u169476
u169476
Hahajjanext
25. november 2014
no regrets baje haha pa čeprav se ni mogla skoncentrirat
neeext :333
26. november 2014
u172703
u172703
Neext
26. november 2014
.
Next
26. november 2014
ana- yas bereš moj blog hahahhaah xđ
barbaa – jaz sem zadnje čase ful inovativna tak da bi ti mogla to pričakovat xđ

6. Rant: My stupid sister
Okej, moja sestra si dobesedno zasluži en del samo za njo. Ker dobesedno mi gre že tak na kurac da sploh ne morem zdržat dobro hahah xđ.
»Kaj? Kak ti lahko gre sestra na kurac?«
No, vse se je začelo ko je ona neka pametna rekla, da je najin ata bolj prijazen od mame. Like wtf gurl stfu and stop telling thing that ain't tru.
(Verjetno ste vse ono dafaq? In jaz bom tak prijazna da vam razložim v čem je fora xđ Moja starša sta ločena in se ful sovražita xđ Pač moj ata pride enkrat na mesec po mene pa sestro in potem je ona vedno »Omg, ja, ata je prišo!« (To delam tudi jaz, samo sam takrat, ko me mama živcira xđ). V glavnem ona guši tam ateju glede mame in kak je ona kao bedna in itd xđ)
In tak danes mama pride in reče da gre v torek na socialno, zaradi idk česa hahaha pač neke je blo da ata hoče manj preživnine plačevat in ona se s tem ne strinja in blah blah blah xđ. No in potem tak vpraša: »Kje bi rade živele? Pri meni al pri ateju?«
In potem sem jaz takoj: »Pri tebi?«
In moja sestra je tiho (I know what she wants to say lol xđ) in naprej je tote proklete makarone in je tiho. »Kje bi rada živela?«
In potem se začne dret: »Nehaj nehaj nehaj nehaj!« (I don't know what was that about. Oh well.)
In to še ni vse. Čisto iz samega mira me gre živcirat ughhh. Sploh ji nič ne naredim in mi začne gušit jaz pa niam živcev za to sranje in potem se ofc začnema kregat xđ Enkrat sma se skregale, ker ji nisem hotla tak pilota od televizije xđ. Na koncu sem jaz zmagala tak da yay xđ

Ok to je blo bedno hahahaah xđ
Ampak moj izgovor je, da morem it pisat next za burn out xđ
omg alo meni neke sex oglase odpira ._.
xoxo, Ksenija
26. november 2014
Neeeeeeeeeeext :3
Twoja sestra legenda majkemi ;D
26. november 2014
no ja. hahahahahaha
okej idk gurl jaz tega nebom komentirala ker sem večino že spet vedla pa tut drugače nebom nič rekla raje. haha sam ne vem koolko to sodi na internet ampak whatevs.

ofc ve komu more take oglase kazat?
next :3
26. november 2014
kAJ BARBARA OMG KOMU BI KAZALA TO?

omg točno vem o čem bom jutri pisala omg kak sem zaj jezna ._.
26. november 2014
ČAKAJ KAJ? ahahahahhha
lahko kr zdaj napišeš
+nisem vidla kaj si mi u chatu napisala ker si sla prej dol haha
26. november 2014
u172703
u172703
Next
27. november 2014
u178956
u178956
Nahhahahahahahahhahahahahahahhahahaahha ur sister is a legend ok.<3
Mah parents ar divorst tu >.< :'D same story here, and u dont know what kine of a stupid sister i,ve got-.-" she's 22 and she is so ugh i want to blash her >.<
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :'D
27. november 2014
ahahhah tvoja sestra je tok bedna xđ pa nesramna je ful xđ pozdravit me ni hotla mislis she sucks al neke
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. november 2014
u177591
u177591
HAAAY x'd
GURL SORRY,DA TI NISEM TAK DOLGO PISALA SAM SEM BLA U FAKING SOLI V NARAVI(UBISTVU JE BLO KUL x'd)
SI REKLA,DA BOS MENI POSVETILA FF?SI.
KR BODITE JEL. NA MENE q:
NEEEEEEEEEXT*0*
28. november 2014
hahahhahahhaahaaha
alo kaj pa to ko se mi ne da spravit napisat nove objave? jutri bo i swear hahah ker danes že celi cajt iščem kak bi se rada postrigla in ja hahah
28. november 2014
u169268
u169268
hahahahahahhahahhahahahhahahaahhahaahhahaahhahhahahhahahhahahhahahhaha shit
lol

i am feeing special wtf? ahhahha ok
THIS IS PRF c;
ana reče neeeeeeeeeeeeeeext <3
28. november 2014
in moja sestra je ful bedna no hahhaha damn

7. Rant: NEW BMTH IS SO MUCH BETTER!!11!!!
Torej, ta del bo o tistih budalah, ki si drznejo rečt da je »novi« Bring Me The Horizon boljši. Zakaj pa to delajo, se verjetno sprašujete tiste, ki jih ne poslušate (razen Jona. Joni sem to že vse povedla hahahah xđ).
Wtf no pač en dan je bil in meni je blo ful brezveze vse. In sem se odločla, da si bom šla potegnit dol pesmi od BMTH in grem tak na pesem »Pray For Plagues« in medtem ko se je pesem nalagala sem šla brat komentarje. In potem so tisti, ki jim je najbolj všeč »Drown« (that is such a fab song, but my favourite is Deathbeds xđ) so bli celi »WTF is this song???!!« in itd xđ. In grem tak na »Blessed With A Curse« in pol ena: »This song would be better without screaming.«
In jaz sem bla samo ono ifohaishfhisd zakaj se je pol spravla to poslušat? Ker mislim da ti na Wikipedii piše, da so metalcore bend in naj sam vsi utihnejo ughhhh xđ
In grem potem še na »Drown«. Mogla sem si dol potegnit toto pesem hahah, itak niam ful muzik od BMTH na fonu hahha tak da xđ
In potem je ena bla: »This song is the best!!11!!«
Prisežem, da bi jo najraje zadavla.
Ker baje je to najboljša pesem ker kao nima »tolko kričanja«. In oidahistdsi7h jih lahko nekdo ubije prosim?
Lahko bi se še poglobila v to ampak mi ni xđ
Ja, tak da, prosim če ti je všeč samo Drown od BMTH don't even talk to me, don't look at me and don't fucking breathe next to me. Thanks.

Alo hahahhahahah z britvico sem si šla narejit novo frizuro hahahahha crkujem ker me zanima kaj mi bo mama rekla xđ
Oh well xđ
V glavnem hočem met take lase kot tista youtuberka NeverShoutNeesey xđ
xoxo, Ksenija
29. november 2014
u178956
u178956
Ahahhhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahhaha z britvico? Pa sej ti nisi cist okey <3
#nohate but i dont have no idea who BMTH are :"D i hope i will survive o.o
Neeeeeeeeeeeeeeext <3:*
29. november 2014
hahahhahaahha iji jih poslušat na youtube
29. november 2014
u178956
u178956
Res morem? Trenutno majo moji mozgani dost vpitja hahah oh oh zate <3
29. november 2014
yas kaj to pomeni da jih boš šla zaj poslušat?

in ja to z britvico hm no hahahhaha lahko uporabiš tuji ščipalec za nohte ghahahahahahahahhahahahhaha
29. november 2014
u178956
u178956
Hmh usesi mi bojo odpadl stos je u tem da nism vedla ka naj pricakojem in si dam ono najbol na glas in ko se tam zacne dret sm se tak ustrasla da sm se zabila u podboj vrat in mam tako zajebano vlko busko da je to ze noro <3
Eh jst si dam gor depilacisko kremo pa kr sami odpadejo haha <3
29. november 2014
omg kero si ti te šla poslušat hahahahahahhahahhah
ahhahaahhahahahah ne hvala
29. november 2014
Next
29. november 2014
u172703
u172703
Next
29. november 2014
u178956
u178956
Nwm naslova sam vem da grozn upije tak koda ga boli kej o.o<3
Oh oh hahahha potem pa nic<3
29. november 2014
okei če je bmth za ene tak nevem kak hudo vpitje me res zanima vaše mnenje kai bi za
vsa ble one skupine k majo samo screamanje notr ceu čas :33

anyway i'm a proud m/

jaz sem si skor eno leto vsak dan z alkoholcem na levi roki pisala ''Blessed with a curse'' tko da se mi je pol ful poznal tut ko nism še enx napisala omg x'D skor tatto že mela x'D
in pol tko poznam eno k tetovira pa sem se že skor zmenla za to da mi ona to dejansko vtetovira in jaz pametna se nardim pridno punčko pa atija vprašam če se lahka tetoviram pa je reko: ''ti se kr tetoviri samo da veš če maš ti dost dnarja za tatto pol maš še dost dnarja za vse ostalo tak da pozabi na sponzorja atija'' like wuuuut x'D oh ja atiju rečem, da je moj sponzor x'D

sei ni to nič čudnega če si z britvo šla si lase resat (trust me i'm a hairdresser - i'll know)

ka pa to ko si bom jaz zdai do petka enkrat lase prebarvala v belo pa v modro? :$$ sai bi sliko prilepla pa nebom smetla bloga x'D

next<3
29. november 2014
u177591
u177591
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext*0*
29. november 2014
jaooo
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. november 2014
u169268
u169268
OMGGGGGGGGGG GURL CONGRATS ČE TE NE BO UBILA #just sayin'
faaaaak ikr mislim dobesedno TO DELAJO LIKE THE SOCIETY IS FUCKED RN
i wish i would be born in 90' tho :c
just to let you know i am too punk rock for you ok
only if you are cool you are punk rock
bc punk rock is cool
anddddd i wear to much black ...
wich also means we are cooler that you<3
and yeah
perfect sexican *do NOT DARE TO STEAL THIS NAME OR I AM GOING TO KILL YOU ... NOT BIG OF A DEAL OF COURSEEE*

anywhore
neeeeeeeeeeeext :$$$
03. december 2014
u169268
u169268
okay so many typos ;-;
03. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani