u28319
u28319
Neeeeeeeeeext c":
03. april 2014
u168562
u168562
next

the best story!!
03. april 2014
u163118
u163118
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<33 *w*
03. april 2014
neext
04. april 2014
u167582
u167582
daj neext!
04. april 2014
u168562
u168562
sam res.. plis?!
04. april 2014
neeext
04. april 2014
u169062
u169062
OMG OMG OMG ressss ful dobr pišš!!! ful dobr!
prfektno ressss!!!
Neeeeexttt<3333
05. april 2014
u88095
u88095
neeeext
05. april 2014
neeeeeeeeeeeeeext
05. april 2014
u165821
u165821
Tadaaa pa ste dočakal next ;D učeraj res nisem mogla objavit ker sm mela birmo ahahaha in pišem vam z novega računalnika xđ (: no ja ni važno torej tukaj se tut ne dogaja nekej velik ker res nevem jst nočem takoj začet z zgodbico no še mogoč kakšen next nakladanja pol pa ja se bota končno vidla al nekej in bo bolj zanimivo ;p
hvala usem ki ste se razpisali res obožujem brat izpade in razpise prau polepšate mi dan ljudje <33 in ja next posvečam usem (; hvala da berete
﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌

Harry Edward Styles✞

»Ljubček si že iščeš službo?« je vprašala mama pri večerji. Oče je pogledal izza časopisa.
»Mama povedal sem ti da nebom odnehal s tem. Pač nebom več delal pri očetu ampak mislim da se mi ponuja nova priložnost.« sem odvrnil.
»Kakšna priložnost?« je zmedeno vprašal oče in pospravil časopis. Očala je dal na omarico in se posvetil hrani na krožniku.
»Danes sem dobil neko ponudbo za varnostnika. Samo potrditi morem.« sem se pohvalil. Gemma ki je bila cel čas tiho je vstala od mize.
»Zakaj nisi vsaj enkrat doma z nami? Vedno nekam greš ali pa kar izgineš. Potem se pa pojaviš od nikoder! Samo nase misliš.« je rekla z povzdignjenim glasom in zbežala v sobo. Njen izpad me je presenetil. Si je res tako mislila o meni? Sem res tako sebičen? Bi moral opustiti svojo službo?
»Harry srček pojdi za njo. Danes je zelo slabe volje.« je predlagala mama. Pokimal sem in se tudi sam vstal. Oče je mirno jedel kot da se ni zgodilo nič. Počasi sem prišel do Gemmine sobe in potrkal na vrata. Ni bilo odziva. Še enkrat sem glasneje potrkal. Spet nič. Zgrabila me je panika. Vedno sem bil zelo zaščitniški do Gemme zato sem takoj pomislil da se ji je kaj zgodilo. Z nogo sem brcnil v vrata ki so padla na tla. Zaslišal se je glasen tresk in nekaj prahu se je dvignilo. Na postelji je sedela prestrašena Gemma in gledala vame.
»Zdaj vidiš o čem ti govorim? Služba je popolnoma vplivala nate.« je rekla. Mama in oče sta takoj pritekla preverit kaj se dogaja. Oče se je drl name a ga nisem poslušal. Sem se res tako navezal na delo varnostnika? Čeprav sem bil najmlajši priznani varnostnik sem vestno opravljal svoje delo.
»Pojdi v sobo Harry.« je rekla mama. Poklapano sem zapustil prostor kjer sta se gnetla mama in oče ter skušala popraviti vrata. Odšel sem na hodnik se obul ter si oblekel svoj temen plašč. Brez pozdrava sem odšel. V žepu sem spet poiskal listek in telefon. Vtipkal sem številko in začelo je zvoniti. Po nekaj piskih se je javila po glasu trideset letnica.
»Pozdravljeni. Danes je do mene prišel nek moški ki je rekel da bi me radi najeli.« sem spregovoril.
» Oh Harry Styles?« je vprašala.
»Ja pri telefonu.« sem odvrnil.
»Odlično. Imate čas? Rada bi se zmenila nekaj z vami kar preko telefona.« je rekla. Nekaj časa sem razmišljal saj nisem bil prepričan da bi se kaj zmenil preko telefona.
»Prav, povejte.« sem naposled rekel. Potreboval sem delo in to je bilo v tem trenutku edino ki se mi je ponudilo. Razlagati mi je začela o svoji hčerki, ki sovraži varnostnike. Ob tem stavku sem se moral nasmejati.
»Torej. Če vse povzamem bi rada da se pretvarjate da ste hčerkin prijatelj ki ga je naključno spoznala in misli da nima nobenega varnostnika več saj se le še kregava zaradi varnostnikov. Lahko to opraviš?« je vprašala. Ideja se je zdela nora. In zelo krivična. Nisem se hotel pretvarjati a sem nalogo vseeno sprejel. Plača je bila ogromna in to sem potreboval.
»Torej dogovorjeno. Poslala ti bom njeno sliko. Nekaj pa si zapomni! Da se nebi slučajno zaljubil vanjo! Ti si samo njen prijatelj ki se druži z njo podnevi, ponoči pa jo bosta čuvala Joe in George. Ampak zapomni si še to, ne sme vedet kdo si.« je rekla strogo. Bila je zelo resna ampak ko mi je nekdo nekaj zapovedal sem se tega držal in obljube nisem prelomil. Poslovil sem se in prekinil. Po nekaj sekundah sem dobil sporočilo. Očitno njena slika. Odprl sem zavihek in takoj mi je prikazalo sliko. Bila je čudovita a me ni smela pritegniti. Prijateljica. Samo prijateljica.
﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
next?
06. april 2014
neeext!!!!!!
06. april 2014
u168548
u168548
neeext
06. april 2014
neeexttt
06. april 2014
u88095
u88095
Neeeext
06. april 2014
u151441
u151441
Waaaa *-* TOLE JE RES UNO SUPERMEGAFANTASTIČNOPREPREPREVEČNAJBOLJŠ WAA
ASHJDJFHSKFJSLDKDLLAHSHSF :$ Komii čakaam da se spoznata pa to hahh
nextiiii<333333333
06. april 2014
next!!!! *______*
06. april 2014
neext !!
06. april 2014
u142227
u142227
omfggg trishh kera popolnost waaaaaw neeeeeeeeeeeeeext
06. april 2014
Neeeeeeext da fakaaaa polnoooooo *___*
06. april 2014
u28319
u28319
Omg nism prčakvala tega, Trish! To je res madafaka supeeer*w* Waaa jst sm čist navdušena na tem fanficom inja Harry se bo zalubu vanjo, sam ne bo smeu tega izdat, ker bi biu ob službo... Ona mu bo seveda prva priznala in bosta par. Ampak to čez dolgo, dolgo časa. Hihi. Upam, da boš nrdila zeloo, zeloo zanimivo. A mi lahko posvetiš naslednji neext? In čist koomi čakam ja, da jo bo spoznau. Kak bo reagirala. Pač rada bi vidla, kako se bo počutla ane into... Super se sliši, da se bosta spoprijateljila haha. Evo smo počakal ane in važn, da si nextala*w* Odlično pišeš, next je perfekten, zgodbica še boljša. Občudujem te Pati, zdej pa hitro nextej še drug fanfic. Waa*-*

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext c:
06. april 2014
u154915
u154915
Waaaw neeeeeeext hitro prosim neeeeeeeeeeeext
06. april 2014
o top!
neeeeeeeeeeeeeeext!
06. april 2014
next omfg hitr nexxxttt
06. april 2014
faaak si stroga do njega nooo...
vsaj zalubo bi se lohk u njo. ono na prvi pogled *_*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. april 2014
sam res haha..sej itak ne bo mogu držat oblube lol c:

neeeeeeeeext :'D
06. april 2014
želiš da bi lahko brisali teme, ki jih več ne obiskuješ in brisali svoje komentarje!!
-nika nikicaa
-crazy_love
-Ellena Brave
- twity smile
-Minny_Winny
-ღвєαυтιƒσℓ_gяℓღ
-Paty12
-Nika Fekonja
-●●ωιℓ∂_gιяℓ●●
-ɢıяαғғε ▲
-urska1D
-lolipop_rock
-Nail-woman
-**Jade**
-lovely dogs
-love hip hop <3
-Luka Melinc
-♛σηє ∂ιяєтιση♛
<3somrak<3
MR twist&pulse
-J-S-Girl
-Mellissa
-Mmaajjaa Maja
-ϟɴᴜᴛᴇʟʟᴀ·•●-
-BVB-lover
-Ƒᴇᴀᴛʜᴇя✫
-ℳιcнαєℓѕ ℓσνє.*
-ԃɾҽαɱʂ...*
-Ɗιαмoɴs ◊
-**animals**
-selena&1D
-°мяѕ. ¢яαzу°
-
-
-
-
-
-
-
-
Če zmanka črtic jih pripiši. To pošlji najmanj na 5 forum tem, da bomo zbrali podpise
06. april 2014
Neeeeeeeeeext
06. april 2014
neext.!<3
06. april 2014
neeext
06. april 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani