u110171
u110171
next
29. maj 2013
u131714
u131714
Med vikendom bom nextala.
29. maj 2013
u131714
u131714
Se upravičujem pozabla sem
Stemnilo se mi je. Vse je bilo mrzlo in nisem vedela kje sem. Sploh si nisem upala premakniti. Kar naenkrat Pa se je zgodilo. Zavedala sem se da nisem več tam kjer sem bila temveč kar mnogo let nazaj na našem gradu na katerega smo hoteli it za 4 tedne. Kralj in kraljica sta se posedla za mizo in začela jesti svojo večerjo. Potem pa je prišel nekdo v jedilnico in hitro rekel da grad napadajo. Kralj in kraljica sta hitro in živčno odrvela do svoje spalnice in odšla skozi tisto omaro v kateri naj bi bilo neko pokopališče. Hodila sta in hodila po mračnem hodniku. Kraljica je imela okoli vrati neko ogrlici in na njej ključ. Z njim je odprla vrata. Kralj in kraljica sta zbežala in se zaklenila. In takrat sem bila spet tam kot prej. Videnja je bilo konec. "Ampak kaj naj bi to pomenilo??" sem se v svojih mislih spraševala. Potem pa je prišla moja mačka in rekla "veš obstaja veliko skrivnih prehodov v tem gradu ni samo eden. In ti predori so nekako povezani skupaj. Vendar je prehode težko najti. " Potem pa je mačka izginila. Zaspala sem in sanjala. Kralj in kraljica sta bila za vratim a sovražniki so ugotovili kje sta in so loputali na vrata. Kralj in kraljica nista več vedela kaj narediti. Zato je kralj rekel "kraljica Veronika IV rad te imam kot planet svoje osončje" potem pa kraljica reče "ja kralj Ludwig IVV jas te imam rada kot zvezda svoje vesolje." Potem je kralj izrekel neke besede " ljubim te ljubim nikoli ne bom te izdal s tabo vedno bom ostal" potem pa se priključi kraljica " vedno boš moj zvesti mož če le bo konec sveta vedno te bom ljubila" potem pa sta kralj in kraljica ta vrata zapečatila da ne bi moral not kakšen sovražnik. In tako je bilo konec mojih sanj. Potem se poklicala mojo mačko

POGOVOR
J - jas M - mačka

J : mačka moreš mi pomagat
M : kaj je spet ??!! Rada bi zadremala "mijav"..
J: oh nisem vedla da tut čarovniške mačke spijo.
M: veš kvo ti bom že dala spanje kdo ga je sploh umenu???????!!!!!!
J: hahaha, no pa preidiva k stvari.
M : ja praaav
J: no sanjalo de mi je (sem začela govorit)
M: Hmm.. mogoče sem se zmotila pri več skrivnih prehodih. Mogoče hmmm...

Tako je prevladala tišina in začele sma razmišlat....

10 nextov ker je bil full dolgi tale.

Spraševalnik:

˙next?
˙ mnenje?
˙ kaj mislite da bojo potuhtale?
˙ ali bojo naši junaki rešili svet pred zlom?
04. junij 2013
next
06. junij 2013
u129738
u129738
Neeeeeeeeeeeext!
kaj mislite da bojo potuhtale? nwm
ali bojo naši junaki rešili svet pred zlom? verjetno.
06. junij 2013
wtf nehte s tem pllis
16. december 2013
lover1d
lover1d
striptizete na letalu relatable
15. junij 2020
skoda ko jo liam fic
04. julij 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani