Postavila sem računalnik na drugo posteljo in pripravila film. Vzela sem vzglavnik iz sosednje postelje in ga z mojim postavila na posteljo. Hitro sem se vsedla na posteljo. Bila sem malo živčna. Okej priznam... Kdaj pa nisem bila ko sem bila z njim? Vrata kopalnice so se odprla in iz njih je stopil najlepši fant. Usedel se je zraven mene na posteljo. >>Katerii film si pripravila?<< >>Ah enega, verjetno si ga že gledal.<< >> Mogoče<< je rekel in se nasmehnil. >>Harry mi prosim prineseš kremo iz kopalnice.. neda se mi vstati<< pogledala sem ga s puppy face-om. >>Haha... zakaj me kar ne zaposliš pri tebi? Imel bi dosti dela<< se je zasmejal in mi prinesel kremo iz kopalnice. Harry se je odobno namestil, jaz pa sem pritisnila play. Hitro sem še odprla kremo in se hotela namazati po nogah.>>Ti pomagam?<< >>Kaj? Namazati moje noge?<< hitro je prikimal z njegovim nasmeškom do ušes. >>No prav. Samo, da me ne boš potem tirjal, da ti plačam mazanje nog!<< >> Haha, nebom.<< Malo sem poškilila na film. Od Harryja je bil slišati tisti hiter nasmeh, ko se je nasmejal sam pri sebi. Hitro sem pogledala: >>Ali je kaj narobe?<< Pogledal me je in se še lepše nasmehnil: >>Ne, samo...<< je načel >>Spraševal sem se: zakaj taka lepa punca kot si ti, nima fanta?<< Je rekel lepa? Nisem znal odreagirati, nekaj sem na hitro spacala skupaj: >>Amm... J-j-jaz... amm.. nevem... verjetno še nisem pripravljena<< in se nasmehnila. Spet se je osredotočil na moje noge. >>In amm... zakaj tak fant kot si ti nima punce?<< nevem kaj sem ravnokar bleknila. Postal je malo zmeden ampak še vedno z največjim, tokra rahlim, nasmeškom pogledal vame>>Zato, ker še ti nisi pripravljena.<< ...

Okej če prevrtim nazaj...
Sem Ina in imam najbol noro najboljšo prijateljico Lauro. Stare sma 17 in hodima skupaj v tretji, no zdaj bo četrti, letnik ekonomske gimnazije. Skupaj sma hodile že v osnovno šolo in že takrat sva bili nori na One Direction. Verjetno kar edine v vseh naših razredih. Sma najbol nore in imama posebne vzdihe in vdihe kadar gre za 1D... Ja, res sva nore. Trenutno so počitnice in... Sama sem doma, ker sta starša morala na službeno pot in to do.. Septembra! Saj vem da mi zavidate. Laura večino časa počitnikuje pri mene, pravzaprav so se pa počitnice komaj začele... Ampak naju je nekaj presenetilo...

Ina <3

Laura <3
13. julij 2013
Next?
Ly<3
13. julij 2013
fulll svetovno si to napisala next <33
13. julij 2013
u90139
u90139
next
13. julij 2013
u95154
u95154
next
13. julij 2013
nekšt!
13. julij 2013
u138721
u138721
next
13. julij 2013
u126497
u126497
next<3
13. julij 2013
next
13. julij 2013
next
13. julij 2013
neeeeeeeeext!!!!! <333
13. julij 2013
u119629
u119629
neeext<33
13. julij 2013
u144414
u144414
next please <33
13. julij 2013
u121843
u121843
Neeext
14. julij 2013
neeeeeeeext!
14. julij 2013
next <3333333333333333333333333333333
i love this story *.*
14. julij 2013
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3 <3 <3 <3
ful dober začetek!
14. julij 2013
nextt
14. julij 2013
Neeeext<3333
14. julij 2013
Next
14. julij 2013
Ojojpunce hvala vam za ta odziv, res vam hvala! Ly<33
Najprej bi se rada opravičla za vse pravopisne napake že v naprej!
In to je pri next (tisto je bilo uvod)! Hvala vam še enkrat:**** !!

1. God, give me LOVE!

Zbudila sem se zgodaj in si pripravila čaj. Saj vem, da je poletje ampak prija. Naslonila sem se na pult. Laura je še vedno spala. Odločila sem se, da grem malo teči. Preoblekla sem se in odšla. Tekla sem do cvetličarne kjer sem še kupila šopek za teto. Danes ima rojstni dan in povabila je širšo družino na kosilo. Lahko sem pripeljala Lauro zraven. Odločile sva se, da grema z vlakom v Ljubljano. Teta živi v Ljubljani. Hitro sem se tekla in se ustavila na nekem hribu. Sonce je počasi vzhajalo, ja res sem vstala zgudaj. Pogledala sem v nebo in se hotela pogovarjati z bogom. Nisem verna, in nisem hotela biti. Nisem verjela v cerkev, verjela pa sem v boga. Velikokrat sem se pogovarjal z njim in mu zaupala probleme in to je uredil. Govorec sem bila ponavadi samo jaz in mu vse povedala. Vsedla sem se na travo na kateri je bila še rosa. >>Veš Bog, vse kar imam je zadovoljivo, pravzaprav super. Sama na počitnisah z najboljšo prijateljico in lahko hodiva po partyjih in vse. Ni boljšega. Ampak... manjka mi nekdo, na katerega se lahko naslonim in ga objamem, ga poljubim, se lahko z njim crkljam. Pravzaprav manjka mi fant, manjka mi ta ljubezen... Bog, daj mi ljubezen.<< Nekaj časa sem bila tiho in gledala v sonce. Postavila sem se na noge in odhitela domov. Laura je spala še kot top in z vso močjo sem se poknila na njo. >>AAAAUUU...<< >> Vstani!!<< >> In kaj če ne?<< >>Boš letela iz hiše, haha.<< Hito se je vstala in se oblekla. >>Nevem zakaj me je bilo treba buditi že ob 8h...?<< >>Haha, pripraviti se morama in iti na železniško postajo<< >>Saj vem no... Kdaj pa imava vlak?<< >> Ob 9.30<< >>Okej... Ina? Kaj naj oblečem?<< >> Kar hočeš, saj ne gremo na nevem kaj. Pohiti! Morava priti še do postaje.<< Laura je odšla še v kopalnico, iz katere je ni bilo seveda sto let. Odšla sem do omare in jo odprla. Sploh nisem vedela kaj bi sama oblekla. Vzela sem majčko, ki ima spredaj vrtnice in zadaj bele čipke in kavbojske kratke hlače. Vsaj nekaj, kar mi je še ušeč. Laura se je prizibala, zdaj malo bolj budna, in spakirali sva še kopalke ter brisačo ter nekaj stari, če bova ostali dlje. Hitro sma odšle do postaje.

Next:* ?
14. julij 2013
u119629
u119629
next<33
14. julij 2013
neeext
14. julij 2013
neeeext<3
14. julij 2013
u90139
u90139
next
14. julij 2013
heeey, ker tile prvi trije deli niso nekaj zanimivi, bom dala daneš še kar 2. in 3. next. Jutri pa se začne prava stvar! Ly:**

2. God, give me LOVE!
Prav vedela sem, da nam bo teta tokrat nekaj pripravila, kot vedno. Je bogata in ima prav vse. Veliko hišo, bazen, čistilko, slugo če je že treba... Dela nampreč v istem podjetju kot mami in očim (ja očima imam in ''sesto'' Severino (Sevo) iiin ''brata'' Martina (Tini)... bog pomagaj). Vem, da mora hmalu na službeno pot kot mami in očim za njima. Neko trženje... kaj pa vem... Prispele sa na postajo. Kupili sva karti in čakali na vlak. Zazvonil mi je telefon. Bila je Seva. Najbol tečna oseba. >>Hejla<< >>Živjo, samo hotela sem ti povedati, da bom prišla jutri domov. << Super z Lauro ne boma mogli biti sami doma. >>Aha, vredu. Mogoče bova midve prespali pri teti in se vidimo jutr, prav?<< >>Okej.<< In sva odložili. Vlak je pripeljal...Vkrcale sva se na vlak. >>Kaj je rekl Severina?<< >>Jutri pride domo, lahko ostaneva pri teti nakaj časa...?<< sem ji predlagala. Prikimala je. Naslonile sva se nazaj in vožna je kar hitro minila. Bilo je vroče. Izstopile sva in čakal naju je taxi. >>Tvoja teta je pa res dobra duša<< je rekla Laura in zasmejali sva se. Taksist naju je odpeljal do tetinega doma. Laura je kar obstala. >>Ah daj no ne stoj kot kip, pridi!<< Teta je že hitela iz hiše. Obe sva tekel proti drugi in spuščali krike, ki jih še svet ni videl. >>Joj Ina tako dovgo te že ni bilo! Pogrešala sem te<< >>Jaz tudi tebe.. To je Laura<< podali sta si roke. Teta nama je pomagala nesti prtljago. >>Punci, en predlog imam za vaju!<< Napeto sva prisluhnile. >>Kakšen mesec me ne bo doma. Ker vem, da sta odgovorne in vama zaupam lahko ustaneta pri meni, hiša bo prazna, imata čistilko, svojo sobo pravzaprav celo hišo. Tako ali tako bi pa rabila nekoga, da bi bil doma.. Vama bi bilo všeč?<<

3. God, give me LOVE!
Z Lauro sma izbulile oči in pokazal se nama je velik nasmešek. >>V-V-VŠEČ? O MOJ BOG, to bi bilo SUPER!!!<< Začele sva skakati od veselja. >>No samo da vama je prav... ah tako cvilita... haha<< Teta naju je kar pustila in odšla sprejemat druge goste. >>Laura?<< >>Ja, Ina?<< >>Mislim, da bo to poletje vseh poletij...<< >>Nemorem se strinjati bolj!<< >>Preoblečiva se v kopalke in odidiva na bazen!<< Oblekle sva si kopalke in vzele brisači. Prišli sva do bazena. Bilo je postavljenih veliko udoblih ležalnikov. Haha bilo je kot v hotelu... Pravzaprav v nebesih. Odložile sva brisači vsaka na svoj ležalnik in porinila sem Lauro v bazen. Prišlo je še nekaj sorodnikov. Ah.. Nekaj stricov, nekaj tet, sestičov in sestičen. Ob bazenu je bila pripravljena dolga miza in najlepši stoli, in pogrnki... oh in sploh. Bilo nas je okoli 20. Pojedli smo kosilo, ki je pravzaprav trajalo v pozno popoldne. In teta nam je seveda pripravila zabavo... Karaoke. Haha naj umenim, da nekateri imamo posluh, drugi spet ne. Bili smo po parih tako, da nekdo je imel posluh drugi sploh ne. Zmagala sta moj sestič in sestrična. Smeha seveda ni mankalo. Zabavali smo se še dolgo v noč. Z Lauro sva zaspali kar zunaj nato pa naju je teta zbudila. >>Punci, vstanita in pojditav sobe.<< >>Dobra zabava je bila danes, dobro si pripravila vse skupaj... In hvala ti za počinikovanje. Bolše nebi moglo biti<< Teta mi je pomežiknila in odšla. Z Lauro sva se odpravile do kopalnice. Umivale sva si zobe in enkrat sem jo poknila z blazino, da se mi je skoraj zadavila s krtačko. Ulegle sva se na posteljo. >>Ina?<< >>Ha?<< >>Če prav razumem: danes je bil dan nore zabave... In sledi jih še, koliko? Za en mesec?<< >>Haha... ja nekaj takega. Ja saj res... Poklicati morem Sevo.<<
14. julij 2013
Next? :*
14. julij 2013
u90139
u90139
next
14. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <333
14. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani