mama mi je fon vzela lolol xđ

8. Let's talk about anything: Ashton's low tight jeans or should I say that fucking V-line (and also a bit of talking about Petja lmao)

Hahhahahahaha omg kaj sem si zbrala za temo xđ Ampak vseeno, vredno je omembe bc like damn.
V glavnem, tiste, ki ne veste o čem to gre: 5sos je objavil sliko imenovano »family picture« (Luke wasn't on it idk why probably bc he took the pic). In tak so vsi gor – Michael, Calum, Ashton, Liz (Lukova mama xđ) in itd xđ In potem tak si tisto najprej »Oh, kakšna lepa slika… Malo počakaj – kaj?« Zaradi Ashtona ofc xđ
In kaj je Ashton naredil? xđ
Bil je brez preklete majice z ozkimi hlačami čisto dol fdslljifsjlifljds (kar me je dejasnko vzburjalo but whateves). xđ In jaz sem šla strmet v to lmao hahahah xđ
(Ashton je zdaj velikokrat brez majice in z hlačami, ki so mu čisto doli, kar je dejansko super xđ )
Potem pa je Calum naredil video (idk o čem je bil hahaha ker niam zvočnikov xđ) in potem tak pokaže Ashtona fdoidsfdfsdfdshfsd I am not even Ashton girl but that was hot xđ
Prosim, da mi poveste, kaj ste ve mislile o »family picture«, ker me zanima xđ
Can someone pls tell me how can Ashton be so fucking sexy I mean it's unnatural xđ
Wow, that was short xđ Samo nočem se ponavlat (we all know Ashton's hot xđ) xđ.

Zdaj pa še o Petji omg no hahaha kolko se lahko zgodi v enem samem tednu xđ.
Mi smo v ponedeljek meli tehnični dan in tak se vsedemo jaz, Viktorija, Anja in Aneja in potem pride tak Amel (lol sošolec xđ) in vpraša, če sta lahko on pa Petja v naši skupini, ker nočeta bit z Fatnisom (tuji moj sošolec, iz Albanije je, totalen debil xđ) in Anja je ono: »Ja, itak.« xđ
In se tak vsedemo in pol ono Amel: »Veš, Ksenija, lahko se presedema, da boš poleg Petje.« In jaz sem ono dafaq človek xđ In Petja je again bil tiho xđ
Kakorkoli, non stop se gledama med poukom lol xđ
In omg še to: mi mamo v decembru ples pri športni xđ In potem tak smo plesali toti veseli krog in preden smo to začeli nas je postavla tak okoli in nam ona določla plesne partnerje in wtf Petja me je gledal in to celi cajt pol pa je mogo plesat z eno Nino xđ Kakorkoli, potem pa smo šli plesat blues xđ In se tak fanti postavijo in je Anja rekla učiteljici naj fanti rajši zbirajo xđ In tak je učitlca ono: »Okej, fantje zberite!« xđ In potem je Žiga ono: »Lahko plešemo tako kot prej?« (Ofc, zatreskan je v Anjo I guess hahah xđ)
(V glavnem jaz sem spet plesala z Filipom in omg ena kurba Hana je šla plesat s Petjo (well, I'm not jelaous, shut up) in omg pač sošolka mi je rekla da je kao svoje joške potiskala v Petjo crkovala sem od smeha ko mi je to povedla hahahaha xđ)
In tak pridem vun iz garderobe in vidim Petjo pa se tak zasmejem ono, ker mu je Hana potiskala joške pač ja hahaha in pol se on tudi in neke reče pozabla sem kaj hahahah xđ

That was v v v lame xđ
No, jaz sem neke prevedla in če hočete lahko jutri pošlem in mi povete če vredu prevajam al neke xđ
in jA OMG SOŠOLKA JE REKLA DA JAZ KAO NISEM ORGINALNA LEPO TE PROSIM JAZ SEM VERJETNO NAJBOLJ INOVATIVNA NA CELI NAŠI ŠOLI Z OKOLI 400 UČENCI OK SHE NEEDS TO SHUT UP
xoxo, Ksenija
04. december 2014
Next;*
Omg me again Ksenja&Petja<333<333
04. december 2014
ahahahhaha xđ
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. december 2014
u172703
u172703
Next
Ksenja+Petja<33333
05. december 2014
next!
05. december 2014
u169268
u169268
JUST TO LET U KNOW THAT HOE IS BOUT TO DIE-.-
okaaaay that's it
OMFGGGGG KSENIJA A SI TI MAYBE OD MENE PRIČAKOVALA DA SE NE SLINIM PO ASHTONU IN NJIHOVIH 'kao family pic* hahahahahhahahhahahhahahah
shit aWH GAWD JAZ PA TAK TUKI SEDIM CELA: ksenija wat-da-fuq ... ne saj ne lep parček bi bla no:*
ahhahahahhahahah neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
that boi needs to make a move on you #just sayin'
pošli mi njegovo sliko ker vidim če tej je vreden c;
05. december 2014
ana – omg hahahaah ful ma bedne slike tak da ti jih neom pokazala xđ
to everybody else: stfu we will never begin to date lol

9. Rant: My classmate / Fucking hoe that I really really hate

Okej ta del bo o moji sošolki, ki jo ne maram in bi lahko tudi rekli da jo sovražim. Zakaj (again to vprašanje hahaha xđ)? xđ
Sploh ne morem razložit kak ful mi gre na živce like fuck.
Dobro tu so razlogi:
1. Enkrat smo pač tak šli na toti sistematski pregled in tak se najprej menim z Anjo in potem ona tak ugotovi da se Anja meni z mano in se non vmes stiši med mano in Anjo in pol sem jaz šla nazaj in se menla s Petjo xđ
2. Šinfa me za mojim hrbtom xđ Kak to vem? Ful mam vreji sošolko Viktorijo, ki mi vse pove hahaha xđ Tak je blo: Vsako leto (od šestega razreda naprej xđ) je nagradni izlet za tiste, ki so meli dobre ocene in itd xđ In smo enkrat med razredno uro mogli zbrat kdo bi šel na ta izlet in smo lahko zbrali tudi sami sebe xđ In potem po koncu pouka sem jaz šla domov skupaj z Anjo, Aneja pa je šla z Viktorijo xđ In baje je bla cela: »Ksenija si ne zasluži it na nagradni izlet. Ful ma slabe ocene in niti prijazna ni…«
In mi potem naslednji dan to Viktorija pove and I was like: »Wow, that bitch is nice.« *sarkazem* Hhahahhah dobesedno sem se skorja začela smejat njeni majhni inteligenci xđ. Potem pa tak enkrat pri pri razredni uri čez idk en teden? pove da grem jaz na izlet, Anja, Žiga, Amel pa Nick xđ In ne ona hahahahahhaha in tuji v tem je fora da mam jaz dejansko boljše ocene ko ono bc like damn bitch pet sem mela zaključeno vse skupaj ona pa štiri hahahah xđ
3. Dobesedno me sovraži xđ.
Takoj ko lahko se gre prepirat z mano in misli da bo zmagala like hoe you need to calm your tits, jaz sem zelo trmasta in vzdržljiva oseba xđ In pol je ona kao da sem jaz neorginalna (to sem ji ful zamerla ker sem jaz res orginalna oseba xđ) in da kao ona je (lepo te prosim, vse fejka za Anjo damn) in idk kaj vse se je še zgodlo in ne da se mi razmišljat xđ
Edina stvar o kateri se strinjama je da je Anej Piletič res seksi in da lepo poje haha xđ
4. Sovraži One Direction in 5 seconds of summer.
Jaz sploh ne vem kaj je narobe s toto žensko pravi da so kao vsi grdi in ne znajo pet??!!!1111!!!??
Zakaj so potem tak slavni, če že ne znajo pet in so grdi? Zakaj se več kot 15 milijonov fanov hoče dat dol z 1d? In štirje milijoni z 5sos? Wtf človek you need to get your shit together xđ (Glede števila fanov sem ugibala ker se mi ne da it na Twitter xđ Če hoče me lahko kera popravi xđ)
5. Nažalost se več ne spomnim ampak ja verjetno obstaja še tudi peti razlog xđ
V glavnem kurba je, ki ne mara lepih fantov xđ
Oh well, that's not my damn problem xđ

Okej to je to xđ Že včeraj bi objavla ampak so mi igre zaštekale xđ
Also: tiste, ki ne poznam, pls predstavite se hahahha pač ime napišite al neke hahah ker pol se je lažje menit in pokomentirat vaš komentar xđ
xoxo, Ksenija
06. december 2014
u169476
u169476
Btw ce ne ves sm maja
Hahahja anej piletic lpo pojeeee hahah
Next
06. december 2014
u181656
u181656
ce neves sem Nika, ki te gusi po fbjubda nextas FACES!

next
06. december 2014
u177591
u177591
neeeeeeeeeeeext*0*
danes se mi ne da kaj preveč komentirat x'd
06. december 2014
ahhahahhahhhaha xđ
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. december 2014
u178956
u178956
Hihihihihihi nizka inteligenca xđ hun' to ma cist po teb <3:*********
Holly madafaka jas sem to brala in ono : zen-ska -as - ti - glupa- al treniras- o.o
Kok ne mara njih no madafak ma dioptrijo? Pisane marjetke kdaj ma rd? Jst ji bom enosmerno za Vojnik kupla ^^ * evil laugh* here.
Ne resno ce so toooook lepi da bi jih pizda posilla prek plakata o.o xđ
Da, ona je kurbasta drolja ki ne mara lepih fantov ^^
Omg kak sta s petjo lepa aawwwwwwwww *_____________*
Hahhaha dobesedno je joske u njega tisala? Pa ono jih nic nima ves hahahhahahahah ok dead<3
Neeeeeeeeeeeeeeeext :'D + u totally know who i am hun' ♥
06. december 2014
mojega že veš če še ga nisi pozabla hahha x'D
uhm sai bi se razpisala pa se tak hin počutim :'D
the #$%& feeling ever *if you know what i mean* x'D
uhm hja no mislim da je jasno da je tisto mišljeno kot kletvica ali pakr po resnici povedano več kletvic hahah :'D
uhm that's all for today :'D
next<3
06. december 2014
u172703
u172703
Kok lohk ne mara 5SOS pa 1D?!?!?
Mislm oni so tok lepi<3333333
Ja, nizka inteligenca<3
Neeeeeeeeeeeeext
07. december 2014
OMGGG ŽENSKA JE AVARTAAAAAAAAAAAA OMG KAK NE MARA ONEEEEEEH JAO JAO JAAAAAAAAAAAO OMG KAJ JE KE SKADILA SE NAPILA OR WHAT?! AND DA TI NISI ORGINALNA??????????!!!!!!!!!!!!!! VIŠEK ŽENSKA JAO I HATE THIS WOMEN TOOO
NEXT :333333333333333333333333333
08. december 2014
Alo ljudje pls kill me mogla se bi učit goegrafijo, ki mi še zaj ni jasna xđ
In also, hvala za tako veliko podporo pri hateanju sošolke xđ

10. 7 things I love and hate
Lol. xđ
7 things I love:
1. Glasba. Glasba je dobesedno življenje. Seveda pa tudi če niaš ne zvočnikov ne telefona je ful bedno ker moreš poslušat pop skladbe xđ (can I die pls
2. The way Calum Thomas Hood looks like a puppy xđ. Lmao he looks hot xđ
2. Dvojni pomeni. Double meaning is fab af xđ.
3. Luke Hemmings A.K.A. sex on the legs omg hahahhaha xđ
4. Gej ff-ji lol hahahahaa eni so res dobri :3 (*cough* fear of the dark *cough* killer *cough* I never wanted to *cough* xđ)
5. Dejansko ne vem več, kaj rečt xđ
Sarkazem je ful dobra stvar and I'm glad af that it exists. xđ
6. Fetus 5sos and 1d. Can we just talk about that? xđ
7. Lmao res niam pojma kaj še rečt xđ
Šinfanje omg to je edina stvar v kateri sem dobra hahahahhaa xđ

Ok to je blo sedem stvari, ki so mi všeč xđ
Zaj pa vse kaj mi ni všeč xđ

1. Moji sošolci. I hope they all die in a goddamn car crash and in pain lmao xđ
2. Haterje xđ. Like wtf people stfu xđ.
3. Homofobični kreteni. I hope you choke yourself, thank you. xđ
4. Ljudi, ki so dejansko neumni in patetični xđ Hhahhahahahahahaha to se navezuje na ono Abigal al kaj je, ki je napisala pesem »You suck« o Michaelu hahahahahah xđ »You try hard« I'm laughing ok hahhahhahaha xđ (Pesmi same še nisem poslušala, ampak mi je Jona rekla da niti ni neke wow. xđ
5. Šola. Upam, da zdaj Marija Terezija gnije v nebesih xđ
6. Ko mi nekdo ne odpiše takoj, človek meni je verjetno dolgcajt ti pa meni ne odpišeš???!!!?? xđ
7. Petje moje sestre ahhahahaah can she just like shut up hahhaha poje kot da koza umire I swear in ona misli da kao ful vreji poje xđ. No, you don't, hun. xđ

To je blo kratko but what can I do? xđ Šola me ubija (as my stupid classmate would say xđ). xđ
xoxo, Ksenija
09. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *O*
pridi mi na skype zenskaa ..al pa fon spizdi
09. december 2014
u169476
u169476
hihihihihihiihhiihii
neeeeext
ahha ehat i like je najbols hihi
09. december 2014
u172703
u172703
neeeeeeeeeeeeeext
09. december 2014
nEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :$
09. december 2014
u177591
u177591
neeeeeeeeeeeeeeext*0*
10. december 2014
neext! <3
omg ne kok lahko kdo 1d sploh posluša? :c ugh -.-
10. december 2014
kseniji igre ne delajo in jaz pošiljam next ki ga je napisala xđ
Ok, ful ful ful mi je žal, da nisem prej nextala sam oijsdhdshsg šola mi res gre na živce. xđ

11. Blog: How fucked up I actually am
Ta del je o mojih sanjah xđ.
In o tem kak sem bedna xđ Ja ahhaha.
Ok, dejansko so sanje bile res bedne so pls don't be mean to me xđ.
Hhahahaha, sanje so se v glavnem začele v tisti učilnici, kjer mam jaz verouk. In potem so poleg mene stali večina mojih sošolcev in MICHAEL FUCKING CLIFFORD, yes xđ (ne vem v čem je logika, da je bil Michael Clifford tam, ampak ja xđ).
Pa pride tak noter župnik – pastor al kak vi temu rečete xđ – in začne tak: »Danes bomo igrali vojno, zato se dajte v pare!«
(It makes no sense but still xđ.)
In jaz sem bla z Michaelom v paru, ona Aneja je bla z Vidom, Anja pa z Žigom (to je pomembno zato si zapomnite hahahah xđ).
Pa smo tak igrali (dejansko je blo kot prava vojna, res smo se ubijali xđ) vojno in ostali smo še samo jaz, Michael, Žiga, Anja in Vid xđ. In ker je Vid mislo, da ga noben ne bo dobil je začel tekat od ene strani učilnice na drugo xđ. In potem jaz tak skočil izza mize in ga tak potisnem na tla in ga za vrat držim, v drugi roki pa mam tisto vilico za solato xđ Ko je malo večja no, če štekate xđ Kakorkoli, nisem se mogla prisilt, da bi ga ubila in pol se je Michael vstal in bil celi: »Ubij ga, al pa bo on tebe.« Itd hahaha in Anja je sam gledla ono: »Sej ne boš ne?« Žiga pa isto omg hahaha xđ
Jaz pa ošinem potem Michaela in on samo gleda in čaka. xđ Jaz pa cela živčna potisnem Vidu v prsni koš toto vlko vilico in potem jo vun potegnem in se Vid začne dret od bolečine jaz pa se odmaknem in pol se Michael zareži in omg Anja pa sam šokirano gleda oh fuck. xđ
Ne vem zakaj sem to sanjala fak hahaha xđ
Ampak, če je še kera sanjala kaj zanimivega lahko spodaj napiše, idk če hočete hahah xđ
Vem, da je kratko xđ. Ko bodo počitnice bo vse skupaj bolj redno xđ.
xoxo, Ksenija
18. december 2014
okej? xđ
hahahhaha
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
18. december 2014
hvala omg hahaha
18. december 2014
What the fuck Ksenja? Omg xđ well bolše da ne veš ke sn jaz sanjala enkrat xđ JAAAOOO
Next hun<'33333333
18. december 2014
haha next + še dobr, da se res niste klal
18. december 2014
u172703
u172703
Hahahaha next+ dobr da se niste klal, pa bulš da ne veš kaj sem jz enkrat sanjala
18. december 2014
khm *seks sanje* hahahhahahahahah stoposto zato noceta povejat anywhore, dans bo nxt i promise hahhaha sam verjetno bom slq v europark danes tak da bo verjetno zvecer
19. december 2014
Kseeeeeeenja omg jaz nikol ne sanjam *seks sanje*.... hahaha
jeeeeeeej:33 next bo;3333333333333
Klikni stara da ti povem neke....
19. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg