u16515
u16515
NADALJUUJ!
18. junij 2010
supr naprej!
18. junij 2010
u16997
u16997
napreeeeiiii....
19. junij 2010
NAPREIIIII, NADALJUJ
19. junij 2010
u16997
u16997
nextajj pliiis....
19. junij 2010
daj naprej!!!
19. junij 2010
lucy mi je rekla, da morata še veliko stvari pripraviti. jaz sem ji po poti domov povedala, da sem v sorodu z deklico, povedala sem ji tudi vso zgodbo o njej, ki mi jo je povedala mama. čudno me je gledala. zdaj sva obe vedeli, da nisem imela prividov. povedala sem ji tudi, kaj sem sanjala, in da sem imela na roki sledi neke krvave roke tudi v resnici. rekla sem ji še, da ji moram doma nekaj pokazati, ko se kar naenkrat zaletim v nekega tipa. pogledam v njegov obraz. bil je alex. zardela sem. on me je pogledal in se mi nasmehnil: ''bexie si, kajne? oprosti, nisem te videl.'' bila sem vesela, ker sem prvič v življenju spregovorila z njim. od samega navdušenja in sramu nisem vedela kaj reči:''oprosti, jas sem kriva.'' sem rekla in odšla, se obrnila nazaj k njemu, pa tudi on me je pogledal, pomežiknil mi je, jas pa sem se mu nasmehnila. to je zagotovo pomenilo, da sem mu všeč. oujeeeah!!! lucy me je samo pogledala in se nasmejala ter z rokami pokazala srček. takrat mi je rekla, da je ona všeč ryanu in jo je vprašal po msn-ju za hoditi. rekla mu je ja. vesela sem za lucy, upam pa da bo tuudi mene alex vprašal. ko sva prispeli k meni domov, naju je pri vratih pozdravila bonny. odločila sem se, da jo danes potem z lucy peljeva k babici, da nebo zvečer sama. z lucy sva odšli v mojo sobo, bonny pa za nama. lucy me je vprašala:''no kaj imaš sedaj za pokazat?'' prinesla sem pismo, v katerem je pisalo reši me. lucy je samo gledala. rekla sem ji, da ne vem od koga je. povohala ga je. smrdel je po vlagi in mahu, ter malo po krvi. lucy pa je našla nekaj, česar jas nisem opazila. krvav odtis dlani. točno tak je bil, kot sem ga imela jas včeraj na roki. pismo je bilo gotovo od mary. mogoče se mi je prikradla v sanje zato, ker me je hotela opozoiti na pismo. rešiti jo moram preklestva. ampak kako? z lucy se bova pozanimali pri kakšnih duhovnikih ali izganjalcih duhov. ampak danes nebo časa. danes bo žur in morava pozabiti na deklico. mogoče me bo alex vprašal. komaj čakam da bo žur!!!!
19. junij 2010

RYAN

ALEX

BONNY
19. junij 2010
naprej!
19. junij 2010
u16515
u16515
Napreeej!
19. junij 2010
nekaj časa sva se pogovarjali o fantih, ko sem opazila, da je ura že 12. iz moje omare sem vzela alkohol in majici, ki sva jih včeraj z lucy kupili. z lucy sva odšli z bonny v hodnik, se obuli in privezali bonny. vzela sem še denarnici, ipod in mobitel. lucy je nesla alkohol in majici, jas pa sem peljala bonny. najprej sva odšli k lucy, kjer sva vse skupaj odložili. nekaj ulic naprej stanuje moja babica. morali sva še do nje. čez 20 minut sva prispeli in pozvonili babici. odprla nama je. ravno je kuhala kosilo, in nama ponudila da bi jedle pri njej. rekli sva, da lahko, ker bomo tako prihranile dosti časa. bonny je takoj odletela k babici, ker jo je imela tako rada. babico sem prašala, če mogoče ve, kdo je mary queaser. rekla je:''seveda vem, saj sva v sorodu, ampak žal je ni več, njen duh pa straši vse nas.'' ''vem'' sem ji odgovorila. babi je odšla na podstrešje inprinesla njeno sliko iz sirotišnice, ter še neko knjigo, ki je bila napisana v čudnem jeziku:''tole ti bo morda pomagalo, meni ne saj nimam slovarja tega jezika. ti ga gotovo imaš na računalniku. pokimala sem. povedala mi je tudi, da je to grški jezik. morda pa tu kaj piše, kako naj jo rešim, sem pomislila. takrat je bilo kosilo že končano. pogovarjale smo se o bonny in kako sva z lucy, ter kako so starši in njen bratec. saj veste, kakšne so babice.
19. junij 2010
u16997
u16997
ja vemo kakšne so babice... xD

nadaljuuj pliiiiis
19. junij 2010
nadaljuj ful cool!
19. junij 2010
u8763
u8763
naprej
20. junij 2010
nEXT NEXT!!!
20. junij 2010
nextaaj...pliiis (:
20. junij 2010
u16515
u16515
NADALJUUJ!
20. junij 2010
NEXT!
20. junij 2010
ko smo pojedli, smo se poslovili in z lucy sva odšli k njej, ker sva se odločili, da bo žur pri njej, ker me je preveč strah. tako ali tako pa vsi povabljeni pridejo prej k lucy, potem pa smo mislili oditi na jaso, ampak sedaj ne bomo. ura je bila 2, sepravi imava še dve uri. najprej sva odšli po kozarce in na mizo pripravili vse, kar bomo jedli in pili. šli sva se še preobleč, da bova najlepši :Đ kmalu so začeli prihajati prvi povabljeni. annie, jay, sammy, alex, ryan... ko je vstopil ryan ga je lucy poljubila, jas pa sem samo gledala v alexa. nato je pristopil do mene in me vprašal: ''zelo si mi všeč, in vidim da tudi jas tebi. bi hodila z mano?'' ''jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa'' sem zavpila. objela sva se. bila sem srečna. z lucy sva vsem ostalim povedali, da ne gremo na jaso zaradi dekličinega duha, ki nas preganja. ostrmeli so in začeli govoriti, da bi ga radi videli. odšli smo na jaso. po poti sem razlagala zgodbo tega duha. končno smo prispeli. bila je megla. bilo nas je strah. alex me je prijel za roko in stopila sva naprej. čez nekaj časa iskanja duha je posijalo sonce. oddahnili smo si, saj smo bili živčni in prestrašeni. annie sem prosila, če naju lahko z alexom slika z mojim mobilnim telefonom, saj je bilo zelo lepo ozadje. stopila je nazaj in sprožila fotoaparat. po tem, ko je pogledala končano sliko, je prebledela. pogledala sem, kaj je narobe. na sliki je bila deklica, ki se je premikala. hitro sem zbrisala sliko in pogledala na okoli. alex in annie sta odšla k ostalim, da bi jim povedala, kaj se je zgodilo, ko se kar naenkrat pred mano postavi deklica. bila sem preveč prestrašena, da bi lahko zbežala ali zavpila. zašepetala je:''reši me'' in izginila. mislim, da meni nebo nič naredila, če ji pomagam najti večni mir. ostalim nisem povedala za dogodek, rekla sem samo da pojdimo čimprej od tod. in res. odšli smo.
20. junij 2010
Next next!!!
20. junij 2010
next!
20. junij 2010
next
20. junij 2010
next ful cool
21. junij 2010
u8763
u8763
naprej