#Emily Rose#

Še enkrat sem močno potegnila z nožkom in zaprla oči. Solze so mi počasi drsele po obrazu in nisem jih skušala obrisati. Kaplja krvi mi je drsela po zapestju navzdol in kapnila na tla. In nato še ena. Pa še ena. Naslonjena na vrata sem počakala še nekaj minut nato pa sem se sesedla in gledala kako mi solze iz obraza kapljajo na majico in kako kapljice krvi druga za drugo iz zapestja padajo na tla. 1 mesec. 1 mesec si lajšam bolečine v srcu z rezanjem. Ko v šoli dobim negativno, ko se starši skregam je nož moj najboljši prijatelj. Vem da je narobe in nevarno ampak...lažje je.
Kmalu zaslišim korake. "Emily?" kaj počneš zaslišim glas očeta ki se bliža..... Aja in sm Emily Rose Jensen stara 17 let. Nimam prijatelice, nimam fanta, probam biti čim bolj normalna a očitno ne napredujem najbrž zaradi pretklosti. Hitro zagrabim košček toaletnega papirja s katerim si pobrišem solze, svojo roko in tla. "Emily kaj počneš?" še enkrat vpraša. "Nič... no oziroma se umivam." mu hitro rečem. Nekaj nejasno zamomlja nato pa odide. Jaz pa vzamem nožek iz tal in ga sperem z vodo ter mu nastavim "varovalo" ter si ga pospravim v žep. Tudi roko si sperem in počakam da se krvavitev malo umiri. Rokav si dam dol nato pa odidem v sobo ter se uležem na posteljo in hitro zaspim.

#Liam#

Z avtom sem zavil po dovozu njenega doma. Zagledal sem veliko hišo, z lepo urejenim vrtom, polnim rož, pred vrati pa me je že čakala ona. Moja punca ki jo resnično ljubim. Do nobene nisem še tako čutil. Sophia. Prišla je do avta in odprla vrata ter se usedla notri. "Živjo." sem rekel in jo poljubil na usta. Poljuba mi ni vrnila in nekaj nerazločno zamrmrala. Spraševal sem se, če sem kaj naredil. Danes je najina obletnica, zato jo bom peljal na večerjo v restavracijo in mora biti popolno. Speljal sem in v tišini sva se vozila do restavracije. Avto sem pripeljal pred vrata in dal vratarju ključe. Mizo sem imel že rezervirano in ko nama je vljudna natakarica pokazala mizo sva se usedla. Naročil sem šamapanjec. "Liam..." je začela ."Ti je udobno ljubica?" "Mhm...glej vem da je danes poseben dan in..." "Oprosti, ampak boš še šampanjca?" sem jo vprašal. "Nee hvala.." "Oprostite ker motim ampak kaj bosta jedla?" Naročil sem in pogledal Sophio ki je vsa besna čakala. Kaj zavraga se dogaja?! "Liam prekleto poslušaj me že! Ne maram te in dolgočasen si mi, bila sem s tabo samo zaradi koristi. Med nama je konec razumeš." je bruhnilo iz nje in začela je kričat čez celo restavracijo. Gotovo se zafrkava. Ne more me pustit na najino obletnico. Obrnil sem se proti smeri kjer je bila še malo prej in videl kako je zbežala iz restavracije. Na jok mi je šlo, ne more biti res. Hitro sem denar odložil na mizo in vzel svoje stvari, gostje ki so pa bili priča dogodku pa so le gledali in zmajevali z glavami. Prišel sem ven a ni je bilo več. V trebuhu me je zabolelo in v grlu sem dobil cmok. Hitro sem odšel do avta in ko sem se vsedel notri se mi je zavrtelo. Prižgal sem ga, zapeljal vzratno in pri tem opraskal drug avto. Pritisnil sem na gas in se zapeljal na obvoznico. Ni mi bilo mar če se zaletim in umrem. Ko sem prišel domov sem odšel brez besed naravnost v sobo kljub temu da so me fantje spraševali kaj se je zgodilo. Vrgel sem se na posteljo in močno zakričal v blazino in nato sem šokiran zaspal.

Me:

Ewo punce tuki je prvi del. Upam da vam je ušeč in se opravičujem če so kkšne napakice
07. marec 2014
aaaaaaaaaa omfg!!!!! kok je facking dobr!!!!!!!!! aaaaaa jst mam the best bff ever bitces yolo!!!<3 fulll dobr hitr nexti aaaaaa!!! sorči za ispad <3 but i like it¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<3 love you :*
07. marec 2014
Neeeext<3
07. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. marec 2014
neeext čim prreej
07. marec 2014
neext
07. marec 2014
next please x
07. marec 2014
ful fajni začetek
upam da boš čimprej našla čas za no next
NEEEXT!!!
07. marec 2014
kak lep začetek
pa tta sophia je taka prasica (se opravičujem izrazu)
mislim ne more ga kr pustit pa mu rečt to no
pa zaka se emily rose reže? O.o
boga no
komi čakam nadaljevanje
NEEEEEEEEEEEXT
07. marec 2014
Nextam jutri in res bom probala cim prej res sm vesela da vam je usec...sweet love <3 use sebo razkrilo skozi zgodbo
07. marec 2014
i can't wait
07. marec 2014
V tej zgodbi je Sophia taka B****. Drgac pa je zelo dobra zgodba
08. marec 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext hitrooo
08. marec 2014
ful je dobr neext
08. marec 2014
neeext.!<3
08. marec 2014

#Emily#

Zjutraj me zbudi nadležen zvok budilke. Spet. Čim hitreje jo poskušam ugasnit vendar mi v naglici padla na tla in se mi zlomi. Po tiho zastokam in s težavo vstanem. Pogledam zlomljeno budilko na tleh, in potiho pripomnim "Ni ji več pomoči". Odmajam se do kopalnice kjer si umijem obraz, umijem zobe in skrtačim svoje rdečkasto-rjave, ravne lase. Odprem svojo omaro in gledam kaj bi si danes oblekla. Osredotočim se na dolge rokave čeprav je že skoraj poletje. Oblečem si belo majico s kratkimi rokavi, oprijete črne hlače, črn pulover, in bele allstarke. Na glavo si dam še črno kapo. Pograbim šolsko torbo, pozdravim starša in iz mize pograbim jabolko saj se mi že pošteno mudi. Hitro stečem do šole in odhitim v razred. Na srečo učiteljice še ni. Hodim na zdravstveno šolo v Ljubljani. Vem čudaško, angleški priimek in ime, kako za vraga sem se znašla v Sloveniji. Ko sem bila stara 2 leti smo se odselili iz Londona. Meni se to zdi totalna neumnost. Le kdo nebi živel v Londonu? Pa ta zdravstvena šola niti slučajno ni bila moja ideja ampak ideja mojih staršev. Ampak je kar je. Čim končam tukaj šolo bom že polnoletna in odšla v London na univerzo za glasbo. Ja to so moje sanje. Ker mi glasba pomeni res vse na svetu, bi odšla tudi na Luno. Kar naenkrat mi nekaj niti ne tako trdega a vseeno bolečega prileti v glavo in me zbudi iz sanjarjenja. Obrnem se in zagledam Emo kako me s tistim njenim svinjskim frisom nedolžno gleda. Sovražim jo. Stisnem pesti in se obrnem naprej. Kmalu pride vesela učiteljica za matematiko v razred in za danes napove spraševanje. Počasi odpre redovalnico se hinavsko nasmehne in (skoraj) zakriči "Emily Rose Jensen". Zavzdihnem in grem pred tablo. Skoraj pol ure me muči z eno enačbo in ko ugotovi da mi ne bo uspelo vsa besna zakriči "Ena!!! Zdaj se pa začni učiti." sklonim glavo da nebi videla posmehljive in zadovoljne obraze sošolcev ter se usedem na svoje mesto. "Dobro ti je šlo, ZGUBA!!!" slišim glas iz Eminga prašičjega rilca. Učiteljica nekaj razlaga in na srečo kmalu zazvoni za konec ure. Na srečo dan mine brez večjih problemov in že odštevam sekunde da zazvoni za konec zadnje ure. Kazalec se premakne in poženem se proti vratom. Iz šole počasi hodim in razmišljam kako mami povedati za šut ki sem ga dobila pri matematiki. Pot mi mine čisto prehitro in čim odprem vhodna vrata mami prileti do mene in me udari po licu. Na jok mi gre, ampak ko začnem vprašanje z " Zakaj..." se začne dreti češ da sem navadna neumna smrklja ki se igra s šolo in da mi ni mar za nič..in še in še....Sigurno jo je učiteljica za matematiko klicala in ji povedala da ne delam redno domačih nalog da sem bila vprašana itd. Hitro stečem v sobo vržem torbo na tla in se poženem proti kopalnici. Zaklenem se, vzamem olfa nož, zaviham rokav se naslonim na vrata in naredim dve (dosti globoki) zarezi in se usedem na tla. Kri mi teče po hlačah ampak ne zmenim se zato. "Emily midva greva ven in potem še na večerjo, vrneva se do osmih" zakliče oče približno čez eno uro. "Prav!!" se zaderem in počasi odklenem vrata.

#Liam#

"Liam prekleto! Ni te bila vredna. Samo izkoriščala te je noo. Imela te je samo zaradi denarja. Preboli jo!" je rekel Zayn in se usedel poleg mene. 3 dni nisem imel moči da vstanem. Preveč je bolelo. Strla mi je srce. Svoj obraz se zakopal še globje v blazino medtem me je pa Zayn tolažilno trepljal po hrbtu. Res je dober prijatelj. Takrat je v sobo prišel Niall. "Klicali smo jo Liam." je počasi začel. "In kaj je rekla? Se bo vrnila k meni?" sem se hitro usedel a v meni je kanček upanja izpuhtel ko sem videl njegov žalosten pogled. Kratko je zmajal z glavo in povesil pogled. Vrgel sem se nazaj v ležeči položaj. Takrat sta v sobo vstopila še Hazza in Lou. "Liam našel boš drugo. Oba2 bova eno poiskala, ki naju bo imela rada in nebo zalezovalka in izkoriščevalka". Zastokal sem in se nazaj ulegel. "Liam ob 8ih bodi lepo oblečan OK." je rekel Hazza. Začudeno sem ga pogledal. "Lej gremo te razvedrit drugega ti pa ne povem." je rekel in skupaj z drugimi odšel iz sobe.

#Emily#

Odšla sem v sobo in se usedla za računalnik. Odprla sem FB in YouTube. Na Youtubu se poiskala glasbeni mix od Justina in ga začela poslušat. Na FB-ju sem pogledala kaj je kaj in videla da je Ema spet dodala novo sliko. “Bljak” sem presenečeno vzkliknila ko sem jo odprla. Imela je že nekaj čez 70 lajkov. Odjavila sem se iz fb-ja, le glasbo sem pustila in se ulegla na posteljo. Kmalu se je začela predvajati neka pesem ki jo je pelo več fantov. Nakremžila sem se in zaprla tudi youtube. Nisem jih marala, celo sovražila sem jih. Najbrž veste koga mislim. ONE DIRECTION! Mislijo da so neki popularni pa pametni. Meni gredo na živce, skoraj tako kot Ema (ona jih obožuje , sploh nekega Liama), čeprav jih sploh ne poznam. Preoblekla sem si hlače ki so bile zapackane s krvjo in se ulegla na posteljo in prisluhnila tišini.

#Liam#

3x lahko ugibate kam so me fantje odpeljali. V bar. V striptiz bar. Paulu je rekel da gremo na sprehod po Londonu. Zaradi tega mam neznosnega mačka. Ne mačka tigra. Baje je bil trezen samo Louis ki je z Zaynom preživel cel večer. Ampak Harry, Niall in jat smo bili baje katastrofa. Harry je skoraj položil eno od plesalk jaz sem govoril neumnosti. Fantje so rekli da sem oponašal zebro. Ja no...:0. Niall je pa nastopal s plesalkami. Plesal pa to. Nikoli več nebom pil. Prisežem.
"Liam, izvoli vodo in tableto. Bolje se boš počutil." je rekel znan glas in za sabo zaloputnil vrata. V glavi mi je razbijalo kot bi mi po njej tolkli z kladivom. Pograbil sem kozarec z vodo in pogoltnil tableto. Ura je bila že skoraj 3 popoldne. Paul je gotovo besen. Vstal sem in se opotekel do vrat in po stopnicah navzdol. V dnevni sobi sem zaslišal šepetanje. Fantje so pridno sedeli na sedežni, drug ob drugem, Paul, ki je pa stal je pa besno udarjal z nogo ob tla. "Liam, usedi se." Ubogljivo sem odšel do sedežne in med tem začudeno pogledal fante. "Kaj za vraga vam je bilo da ste odšli v tisti -bar! Liam ti bi mogel paziti na njih! Kakšen sprehod po Londonu! Hvala bogu da sta bila vsaj Louis in Zayn trezna da ste vi trije živi prišli domov! Povzročili ste škandal. Niall kaj ti je bilo da si se začel kot neka baba vrtet okoli štange! In Harry Edward! Ne moraš vsako po seksati, ki ti je všeč zadrži se malo no! In Liam James ti bi bil pa lahko bolj odgovoren in se nebi plazil po tleh kot kakšna žival. In vidva bi lahko to preprečila!...." To predavanje je trajalo skoraj uro, vmes sem malo zadremal ker sem bil res utrujen. Upam da se bo Paul kmalu umiril.

#Emily#

Iz razmišljanja me je zbudil hišni zvonec. Na hitro sem ošinila mojo stensko uro z sliko Londona in videla da je ura šele 18.30. Starša še nebi smela biti doma. Hitro sem stekla po stopnicah in odprla vrata.

1. Kdo je pozvonil?
08. marec 2014
u156327
u156327
1. Kdo je pozvonil? nimam pojma
08. marec 2014
Ema? nevem hahaha
08. marec 2014
omg kak popouno
upam da bo emily kmal prišla u london pa da se bota z liamom kmal srečala
pol pa nadaljevanje že tak vemo
pa da se ema nebo kej zram slinla ko jo bom ubila
1. Kdo je pozvonil? nimam pojma sam ne vem zaka nimam dobrega občutka
NEEEEEEEEEEEEXT HITR
08. marec 2014
Sesesesessesesee hitrrr napisi next!!!! Kdo je pozvonil? Mogoce ema kr drug nemore bit k mama pa fotr nemorta bit cimprej next!!!♥♥♥ fulll dobr :*
08. marec 2014
wma
next
08. marec 2014
neeeeeext
08. marec 2014
u155253
u155253
Next
08. marec 2014
next
09. marec 2014
neeext.!<3
09. marec 2014

#Emily#

Res sem se začudila ko sem zagledala policista. Presenečeno sem ga pogledala on me je pa vprašal “ Gospodična Jensen?” “Ja, to sem jaz.” sem potiho odgovorila. “Moje sožalje. Vaša starša sta izgubila življenje v prometni nesreči. Vanju se je zaletel pijan voznik. Umrla sta na kraju nesreče.” Naenkrat se mi je podrl ves svet. Bila sta moja edina sorodnika. Spet tisti cmok v grlu in močna bolečina v trebuhu. Spet ta znana bolečina. In spet izguba. Zdaj bom morala oditi v sirotišnico. Stari starši so mi umrli še preden se rodila. Zakaj moja starša?! Zakaj?! Med tem je policist že odšel, jaz pa sem se usedla pred vrata in začela jokati. Kmalu sem se pobrala in počasi odšla v kopalnico, spet vzela nož in se rezala dokler mi ni zmanjkalo moči in sem objokana zaspala.

-flashback-

"Dobim poljubčka?" je rekel in se mi nasmehnil. Objela sem ga in ga poljubila na lička. Naredil je žalosten obraz, sama sem se pa nasmehnila. "Dovolj imaš." sem rekla in skrila glavo njemu čez ramo. Zavrtel me je tako da sva bila na tleh in jaz sem bila pod njim. Svoji roki je dal ob mojo glavo in začel delati sklece. Spustil se je k meni in me poljubil prvo na čelo, potem na nos, lička in nato še usta. Zahihitala sem se in vstala on je pa še vedno sedel na tleh. Ponudila sem mu roko, da bi vstal vendar me je on potegnil nase. "Rose, nekaj ti moram zaupati. Ampak ne povej nobenemu, uredu?" je zašepetal na moje uho in me še vedno objemal. Prikimala sem in ga pogledala v oči. "Rad te imam." je rekel in se nasmehnil. "Tudi jaz te imam rada." sem rekla in ga poljubila.

-end of flashback-

Zbudil me je telefon. Domači telefon. Ko sem se spomnila prejšnjega dneva in noči so mi solze avtomatično stekle po licih. Ta cmok v grlu se je spet pojavil. Majica se mi je zaradi krvi prilepila na kožo. Odšla sem v dnevno sobo v kateri je bil telefon. Klicala je neznana številka. "Prosim?" sem zasmrkala. "Emily si to res ti? Ne morem verjeti, spomnim se te ko si bila še čisto majhna" je rekel glas na drugi strani in zadrhtel. "Emmm kdo pa kliče? sem skoraj šepetaje rekla. "Oh sem tvoja teta Clodagh iz Anglije. In slišala sem za žalostno novico. Moje sožalje. Ker sta Kelly (moja mama) in John (moj očka) umrla, sem tvoja edina skrbnica in dolžna sem skrbeti zate do 18 leta." je rekla. Nisem vedla da imam teto. "Ampak kaj pa pogreb in kako naj pridem do tebe?" sem vprašala. Moram priznati da sem bila kar zadovoljna ne bo mi treba v sirotišnico pa še v Anglijo grem. A vseeno sem čutila praznino v mojem srcu. Res sem ju pogrešala. "Glede pogreba je že vse urejeno in bo jutri. Poleg tega pa jutri pridem in v ponedeljek odhajava skupaj v London kjer boš dokončala šolo. Vedno sem sem si želela šolati v Londonu in želja se mi bo končno izpolnila." HVALA teta!" sem zajokala a tokrat od sreče. "No se vidiva jutri. Adijo." In prekinila je. Očitno velja rek: v slabem je tudi nekaj dobrega.

Na pogrebu je bil dosti ljudi in nekaterih sploh nisem poznala. Ne morem verjet. Ni ju več. Umrla sta. Nikoli več ju nebom mogla videt nasmejana. Nebom ju več mogla objet. Oblečena sem bila v črno oblekico do kolen in črne balerinke seveda sem si oblekla tudi črno jopico. Pogreb je bil zelo žalosten in govor je imela neka družinska prijateljica. In seveda sem spoznala mojo teto po mamini strani. Ne le na pogled, je bila zelo prijetna oseba. Po pogrebu sva odšli domov kjer sem do konca spakirala in se preoblekla. Še vedno sem bila zelo potrta da bom zapustila hišo v kateri sem (skoraj) živela vse življenje. Ampak odločila sem se da nebom jokala in da bo to bil nekako nov začetek. JA poskusila bom zaživeti znova. Brez zlobnih učiteljic, Eme in vsega tega sranja. Zadnje kar sem naredila sem odšla do nepremičninarja in mu pustila ključe. Ko proda hišo dobim jaz ves denar na moj račun.

Pot do letališča je minila v tišini. Šele na letalu za London me je teta ogovorila. "Veš v Londonu imam hišo in...v njej živim z mojim zaročencem Paulom" je počasi začela. Skomignila sem z rameni in se zastrmela skozi okno. In ona je še nekaj blebetala in nato omenila besedi One Direction. "Kaj si rekla?" sem jo vprašala.

Kaj se bo zgodilo?
Mnenje (kritike)?
Next?
11. marec 2014
omfg kak ti popouno pišeš
kritike??? ja edina kritika je da sploh napišeš če ma kdo kakšno kritiko
komi čakam da spozna 1D
pa upam da bo z liamom na konc
upam da se bojo vredu razumel (no lahka je kak zaplet)
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. marec 2014
Jooojj hitr nou next pls!!!! Kritika? Ame ti zajebavaš!! Nobene nimam kr took dobr piss majkemi! Ta paul je njihov body-gaurd ane?? :* neextt
11. marec 2014
u155895
u155895
neeext
11. marec 2014
Punce bi lahko prosim delile zgodbico okol...res bi bla zelo hvaležna...:3
12. marec 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani