u141310
u141310
Po pouku sem odšla po Caroline. Vicky je šla z menoj a se je ves čas spotikala ob koruzo na poti. "Štor," sem se norčevala iz nje. Vicky je nemočno dvignila glavo in se izzivalno nasmehnila. "Česa ne poveš, ha?" nato sva skupaj odšli.
Vicky:

Medtem ko sem se jaz družila s Casey večino časa je bila Caroline z Vicky. Vicky se mi je rahlo zasmilila. Ravno toliko jo je skrbelo za Car kot mene. Če ne še bolj.
Vicky in Caroline (ex BFF):

(ex pomeni bivši )
Verjetno bosta spet BFF. Jaz pa bom spet ostala brez. Jaz, Vicky in Caroline:

No pozabimo. Z Vicky nisva izgubljali časa. Hiteli sva in naleteli na oviro.
Skoraj sem omedlela, ko sem videla...
KVIZ
A) Caseyinega duha, ki je bil zloben in nama je hotel preprečiti pot
B) Živo in zdravo Caroline, ki beži od možakarja
C) Moškega samega

In čestitke vsem ki ste pri prejšnjem kvizu izbrali A) odgovor
10. junij 2014
u173206
u173206
a)
neeeeeeeext
10. junij 2014
u168313
u168313
a
next
10. junij 2014
c
neeext
10. junij 2014
u141310
u141310
Skoraj sem omedlela, ko sem videla dekle. Imela je rjave kodre, in ogrinjalo. Bežala je pred ... nečim. Dekle:

"Tako si lepa," sem ji rekla. In se zasmejala. Dekletu se to ni zdelo smešno. Zadnje kar sem slišala je bil Vickyjin krik. Odpeljala jo je. Z moškim. Nato sem se vsega spomnila. OD nekje mi je znana. Ime ji je Katherine. Katherine Blackstar.
Na telefonu sem se povezala na net in na yahoo people shearching napisala njeno ime. Objavila je selfie z Vicky? Hahahah

Kje sta? Kam jo je odpeljala? Še sta v gozdu. Stekla sem za njima in se spotaknila ob...
KVIZ
A) Truplo ene od punc
B) Posušeno glavo ene od punc
C) Katherinino ali možakarjevo past
10. junij 2014
u173206
u173206
b)
neeeeeeeext
10. junij 2014
u141310
u141310
2 še
10. junij 2014
a
neext
10. junij 2014
u168313
u168313
a
next
10. junij 2014
a)
next
11. junij 2014
u141310
u141310
Stekla sem za njima in se spotaknila ob truplo ene od punc. Bila je skoraj tako lepa kot Katherine. In bila ji je zelo podobna.

Le da je imela ravne lase. Slikala sem njen mrtvi obraz in zopet napravila Yahoo iskanje. Baje da je Elena Spiral. No kakorkoli. Na las je bila podobna Katherine. Baje da sta dvojnici, ki se ne poznata. In da imata še eno dvojnico, Amaro.In da tisto lepo dekle v vijoličnem ogrinjalu ni bila Katherine. Ne Elena.
Bila je Amara.
Morala bi vedeti! Katherine se oblači v usnje in v črno. Elena normalno. In Amara gotsko. To pomeni elegantno a preprosto. Kraljevsko, na nek način.

Poleg tega ima Amara super kodre. Katherine ne tako zelo nakodrane. Elena pa skoraj popolnoma ravne.
Kriknila sem ko se je zaslišal krik. Stekla sem v lovsko kočo, iz katere je prišel. Tam je stala. Pravzaprav ležala. Ujeta. V vijoličnem. Elena je mrtva. Katherine je z Vicky.
Amara!
Nenadoma se je koča sesula. Iz nje je nastal avto. Ves vijoličen. Amara je nekaj rekla.

Kričala sem in poskušala odpreti vrata avta, a so bila zaklenjena. Imam klavstrofobijo, kar pomeni da zganjam paniko v prostoru, če ne morem ven. Omedlela sem in zajokala.
Tokrat kviza ni, ampak pričakujem vsaj 4 nexte ok, punce?
11. junij 2014
next
11. junij 2014
neeext
12. junij 2014
u141310
u141310
Tista ki je ukradla Vicky sicer je bila Amara. Potem je prišla Katherine, jo takole zaprla in ji ukradla Vicky. To res ni bilo prav, še Eleno moram najti. Drugi dve sem že našla- samo še Elena manjka. Tekla sem po potki in prišla do hiše moškega. Odprla sem.
"Caroline!" sem zavpila.

Za njo je bil moški. "Prijateljico izpustim. Pod pogojem, da dobim tebe."
Prikimala sem. Za Car bi naredila vse.A potem moram rešiti še Casey. Caroline bi jo bolj težko, ker je mevžica. Nato sem odkimala in pogledala Carolinin bledi obraz. Roteči.

No... No prav. Šla sem proti moškemu. Vzela ključ. Odklenila Caroline, zaklenila moškega in s Caroline sva tekli. Bila je vsa uboga in jokala je.

To je njen izraz ko mi je povedala vse. Zdaj je jasno. Moškemu je ime Silas. On je vzel Vicky, zaprl Amaro, ter Katherine, ki je njegova vajenka prepustil Vicky. Eleno še išče. Rešiti jo moram!
12. junij 2014
u141310
u141310
Bom kar nextala
Caroline sem varno izročila njeni mami, ki se mi je na vse možne načine zahvaljevala.
Nato sem MORALA po Vicky in rešiti Eleno!
Elena je navadna srednješolka. To bo najtežje. Navadna srednješolka, ki POJMA nima o Silasu, Caroline, Vicky, Casey ali meni- in ona niti ne ve da je Katherinina in Elenina dvojnica! Elena je poleg tega najbolj priljubljena na naši šoli.

Ampak druži se s Caroline! Caroline ji bo pojasnila.
~ONE DAY LATER- MONDAY MORNING~
Dobro kaže. Carol sem videla, da na igrišču govori z Eleno.

Elena je z nami. Njena prva misija je, da se pretvarja da je Katherine. Uf, težko. Medtem bom rešila Amaro in Vicky. Najprej Amaro. Za Vicky imam še čas. Stekla sem do tja, kjer sem jo zadnjič videla. Mimogrede, iz avta sem e rešila tako , ker sem ugotovila da sem le sanjala kočo. A vem, da je res. Stekla sem in bila je tam. Z nožem sem izrezala šipo in jo butnila, da je padla ven. Vmes sem pomagala ven Amari. Posvarila me je in svarila in svarila. "Pomagala ti bom najti Vicky," je rekla. "Pod pogojem, da mi boš TI in samo TI pomagala UBITI Katherine, ZAŠČITITI Eleno in PREMAGATI Silesa."
S težkim srcem sem pokimala. Glede Vicky ni bilo težko, ker je Amara vedela kje je. Bila je zavezana za drevesom. Hitro sva jo rešili. Vse je povedala in pospremili sva jo domov. K Caseyini mami nisem upala, imam slabo vest zaradi Casey. Zdaj morava UBITI, ZAŠČITITI, PREMAGATI.
12. junij 2014
neeeeext *______*
12. junij 2014
u141310
u141310
Zaradi dela v RL (popravljanje ocen, začetek POČITNIC in s tem odhod na morje končujem z zgodbico. Hvala vsem bralcem, i won't forget u al <33

če mate zanimanje, nej piše tisti, ki bi jo nextal namesto mene na zs. Hvala <333
12. junij 2014
★●Tιgєя●★:
napiši kej na zgodbico. če zberete 20 podpisov do petih pišem naprej
http://www.igre123.com/forum/tema/grozna-zgodba-sokantno-in-resnicno-oxy-s-story/71721/

Prosim podpišite,da nadaljuje!

Podpisi:
-Bored.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Če zmanjka črtic jih dodaj
12. junij 2014
Podpisi:
-Bored.
-Nιɴα.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Če zmanjka črtic jih dodaj
12. junij 2014
ZAKAJ KONČUJEŠ ZGODBICO VITA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -.- dej no PLOSIM NEXTIII <3
12. junij 2014
u141310
u141310
Ura več kot pet- sorry :/
12. junij 2014
u201156
u201156
a lahko jaz nextam :/
01. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani