs. Ampak ne vsi.

Rob, čakamo naslednji del "korenjačka" Next
26. julij 2016
Se spomnim ja in sem na tvoji strani valda...ti si ful fajn in nihče ne bo do tebe nesramen. <3
Heh
27. julij 2016
Hvala
27. julij 2016
u200315
u200315
Next
27. julij 2016
u214691
u214691
Neeext
27. julij 2016
u214586
u214586
Next bo okoli 15.00.
Želi kdo posvečenega?
27. julij 2016
u210820
u210820
Jst pa Next
27. julij 2016
u214586
u214586
Dobiš
27. julij 2016
u214586
u214586
Še kakšen Next?
27. julij 2016
u210820
u210820
Thx
27. julij 2016
Next! + nova
27. julij 2016
u214586
u214586
danes žal ne morem spisati nexta, nisem imel časa. jutri obljubim bosta dva.
27. julij 2016
Reči da bojo jutri trije nexti pa ti odpustim
27. julij 2016
27. julij 2016
u214586
u214586
Bo danes več nextov, ne morem reči koliko, a po vsej verjetnosti dva. Lahko pa se zgodi, da bodo tudi trije.
28. julij 2016
u200315
u200315
Emmm. Kje so nexti???
28. julij 2016
Ja
28. julij 2016
u214586
u214586
se opravičujem in mi zneslo s časom. danes imam malo več časa in obljubim bodo novi nexti.
29. julij 2016
u200315
u200315
Ok
29. julij 2016
u214586
u214586

Posvečam tebi Kindry's girl
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
JUTRO
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
»Kaj za vra…je to?!« je vzkliknil Harry. »Harry tudi ti slišiš hrup?«ga je zaspano vprašala Ginny. »Poslušaj kakšno bobnenje je to!« je skoraj zakričal Harry, da je lahko preglasil hrup. In res v veliki dvorani so bobneli vse vrste bobni, naznanjali so konec vojne, ter mir. »Greva pogledat?« je predlagala Weasleyeva najmlajša. »Počakaj, nekaj me še zanima, zakaj sem moral ponoči pustiti svojega, tako imenovanega korenjačka pri miru?« ko je videl, da se Ginny obotavlja z odgovorom, pa je jezno dodal« Odgovori mi!« »Zato, ker nočem še zanositi.« mu je prestrašeno odgovorila. »Zakaj?«je vprašal. »Harry, še zadnji letnik šole me čaka, komaj polnoletna sem in nočem še roditi!« »Ampak saj bi lahko zanosila tudi, ker sva enkrat, saj veš imela spolni odnos.« je povedal že skoraj odrasli čarovnik. »Pri čistokrvnih družinah ne, če hočeš imeti otroka moraš imeti v eni noči dva spolna odnosa.« Harry je zgroženo pogledal: »Torej sta imela tvoja starša v eni noči kar tri spolne odnose, preden sta na svet prijokala Fred in George?« Ginny se je ob omembi Freda sesedla, ampak vseeno prikimala. »Oh Ginny, oprosti, tudi meni je hudo za Fredom.«jo je Harry potolažil. »Greva zdaj pogledati kaj zganja tak ropot?« je vprašal. Ginny je spet prikimala. Ko sta prispela v veliko dvorano in zagledala bobne, ki so kar sami igrali v znak miru, se je Ginny pretreseno zasmejala. Namesto štirih omizji je zdaj stalo eno ogromno omizje. Družine so se stiskale skupaj in jedle zajtrk, veliko pa jih je odšlo domov. Harry in Ginny sta se odpravila k Weasleyevim. »Sta dobro spala?« se je namuznila Ronova mama Molly, ko sta prišla. A Ginny ji ni odgovorila. Namesto tega je vprašala: »kje ste spali vi?« »Kar zunaj« ji je odgovorila mama. »Se vaju je pa slišalo, no ne samo vaju. Ronald in Hermiona sta zganjala še večji hrup.« Harry in Ginny sta se spogledala »Kje pa sta onadva?« je vprašal Percy, ki je sedel poleg očeta in prisluhnil pogovoru. »Prihajata!« je zaklical George in jima pomahal naj prisedeta. »Burna noč kaj Ronči?« se je namuznil Bill, Charlie pa s čarobno palico pričaral balone v obliki src. Ron se je sanjavo nasmehnil.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
End of flash back
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Odrasli Harry je vse to premišljeval med vožnjo domov. Živel je v hiši poleg Jazbine. Bila je velika hiša in moderna ampak nevidna bunkelnjom. Tudi Ron si je zgradil hišo poleg Jazbine.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Hiša(harryeva):

Hiša(ronova):

29. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani