u155895
u155895
OMG *__________________________________________*
čista perfekcija
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
01. april 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeexti Tishyy<33 *o*
01. april 2014
neext !!!
01. april 2014
Waw spet nova zgodbica aaa? *.*
Ful sem vesela Patiii, da si se vrnila.
Pogrešala sem te hahhaha. In pogrešala sem tvojo pisanje in tvoj smisel za humor.
Ok ta nova zgodbica...mislim začetek in vse...nimam besed. In video omg *.* Vse skup je več kot popolno. In če hočeš vedet komaj čakam na nadaljevanje...res komaj čakam...In prosim zelo zelo zelo hitro next:* Ker sem neučakana..in lahko bi še pisala in pisala pisala...ampak mam grozen dan...in bom kr zaključila. Uglavnem popolno je! Next.:*
01. april 2014
Neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttt<3
01. april 2014
neeeeeeext
01. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext in WoW najboljše pišeš!! *___*
01. april 2014
u165577
u165577
neeeeeeeext
02. april 2014
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! omg ful dobr začetk!!!
02. april 2014
u165821
u165821
Waaau! Kuk nextou nooo *O* najbolši ste res hahah c: nekej delov mam vnaprej napisanih tko da ja jutr bom tut verjetno objavila če bo spet dost nextou ;p aja pa tut zdej dogajanje bo šlo na začetku počas tko da ne takoj obupat nad zgodbico (; TA DEL JE DOLGOČASEN! HAHAH xĐ
Next pa posvečam Tajdi (Hemmings.* ) in seveda Živi. Živa waaau no keri coment ;p hahah čeprav moje pisanje ni popolno in konc ;p <3 ;*
Če kdo hoče posvečen next naj reče --> ne grizem ;D
﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌

Anabelle Jade Thompson✞

»Doma je!« se je zadrl Joe ko sva vstopila skozi vhodna vrata. Mamo sem opazila kako je stala na stopnicah in se pognala proti meni. Močno me je objela.
»Mami kaj počneš?« sem vprašala in jo odrinila od sebe.
»Da mi tega nikoli več ne narediš! Sploh ne veš kako sem se ustrašila. Nočem da se ponovi.« je zahtevala.
»Si pa kdaj pomislila kaj jaz hočem? Nisi! Samo nase misliš. Sebična si! In, in sovražim te!« sem se zdrla na njo in stekla v svojo sobo. Zaloputnila sem z vrati in pogledala proti zidu. Za polico s knjigami je bila skrita kamera. Pograbila sem jo in jo zdrobila. Bila sem besna na cel svet. Sovražila sem vse. Sebe, svoje življenje, družino, neumne meneđerje, mamine sestanke, čisto vse…
Zaslišalo se je trkanje po vratih.
»Bella… Je vse vredu?« Bil je George. Z Joe-em sta stražila pred mojo sobo. Vedno sta bila z mano. Že od malega. Res sem se zelo navezala nanju a sta me včasih tudi onadva razjezila.
»Super je.« sem zavzdihnila in si obrisala solze. Sedla sem na posteljo in globoko dihala. Bila sem v stresu. Sploh nisem vedela kaj početi. Verjetno bi se morala spraviti v kopalnico in najti britvico. Porezala bi se, izkrvavela in umrla. Najboljša rešitev a sem bila preveč strahopetna za to. Vse bi šlo narobe če bi to storila. Hitro sem si samomor izbila z misli in poiskala telefon. Petnajst zgrešenih klicev od Stephanie. Počasi mi je bilo dovolj njenega prilizovanja. Ni bila prava prijateljica in sovražila sem, ko me je ogovarjala za hrbtom potem pa si mislila da je moja najboljša prijateljica. A se nisem ozirala na to. Izklopila sem telefon in poskušala zaspati.
-three weeks later-
»Res morem na to bedasto zabavo?« sem vprašala mamo pri večerji.
»Seveda me moreš spremljat! Sami znani ljudje bodo tam in nebi ti škodilo malo družbe.« je odvrnila in jedla svoj dietni obrok. Bila je bolj suha od mene pa je še vedno hujšala.
»Če se mi pa neda. Po mojem bom zaspala med Victorjevo opero.« sem zagodrnjala. Joe, ki je stal pred vrati se je tiho zasmejal.
»Bella hočeš ali nočeš greš! In brez ugovarjanja. Ko se naješ se pojdi preoblečt. Služkinje so ti že prinesle obleko. Na tvoji postelji leži.« je rekla in se več ni pustila motiti. Joe me je gledal in se mi smejal. Pokazala sem mu jezik in jedla naprej. Čeprav je bil star čez trideset se je obnašal otročje.
Ko sem pojedla vse kar je bilo na krožniku sem odhitela v sobo. Nerada sem mami priznala da ljubim dolge obleke za večerne zabave a ne dolgočasne zabave. Raje sem imela kakšen disko. Z kratko obleko. A kaj ko me nikoli ni spustila tja…
»Bella! Si pripravljena?« se je zadrla mama. Končala sem z šminkanjem in zapustila sobo. Sprehodila sem se po stopnicah. Vsi so že čakali spodaj in me opazovali.
»Prelepa si.« je rekla mama ko sem prišla do njih. Nasmehnila sem se in malo privzdignila svojo dolgo modro obleko. Varnostniki so naju pospremili v limuzino. Spet se je pojavil moj občutek treme. Nikoli mi ni bilo prijetno ko sem z mamo hodila po rdeči preprogi. Toliko bliskavic ki ti zaslepijo pogled. In vprašanja ki kar letijo z novinarjev.
»Vse bo vredu. Saj ne greš prvič.« me je potolažila mama. Prisiljeno sem se nasmehnila in zatrepetala. Limuzina se je ustavila in nekdo je odprl vrata. Izstopila sem in kot sem pričakovala so me zaslepile bliskavice. Za mano je prišla mama. Nekaj časa sva stali pri miru da so ljudje lahko slikali nato pa sva se odpravili po preprogi. Z vsake strani so letela vprašanja.
»Anabelle! Je res da se režete? Imate fanta ki se drogira? Ste se prejšnji teden na skrivaj poročili na havajih?« Nekatera vprašanja so se mi zdela prav butasta. Oziroma kar vsa vprašanja. Toliko izmišljotin. Počasi se mi je začelo vrteti.
»Mami lahko Joa prosim, da me odpelje notri? Tu zunaj nebom zdržala.« sem ji zašepetala na uho. Pokimala je in poslala Joe-a k meni.
﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌﹌
Veeeem faking nič se ne dogaja ;p sam ne morm že takoj začet hahah upam da razumete... Še en next k se nič ne dogaja pol pa bo počas se začel ;D
next?
teorije?
+Hvaležna bom vsem k se razpišejo resno <3 ;p
02. april 2014
u155895
u155895
OMG perfect *__________________*
02. april 2014
Am ja no dons se ne bom razpisala in upam da ne boš jezna, ker res nimam časa...sej veš da ne boš jezna, ker me enostavno ne morš sovražt hahah. skratka, am ja no naj neki razjasneva med nama. da bo use lepo in prav ok? lej jst prenesem da mi govorijo kok popolno pišm, kar ni res, prenesem če dobim 3 pr mati, prenesem, če ne morm it na trening, AMPAK NE PRENESEM PA TEGA, DA BOŠ TI MEN GOVORILA DA NE PIŠEŠ POPOLNO.

lahk ti razložim, da pišeš popolno, ampak ne vem če hočeš. tut če noočeš ti bom razložila, ker jst ne poznam ne. haha skratka (spet ta glupa beseda-.-" am ja pišeš popolno, ker:

1. Maš take ideje, ki jih jst ne bi nikol dubila, in če bi ti to pisala na wattpad, bi mela ta zgodbica več k 1000000 ogledou, seveda po moji zaslugi hahah. ne sej ne, po tvoji zaslugi bi mela, inja ta zgodbica se je izkazala za popolno, ker je že začetk popoln, da ne govorimo o ideji nasplošno *__*

2. ker si ti že tko al tko perfetna in najboljša pisateljica in ne vem zakaj se prepričuješ, da nisi, ker usi vemo da to ni res.

3. pišeš poopolno, ker ne skačeš v zgodbici, ampak daš zgodbi čš, da se poglobi in zaplete, ter use opišeš kar se dogaja. i love that.

4. popolno pišeš, ker daš karakterje popolnoma različne pa so si u sorodu, kar dela to zgobico popolno. kar hočm povedat je; nekateri dajejo da so usi med sabo prjazni, popolna družin in blah blah blah, bedarije, ti pa ne; ti daš mamo tako tečnobo, stražarja za odraslega otroka, bello morm pa še pogruntat. skratka ppopolno.

am ja hvala za posvečen next, ne bi blo treba, teorij rajš nam pisala, k nočm mim udart, ampak bom naslednič prou?

zdj pa by by.

aja neeext
02. april 2014
u28319
u28319
Haha. Lolz. Ste se prejšnji teden na skrivaj poročili na Havajih? Pa dej folk neumn, kaj se ubadaš z njenim lajfom. Ona je sam hčerka njene slavne mami, njo sprašuj budalo neumno-.-" Pa dej kaj teb dfak ni jasn, da je tole perfekcija? Tud če je krajše, men je zlo ušeč tvoj tip oz. način pisanja. Že vse zgodbice, ki si jih napisala, sem prebrala in vedno so me navdušile, ponavadi sem ostala res čisto brez besed. Mogoče se zdi malo nesmiselno, ampak tudi včasih povečkrat preberem dele, medtem ko čakam na nove. :3 Lolasto haha. Inja res waw<33 Tole ni nč drgačnga. En super fanfic, na katerega boš lahko ponosna. Če en drugače, se bomo že bralke potrudile, da bo uspel*-* Nimam idej, ker tud če bi jih mela, ti ne bi nč pomagale. Ampak vseeno. Mislim, da lahko povem svoje mnenje? Super pisateljica si, to si že slišala vsaj desetkrat od mene. Haha. In nikol ne nehej s pisanjem, ker ti gre res odlično. Pa tud super osebica si in nevem, kje si spet dubla to idejo za prou enkratno zgodbico. Tud trailer je megafantastičen*w* Jst mislm, da bo Harry pol njen varnostnik alneki haha. Ne spoznam se na te zadeve, sam važn, da vem za kaj se gre. Haha. Idiot sm-.-" Jst:$$
Upam, da sem se dovolj razpisala zate, ker če hočeš, da se še, ker je 'premalo', pol pojdi u psihiatrijo, ker se mi bo zmešal od tega razpisovanja, sploh pa že na začetku fanfica. Sej sm kr dobra u tem, sam boš mogla dragica še mičkeno počakati. Tko ja. Sej si že slišala za ta glagol, ane? Čakam, čakaš, čaka. Čakava, čakata, čakata. Čakamo, čakate, čakajo. Ha?! Lej k znam:3 Wuup, wuup:* Ti upam, da bop jutr objavla nov neeext. In res ostan pr tem pisanju no. Pa Harry in Bella se bosta pol zalubla? Maybe. - I hope so. c":

Neeeeeeeeeeeeext:$
02. april 2014
u151441
u151441
Maaa kaj je bednoo?? :00 Tole use je enaa samaa perfekcija *-* <33333
Sej je useen, boljš je, če se use skp počas razvija, da je bolj zanimiv hah
Next? JAAA NORMALNOO DD
Teorije? Boljš od tvojih idej in teorij ne more bit <33333
02. april 2014
Neeext *0*
+obljubm da se ti bom enkrat razpisala sry k nism dons -.-' <33
02. april 2014
prfeect !!
neext !!
02. april 2014
neeeeeeeeeeeext+nova bralka
03. april 2014
neeeeeext c:
03. april 2014
u151961
u151961
Bedno? No way in hell:'P
Next c:
03. april 2014
u142227
u142227
Mater Trish kaj je s tabo? Edino kar lahko ti napišeš je prfekcija. Bede nikoli ne bi mogla napisat! Sej bi se razpisala sam se ne morm -.-
Neeeeeext
Ps ne morem se zato ker se na tablici x'd
03. april 2014
u168548
u168548
next
03. april 2014
u167582
u167582
sovražim ko med zadnjimi zvem za kakšno perfekcijo -.- očitno moram večkrat na igre, kaj?
ampak meni so novinarji zoprni v čisto vsaki zgodbi/filmu kjerkoli so. resno? ja. kaj jim ni jasno? zakaj se ubadajo s tujim življenjem? ha, če ma kdo kero zgodbo kjer novinarji množično umirajo me štejte zraven
pa dajaj daljše nexte! c:
Neext! + Nova bralka
03. april 2014
u159930
u159930
neeeeeeeeext
03. april 2014
neeeeeext
03. april 2014
Neeeeeeeeeext
03. april 2014
u159463