o bog, res ena najpopolnejših zgodbic na igrah kar sem jih brala in žal mi je, da jo je konec in res komi čakam novo. razpisat se enostavno nimam kej ker iskreno povedano nimam niti kej povedat razen tega da si top pisateljica z top zamislimmi in idejami in da je bila tale zgodbica top. in z veseljem bom brala novo, tka da ti obljubim da me boš morala prenašat še kar neki časa
10. julij 2014
u142585
u142585
Ok zaj sm pa jezna... 'razpisala' sm se in ker je blo preveč jebenih smeškotov me je vun vrglo-.- uglavnem bom še enkrat napisala to kr se spomnm...
TA ZGODBICA JE PERFEKTNA! *o* je ena izmed najbolših na igrah in tui vse tvoje durge zgodbice so perfektne!! *o* vglavnem tvoja zgodbica mi je polepšala lajf ... in tuji vse druge k jih berem *o* resno vaše zgodbice so k droga.. sploh nemorm verjet da je konc.. vglavnem komaj cakam na tvojo novo zgodbico in jo čim čim čim prej objavi uglavnem (100x sm napisala uglavnem..) tvoje zgodbice so najbolše in tuji bojo! pač jz se neznam razpisovt -.- in lah sam povem da je ta zgodbica PER- FECT!
aja pa eno upr. a si ti patricija al trish?
10. julij 2014
OMFG s takim koncem zgodbice si mi polepšala noč!!! Pa še prejle je Argentina zmagala proti Nizozemski in so v finalu!!! Woohoohoo!
To je torej to??? To je konec perfekcije?? Ful je škoda da je že konec sam vseh lepih stvari je enkrat konec ane?
Ti res obvladaš pisanje...ko sm brala sm se zram smejala čez neki časa jokala pol bla zaskrblena pol sm si vse nohte pogrizla (ne dobesedno) pa ful je blo fajn ko je blo skos napet pa nikol ni blo dougočasn al pa tak da se ne bi nič dogajal vedno je blo neki zanimivga...res zgodbica je bla/in je še: popouna, fenomenalna, perfektna, carska, svetovna, najboljša, amaZAYN, fabuLOUIS, pa še kaj suprelativ bi se našu da bi tole opisu
ja tut jsbom pogrešala ttole zgodbico predvsem pa da bom vsak dam hodla gledat na igre če je slučajn next in kadar je biu mi je polepšu noč oz. dan
sej bi še kej napisala sam res ne vem ka naj še napišen res zmankal mi je besed
...in vsi so živeli srečno do konca svojih dni...
10. julij 2014

10. julij 2014
Kaj naj rečem vsaka zgodbica se enkrat konča.Vse tvoje zgodbice so nekaj posebnega,tako kot sem ti povedala takoj ko sem jo začela brat me je pritegnala.Čeprav na forumu me ta naslov najprej ni pritegnil,ker sem mislila to je še ena izmed mnogih zgodbic ki se začnejo isto.Tako da najprej je nisem brala,po tem pa mi je sestrična rekla da je ful fajna in drugačna od drugih in sem se pač odločla da bom pogledala kaj je s tem mislila.Glej ga zlomka!Kar takoj mi je bila zelo všeč,zelo dobro pišeš ,vedi da bralca kar potegne v tvojo zgodbo
Skratka z svojimi nexti si mi vedno polepšala dan,upam da boš nadaljevala s pisanjem
Prosim pošlji mi link ko boš začela z novo zgodbico,največji uspeh doživi pisateljica če vsaj eden bralec uživa v njenem pisanju
10. julij 2014
Ena izmed najbolših zgodbic in ena izmed najlepših ljubezenskih zgodbic tukej na igrah tui. Upam da boš še kkšno kdaj napisala ker si res dobra v pisanju!
To zgodbo sem prebrala v enem popoldnevu in ko sem začela kr nisem mogla nehat ker je to res fenomenalna zgodba.
upam da se ti bo še dalo podobno takšni kdaj napisat<3
10. julij 2014
škoda da je konec :21 ena najlepših ljubezenskih zgodbic
10. julij 2014
u160233
u160233
Men res ni neki, da bi se razpisala, ker sem tko lena. Ampak se bom potrudila, ker je ta zgodbica res prfektna, popolna, najboljša...vse pohvale na svetu si zasluži, res! *o* In res mi ni jasno, kako lahko že končaš no. -.- Saj smo 'komaj' na 51 strani hudiča. -.-" Sorry, ker je mal trajal, da sem prebrala. Že horniča nisem, ker nisem mela časa. Ampak sem se dans odločla, da bom nadoknadila in tukaj sem. Hornič je bil res...brez besed no. Moja mami je bla z mano in jo je že zanimal kaj berem. Ughh, mal je mankal, pa bi me zalotila. Lol. Ne vem, kaj bom brez te popolne zgodbe. Še sreča, da pišeš še druge. Upam, da bodo tiste še daljše od te. xĐ Hheheeehee. Ka boš zdaj začela z novim ff-jem? Moreš! Ko ga boš objavla nam nujno pošlji link, jasno? Jasno. Res si najboljša pisalka, kar jih poznam. Znaš opisat čustva na tak res zanimiv način in vsak bralec uživa v branju tvojih prfekcij. *o*
Awww, kak sta Harry in Bella srčkana skupaj. Hehhehee, popoln par. *0*
Škoda, ker je konc. No in to je tud konec mojega 'razpisa'. Sorry, ker ni neki dolg.

10. julij 2014
okej zaj pa razpisovanje kero mi nene gre najbul od rok x'd bom probala nekaka haha. se mi je že 2x zbrisalo kr preveč neke tipkam x.x pa bo zaj krajše.
to zgodbo se res splača prebrat, od začetka do konca. nexte sm včasih več x prebrala ker so res perfektni pa še pozabla sm takrat da je biu dougčas, prou kot da bi pozabla use okoli mene haha. next je podobn vlkim filmom ne? hahh samo je bulši kot ker taki film*0* zaradi tega ff-ja sm se jokala, smejala, jezla itd.. pač večina čustev sm dobra pr tej zgodbi*0* that's weird hahah.
tota zgodba je spadala k enim najbulšim na igrah, srsly. ni ocene za njo kr je fenomenalna*0* en del med kirimi jih nism tu notri pričakovala je biu fight met punco pa tototimi k so ju ugrabi x'd dbest hahh zram hornyčeu seveda:3 x'd
jas bi tui mela totega varnostnika*0* srsly, kdo nebi meu harryja za varnostnika? x'd čeprau bi mi bolj niall ustrezau:'3
okej back to the story. niam več besed za to zgodbo:$ skoro sm next napisala-.- haha pač ja usega se 1x konča, komaj čakam na naslednjo perfekcijo:33
10. julij 2014
trishhhhhhhhh...pridem gor (btw interneta nism mela od učeri -.- , čene bi že prej se razpisala) in vidm taprvo komentarje pa razpise o koncu zgodbice :'c . in ja, zdej se bom tut jst probala razpisat, ker se spodob, pa hočem mal pokomentirat (x'd) celotno zgodbico…prvo, čeprav sm te že velikrat uprašala, kje dobiš ti ideje? Resno no…usaka zgodbica od tebe ko jo preberem je drugačna od ostalih, karakterji so čist drugačni, pa osebe tut...ne spomnem se čist točno od kdaj naprej sm žačela brat tvoje zgodbice, sam sm sigurna da sm od takrat use tvoje prebrala, pa pisala 'next'. In že takrat sm se ful veselila ko si objavla nov next, ker kot sm ti verjetn že ful velikrat povedala, da znaš res opisovat dogajanja, čustva pa una mišlenja, ko jih osebe ne rečejo na glas…pomoje si ti res ena najbolših pisatlc tuki, pa to tut zato ker uhitevaš pisat nexte za 3 (?) zgodbice, in to tut med šolo ko je usega velik…jst si še ene ne upam začet, in to med počitncami (x'd). pač ja, same pohvale c:

zdej pa h dejanski zgodbici…če po pravic povem, se mi je že od začetka zdela zgodba ful zanimiva, ker se je že mal slutil da bo velik zapletov, pa da se bo med harryjem pa bello neki dogajal..pol je bla pa tuki še ta prekleta mama (x'd) ki ju ni pustila že od začetka bit skupi. Kot sm že prej rekla mi je blo ful ušeč, da nisi use nrdila posuto iz rožicami (x'd) pa preveč pocukrano, ker je na igrah ful takih zgodbic ki sploh niso življenske pa nimajo smisla…u tej pa bella res ni mela sreče, kar se pač tut u živlejnu dogaja…nakonc, ubistvu hmal pred koncem ko sta harry pa bella pršla skupi smo verjetn že usi mislna da zdej boš pa sam opisovala kk sta skupi, pa kaj use delata (x'd) sam pol si kr od nekje potegnila tiste mafijce al kaj so že, pa čist slučajno so zram belle ugrabl še gino, ki se je tut čist nakonc uklučla…okej verjetn se ne razume čist kaj sm napisala, ampak hočem povedat to, da se je na začetku čist drugač use predvidevalo, pol nakonc se je pa čist drugač končalo. Tko kot je bella nazadje rekla…in ko sm že pr belli, una dva stavka na konc sta me dejansku ubila…ful lepo si use skupi končala…c: ubistu je bil cel zadn next popoln, un zajtrk u postl pa mazanje z nutelloooo…pol pa še u tuš kabin haha (x'd) in pol ko sm na koncu že mislna da bosta bella pa harry doma ostala pa delala tisto kokr prejšn večer (x'd) reče una da bi šla u klub, in sm že slutila da se ga bo napila, in pol bi se lohk ti tut premislna recimo, pa da bi napisala da je šla z enm drugim domov, harry jo je pa kje čakal pa pol šele zvedu da jo ni pa da je z drugim u postl…(x'd), ampak si bla dost dobra, pa si po usem temu kar sta prežvela lepo napisala da sta šla na teraso, pa da je bil un ognjemet…c: pol sta pa bog ve kaj delala hah (x'd)

aja, glede nove zgodbice pa komi čakam da zvem kaj se naprej zgodi, ker zdej že mal vem o čem se bo dogajal, sam me je tist uvod še bolj nepotrpežljivo naredu hahah…

zdej pa če po pravic povem ne vem več kaj napisat, in sm že hotla še enkrat napisat next, sam sm se pol spomlna da je bil to zadn del :'c
uglavnem ful ušeč mi je bla zgodbica, pa čim več idej še mej da boš pol lohk napisala še velik zgodbic, in mi jih bomo pol bral pa pisal nexte (x'd) <33333
10. julij 2014
ni fer da je že konec :'c se ne bom razpisovala ker itak veš, da je popolno in da moraš nujno datin čimprej nov link tvoje zgodbe...
(ajo sem že skoraj napisala next )
10. julij 2014
Res nevem kje naj začnem ampak ta zgodba je bila enkratnaaaaaaa.
Res si dobra pisateljca in konec zgodbe je res prelep malo pa žalosten....tudi za to vse ker je konce mi je tako žal,da že je ampak kaj češ.
Komaj čakam,ko boš objavila tvojo zgodbo........pa nevem ampak mislim,da bo to dovolj za razpis ker sem danes neki lena drugač pa super je biloooooooooooooo.
11. julij 2014
u173340
u173340
NOVA ZGODBICA: http://www.igre123.com/forum/tema/loving-a-criminal.-~-harry-styles-fanfic/73108/ hvala če bo katera prebrala (:
11. julij 2014
Bi kdo bral nadaljevanje ljubezenskega romana'' Ljubezen pod krinko'' ?
http://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-pod-krinko-in-lt-3/73291/
16. julij 2014
ZAAAKAJ SI KONCAAALA?? :'CCCCC I HATEE UUU HOCEM TA FF NAAZAAJ PROU NAIBOLJSI HFJDKDJDJ FOREEEVER *-*
MOORSS NADELJEVT MOOORS NAPISAT NAAAPREJ:C <33
OKKK CRKNLA BOM PISI KAR CES NO SAM NEKAJ PISI PA NAPREJ PISI
TO JE PROU NAJBOLJSI TVOJ FF CEPROU DO USI PERF AMPAK T AJE TOOP TOOP TOOP OD TOPA
AJDEEE NEXTAAAJ GREMO ZBIRAT PODPISE LOL x'd
09. september 2014
u173340
u173340
sara tebi se meša ampak resno
09. september 2014
NE SE MI NE MESA JAZ SEM CIS VREDU TEB SE JE ZMESALO DA SI KONCALA TOTO-.-
09. september 2014
u60555
u60555
jaz se strinjam z saro!!!!!!!!!
09. september 2014
u173340
u173340
zgodbice je konec. in ne bo se nadaljevala.
09. september 2014
NO VIDIS? USI HOCEMO AJDE KAJ SE CAKAS PEJT PISAT <3
09. september 2014
u173340
u173340
a ti mene zajebavaš sara? xđ
09. september 2014
-.- veemo konec je biu ze pred enim mescom x'd ce nicte se konca pejte se enx brt tak ko ja zpa bo mla kasneje konec sorry z akomente trish
+ne popolnoma sem resna đx
09. september 2014
Vem da je blo te zgodbice že zdavnaj konec samo jaz sem jo prebrala komaj zdaj.Pri tej zgodbici sem jokala, se smejala,......Mama me je že ob polnoči nagnala spat pa sem mogla to zgodbico do konca prebrat.Ful me je prtegnila in imam pet besed zanjo:
amaZAYN
faboLOUIS
extrordHARRY
phenomeNIALL
brilLIAM
05. oktober 2014
aaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwww kok ccute konc trish
no...,raspis hočeš...pa naj ti bo!
te zgodbice je blo ze dolg,dolg konc ampak...pa kaj!
veš,vse tvoje zgodbice so moje najljubše in VSE morš KONČAT
in sprašujem se kje dobiš take ideje (kker so super)
in ne bom rekla da je moja najljubša,to pa zattto...KER SO VSE FENOMENALNOFANTASTIČNOPRFEKTNONEVRJETNOSUPER napisane
in sorrry ker se nisem tok raspisala ampakkk upam da veš da so tvoje zgodbice NESKONČNO najboljše
aja,da naum pozabla,če mi Player-ja ne napises dokonca ne bo lepo
25. oktober 2014
u178956
u178956
Omagaaaaaaaah *000000000000*
Pa sej ti mene zejbavas. Like woah bitch to ni nomralno. A se ti zavedas da si ze dva ce ne ze vec ff-jev popelala do konca? *000* in to tak breshibno da mislim can i die? *"_______________"* jes i can ^^
Pac vem da je blo zgodbe ze zdavni konec ampak tole je res vredn neki besed ane :3
Vsaka tvoja prekleta zgodba mi res uzame dih. A ves kulk mas ti talenta u seb? Tega res nikol ampka res nikol nebi smela završt. Prav cakam ko bo prva knjiga na policah z avtorco trish ) okay no patricijo blah blah nwm priimka in bo gor listek knjizna uspesnca <3
Pa mislim awwwwwwwwwwwwwwwwwwhhhhhhh kok lepo <3 sveče pa use iiiii :* sam sm ze misla da ga bo prevrnala na hrbet pa bo na svecu padu pa se mu bojo lasi vzgal pa bo cela stala pol tam xđ like woah to bi blo zanimiv xđ
Sam ti si tak najbols izpelala tak da ugh ni vredn besed <3:*
Res nimam pojma od kod ti use te ideje pa to *_____________________*
Tvoei ff-je vsi berejo zenska ;D
Pac ummm hmmm i like thise horny next where she is u know destroy his shirt xđ it was arrrrrrrrrr sexy *__________________*
Omagah ka pa to ko nimam nobenga zagona za faking raspisovanje :3 mislim da bom dala vlozbo za faking penzijo :3
Ka pa to ko sm bolana-.-" pa ne u buco da nebo pomote ampak telesno- pa bmk sej razumes lol xđ no in jutr pa koncert u Stozicah ane-.-"
Tule se sopam z antibiotiki tule pa nobene casti pffff-.-" xđ sam da grem na koncert lol ^^ one republic ce gre kdo meiby :3
U shiter me cudi da si prezvela predajo kluca :3 jst mam to letos-.-" kill meh i dont wanna go there :3 pa ce devetosolci niso normalni jao ce mesajo skupi majonezo pa kecap pa tuno pa surove jajce pa pokvarjen mlek pa take bedarije pol ti naj pa to spijem-.-" fuck this shit !-.-"
Ka ste mel vi? Like i know u wouldnt answer me 'coz u ignore me but okay with that :3
Pac um res je bil tole nsushsjdndjfndhsusnsjhsnsndhdjsndnsjjsjsndndndjsjsjsndndndksjsjsndndjdjsjjsnd ff in pac ono zahtevam da naprej pises loving a criminal ker je prf gurl :*
Pac jst mam dost #nohate :3

Najbolsazgodbainpisatelcaevergurl<3:* love ya ♥
15. november 2014
Super zgobda
14. december 2014
Svetovna zgodba
14. december 2014
vesoljna zgodba.
14. december 2014
amm...pac ja ne...!!!! BTW NOVA BRALKA ampak zgodbe je konec in nemorem pisat next.

zenska jst nisem NIKOL jokala ob koncih zgodbe. ampak ta je pa BOLANA!
zacela sem jokat k sta se prvic srecala pa sla v park pa se ful druzila (nevem zakaj ampak sem se preprostu jokala v tistih nextih) pa poli k sta mela FIRST KISS omggg men so se souze usule...sploh nism mogla nehat ooh bad noo. in pol uni deli k si se hotla u zemljo ugreznt The Horny Times res so bli prfektni nebi mogla bols napisat res svaka cast mala. in poli tist k sta se skregala kuk je biu harry na tleh omg CUTE!! pa k je pac od Belle matka prsla k Harryju domov pa k ga je proslila ce bi seu k njim spet delat sem prou vedla da bo reku ja da bo hotu tu sprejet, kr je hitu bit usak trenutk z njo pa ....UBIJAS ME FUCk...!!!ammm pa k so jo z uno pisko malo ugrabil pa k so zacele streljat pa se brant mi je blu full kul kr je bla Dark Bella in pac ja men je Dark use ful dobr haha in poli zadn NEXT!!
TA ME JE PA PRSEZM UBIU DO KONCA SLA SM GA BRAT 2X KR JE RES OOOOO MAAAAJ GAAAAD!! KAKU JO JE ''UGRABU'' PA K JO JE V TISTO STAVBO PELOU PA POLI K SI OPISALA KAKU JE BLU V PROSTORU RES WAAAAAAW !!! MEN JE NIKU V OCI PADLO IN SO SE MI ZAROSILE HAHA. IN POLI SE TIST OGNJEMET PA PA PA...SE MARSIKEJ BI LAHKU POVEDALA PA SE RAZPILALA PA SE RAJ NEBOM KR NEBO ZGLEDALU HAHA

PA BTW TU JE MOJ PRVI RAZPIS TUK DOLG!! TKU DA R.I.P. FOR ME!

ZGODBA JE SVETOVNA PERFEKCIJA!!!!!!!!!!!!!!
29. september 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani