Waw. To bo še napeto. Next. *.*
06. april 2014
next
06. april 2014
u169062
u169062
Omggggg neeeeextttttt♥♥♥
06. april 2014
neeeeeeeeext
06. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
07. april 2014
Mhm samo prijateljica

Neeeext
07. april 2014
u159463
u159463
neeeeeeeeeeext! :'D
07. april 2014
neeext
07. april 2014
u165821
u165821
Hello again! In patricija tukeeej z novim nextom hahah ;p no ja next je posvečen Maji kr je prosla zato in ja ;3 itakk da dobiš posvečen next ;p
Torej ja v naslednjem nextu se bosta spoznala. Ne vem zakaj ampak mam filing da eni ne vejo točn za kaj se gre tukej...
Uglavnem ona NE BO VEDLA da je on njen 'varnostnik'. Ona bo mislila da ga je naključno spoznala in to je to... tuto finito ;p xđ vglavnem on bo pol cele dneve z njo itd. sej bote vidl no hahha tale next je tut zloooo zanimiv SARKAZEM.
v glavnem ja ni nekej ful zanimivega dogajanja ampak ne obupat nad branjemmm! <3
Trish loves you all!
Next je posvečen Maji <3
Najača slika telebajski ;p xđ
﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌

Anabella Jade Thompson✞

"Bella. Zbudi se." me je zjutraj prebudil George. Stresel me je za ramena in v trenutku sem bila pokonci.
"Kaj bi rad?" sem vprašala in se pretegnila. Zavohala sem kakav in sveže pečen toast.
"Zajtrk imaš na mizi. Ko poješ in se preoblečeš bi te mama rada videla v svoji pisarni." je rekel in se resno držal.
"Mama je doma?" sem vprašala. Pokimal je nato pa odšel iz sobe. Počasi sem se vstala s postelje in zavila k svoji ogromni omari. Hitro sem se preoblekla in opravila še jutranjo rutino v kopalnici. Nato sem sedla na posteljo in si pečen kruhek namazala z nutello. Moj najljubši namaz. Z kruhkom sem šla k oknu in ga odprla. Nato sem sedla na notranjo okensko polico in se zazrla v mesto pod sabo. Razgled je bil prelep in prostor prečudovit za razmišljanje. Ponavadi se je na moji okenski polici prebudila preteklost. Ko je bilo še vse dokaj normalno. Ko naju oče še ni zapustil. Včasih je bilo težko a sva se prerinili skozi težke čase z mamino slavo, ki je zelo vplivala name. Šolala sem se doma, nisem imela prijateljic razen tistih ki mi jih je poslala mama. Večinoma so to bile super zvezdnice s katerimi sem se nerada družila. Z navadnimi najstnicami kot sem jaz se nisem smela družiti. Mama preprosto nikomur ni zaupala odkar je oče odšel. Ni hotela izgubiti še mene zato me je držala pri sebi. Sama sem bila mnenja da me le še bolj odbija od sebe z tem ko me drži na 'vrvici' in me ne spusti nikamor.
"Bell! Si pripravljena?" me je iz sanjarjenja zbudil Joe.
"Pa hitro z police! Kaj če te mama vidi. Letim." je dodal in takoj sem skočila s police. Obula sem se v svoje puhaste copate in se 'drsala' za Joem do mamine pisarne. To ga je najbolj živciralo in oboževala sem ko je imel svoje izpade.
"Mama te že čaka." je rekel skozi stisnjene zobe. Zasmejala sem se in stopila v njeno pisarno. Sedela je za svojo mizo in gledala v računalnik.
"Kaj si me rabila?" sem vprašala in stala pri vratih.
"Pridi sem. Sedi." me je povabila in nakazala na stol pred svojim. Počasi sem se usedla in jo gledala. Nehala je brskati po računalniku in me pogledala.
"Torej Bella... Vem da sem bila zelo zaščitniška do tebe skozi ta leta. In verjemi da mi je težko te spustiti v svet samo. Tako ranljivo. Nisi še spoznala kaj je življenje in kaj pomeni imeti strto srce in skušam te obvarovati pred tem toda enkrat se boš morala soočiti s tem in..."
"Mama preidi k bistvu." sem jo prekinila saj sem ponavadi ob njenem govorjenju zaspala ali pa spet poletela v svoje misli.
"Danes te bom spustila samo ven. Nobenih varnostnikov. Prisežem. In če bo vse vredu potem te bom spustila še drugič in tako dalje... Zaupam ti in vem da se lahko obraniš vsemu." Debelo sem jo pogledala in v glavi premlevala njene besede.
"K-Kaj? Sem prav slišala?" sem jo vprašala in še kar nisem mogla doumeti. Preprosto se ni zdelo resnično.
"Prav si slišala Bella. Ne morem te večno zadrževati pri sebi." je rekla in se nasmehnila. Vsa vesela sem poskočila in stekla okoli mize do nje ter jo objela.
"Ne bo ti žal mami. Boš videla." sem ji obljubila.
"Dobro zdaj pa pojdi preden si premislim." se je zasmejala. Pomežiknila sem nato pa stekla skozi vrata v garderobo kjer sem hitela z obuvanjem teniske.
Joe in George sta se smejala na stopnicah in me opazovala.
"Kmalu bosta ob službo." sem se pošalila in oba sta bila spet resna kar je mene spravilo v smeh. Odprla sem vrata in se nadihala svežega zraka. Res nisem imela občutka kot da me kdo opazuje ali pa stoji za mano. Bila sem sama. Občutek je bil edinstven in neopisljiv. Svoboda. Kar peš sem se odpravila do parka kjer sem ponavadi sedela na klopi z Joe in Georgem. Zasedli smo celo klop tokrat pa sem sedela sama in gledala v vodomet. Nekaj ljudi se je sprehajalo po parku in se pogovarjalo jaz pa sem preprosto uživala. Zavila sem tudi malo dlje od našega dela mesta na južno stran. Bila sem že kar daleč in noge so me bolele. S sabo nisem imela nič denarja. Le gledala sem po izložbah in si poskušala zapomniti kam morem ko grem drugič po mestu. Počasi so me začele boleti noge zato sem morala nekaj ukreniti. Prišla sem do avtobusne postaje. Nekaj ljudi se je že gnetlo na avtobus zato sem se prerinila skozi zadnja vrata in sedla na zadnje sedeže. Ozrla sem se po avtobusu. Seveda ker sem imela tako srečo je pri začetku avtobusa stal pregledovalec kart in gledal če imajo ljudje karte.
"Sranje." sem zaklela. Sedež poleg mene je bil prazen a nisem si upala prositi koga za denar. Čimbolj sem se potuhnila na sedežu in gledala skozi okno. Peljali smo se nazaj proti severnemu delu mesta kjer je bila moja in mamina hiša. Nekako so me zavedle vse zanimive stavbe zunaj. In bloki. Pred nekaj bloki je bil park v katerem so se igrali otroci. Avtobus se je premikal počasi zato sem lahko spremljala kaj se dogaja.
"Karto gospodična." sem zaslišala nadležen glas pregledovalca kart.
﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
upam da se vam ne zdi predolgo ;p zdej pa ja bi prosla če bi se komu dal odgovarjat na neki vprašanj ;D
kaj se bo zgodilo?
mnenje o dogajanju do zdaj?
se ti zdijo nexti predolgi?
bi kaj spremenila?
next?
07. april 2014
amm... tu se bota spoznala
ful dobra zgodbica komi čakam next!!
neee,super so *w*
ne nič ker je vse popolno *o*
neeext<333333333333333333333
07. april 2014
kaj se bo zgodilo? spoznala se bosta!!!!
mnenje o dogajanju do zdaj? *W*
se ti zdijo nexti predolgi?neee še bolj dolgi!!!
bi kaj spremenila?neeeee!!!
next? jaaaaaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeext!!!!
07. april 2014
u151441
u151441
Neee, super jee <333
kaj se bo zgodilo? Upaamm, da se čimprej srečata pa too hah :$
mnenje o dogajanju do zdaj? ODLIČNO
se ti zdijo nexti predolgi? Meenn jee čiat dost dougoo
bi kaj spremenila? Nee, popolno je. <333
07. april 2014
u169062
u169062
Jaaaaa zdj bo prsuu harry in bo tko: ona je z manoo! In pol bo cisttt in love postalaaa
Cistttttt suprr no pa kako use opisujsss pfff:*
Menn so cist uredu next;*
Neeee kr najboll popouno pisess♥♥♥
Neeeeeeeexttt♥
07. april 2014
kaj se bo zgodilo? Z Harryem se bosta spoznala wiii:$
mnenje o dogajanju do zdaj? Popolno? Ne hahhah. Prepopolno? Seveda:E
se ti zdijo nexti predolgi? Čist vredu so dolgi...:*
bi kaj spremenila? Ne:'O če je waw no. *.*
next? Ja seveda. Next:*
07. april 2014
u28319
u28319
Omajgaad perfektno je<3 Jst pa ne morm odgovarjat, ker mam desn mezinec nategnjen in z lepo ful težko tipkam... Skratka. Super jee<3 Koomi čakam, da se spoznata. c"; Hvala za posvečen next.

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
07. april 2014
u168991
u168991
omg,nova bralka čist popuno,sigurno bo polj Harry prsov,drgač pa nextttttttttttttttttttttttttttttttt
07. april 2014
uaaaa *_____* haha...
kaj se bo zgodilo? prepoznav jo bo in pol se bojo usi ljudje začel gnest okol nje
mnenje o dogajanju do zdaj? fajn je, komi čakam de se srečataaa :'D
se ti zdijo nexti predolgi? ja, ja...veš da-.- čust uredu so dolgi :'D
bi kaj spremenila? neeee, čist nč c:

neeeeeext
07. april 2014
next
07. april 2014
nexttttt+ nova bralka
07. april 2014
neeeeeeeext
07. april 2014
u159463
u159463
omfg neeeeeeeeeeext" *w*
07. april 2014
u155895
u155895
neeeeeext
07. april 2014
u167582
u167582
sigurno ji bo on plačal karto
Neext!
07. april 2014
kaj se bo zgodilo? Harry se bo pojavil od nikoder in ji bo kupil karto
mnenje o dogajanju do zdaj? Pooopolno!
se ti zdijo nexti predolgi? nop, še prekratki!
bi kaj spremenila? Ničesar..
Neeeeeeeeeeeeeeext!
07. april 2014
u159930
u159930
Neeeeeeeeext
07. april 2014
haunted.
haunted.
kaj se bo zgodilo?
Vn jo bodo vrgl
mnenje o dogajanju do zdaj?
What the fuck do you think? *OOOOOOOO*
se ti zdijo nexti predolgi?
Prekratki :@
bi kaj spremenila?
Neee :$
next?
NEEEEEEEEEEEEEEETXT!
07. april 2014
u168562
u168562
kaj se bo zgodilo? am.. nwm x'd
mnenje o dogajanju do zdaj? fhool dobr! napeto, zanimivo...
se ti zdijo nexti predolgi? ne! če bi bli pa še daljiši - pa SUPER!
bi kaj spremenila? NE!
next? omg! kako neumno uprašanje... ITAK!
07. april 2014
neeeeeeeeeeext
08. april 2014
kaj se bo zgodilo? z harryem se bosta spoznala
mnenje o dogajanju do zdaj? the best
se ti zdijo nexti predolgi?neeee,lahko bi bli dalši
bi kaj spremenila? itak da ne
next?

neeeeeeeext<3
08. april 2014
neext !!
08. april 2014