Neko noč sem se ravno odpravljala spat,in takrat sta oče in mama rekla da gresta na party in da ju do jutra nebo nazaj, ampak eno noč prej sem jaz pogledala 2, grozljivki in bilo bi me zelo strah če bi bila doma sama. Mami sem rekla če lahko grem tisto noč k babici, in se je strinjala. Ko sem šla v sobo po oblačila sem opazila da sredi, sobe leži skodelica od čaja, in bilo mi je zelo čudno saj sem stala pred sobo pa nisem slišala da bi padla na tla. Ko smo se končno začeli voziti sem imel občutek kot da se me nekaj dotika po levi roki, do babice smo imeli 40 min. vožnje, in bilo me je precej strah saj je bilo zunaj že zelo temno. Mami sem reka da mi tukaj ni prijetno saj imam občutek kot da sedi nekdo zraven mene, ampak mami se je samo nasmejala. Potem sem pa začutila da mi nekdo v obraz piha sapo, začelo me je zelo zebst ampak sem nekako zdržala. Ko smo končno prispeli k babici ta mama in oče odhitela naprej, babica je stanovala v hiši zraven gozda, to hišo je obdajal sam gozd. Ko sem vstopila babice ni bilo nikjer ampak skos ko sem hodila po hiši sem čutila da me nekdo prijema za levo ramo in mi piha sapo v obraz. Babico sem poklicala na njen mobilnik in sem sišala da je nekje blizu, in ko sem stopila na prag hiše sem zaslišala da zvok prihaja iz kleti...
2 nexta pa nadaljujem <3
12. julij 2018
Next
13. julij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg