u155253
u155253
Ubi ga -.-! Next
07. september 2014
jaa ubi gaa prascaa! -.- neext popouno *_*
09. september 2014
Živjooo
next je posvečen Martinaa12 zvesti bralki
in ja hvala tiste ko berete :*
------------------------------------------
Jokala sem in vpila na pomoč. In nato se je zgodil čudež; potrkalo je na vrata."Na pomoč!" sem zavpila in Will mi je pokril usta. Nato je panično stekel v kopalnico in slišala sem ropotanje. Hitro sem se oblekla in izkoristila priložnost.
Odklenila sem vrata in zagledala Liama.
"Kaj se dogaja?" je vprašal.
"Hotel me je..." sem začela.
Potegnil me je k sebi v objem.
"Kje je?!" je zavpil in vstopil v sobo. Ko ga je zagledal je začel tolči po njem in vpiti, kaj se gre.
Začela sem ga miriti, ampak končal je šele, ko je Will obležal na tleh.
"Hvala." sem zašepetala s tresočim glasom. Pokimal je in šel brez pozdrava ven. Sesedla sem se na tla. Zakaj je mama mogla iti? Zakaj sem sploh spoznala Liama? Vse je postalo tako nepravično.
Nato sem zaslišala Willove stoke. Počasi se je pobral na noge. Hitro sem vstala gor in stekla iz sobe naravnost v Marthino pisarno."Kaj pa je piščanček?" je vprašala, ko je zagledala solzne oči.
Začela sem od začetka. Kako me je začel otipavati, mi groziti in na koncu še...tisto.
Ko sem se zjokala in porabila vse solze me je poslala na zajtrk in odšla iz pisarne. Bala sem se, da bom srečala Willa. Kaj če se mi bo maščeval, ker sem ga zatožila? Zastokala sem. To je tako nepravično. Odvlekla sem se do restavracije in naročila zajtrk.
"Boš pojedla tale kolač?" sem zaslišala nad sabo. Dvignila sem glavo in zagledala Nialla. Tipično. Nasmehnila sem se in mu pomaknila kolač pred njega.
"Hvala." je zamomljal.
Ko sva pojedla, oziroma, mi je Niall pojedel polovico sva se še nekaj časa pogovarjala. Vedela sem, da se izogiga varljivi temi 'Liam', za kar sem mu bila hvaležna. Nisem potrebovala nasvetov o naju dveh.
"Bi prišla malo k nam?" je vprašal.
"Oh, kaj pa vem... Saj veš." sem rekla.
"Daj no. Zabavno bo." je rekel in se zasmejal.
Ko sem slišala njegovo smejanje, me je takoj spravil v dobro voljo in privolila sem. Sledila sem mu v sobo.
Ko so me fantje zagledali, so me objeli. Samo Liam me ni pozdravil, ampak je sedel na kavču in si z rokami pokrival obraz. Vsi so nato šli v naslednjo sobo in znašla sem se sama z njim.
"Liam, hvala, ker si me rešil." sem rekla potiho in šla za fanti.
"Kaj se gremo?" sem vprašala.
"Resnica ali izziv." je rekel Louis in se zasmejal.
Prišel je tudi Liam in sedel nasproti Nialla. Niti pogledal me ni.
Kaj sem spet naredila narobe? Zavzdihnila sem.
"Torej, Liam resnica ali izziv?" je vprašal Zayn Liama.
Nisem sledila igri, samo odsotno sem zrla v zid.
Nato sem v ušesu zaslišala Liamov glas, ki je šepetal:"Sovražim te." zardela sem in slišala nekaj 'ooo-jev' in 'uuu-jev'.
"Kaj ti je rekel?" je vprašal Niall.
Liam mi je poslal morilski pogled.
"Sploh veš, kaj je bil izziv?" je vprašal Liam.
"Ja." sem se zlagala.
"No, kaj?" je vprašal Liam izzivalno.
"Zgleda da ne veš." je rekel zadovoljno, ker sem ostala tiho.
"Ti pa očitno uživaš ob tem, ko me gledaš tako! Sovražim te! Edino kar si dobrega storil zame je bilo, da si me rešil. Ampak še tam se nisi potrudil da bi me mogoče potolažil! Sovražim te!" sem zavpila, vstala in odvihrala ven ter se znašla v Mitchovem naročju.
Zardela sem."Oprosti. Spet smo imeli nekaj problemov." sem rekla.
Zamahnil je z roko.
Povedala sem mu, kaj se je zgodilo, a sem del z Willom spustila. Povedala mu bom, ko bo čas.
"Vse bo v redu. Greva na pijačo?" je vprašal in me prijel za roko. Spet sem zardela.
Nato so se odprla vrata sobe in ven je prišel Zayn.
"Si v redu?" je vprašal in premeril Mitcha.
Prikimala sem.
"Kaj je bil izziv?" sem tiho vprašala.
"Da ti more izpovedati ljubezen." je rekel.
Torej to čuti do mene. Sovraštvo. Ampak zakaj? Ni bil prav on tisti ki je bil krivec za razpad naju? Me ni on prosil za vrnitev?
Zavzdihnila sem.
"Kaj ti je rekel?" je vprašal Zayn.
"Da me...ahhm pozabi. Povej, da čutim isto." sem rekla in sledila Mitchu.
10. september 2014
neeeeeeext faak popounoo *O* hvala tiiiii :********
10. september 2014
u172812
u172812
next
10. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeext
11. september 2014
neeeeeeeext :3
12. september 2014
next
12. september 2014
daj next že < 333
13. september 2014
. Hejj girls, next sem napisala zdejlee na željo Martinaa12 hahha <3
Hvala ker berete in Happy Birthday Nialler <3
http://media.tumblr.com/b81273759154eb6170f9ce61d45ee655/tumblr_inline_n91nivK5As1rc5hx7.gif
*click*
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
''Si v redu?'' me je vprašal Mitch. Prikimala sem.''Zayn in Niall sta še edina, ki ju skrbi zame.'' sem potožila. Ustavil se je.''Ni res. Tudi mene skrbi zate.'' je rekel in zato sem zardela. Sledila sem mu po stopnicah v restavracijo. Naročila sva pijačo.''Še sedaj ne moreš poklicati mame?'' je vprašal. Odkimala sem in se žalostno zazrla skozi okno.''Linije so prekinjene. Najhuje pa je, da ne vem, kako je z njo, kaj se dogaja in tako naprej.'' sem potožila. ''Ne skrbi, vse bo v redu.'' me je poskusil potolažiti.''Delaj nekaj, da se boš zamotila.'' je rekel in se nasmehnil. Nato mu je zazvonil telefon.''Uh mama je. Mislim da bom moral iti.'' je rekel in naredil žalosten izraz. Vstal je.''Saj se vidima, kajne?'' sem vprašala. Prikimal je in se oglasil. Nato je šel ter mi pomahal. Žalostno sem spila vodo in plačala. Nato sem šla po stopnicah navzgor in zagledala Willa. Stal je na vrhu stopnic, oblečen v usnjeno jakno. Videti je bilo, da se odpravlja. S strahom sem obstala.''Pojdi.'' sem začela.''Saj grem. Ampak hotel sem se posloviti od tebe,muca.'' je rekel in stekel proti meni. Potisnil me je ob steno.''Ne skrbi. Nič ti ne bom naredil. Ampak vedi, da se bom še vrnil in dokončal, tisto kar je preprečil Payne.'' je rekel z grozečim glasom, čisto blizu mojega obraza. Odrinila sem ga od sebe in mu prisolila najmočnejšo klofuto, ki sem jo premogla.''Pojdi.'' sem rekla skozi zobe.''In ne vračaj se!'' sem zavpila.
''To boš plačala.'' je rekel s stisnjenim glasom.''Kaj se tu dogaja?'' sem zaslišala glas. Obrnila sem se in zagledala Liama.''Saj že grem.'' je rekel Will in se pobral.
''Si v redu?'' me je vprašal in se dotaknil mojega komolca.''Od kdaj pa tebi mar?'' sem nesramno vprašala.''Sovražiš me, kajne? To je bila izpoved tvoje velike ljubezni do mene.'' sem rekla in ga grdo pogledala.
''Res je, sovražim te. Ampak, ti tudi mene, kajne?'' je rekel in se izzivalno nasmehnil.''Imaš razlog, da me sovražiš?'' sem vprašala.''Daj no. Najprej me zmerjaš da te varam in nato si ti že drugi dan z nekim tipom in si govorita osladne reči.'' je rekel in me poznavalsko pogledal. To ne more biti res. Je ljubosumen?
''Kaj pa je, Payne? Si ljubosumen?'' sem z nasmeškom vprašala. Z roko sem si šla skozi lase. Vedela sem, da ga to vzburja. Vedno ga je. Pogoltnil je slino in odprl usta. Še enkrat sem to storila.''Nehaj.'' je rekel s tresočim glasom. Zmagovalno sem se nasmehnila in šla mimo njega. Dobil bo, kar je iskal
13. september 2014
neeeeeeeext popounooo < 3333333333333333 čimpreej < 3333333333
13. september 2014
Neeeeeeeeeext čim prej
14. september 2014
next
14. september 2014
u155253
u155253
Next
14. september 2014
wiiii next <3
15. september 2014
neeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
15. september 2014
Hej, se opravičujem ker nisem nextala, šola -.-
Počutila sem se kot zmagovalka.
Nato me je zagrabil za komolec in me povlekel nazaj.
"Saj veš da te sovražim, kajne?" je rekel in me pogledal globoko v oči. Besno sem roko izmaknila iz njegove."Gotovo komaj čakaš da pride Sophia." sem mirno rekla.
"Kaj pa ti na Mitcha?" je vprašal.
"Payne, si ljubosumen, ali kaj?" sem vprašala z nasmeškom.
Približal se mi je in mislila sem da me bo poljubil."Sovražim te," je rekel čisto blizu mojega obraza, da sem začutila njegovo sapo na mojem obrazu.
Srce mi je začelo hitreje biti, saj se še vedno ni odmaknil. Njegov pogled je počival na mojih ustnicah. Na koncu sem se odmaknila jaz in stekla po stopnicah navzgor. Na vrhu sem srečala Louisa.
"Hej." sem rekla.
"Živjo." je odgovoril in se nasmehnil.
"Si videla kje Liama?" je vprašal.
"Tamle je." sem odgovorila v zadregi. Prikimal je in stekel po stopnicah do Liama. Sama sem se odvlekla do sobe in se vrgla na posteljo.
"Vse v redu?" sem zaslišala glas.
Prestrašila sem se in zagledala Mitcha.
Zasmejal se je.
"Ja, vse je v redu." sem odgovorila.
Nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa je od nekod privlekel steklenico.
"Resno?" sem naveličano vprašala.
Prikimal je in zavrtel.
"Resnica ali izziv?" je vprašal.
"Resnica." sem rekla.
"Še vedno ljubiš Liama?" je vprašal in se vražje nasmehnil.
Zavila sem z očmi."Ne." sem rekla.
"Rekla si resnica, ne laž." je rekel in me poznavalsko pogledal.
"Prav. Malo. Ampak ga bolj sovražim zaradi tega kar je naredil." sem rekla.
Zavrtel je stekelnico.
"Resnica ali izziv?" sem sladko vprašala.
"Izziv." je rekel.
"Pojdi do Liama in mu reci da je velik ljubosumni kreten." sem rekla.
Zavil je z očmi.
"Pa daj no." je prosill.
"Ne. Takoj." sem rekla in se zasmejala.
malo je kratek
16. september 2014
Hej, se opravičujem ker nisem nextala, šola -.-
Počutila sem se kot zmagovalka.
Nato me je zagrabil za komolec in me povlekel nazaj.
"Saj veš da te sovražim, kajne?" je rekel in me pogledal globoko v oči. Besno sem roko izmaknila iz njegove."Gotovo komaj čakaš da pride Sophia." sem mirno rekla.
"Kaj pa ti na Mitcha?" je vprašal.
"Payne, si ljubosumen, ali kaj?" sem vprašala z nasmeškom.
Približal se mi je in mislila sem da me bo poljubil."Sovražim te," je rekel čisto blizu mojega obraza, da sem začutila njegovo sapo na mojem obrazu.
Srce mi je začelo hitreje biti, saj se še vedno ni odmaknil. Njegov pogled je počival na mojih ustnicah. Na koncu sem se odmaknila jaz in stekla po stopnicah navzgor. Na vrhu sem srečala Louisa.
"Hej." sem rekla.
"Živjo." je odgovoril in se nasmehnil.
"Si videla kje Liama?" je vprašal.
"Tamle je." sem odgovorila v zadregi. Prikimal je in stekel po stopnicah do Liama. Sama sem se odvlekla do sobe in se vrgla na posteljo.
"Vse v redu?" sem zaslišala glas.
Prestrašila sem se in zagledala Mitcha.
Zasmejal se je.
"Ja, vse je v redu." sem odgovorila.
Nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa je od nekod privlekel steklenico.
"Resno?" sem naveličano vprašala.
Prikimal je in zavrtel.
"Resnica ali izziv?" je vprašal.
"Resnica." sem rekla.
"Še vedno ljubiš Liama?" je vprašal in se vražje nasmehnil.
Zavila sem z očmi."Ne." sem rekla.
"Rekla si resnica, ne laž." je rekel in me poznavalsko pogledal.
"Prav. Malo. Ampak ga bolj sovražim zaradi tega kar je naredil." sem rekla.
Zavrtel je stekelnico.
"Resnica ali izziv?" sem sladko vprašala.
"Izziv." je rekel.
"Pojdi do Liama in mu reci da je velik ljubosumni kreten." sem rekla.
Zavil je z očmi.
"Pa daj no." je prosill.
"Ne. Takoj." sem rekla in se zasmejala.
malo je kratek
16. september 2014
okej spet se je to naredlo...če se to, da dvakrat objavi še kdaj nardi se vam že u naprej opravičujem, to mi je ful glupo, upam da niste jezne alneki
16. september 2014
Neeeeeeext
16. september 2014
neeeeeeeeeeeeext
16. september 2014
neeeeeeeeeeext
17. september 2014
neeeeext
17. september 2014
next
17. september 2014
Se opravičujem ker nism nextala ampak je šola in to :/
but enjoy anyway
Kot naročeno sva na hodniku zagledala Liama. Skoraj je že vstopil v sobo."Hej." je zaklical Mitch.
"Oprosti, tole je izziv, ampak ti si največji kreten." je rekel med smehom. Liamu pa najbrž ni bilo do smeha. Približal se mu je in ga odrinil od sebe. Pogledal me je v oči."Si lahko še bolj otročja?" je vprašal osorno.
Zavila sem z očmi.
"J-jaz bom šel." je rekel Mitch.
"Bolje zate." mu je rekel Liam grozeče.
"Se vidiva El." je rekel Mitch in odšel.

"Kaj se greš?" je vprašal Liam resno.
"Pa saj je bila samo igra." sem rekla med smehom.
Pritisnil me je ob steno in moj nasmeh je uplahnil. Postalo mi je vroče, saj sva stala nevarno blizu.
"Sedaj pa ni več smešno?" je vprašal Liam.
"Utihni idiot." sem rekla nesramno in ga poskušala odriniti.
"Saj veš, da te sovražim, kajne?" je vprašal.
"In zakaj potem stojiš tako blizu mene?" sem vprašala predrzno.
Malce se je odmaknil. Hotela sem narediti tisto, kar ga je vedno spravljalo ob živce. Svojo roko sem ponesla k laseh, a preden bi uspela to narediti, mi jo je prijel in jo položil nazaj.
"Ne boš." je rekel.
"Zakaj ne?" sem vprašala.
Ostal je tiho. Pogledal me je v oči. Nato se mi je počasi približal, a sem se umaknila.
"Čakaj, si me mislil poljubiti?" sem sumljivo vprašala.
Zardel je."Ne, sovražim te." je rekel.
"Lahko utihneš? To si mi že stokrat povedal." sem mu rekla tečno.
"Sovražim te, sovražim te, sovražim te..." je govoril.
"Utihni!" sem zavpila.

"Zakaj si tak kreten?" sem vprašala.
"Zakaj si taka opica?" mi je vrnil.
"Jaz se vsaj obešam po vejah, na pa ti ki se po vseh drugih." sem odvrnila.
"Obrni to proti sebi." je rekel.
"Kreten si."
"Ti pa opica."
"Sovražim te."
"Jaz pa tebe." je rekel.
Odrinila sem ga od sebe.
Utihnil je in od jeze sem stisnila pesti.
Nato je nepričakovano pritisnil svoje ustnice ob moje in me poljubil. Takoj sem se ločila od njega."Midva se sovraživa, kajne?" sem dejala osuplo in zadihano nato pa stekla v svojo sobo. S kazalcem sem podrsala po ustnicah in še čutila njegov poljub. Če bi rekla, da mi ni bil všeč, bi lagala. In to me je jezilo. Poljub mi je bil všeč.
19. september 2014
next ooooooo
pišeš svetovno
19. september 2014
Neeeeext
19. september 2014
živjo, hotla sem sam prložit fotografijo Mitcha...
https://gradeclothing.com/wp-content/uploads/2014/06/tumblr-boys--tumblrdudes--on-pheed-blcvkpay.jpg
nevem haha.
next pa pride danes
20. september 2014
Neeeeext hitrooo
20. september 2014
Hejj
vem ja, pozno nextam, ker sm ravno domov pršla..
sm misla že ne nextat ampak sm zgori napisala, da bom in ne bi blo kul do vas c':
če vas še kej bere haha
Nekaj časa sem buljila v steno in si v mislih prikazovala prizor, ko me je poljubil. Nato sem oblekla jakno.
Ko sem prišla iz sobe, sem zagledala velik plakat, ki je oznanjal ples. Šla sem do vhodnih vrat in srečala Martho."Živjo srček. Si videla plakat?" je vprašala.
"Sem." sem na kratko odgovorila.
"No, najdi si soplesalca." je rekla in mi pomežiknila.
"Si v redu? Nekam bleda se mi zdiš." je rekla.
"V redu sem. Malo grem na zrak." sem rekla in šla. Našla sem neko klopco ter sedla nanjo. Opazovala sem okolico in se našla da spet razmišljam o poljubu. Ne, ne, ne. Ni mi bil všeč. To sem si morala stalno ponavljati. Ampak glava je točno vedela, kaj je resnica in kaj laž. Čez nekaj časa je nekdo prisedel. Sploh se nisem ozrla. Vsak ima pravico sedeti kjer hoče.
"Amm, oprosti za poljub. Kar ušlo mi je. Poleg tega pa se sovraživa. In poljubil sem te kar tako." je rekel. Liam. Zavila sem z očmi.
"Torej si se spet samo igral z mano, kaj?" sem vprašala.
Ostal je tiho.
"Že imaš spremljevalca za ples?" je vprašal.
"Če sva iskrena te niti ne briga. Ampak vprašala bom Mitcha." sem odgovorila.
"Kaj pa ti?" sem vprašala.
"Če sva iskrena te niti ne briga. Ampak vprašal bom Sophio." je zajedljivo ponovil za mano.
Vstala sem gor in šla nazaj. Ne vem, kaj mi je bilo. Sem začutila ljubosumje? Ali samo kanček jeze, da bo povabil dekle s katero me je prevaral? Nisem vedela. Z mislimi na Liama sem šla spat.
"Dobro jutro." je rekel nežen glas.
Zamomljala sem nekaj v blazino in se obrnila na drugo stran.
"Dobro jutro." je ponovil glas.
"Pa dobro jutro, no. Spokaj se stran." sem zamrmrala.
"Hotel sem te samo vprašati če bi plesala z mano na plesu?" je spet vprašal glas.
"Okeeej, plesala bom s tabo kreten, zdaj pa me pusti pri mi-" sem tečno rekla in vstala gor, a sem se zazrla v Mitcha. Zardela sem in se vrgla nazaj na blazino."Oprosti." sem zamrmrala.
"Je že v redu." je rekel. Sklonil se je k meni in me poljubil na lice, blizu ustnic.
Spet sem zardela."Se vidiva." je rekel. Zamomljala sem nekaj v pozdrav, nato pa je šel.
-mnenja?
-kaj se bo zdej zgodilo?
Prosim odgovortee haha ;D
next bo pa jutri ;D
20. september 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg