neeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!! <3333
14. julij 2013
next
14. julij 2013
next
14. julij 2013
u144414
u144414
nexttt
14. julij 2013
u116556
u116556
Neext
14. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nova bralka :** <333
14. julij 2013
u95154
u95154
next
14. julij 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/hold-me-tight-(ft.-1d)-:*/58507/ sorry ker oglašujem, ampak rabim bralce ! pa next
14. julij 2013
neeeeeeeext!
14. julij 2013
Hey puncee:** hvala za odziv
Danes bom dala kar nasledni next, ker ga jutri nebo. Sem odsotna -.- no ampak bom vidla najbolso oseboo :****
Hvala, ker berete!! <33

4. God, give me LOVE!
Zbudila sem se in videla, da more biti ze kar pozno dopoldne. Laura je spet spala kot nekakšen top. Predramila sem jo in ni imela nic proti. Čudno. Pogovarjale sva se in lezale. Seveda sva čeblali o 1D. Nonstop govoriva: ona o Zaynu in jaz o Harryju. Ni nama pomoči. >>Joj eno sliko ti morem pokazat, na...<< >>Din don<< z Lauri sva se spogledali. >>In kdo bi lahko bil zdaj?<< je rekla Laura. >> Slap into face! Haha<< sem še rekla v smehu. Slišala sem čistilko, ki je hitela odpreti. Z Lauro sva bile cisto tiho ampak slišale nisva preveč. Razumela sem lahko samo to, da je morala priti teta do vrat. Ker nisem slisala nič sem se odpravila ven iz sobe in počepnila, da se me ni videlo v zgornje nadstropje. >>... zaradi tehničnih težav na letalu smo mogli prisilno pristati. Hotel bi si morali poiskati sami, a so nas ukradli in nemormo poklicati niti nazaj v Britaniji...<< In kdo bi prisel h nam poklicat domov v Britanijo. Ko bi vsaj lahko videla kdo je. >>Kar vstopite in pokličite, potem bomo naprej resevali problem...<< Za mano so se odprla vrata in prisla je Laura. Ni me videla in se spotaknila ob meni. Obe sva zdrvele po stopnicah. Kakšna sramota. Zapeklo me je v glavi. In ni mi uspelo videti najbolje. >>Lauraaa....!!!<< >>Pa kaj si delala pred vrati?<< >>Kaj le?! Tako me boli glava!!<< >> Ves nisi edina... meni se tako meša, da vidim že pred vrati One Direction.<< >> A veš, da jaz tudi<< v tistem trenutku mi ni bilo jasno, kaj je zdaj res. >>Punci tole so fanti, ki bi radi poklicali domov, ker so jih ukradli...<< je jezno zaradi osramotitve rekla teta. Kaaaj? One Direction? Saj nisem včeraj kaj pila, da bi imela privide. Res mi ni jasno. >>Zzzz-zejn<< sem slišala Lauro. Samo pogledala sem proti njej in nazaj proti vratom. Odprla sem usta in bulila. Pogledala sem jo >>Hee-he ri?<< >>Ahha..<< ... >>No punci ustanita<< je z jeznim tonom rekla teta >>Kaj le mumljata<<. Obrnila se je proti fantom >>Oprostite, ponavadi nista takšni.<< >> Je že v redu, poznamo tudi hujše primere.<< Teti ni bilo jasno zakaj se gre in je z začudenjem samo izdavila aha. Stekle sma v sobo in začele noreti. >>OMAJGAD kaj naj oblečem? In kako sva se osramotile!!<< sem začela upiti in se metati po postelji. >>Pa so to res One Direction?! Ojoj pa kar pa pižamah so naju videli!! Ina jaz nevem ce bom preživela!<< >>Jaz nevem če bova obe preživele!! Ojojoj<< začela sem hitro dihati in začelo se mi je vrteti. Pogledala sem Lauro. >>Daj oblečiva se hitro in pojdiva dol<< oblekli sva se najbolj prisrčno in hitro namazali, čeprav ne verjamem, da sma zgledali precej dobro haha.Stekli sva po stopnicah in bile pazljivi pri tem. Odarci, ki sva jih prejele od stopnic sva kar hitro pozabili. Teta je fante z povabila na teraso h bazenu na skodelico kave. >>Morate biti pa zelo izčrpani....<< je teta načla, ko sva elegentno prišle v jedilnico. >>No to sta moji nerodnici. To je Ina, moja nečakinja, in njena prijateljica Laura. To pa so...<< >>Jaz sem Harry.<< je rekel, se ustal ter mi podal roko. Pokimala sem >>Vem<< in se hitro nasmehnila. Pogledala sem Lauro, ki je kot vkopana gledala Zayna. Ponavadi je bila ponoči top in je tako spala, zdaj pa je stala kot top. Ruknila sem jo in pogledala je malo drugam. Na skrivaj sem videla Zayna kako je pogledoval proti njej. Ampak... saj on ima le Perrie?
14. julij 2013
Next?? :*
14. julij 2013
next <3
14. julij 2013
u144414
u144414
neext !!!!!!!!!!!!
14. julij 2013
neeeeeeeext!!!! <3333
14. julij 2013
neeext:*
15. julij 2013
neeeeeeeext
15. julij 2013
Next
15. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeext js obožujem to zgodbico!!!! <3
15. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
15. julij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/next-top-model-with-tyra-banks/58560/ imaš rada tekmovanja in fotoshotinge? to je pravo tekmovanje zate! Prijavi se.
15. julij 2013
u119629
u119629
next<33
15. julij 2013
u138721
u138721
neeext!
15. julij 2013
neext!
16. julij 2013
Spet vam hvala za odziv lepotice moje:**
Zdej kak teden nebo vsak dan redno next, če ga slučajno nebom mogla objaviti. Ampak so že napisani tako da don't worry. Love you:**

5. God, give me LOVE!
Vsi so s nama še predstavilo in teta je bila še bolj začudena kot prej. Louisa ni bilo v sobi. Prišel je iz dnevne. >>Nihče se ne uglasil<< je dejal z jeznim glasom, midve pa sva sedle in teta nama je prinesla kavo. Fanti so se spogledali. >>Kar nekaj časa nebomo mogli iz države brez dokumentov<< je dejal Liam. >>Še brez denarja smo, si pozabil omeniti<< je pripomnil Niall in z glavo udaril ob mizo. >>Lahko ostanete pri nas...<< je teta hitro pripomnila. Kava, ki sem jo pravkar požirala, se je ustavila v grlu in začela sem grobo kašlat. Laura je brez nadzora odprla usta in oči. >>... Jaz odpotujem čez nekaj dni na službeno pot, punci pa ostaneta doma. Imam dovolj prostora in nebi me motilo. Pa še punci bi bili vesele družbe. Lahko ostanete kolikor dolgo želite...<< >>Tega nebi mogli sprejeti...<< >>Ja zelo ste prijazni ampak to je preveč.<< Sta dejala Liam in Louis. >>Ne, z veseljem bi si želela, da ostanete in puncama pomagat varovati hišo, če vas nebi hotela, nebi ponudila tega...<< je rekla teta z nasmeškom. Vsi so pogledali Louisa. >>Mogoče pa lahko ostanemo nekaj dni in vam pomagamo pri delu doma.<< je rekel Louis z nasmeškom. Teta je z veseljem rekla >>Super... Pridite, pokazala vam bom sobe!<< Vsi so odšli, midve pa sma nepremično sedele na stolu. Laura me je pogledala >> Vsi fantje bojo ostali pri nas... za... za ... bog ve kako dolgo.<< Samo pokimala sem. >>Jaz grem pod tuš<< je še rekla in hitro švignila v sobo. Vstala sem iz stola in odšla do hladilnika in vzela malo ledu. Postavila sem si ga na vrat in čelo. Voou... s Harryjem in ostalimi fanti bom preživela poletje? Nemogoče. Mogoče sanjam. Z glavo sem močno butnila ob hladilnik >>Auuč<< >>Si v redu?<< sem zaslišala glas zadaj mene. Ubrnila sem se in zadaj se stal Harry. >Am.. ja.. samo malo sem se butnila<< sem izjavila. >>Malo? Še prej si dobro pristala na glavi. Še mene je zabolelo, ko sem te videl.<< je rekel z nasmeškom in vzel še nekaj ledu in hladilnika. >>Vsedi se<< je rekel. Led je dal v krpo in mi postavil na glavo, kjer sem se udarila. Začela sem se tresti zaradi njega. >>Te boli?<< Pokimala sem. >>Prav. Na tem mestu drži in se bo hitro pozdravilo.<< sedel je zraven. >>Hvala<< sem rekla s tresočim glasom. >>Jaz bi se moral zahvaljevati tebi, da ste nas vzeli pod streho.<< je rekel in pogledal dol. Nasmejala sem se. Vsi fantje so pridrveli v kuhinji s teto na čelu in z idejo da se gremo odbojko v vodi saj nas je ravno pravo število. >>Kje je Laura? << je zmedeno prašal Zayn. >>Skočila je pod tuš<< sem odvrnila. >>Počakal jo bom<< je dodal. Presenečena sem bila nad ti izjavo in vesela hkrati. >>Pojdi jo iskat, ker je drugače je ne bo še pol ure<< sem dejala v smehu in odšel je po njo. >>Ti moraš pa počivati...<< mi je rekel Harry. >> Saj vem<< sem žalostni rekla. >>Lahko sem s tabo če želiš...?<< se je ponudil. Kaj? Harry hoče biti z mano? Ha? ... Nasmehnila sem se in pokimala. Vrnil mi je nasmeh. Zayn je pripeljal Lauro, ki je bila cela omotična. Nasmhnila sem se ji. Nato so odšli do bazena. >>Greva v dnevno?<< me je prašal Harry in prikimala sem...

Nekaj uprašanj imam za vas... (lepo bi prosila če odgovorite :* )
1. Kako dolgo bodo ostali fantje?
2. Zakaj se Zayn tako zanima za Lauro?
3. Zakaj je Harry tako pozoren do Ine?

Next? Ly<33
16. julij 2013
u144414
u144414
NEEEEEXXXXXTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!
1.Nevem
2.Ker mu je ušeč
3.Ker mu je uešč
se mi zdi ))
16. julij 2013
neeeeeeeeext:*
1.celo poletje ali pa še dlje
2.všeč mu je
3.všeč mu je
16. julij 2013
u90139
u90139
neeeext!
16. julij 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
16. julij 2013
u107258
u107258
http://poll.pollcode.com/v2j4k & http://poll.pollcode.com/owhc6 : NE OGLAŠUJEM ZGODBICE! Moja prijateljica bi rabila glasove in prosim vas, če glasujete za freshuve. Hvala!
16. julij 2013
u140555
u140555
1) dolgo
2) ker mu je všeč <3
3) ker mu je všeč <3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem