u70855
u70855
ne
25. maj 2013
u137621
u137621
djte next!
26. maj 2013
26. maj 2013
grozen posnetek sam jst mam eno vprašanje zakaj se je una punca ko so jo pobrali na cesti tak zadrla da se je zgodil karambol.
26. maj 2013
u70855
u70855
ta punca je bla duh in zadrla se je da bi se oni ubil
26. maj 2013
27. maj 2013
prebral
Nekega dne ko smo imeli nadarjeni noč v šoli na temo čarovnic smo se ponoči lovili po šoli se skrivali ampak to v temi! Jaz sm se stalno držala moje sošolke, in enkrat ko sem jo močno držala me je sputila in sem se drla Elena! Kje si!? "tukaj----tukaj" je odmevalo po hodniko..odšla sem naprej ko me je naenkrat nekdo zgrabil za roko "elena??? si to ti??" mhm je nekdo rekel. Še vedno sem držala njeno roko in odšla sem po stopnica pa je od zadaj prišel moj fant oblečen v čarovnico. me prestrašil in sem se tako prestrašila da sem padla po stopnicah ampak še vedno sem čutila da držim elenino roko. On je hitro prižgal luči pa sem se kor pobrala pa sem vidla da v roki nisem držala elenine roke ampak roko od neke punce nalakirane s črno barvo (na nohtih seveda a ne). Pol je prišel on in me je močno objel....sklicali smo še druge in sem zaslišala Krik in z nejcom sva šla pogledati kdo kriči in sva videla eleno na tleh celo krvavo in na steni napisano z črnim lahkom : IN???! JE MOJA ROKA ŠE TOPLA? JO LAHKO ZDAJ DOBIM NAZAJ!?? HAHAHAHA!! jaz sem samo pogledala nejca in sva odšla v sobo kjer smo spali seveda z eleno..smo jo oskrbeli in celo noč nismo mogli spat. UČiteljic pa ni bilo več :/ pol pa so tak al tak bile počitnice zaj pa nevem kje so tiste ker so bile samo tri in jih ni več na šoli :/ :/ še zdaj me je srah in imam včasih nočne more
TO JE REEEEEES RESNIČNA ZGODBA!
27. maj 2013
ja ja ku moja
NEXT
27. maj 2013
haha next to je za mene bla komedija
28. maj 2013
u137921
u137921
V to zadnjo zgodbo ne vrjamem. SORRY
31. maj 2013
halo
09. junij 2013
u137921
u137921
Kaj??
13. junij 2013
u123401
u123401
Next !!!
13. junij 2013
u84435
u84435

Hahah...
13. julij 2013
u136975
u136975
neext
13. julij 2013
u84435
u84435
13. julij 2013
u136975
u136975
Ko sm bla še mala smo se js, moja sestra pa moja sestrična šla neki podobnga kot resnica izziv. Imel smo eno flašo pa smo jo vrtele. Sedele smo v kuhInJi za mizo pa tak na pultu je bla ena vlka posoda kjer so ble čiste posode noter, kr smo glihkar posodo pomile ... no uglavnem .. pač usaka je tisto flašo enkrat zavrtela pa še prej je neki uprašala .. pač in pol nam je že blo dolgcajt ko nismo mele pametnih uprašanj in pol sm js uprašala: kje je duh? pa zavrtim tisto flašo in pokaže točno na tisto vlko posodo s pomitimi posodami. in pol use me tja pogledamo in kr naenkrat pade šalca za kavo dol.
13. julij 2013
moj sošolec je pa enkrat slišu za bloody mary. Potem pa so v zambratiji enkrat ugasnal luči odprl pipo pa trikrat rekl bloody mary in jim je voda nehala tečit
13. julij 2013
men je pra babica enkrat rekla da ko je bla mejgna je blizu nihove hiše žiivela neka zelo prijazna gospa ki jim je vsak jutro prinesla polento in kislo mleko v modrem lončku z pikicami.. In čez nekej let je gospa umrla , od babice mami je en vecer štrikala in pogledala skozi okno ter videla gospo , z modrim lončkom , ki je hodila v gozd za nihovo hišo... in še dones govorijo da je bila to res ta gospa.... sej lahk je res lahk pa ne ...
27. julij 2013
next
27. julij 2013
next
27. julij 2013
Neka družina je šla na dopust v eno majhno hiško. Pa so sabo uzel še psa, da ne bi blo punčke strah, k bi bla sama u sobi. Pa je prvo noč šla punčka spat, pa se je pes ulegu pod njeno postlo. Pa je zaslišala punčka kako neki kaplja... Pa je dala roko pod pojstlo, pa jo je njihov pes polizu pa roki, pa je ni blo več strah... Pa je zaspala in je spet slišala, da neki kaplja, ampak še velik bolj. Pa je spet dala roko pod postlo in jo je pes polizou. In-je pol zaspala pa je spet zaslišala da kaplja, ampak še boooooooolj. In je ustala pa je šla proti kleti, iz katere je prihajalo kapljanje. In je pržgala luč, pa je vidla njihovga psa obešenga, pa je iiz njega kapljala kri, na steni pa je blo iz njegove krvi napisan : TUDI LJUDJE ZNAMO LIZATI.

pa to sm kopirala !!!
27. julij 2013
LEGENDA O BLOODY MARY :

Dve punci (sošolki) sta ostali sami v šoli čez noč. Pa sta se odločili, da bosta klicali Bloody Mary. Sta šle ob pol noči pred ogledalo na wc-ju u šoli. In sta začele klicat.
Prvič: nič
Drugič: nič
Tretjič pa sta zašlišale jok dojenčka... Ustrašle sta se, ampak sta še naprej klicale. Pol sta zaslišale mačje mjaukanje. Ampak nista nehale. Klicale sta še pa še, pol sta pa zaslišale jok ženske pa kako je kričala "na pomoč!" Pa je ena punca hotla nehat klicat, druga pa je še klicala. Pa se je zabliskal in una k ni klicala je vidla neko krvavo žensko, čist porazano. Pol so se pa nazaj pržgale luči, pa je bla tista punca k je klicala čist porazana, pa brez očii pa krvav
prebrala !!
27. julij 2013
ja al pa ajdovska deklica Ajdovska deklica je bila dobrega srca. Živela je pod previsnimi stenami Prisanka (ali Prisojnika) in vodila popotnike skozi snežne zamete preko Vršiča v Trento. Ko so se popotniki vračali, so ji pod Prisankom puščali hrano, tako da nikoli ni bila žejna in lačna. Bila pa je tudi sojenica. Obiskovala je mlade matere in prerokovala novorojenčkom njihovo usodo.

Neke noči je obiskala planšarico v Trenti, ki je pravkar rodila sina. Ker je mati spala, se je ajdovska deklica neslišno približala otroku in mu prerokovala, da bo postal lovec in da bo ustrelil Zlatoroga in z njegovimi rogovi prišel do bajnega bogastva. Ko so za to prerokbo slišale sestre ajdovske deklice, so jo preklele, ker je napovedala smrt Zlatorogu. Tako je okamenela, ko se je vrnila pod Prisojnik.
27. julij 2013
next
27. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg