Zelo mi je žal, da nisem včeraj nextala ampak sem brala Harry Poterrja in se je zavleklo ahhaha xđ. Also, slik verjetno več ne bo, ker od zdaj naprej bom pošiljala nexte z fona in nimam časa iskat slike hahah xđ

12. Blog: My obsessions
Ta del bo o moji obsedenosti z stvarmi xđ. Kar pomeni, da imam veliko stvari s katerimi sem obsedena in ofc I don't give a fuck about what you think lmao xđ. Torej, naštevala bom in potem še malo povedala o tem in ja hahahaha xđ.
1. One Direction.
Z njimi sem obsedena od leta 2011 xđ. I regret nothing ok xđ.
2. 5 seconds of summer.
Obsedena od Februrja tega leta. Jezna sem, ker me prej noben ni prislil, da bi jih šla poslušat, ker bi potem bla ono old fan in bi lahko fangirlala bc fetus 5sos is life ok xđ.
3. Wattpad.
Ko se enkrat prijaviš in ugotoviš kak se Wattpad uporablja, ne moreš nehat brat zgodbic xđ. (Če ma kera Wattpad in rada bere Lashton zgodbice priporočam ff Coming Up For Air, ker ta ff ma pravo slovnico, je prav napisan in ne prehiteva (I think) xđ.)
4. Harry Potter.
Can you pls not talk to me, omg, the books are so good. (Jona je rekla, da naj kao sam pogledam filme but I'm here like no. xđ)
Trenutno berem Feniksov red v angleščini, ker morem naredit predstavitev o neki knjigi pri angleščini in ja hahaha xđ.
("Have a biscuit, Harry."
"Have a - what?"
"Have a biscut."
Te pa je prišo tja, ker se je kregal z ono učiteljico z Ministrstva. xđ *I died xđ*)
5. Bendi.
To res ni moja krivda, kaj naj, če so dobri hahaha xđ.
(Insult one of the bands I listen to and I swear I'll kill you.)
6. Gej ff-ji.
Spomnim se, ko so bli časi, ko sem brala hetero ff-je xđ. Ah, ampak to je mimo, gays are awsome xđ.
Trenutno čakam, da pisateljica konča s pisanjem Coming Up For Air in potem bom šla prebrat kot pravo knjigo xđ.
Pa berem tudi Bruised, ki je Muke in ni neke dobra ampak mi je dc xđ.
7. Fangirling.
To postane stil življenja, ki ga živiš hahahaha xđ.
8. Serije.
Moja najljubša bo vedno American Horror Story bc just wow Evan is hot xđ.
Drugače pa še gledam Good boys, Dr House, Vampire diaries, Pretty Little Liars...Itd xđ.
9. Pošiljanje sms-jev.
Moj rekord je poslat 1500 sms-jev v treh dneh xđ. Če me je kera premagala naj lepo spodaj napiše hahaha xđ.
10. Oliver Sykes.
He is hot, sexy and has awsome voice xđ.
11. Youtuberji.
Jkdsussjskagsiwsbei wow. xđ
12. Branje.
Nasplošno ful rada berem xđ. Ko končam z branjem vseh Harry Potterjov grem brat Hišo Noči (enkrat sem že brala, sam nisem od začetka pa nisem vseh knjig prebrala hahah xđ).
Če mi zna kera predlagat kako vreji knjigo, naj kr hahaha xđ.
13. Čokolada.
Mislim, da mi ni treba razlagat xđ.
14. Popravljanje pravopisnih napak.
To je nekaj, kar sovražim na sebi xđ. Nujno se mi zdi, da popravim vse, ki so naredli kako pravopisno napako xđ. Ne pravim, da obvladam slovnico, ker je verjetno ne, ampak tiste osnovne napake poznam in me ful moti, ko naredi nekdo osnovne napake xđ.
In pol je to še pri angleščini xđ. Občutek mam, da so moji sošolci umsko zaostali pri angleščini, ker dobesedno samo jaz, Petja, Tina in Iza (sošolki, ki ju ne maram ravno xđ) petke like tf? xđ. In pol delajo take bedne napake I can't even --

Mislim, da so to vse moje obsedenosti xđ.
Pls predlagajte teme, o katerih naj pišem xđ.
xoxo, Ksenija
20. december 2014
OMG a si ti moja dolgo izgubljena dvojčica? Dobesedno povsod se strinjam s tabo (razen pri gay ff). In Evan Peters<3 <3 <3 +Glede tistih knjig, ker gledaš TVD (which is amazayn, brilliam, phenomeniall, extradorinharry and fabulouis) bi mogoče lahko šla brat še knjige. Drugače pa še Vampire Academy zbirka (knjige, film je beden), Bloodlines zbirka, Divergent zbirka, The Mortal Instruments zbirka, in js trenutno berem The Book Thief, ker je baje ful dobra (ena izmed najljubših knjig od Anne Tood). In tisto, ko ljudje nimajo pojma od angleščina -.-
21. december 2014
joooj js tuk sourazim branje groza -.-' js harryja potterja sm gledala mogoc 3-krat vc ne phahah :'D mene isto fhul jezi k pred da, ko pa te site ne napisejo vejce al pa ko imen ne napisejo z veliko zacetnco fuck na to sm tuk alergicna :'D ok next prosiiin :**
21. december 2014
u172703
u172703
V mojem razredu tud večina nima pojma o angleščini-.-
Next
22. december 2014
Moje sošolke (jao jao ppl) ne marajo 1D... just omfgggggg wtf ppl?? In pol jaz kao... zaostala?! What the fuuuuuuuuuuck???!.....
In jaz glih nisem neke vav v Angleščini but i'm good xđđ
I love this prf english shit really.
Em wait gej ff-ji... idk really what is this but maybe is good. xđ
Okay res neje neke poslušam 5SOS but Luke is cute *;*.
Angleščina je bolša od Slovenščine. Yeah ppl this is COMPLETE TRUE ! (zato jaz sovražim sloVENijoxđđ)
Pošli mi neke tvojih fav bendov pliss. (na sz)xđ
Moja sestrična nima pojma o Angleščini in seveda moja mam in foter.... hmmm edina pismena v familijixđđ
Pa neke dobrih zgodic iz Wattpada mi pošle. (again on sz)xđ
Priporočam ti Vampirsko akademijo (VA) - obsedena boš girl svarim te... ;$

I know da nisem dosti napisala but idc reallyxđ

P.S.: Greš vun iz sloVENije z mano grema v Harry - jevo bajto direkt;$$$
22. december 2014
u181656
u181656
Ja moj rekord je 1790 sporocil v dvwh dneh z fantom bivsim in sem skoro umrla hahahah
22. december 2014
jaz ne poslušam 1din tut moja angleščina je obupna (vedno boljša, ampak še vseeno slaba)
drugače pa glede ostalega se pa strinjam s tabo <3
next!
23. december 2014
u178956
u178956
Omg this is sick xđ were like pri vseh stvareh na iste razen anglescina dober total francoz
Btw Bartimusova trilogija je ful cool, pa Vampire acadamy pa je pol pac se nadaljevanje znata lilija pa bla bla uglavnem nikol ne it gledat VA filma ker je za fakimg bruhat and im so mad -_-
Js mam tako faki g tipkovnco da mi skos vibrira in se mi bo utrgal xđ
Drgac ummm divergent nujn preber pa twilight al kak se napise pa well harry potter goooooooosh opssesion *-* u know tha' ko rece on ucitl kao "always".like omg waaaaaw *-*
Omg no like js sm edina 1D fan u razredu - im gonna kill myself xđ
Well midvr s karin mama priblizno 2361 v eni noci xđ noces vedet o vsem sma sr midve menle - oh god i miss the old times :3
Well go ahed and fuck u r self js sm alergicna na ckolado -_-
Well yaaaaaaaa next ofkorsic ^_^
23. december 2014
"Lilly, after all this time?" "Always." oh fu*k soooo dead here. o.O
gosh, js sem obsedena z knjigami hahah. Nujno res nujnooo preberi zbirko Hiša noči. this is prf<3 pa seveda VA tuji haha.
In če nisi prebrala MOREŠ faking prebrat THG. *obsessed*
Pa tut TFIOS ni slab, samo nwm no, mene ne pritegne tako vse ostale (recimo isto je pri somraku - z filmi sem fucking obsedena (TEAM EDWARD OFC) knjige pa ugh, sploh ne.. - ampak to sta samo ta dva primera haha)
pa od jamesa pattersona kriminalke omfg to je tak faking napeto pa take 'twiste' ma da samo umreš od radovednosti #literally hahha
pa od nicholasa sparksa omfg asdfghjkl:$ (verjetno eden izmed najbolj znanih angleških moških pisateljev, ki pišejo romantiko haha). verjetno si že gledala kakšen film od naštetih kr je skoraj po vsaki njegovi knjigi film posnet haha. drugače pa so npr.: dear john, the notebook, the lucky guy, the last song, ... hahah
pa sophia benett-nitke, nejka omahen mogoče katera?, aneja gros-zamrznjena v času (vampirska haha), kathryn stockett-služkinje, stephenie meyer-duša, ...
pač ja tega je ogromno.:3
*nehala bom drugače bojo drugi mislili da je to next (KI GA BOŠ ZDAJ OBJAVLA NE?)
*nova bralka:'D<3
24. december 2014
neeetx <3
24. december 2014
Ful vam hvala za predloge za branje hahaha xđ. Pa še to bi rekla haha - jaz sem enkrat prebrala Hišo noči od tretjega dela pa do sedmega dela sam sem si že sposodla prvi del in sem začela brat which means that bom prebrala celo serijo hahah xđ. Ko se mi bo dalo si bom vse zapisala in med poletnimi počitnicami prebrala haha ker je takrat več časa xđ.
In tuji hvala, ker sploh berete moj posebno beden blog xđ.
Plus - žal mi je da ne morem vsem posebej odgovorit ampak sem na fonu in je res težko xđ.

13. Blog: Things, you probably didn't know about me
The title says it all xđ.
1. Ko sem bla mala sem bla zelo nerodna oseba xđ.
2. Ko sem bla mala mi je uspelo past iz malega lesenega stola in sem si presekala brado. (Mama me ni peljala v bolnico, zato mam zdaj sam črto tam, kjer bi bli drugače šivi. xđ)
3. Vsaj dvakrat sem si zvila gleženj xđ.
4. Butasto zgledam z frufru-jem xđ.
5. Imam govorno napako xđ. Ne morem rečt r-ja, zato so me, ko sem bla mala, zajebavali xđ. (Okej, dejansko rečem r, ampak polovični xđ. Idk, kak to razložit xđ.)
6. Večina ljudi me kliče Ksenja, ampak jim ne zamerim hahaha, ker je skoraj isto Ksenija xđ.
7. Ko sem bla mala sem bla bolj...okrogla? xđ
8. V tretjem razredu me je mama silila, da se ful učim xđ. Splačalo se je, ker sem edina vedla vso poštevanko in vse praznike xđ.
9. V tretjem razredu sem se zatreskala v sošolca (če mate fb, ga lahko grete pogledat - Žiga Hutter xđ) in sem mislila, da so vsi vedli za to, ampak pol na koncu vsi ono: »Kaj? Nisem vedel/vedla.« xđ
10. Sirius Black se mi zdi privlačen in mislim da sem edina omg. xđ
11. Imam ful idej za zgodbice in imam občutek, da ne bom mogla vseh napisat xđ.
12. Že od zmeraj rada berem, kar se ljudem okoli mene zdi čudno xđ.
13. Nerada pospravljam xđ. Samo ko mi mama zagrozi, da mi bo vzela fon začnem pospravlat xđ.
14. Skoraj vsi v moji družini radi kuhajo, samo jaz ne xđ.
15. Baje sem podobna mami xđ.
16. Hočem se postričt na kratko, sam mi mama ne dovoli xđ. Kao da morem met za birmo.dolge lase like fuck you, I would look better with shorter hair xđ.
17. Sem na splošno nezanimiva oseba, z sobo, ki je pobarvana v pinki, oranžno in vijolično. xđ
18. Sovražim film Harry Potter in Feniskov red. xđ Danes sem ga še enkrat pogledla in se odločla, da ni dober in ga sovražim. Dobesedno dksbsisksosks ne moreš no hahaha film je dejnasko ful bedn, ker se vse ful hitro dogaja ugh no hahah xđ.
19. Enkrat v petem razredu pri angleščini sem se zlagala učiteljici, da mi je dala pet xđ.
20. V četrtem razredu sem dobila pevo trojko xđ.
21. Prvo enko sem dobila v sedmem. xđ
22. Mama pravi, da naj ne preklinjam xđ.
23. Rada preklinjam xđ.
24. Ne maram sošolcev xđ.
25. Fangirlam redno xđ.
26. (V cerkvi se danes nisem.mogla skoncentrirat xđ. Sem bla ono: "Oh, Sirius Black."
"Harry Potter is fun."
"Hermonie is smart."
"Damn, I want to read that book again."
"I want Snape to stab me in the feels again. Pls."
I am that weird yeah xđ.) Hodim k verouku, čeprav nisem verna. xđ

To je vse kar se do zdaj spomnim, pač hahaha xđ.
xoxo, Ksenija
24. december 2014
Haha neext:3
12, 15, 21 -> same here:'D
25. december 2014
Next :3 lol. Aha zdaj vem da je razlika v Ksenija in Ksenja xđ
Nisi verna ? My girl :3
Also film Harry Potter je beden ? xđ Ne no women to je predsodek (gledala si ga ne ? Whatever... vrži toti predsodek v wc školko. xđ Mean what is wrong with me ?) (Also če kdo ofc ve sz )
Zdej ma Špelca cajt napisat next, ker ni nikoga na chatu da bi jo prehito weeeah :''D (i'm weird (don't judge me ?) (Also ne obvladam ''spik english' in this time;33) Wtf ke mam jaz z oklepaji ? xđ
Lahko maš oklepaj v oklepaji ? xđ

NEHALA BOM KER BOM IZPADLA CRAZY&WEIRD (ITAK SEM ŽE NO PROBLEMS WITH THAT )
25. december 2014
u178956
u178956
Hahahhahahahah jao same here about like ummmm everything?
Btw kak vama gre z sej ves kom? Petja <3
Neeeeeeeeeeext :'D
25. december 2014
NE.
OMG
PETJA
LEJ HAHAHHHAHA JA NEVEM NIC ZANIMIVEGA SE NE DOGAJA?

vesel bozic vsem<3<3<3
25. december 2014
u178956
u178956
Seveda js sm pa vila <3
Enako draga xx :*
25. december 2014
u172703
u172703
Sj JZ morm tut hodt k verouku pa nisem verna
Pa Sirius black je privlačen
Neeeeeeeeeeeext
25. december 2014
u169268
u169268
AHHAHAHAHAH I WAS HERE LIKE SAME SAME
but with that f you got me babe no xđ
*searches up sirius black* looks at you from a computer
thinks you are becoming weirder that weird xđ
ne saj ne he is not hot hun he ain't got buns
oh shit im awesome *everyon holds in the laughter*
ANYWHORE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <3
25. december 2014
I'mNotOkay - ne vem kak ti je ime but I think you're awsome
ana - jA HVALA NE HAHAHAHAHAH AMPAK CE BI SLA GLEJAT FILME BI UGOTOVILA DA SPLOH NE ZGLEDA TAK SLABO HAHAHAHAJ (I'm laughing omg I am becoming even weirder )
25. december 2014
I'm laughing bc I suck.

14. Fanfiction ideas: What should I write?
Ta del je neke vrste vprašalnik, o tem kaj naj napišem xđ. Pač zdaj pišem ff burn out, ko pa končam bom začela pisat king for a day in kaj naj po tem? To je pravo vprašanje hahahah xđ.
Zato sem se odločla, da bo ta del vprašalnik/anketa xđ. Pls odgovovorite na vprašanja, ker sem se odpovedala branju Svetinj smrti v angleščini, da sem to napisala. xđ

1. Katera zvrst?
a) Romanca,
b) znanstvena fantastika,
c) fantazijski roman,
č) krimalka,
d) drugo: ____________________

2. Naj bo fanfiction?
a) Da.
b) Ne.

(Če si zbrala da, odgovori še na to vprašanje.)
3. Če naj bo fanfiction, kateri naj bo?
a) One Direction:
i. Harry Styles
ii. Niall Horan
iii. Liam Payne
iv. Zayn Malik
v. Louis Tomlinson
b) 5 seconds of summer:
i. Luke Hemmings (omg zaj sem se spomnila, da sem enkrat gledala serijo in potem se je oni tam poimenoval v g. Cummings, ker je bil pod krinko in se zaj režim bc "Cum" hahahahhaha xđ.)
ii. Calum Hood
iii. Michael Clifford
iv. Ashton Irwin.

4. Imaš kakšno posebno željo glede vsebine?

5. Želje glede imen glavnih oseb?

6. Ideje za naslove?
(Tega ni treba odgovorit, sam če ma kera res res željo xđ.)

Oh, well, mislim, da je to to. Res vas prosim, da odgovorite, ker mi to ful pomeni hahaha xđ.
Če hočete lahko predstavim še več svojih idej. xđ Sam če hočete. xđ
xoxo, Ksenija
26. december 2014
1. c)
2) Da
3) i - Luke Hegmmins
Next<3
26. december 2014
u178956
u178956
1. Č
2. Da
3. Harry styles,niall horan al pa luke hemmings :3
Neeeeeeeeext :'D
26. december 2014
1. d) boyxboy
2. a)
3. Harry Styles&Louis Tomlinson:$
4. nevem naj bo Larry ff pa bo use fajn ane xđ
26. december 2014
1. č
2. ja
3. whatever samo da je samo en član ne celi bend (u know what i mena right?)
4. ////
<3
26. december 2014
u169476
u169476
1 c
2.ja
3. Niall al pa harry
4.nwm npr d dve prideta na novo solo in ygotovita d sta si podobni ful in pac rarata bff pol pa cez neki cajta u ta friendship prideta se niall; a harry in pac to
5.niti ne pac vazn d sta niall pa harry notr
6.nwm mejbi Photograph?
Aja pa posl link k bos nrdils
Pa nared trailer pliiis
Neeeext
26. december 2014
u177591
u177591
1.kriminalka
2.Da
3.Harry Styles
4.Ni benda x'd

Naj omenim,da si obljubila,da mi bos en ff posvetila x'd
Neeeeeeeeext*-*
26. december 2014
1. č
2.da
3. horan
4. sex
5. o tem sva ze govorili an
6. nah.no idea
neeeeeeeeeext <'3
27. december 2014
am jaz sem malo zadaj z temi nexti pa to
ampak
žiga hutter je tvoj sošolec ? ŽIGA HUTTER? *DOUBLE CAPSLOCK* HUTTER?
AM KAKO NI NIHČE KOMENTIRAL GLEDE TEGA? STE VSI VREDU?
AHAHHAHA NE RES? ON JE TVOJ SOŠOLEC? OR WHAT.
ASDFGHJKL :$
predstavla mi ga boš enkrat, hvala.
lol

----------------------------------------------------------------------------------------------------
no evo, jaz hočem fanfic o svojem življenju lol hahahah šalim se. čeprav bi res lahko.

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
27. december 2014
u172703
u172703
1.a
2.Da
3.luke hemmings, michael clifford
28. december 2014
Okej hvala vsem, ki ste odgovorile hahahah enkrat si bom vzela čas in ugotovila za ketero mam največ idej in tisto bom najprej napisala, verjetno pa bom napisala vse xđ.

15. What I wrote: First chapter of Fame
Ja, um nekaj sem napisala (v angleščini) in tiste, ki znate vsaj nekaj angleško pls preberite in mi povejte če je vse slovnično prav in itd hahaha xđ

-CHAPTER ONE-
Celebration

Michael stood awkwardly in the hall, his relatives were occasionally coming in, shaking his hand or just congradulating him, but it wasn't like Michael cared. He stood there, because his mother told him to and he didn't feel like arguing.
"Mikey, you made it!" shrieked his eleven years old couisn Beatrice, hugging him tight, making Michael gasp for air. "Auntie, I mean, your mum told me they signed you! I'm so happy for you!"
Michael wanted to scream at her to let him go, that he, unlike her, was not happy about this and this certanly was not his dream, like his mother told everybody.
"Yeah, I'm happy too," Michael whispered, without being a jerk he could be. "Listen, why don't you go to my mum? I'll be there soon," he said though grinned teeth, but Beatrice didn't notice.
"But, Mikey..."
There weren't close - but Beatrice seemed to have like him.
"I need to say hello to everyone." Michael blinked a few times and forced up a smile. "I'll be there as soon as I can."
This was a lie. He wasn't going to come there, nor did he want to. But Beatrice believed him and nodded. "Okay, Mikey," she whispered and pulled herself from Michael, who was now pressing his lips together, so there were turning white. "See you."
And again, Beatrice didn't notice (she was way too young to realize that something was wrong) and left the hallway.
Michael leaned against the wall. He took a deep breath, because this celebration just wasn't for him. He kept fighting a urge to run to his room, lock himself up and cry.
He hated the fact that he could sing, it got his mother's hope up, that this family could become famous, like she always wanted. His father didn't mind, Michael doubt he even heard what his mother said when she told them her so called plan she had come up with, and his fifteen years old sister Lucinda thought it would be great to become famous, being known by everyone in this city, everywhere they went. "That would be bloody awsome!" she shouted as soon as she heard what her mother had said.
"Where's Michael?" he heard his mother say from the kitchen, where she was preparing lunch for the whole family. "Is he still in the hall? He should come and help me...Do I really need to do everything by myself?" And then Beatrice mumbled something Michael wasn't able to hear. "Yeah, yeah. Michael!" his mother shouted, making him shiver a bit.
(He would much rather run to his room and lock himself up, not moving for days, but for some reason he didn't.) "I'm coming!" His voice was shaking a bit and he hoped it wasn't that noticable. "Wait a second!"
He sighed and took a deep breathe. He heard Beatrice giggle, Michael's mother probably said something Beatrice thought it was a joke. Little did Beatrice know, Michael's mother never joked with or about Michael.
He went into the kitchen, only to find his mother who was preparing a meal for all the guests, which meant a meal for a lot of people. Beatrice was gone now.
Michael's mother did not even look up when he entered the kitchen. It was kind of depressing to Michael, to have his mother ignore him, yet he pretended it was nothing and simply put on a fake smile to let her think that he was happy with all of this, with the celebration, and he would gladly help her with the food and everything else she needed to be done. "Yes?" said Michael, blinking a few times to not let the tears fall.
"Would you take the plates - the ones with cookies - and take them on the balcony? Look at the bottles of wine and juices and if they're empty, take these and take them on there. Also, tell Vicky I need to talk to her as soon as possible, okay?" said his mother monotone while still chopping something that looked like meat.
"Yeah, of course."
He took the two plates that were filled woth cookies, probably bought ones that his mother would say that are home made, just to make her look like she's a great cook, which she wasn't.
He passed the living room and saw his sister Lucinda sitting on the couch, giggling and touching some guy's knee (Michael guessed that that guy was her classmate she had a crush on or her boyfriend - either way, Michael did not care).
He went onto the balcony. There were his relatives and also people he did not know. They were his mother's friends and she wished for them to be here even if they didn't know Michael and Michael didn't know them.
He felt their stares on his body and he tried to ignore them, which didn't work for him very well. He put the plates on the small table his family had on a balcony and quickly looked at the bottles that were placed on it. He was glad that they were still half full, because that meant he could stay here, pretending to care about all these people.
"Michael," said his aunt Vicky with a huge smile, thinking that Michael is more than happy about this, "congradulation. I'm so happy for you!" She pulled him into a tight hug and for some reason - that was actually unknown to him - he cracked a smile.
He liked his aunt Vicky, she was his mother's sister, but she was nothing like her. First, the difference was in looks. Aunt Vicky was tall, with green eyes and black hair, meanwhile her sister was short, with light brown hair and brown, almost black, eyes and unkind face in general. And second, the mention two most definitely had different personalities. Vicky was nice person, she was always the one who helped people and was positive, all that her sister wasn't.
"Well - thanks," whispered Michael. They pulled away and Michael's small smile faded, while his aunt's stayed. "My mum wants to talk to you," said Michael quickly and nervously ran his hand though his hair.
"Oh, she's in the kitchen, right?" - Michael nodded - "Okay, I'll go. But stay here, I've wanted to ask you about being famous." She grinned and left. Michael bit his lip and nodded again, even though aunt Vicky didn't see him.
"Grace! Your son told me that you want to talk to me!"
Michael put on a bitter smile, nodded at some people he knew, fakely enjoying the so called party his mother made for him.
*
"Is everyone gone?" asked Michael, thinking it was aunt Vicky, who was coming to him. But it as he turned around, he realised it was Lucinda. "Oh."
"Why would everyone be gone already? Don't you like the party?" she asked (stupidly, if you want Michael's opinion).
"I love it, don't worry. I just thought..." he lied, not knowing how to finish. "Forget it. What are you doing here?"
"What, can't I just talk to my older brother?" That was such a stupid thing to say, Michael was fighting a urge to laugh at her.
"You hate me," he stated. "We argue all the time. Do you really think I believe the 'Can't I just talk to my brother' shit?"
She rolled her eyes, "I was trying to be nice." Then she shrugged. "Mum said I should go and talk to you."
"Where's aunt Vicky?" Michael asked, raising his eyebrowns, he wanted to talk to her, to tell her that in realitly, he hated all of this famous thing and didn't want it to happen.
"Oh, she's in the kitchen with mum. They are yelling for about a half an hour now. I don't know why," she said. "I didn't listen. But then Calum left and I went into the kitchen..."
Lucinda was still talking, but Michael wasn't listening to her anymore. He sighed every once in a while, so Lucinda thought he was.
"Yeah. Okay, Lucinda, I'm going to my room. Tell mum I don't care about the guests," said Michael.
28. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani