u73295
u73295
Popoldne nextam
10. maj 2012
nexttt
10. maj 2012
u73295
u73295
Kot sem rekla, misli samo na nakupovanje. Seveda mora pregledati vsako trgovino in pri tem celo uživa. Zame pa je to mora.

»Končno. Mislila sem,da se nikoli ne bo končalo.« sem dejala po tem,ko sem prišla domov s polno vrečo oblek. Zdaj sem moram samo še odločiti za eno.

»Izberi že eno nimam časa celo večnost. V bistvu imam,samo nočem te čakati,«mi je pridigala Violet. Če bi mi mogoče ona pomagala, bi šlo vse hitreje.

Vendarle sem izbrala popolno obleko.

(glejte modro)

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=1515221[/img]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdajle sem pred gradom. Ne upam si vstopiti zaradi mnogo razlogom. Violet razlaga,kako bo omrežila Alexa. In mene razganja od ljubosumja. Čeprav še sama ne vem,kaj mi je. Moja volčja stran postane tako ljubosumna,če kdo sama omeni Alexa.

Še enkrat vdihnem in vstopim. Kar bo pa bo.
10. maj 2012
next!
10. maj 2012
neextt!!!!
10. maj 2012
u73295
u73295
Vstopila sem in obnemela,saj je bilo tam veliko,ampak zares veliko gostov. In grad je imel plesno dvorano. Ko sem bila zadnjič tam je nisem videla. Razgledala sem se naokoli in poznala sem malo ljudi.

Violet je butlerju povedala svoje ime in ta ga je ponovil: »Violet Monasterio.«
Moja sestrična se je elegantno sprehodila po stopnicah in si nadela velik nasmeh. Kot vedno je izgledala prekrasno.

Samo zavila sem z očmi in povedala ime butlerju. Ta je samo buljil vame. Ne vem ali zaradi mojih imen ali zaradi mojih nazivov,ki jih ni malo.

»Princesa prestolonaslednica Keira Jasmin Caroline Madeleine Elisabeth Monasterio-Wolf.«je rekel in me pogledal,če je vse povedal prav.
Nasmehnila sem mu in se sprehodila po stopnicah. Upala sem samo,da ne bi padla.

Vsi so strmeli vame in ni bilo prijetno. Počutila sem se nelagodno,saj so me vsi strogo gledali in ocenjevali. Hvala bogu ji je zamotil drug gost.

»Keira!Pridi sem!«mi je pomahala Violet. Očitno se je ujela z nekim fantom.
Pogovarjala sem se z njima,ko je mojo pozornost preusmerila glasba. In tam sta stala onadva. Alex in Dean. Oba sta bila … Lahko rečem samo vau!

Dean se mi je približal in mi govoril nekaj o zaroki. Delala sem se,da ga poslušam. Saj ga imam rada,vendar me ta stvar o poroki že pošteno dolgočasi.

Ples je bil zanimiv in vsi smo čestitali Alexu. Plesala sem z nekaj plesalci in bila sem sita plesanja.

»Alex je prečudovit in Dean tudi. No,ker je Dean zaseden, grem osvajat Alexa. Se vidiva, sestrična!«mi je rekla Violet in stekla proti njemu.

Ko sem ju takole gledala si ne bi mogla kaj kot biti ljubosumna. Poskusila sem ostati mirna,se zamotiti z nečim. Vendar se nisem mogla. Ostani mirna!Moram ostati mirna!Podobne misli so se mi porajale po glavi,vendar nisem mogla. Ne vem,kaj mi je.

Nekaj v meni se je prebudilo. Nimam pojma kaj. Ne vem,ali je zlobno ali dobro.

Ne smem dovoliti,da me premaga. Vendar prepozno. Zaprem oči in poskušam šteti do deset.

Ko odprem oči pa vidim,kako držim Violet. Pritiskam jo ob zid. Vsa prestrašena kriči naj jo spustim. Vendar ne morem.

Nekako, tisto le popusti. Jaz pa stojim tam in gledam zmedeno okoli sebe. Želim si samo eno stvar-oditi od tod!

Tečem, ne oziram se na druge. Hočem stran. Kličejo me,vendar ne grem nazaj!

Ne vem,kje sem. Sesedla sem se na tla in jokala. Tisto tam nisem bila jaz. Kaj mi je bilo?Violet nikoli ne bi storila ničesar hudega.

Le kakšna sem videti?Grozna sem. Hočem se videti v reki. Tam pa je zame še en šok. Zagledam namreč tisto,česar sem se najbolj bala. Vampirski zobje!

No,kaj mislite?
11. maj 2012
next nujno!
11. maj 2012
u73295
u73295
Ok bom nextala.
11. maj 2012
Super!
11. maj 2012
u73295
u73295
Next pride čez petnajst minut.
11. maj 2012
u73295
u73295
Vampirski zobje!Ne,ne,ne!Še tega se mi je manjkalo. Življenje mi bodo uničili. Zaradi njih sem čudna. Vendar to ni edina sprememba. Moja koža je porcelanasta,ampak ne tako bleda kot pri moji mami ali pri Violet.
In moje oči so postale še bolj modre in spominjajo na vijolične. Take kot ima moj oče. Pa saj ne more biti res!

https://data.whicdn.com/images/28275806/black-and-white-life-no-worries-okay-quote-Favim.com-421257_large.jpg

Pomiriti se moram,saj imam hujše skrbi. Kako naj pridem domov?Ali naj se sploh vrnem domov?
Sama sem si kriva. Jaz in moje ljubosumje.

Poiskala bom rešitev. Samo pomislim naj. Ne vem,kaj naj storim?Pomagaj mi Bog!Lepo te prosim. Ne kaznuj me. Nisem sama kriva.

Preprosto ne zmorem več.

Zmrazi me,saj čutim tujca v svoji bližini. Če že ne bi moglo biti hujše …

»Pokaži se!Vem,da si tukaj!Ne bojim se te!«sem kričala na nekoga in bila sem pripravljena. Saj imam zdaj vampirske zobe!

Prikazal se je. Bil je bliže in bliže …
11. maj 2012
next nujno!
11. maj 2012
u73295
u73295
bom jutri. pa lahko ti svojo zgodbico nextaš. prosim
11. maj 2012
ok, se bom potrudila
11. maj 2012
neextt!!!!
11. maj 2012
next!
11. maj 2012
next
13. maj 2012
next
13. maj 2012
u73295
u73295
Bil je bliže in bliže. Še nekaj korakov in bo pri meni. Močnejši je od mene. Ali pa sem jaz mogoče močnejša od njega. Upanje umre zadnje? Upala sem,da sem vsaj malo hitrejša. Vendar z vsakim korakom je bilo upanje manjše. Vem samo,da je večji od mene in ne vem kaj je.

Z njim sem si zrla v oči,dokler končno ni spregovoril. Njegov ali njen glas je bil globok,kakršnega še nisem slišala.

»Kdo si?«mi je rekel. Po glasu sodeč je bil moški. »Keira sem. Keira Monasterio.«sem mu odgovorila. Njegov odziv je bil ne ravno dober,saj me je presenečeno gledal in ni se premaknil za centimeter. Samo stal je in si me natančno ogledoval.

»No,če bi se mi predstavili, ne bi bilo slabo. Jaz sem se že. In še nekaj, nehajte me gledati. Lahko me gledate, samo ne na tak način.«sem dejala in opazila se,da moj glas ni več enak. Še moj glas se je spremenil!Res še tega mi je manjkalo.

»Keira,si to res ti?Izgledaš kot vampir. Poglej se. Tvoja polt je porcelanasta in tvoje oči so živo modre. Take kot pri nas. Kot pri nas volkovih. In tvoj glas je spremenjen.«je bil vidno razburjen. »Ja,to sem jaz. Sem pol vampir in pol volkodlak. Tako,da je bila ta sprememba pričakovana. Tudi jaz imam vprašanje za vas. Kdo sploh ste?«sem še enkrat ponovila in tokrat zadnjič. »Jaz sem,ali me ne prepoznaš?Tvoj zaročenec sem,ime mi je Dean. Saj me poznaš.«mi je rekel in pri tem sem ga bolje pogledala. Res je Dean. Rjave oči. Kako se ga nisem mogla spomniti?Vendar nekako je postal večji,ampak v volčji podobi sem ga videla samo dvakrat. In to pred enim mesecem.

»Kaj sploh delaš tukaj?Ne bi moral biti doma in biti na bratovi rojstnodnevni zabavi. In Dean,povej mi še nekaj. Vedno,ko nekam izginem, prideš ti. Priznam,da mi je čudno. Zelo čudno.«sem mu rekla. Ta pa mi je odgovoril: »Vsi te iščejo. Ne vedo,kje si in so zelo zaskrbljeni. Jaz pa sem sledil tvojemu vonju in potem je ta postal drugačen. Mislil sem,da sem izgubil tvojo sled. In o tem,da sem vedno tam,kjer si ti. Temu se pravi vtisnjenje. Saj veš,kaj je to ali ne?«

»Ja vem,kaj je to. To je pri volkodlakih. Pri neki osebi se mu prebudi občutek,da jo mora ščititi in ji pomagati. Tako je na primer pri moji mami in očetu. Veš nisem tako neumna.«sem mu zabrusila. »Kdo pa je rekel,da si neumna. Nisem rekel tega. Pridi,greva vsi te iščejo.«

»Ne grem!Pusti me!Kdo pa me sploh išče?Vsi?Kdo vsi?Po tem,kar sem storila Violet,se res ne morem vrniti.«sem dejala in upala sem,da ji nisem kaj storila. »Pač vsi. Mama,oče te iščeta. Alex in Violet te skupaj iščeta. Še celo …«nisem mu dovolila,da pove do konca. Prej sem zaničljivo rekla: »Aha,skupaj sta.«

Odšla sem v nasprotno smer kot Dean,saj nisem želela iti domov. Ta pa mi je sledil in bilo mu je dovolj. Pograbil me je in vso pot sem morala sedeti na njegovem hrbtu. Res krasno!
u73295
To bo zdaj Keira

To bo Violet

13. maj 2012
next
13. maj 2012
u42536
u42536
next
13. maj 2012
neexttt!!!!!
13. maj 2012
u73295
u73295
Bom mogoče dons zvečer.
15. maj 2012
nexttttttttt
15. maj 2012
Next!!
15. maj 2012
next!
15. maj 2012
u73295
u73295
Oprostite,vendar danes res nimam časa. Jutri obljubim dobite dolg next.
15. maj 2012
super!
next!
15. maj 2012
nextttttttt
16. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani