u208800
u208800
neexttt
31. julij 2016
u209910
u209910
Dragi bralci!
Torej ... Že nekaj časa odlašam s tem, toda zdaj sem se dokončno odločila. Zgodbe Glasba mesečine ne bom nadaljevala. Za to ni nekega posebnega razloga, gre bolj za to, da je prišlo obdobje, ko nisem mogla več pogosto pisati, posledično pa sem kasneje nekako izgubila voljo do pisanja. Na nek način mi je žal, da zgodbe nisem dokončala, saj imam konec v glavi že do potankosti zamišljen ... vendar res nekako ne najdem več tistega zagona kot nekoč. Morda bom nekega dne želela končati, kar sem začela, toda trenutno ne gre.
Rada pa bi se zahvalila vsem vam, ki ste zgodbo brali. Vaši komentarji so bili razlog, da sem se še trudila. Resnično ... hvala. To, da ste zgodbo brali, mi zelo veliko pomeni. Velikokrat me je spravilo v boljšo voljo
Trenutno razmišljam, da bi začela pisati novo zgodbo, nedolgo nazaj sem dobila nekakšen navdih. Vendar je ideja še malce nejasna, tako da ... bomo videli.

To bo to. Še enkrat ... hvala vsem!
31. julij 2016
ok hvala da si vsaj razložila zkj ne boš več pisala.te pa prosim da če boš kdaj nadaljevala ali napisala novo zgodbo da mi poveš ker bi z veseljem braka.
31. julij 2016
u192373
u192373
Tko je prou, ti se kr roleplayem posvet!
31. julij 2016
u209910
u209910
khm, hvala Crazy Artist, tvoje obupavanje nad mojo nedokončano zgodbo me gane do dna srca -.- HalfBlood, bom povedala, rade volje
31. julij 2016
u192373
u192373
Zakaj bi obupavala in se pretvarjala, da zivim za tvojo zgodbico? Dobr ves, da nism taka, sm zlo odkrita oseba (some might say too honest ).
Sploh pa verjem, da bom jz vedla kako je zacet zgodbico pa je ne koncat. Ze sam na ta starem profilu sm jih ene 6 pisala... (they were all crap tho )
31. julij 2016
Mene tut na zs obvest če boš nadaljevala ali pa če boš začela pisat novo zgodbico.
31. julij 2016
In... A lohk vsaj konc zvemo?
31. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani