u119629
u119629
neeeext<33
04. junij 2013
5.del
Pomaknila sem se bolj h kotu in gledala v tla. Počutila sem ss tako majhno. "Jade zakaj se me izogibaš?", je vprašal glas, od katerega nisem želela slišati niti besede. Odgovora mu nisem dala. Tla so naenkrat postala še bolj zanimiva. "Jade..", je tiho dejal in se nežno dotaknil moje roke, da sem trznila. Njegov dotik je v meni sprožil val vibracij. "P-pusti me.", sem zajecljala in odmaknila njegovo roko. "Ne vidiš, da me boli dejstvo, da se me izogibaš?!", je malo povzdignil glas. Naenkrat so ss luči ugasnile, dvigalo pa se je ustavilo. Prestrašeno sem kriknila.
~Niall's p.o.v~
~malo preden se je izklopila elektrika pa..~
Zayn se je odločil, da bo Perrie povabil ven na zmenek. Ustrajno pa je trdil, da jo vabi le kot prijateljico. Bil je živčen in je v kopalnice preživel še več časa kot ponavadi. "Kakšni so moji lasje?", je spet vprašal. Ne vem kaj mu je bilo, da je nanje zlil najmanj liter gela za trdne in sijoče lase. "Stojijo ti zelo navzgor.", sem zamrmral, da ne bi zapadel v histerični smeh. "Kaj?!", je ogorčeno zakričal Zayn in se pogladil po svojih laseh, sedaj verjetno trdim kot kamen. "Res! Izgledajo kot skakalnica.", sem se ponorčeval, on pa me je jezno pogledal. "Ti irski škrat sedaj je po tebi!", je zatulil in se pognal za mano. Tekel sem po stopnicah in se kmalu znašel v temni sobi, kjer je močno smrdelo. "O fuj Niall! Lahko bi se zadržal. Bljak ogaben vonj!", je zanosljal Zayn in se držal za nos. "Nisem bil jaz!", sem se branil in mu skočil za vrat. Naenkrat sem s komolcem udaril v nekakšno ročko in zajela naju je tema.

~huala za tolk komentarjeu heh eni smo dezurni v soli in si krajsamo cas s pisanjem krajsih delou! huala vam res za komentarje ker me zlo razveselijo!~♥
04. junij 2013
next res odlicna zgodba
04. junij 2013
next
05. junij 2013
u117833
u117833
Haha nerodni Nialler
Neeeeeeeeeext <3
05. junij 2013
Punce oproscam se ker dva dni ze nism nc napisala ampak mam napet zdele u soli ker je finish in se zadnje ocene pridobivam..upam d razumete huala za komentarje pa use ♥ jutr pa definitiuno pride nou del :*
06. junij 2013
nipanike,splača se počakat
07. junij 2013
6.del
"Niall v temo si po vsej verjetnosti spravil ves hotel.", je name zasikal Zayn. "Ti si bil kriv, ker si me prvi napadel.", sem se poskušal braniti, čeprav sem vedel, da je krivda moja. "Pomiri se in raje pobegniva od tukaj. Nočem, da nas spet vržejo iz hotela. Kaj bi si Perrie mislila?", je zavzdihnil Zayn. "Nisi nekam pozen na zmenek?", sem se spomnil in nama z mobitelom svetil pot. "O shit! Čisto sem pozabil! Gotovo me že čaka in me bo sedaj zasovražila.", je zastokal in se prijel za glavo. "Ne skrbi stari, se bom jaz pogovoril z njo. Vendar ji ne bom omenjal tega s kletjo.", sem se domislil in ga objel okoli ramen. Rahlo se je nasmehnil in zmajal z glavo. "Čeprav si nadležen, te imam zelo rad.", je rekel. "Tudi jaz tebe, čeprav si obseden z lepoto.", sem ga podražil. Zaslišala sva korakanje in glasove. "Niall.beživa!", je rekel Zayn in se pognal po stopnicah. S težavo sem tekel za njim, ker sem imel v trebuhu pol Nandosa.
~Jade's p.o.v~
"Super, res super.", sem besno dejala, ter sedla na hladna tla. "Ne pritožuj se, je že usoda tako hotela. Vse se zgodi z nekim namenom ali razlogom.", je začel filozofirati Harry in prisedel, pri tem pa me je pomotoma oplazil z roko. Po minutah mučne tišine se je odločil, da jo bo prekinil. "Se lahko vsaj pogovoriva?", je previdno vprašal. Verjetno je pričakoval, da ga bom nadrla. "Nimava se o čem.", sem nervozno odgovorila. "Kako ne? Kaj pa najino prijateljstvo?", je z upanjem vprašal. "Saj nisva prijatelja.", sem kratko rekla. "Ampak sva pa bila. In to najboljša.", je dodal. "Do tistega trenutka, ko me nisi poslušal kajne?", sem ga opomnila in zavzdihnil je. "Priznam, da sem ravnal zelo narobe. Ampak sem te zelo pogrešal.", je dejal in začela sem se topiti ob njegovih besedah. Del mene je govoril, naj mu oprostim, drugi del pa ravno obratno. "Tudi jaz sem pogrešala tebe Harry.", sem po nekem času obotavljala priznala. Kljub temi sem lahko videla njegov nasmešek. "Se spomniš, ko te je v osnovni šoli prizadel tisti kreten Troy?", je začel obujati spomine. Harry se vsekakor ni spremenil niti malo. Ostal je popolnoma enak, kot je bil nekaj let nazaj. Rad je obujal spomine, bil zelo skrben do mene, hotel je zgladiti vsak prepir in na splošno je bil tak, kot se ga spominjam. "Kako se ne bi? Naslednji dan je prišel v šolo z modrico na očesu.", sem v smehu dejala. Obujala sva spomine in se preprosto zapletla v čudovit pogovor. Kako sem pogrešala to!

~po dolgem času sem uspela napisat nou del..res se oproščam..ampak šola je le šola in pri men gre zdele mal bl slabo in ja...kokrkol upam d vam bo ušeč ★~
08. junij 2013
u119629
u119629
neeext*__*
08. junij 2013
nexttttttttttt
08. junij 2013
neeext :3
ta zgodba je edina ko jo redno berem in je res najjača (:
pa sorry pač ne vem če lahk tu oglašujem.. http://www.igre123.com/forum/tema/when-the-past-gets-you-again-%28feat.-one-direction%29/56364/1 to je moja pa od frendice zgodba če bi kdo prebrau c:
08. junij 2013
next
09. junij 2013
7.del
Sedela sva na tleh dvigala in obujala stare spomine. Z vsakim spominom sem bolj pogrešala stare brezskrbne čase. Govoril je z velikim navdušenjem in čeprav je bila tema, sem lahko videla njegov širok nasmeh. Bom lahko pozabila na vso preteklost, se osredotočila na dejstvo, da sva sedaj bolj odrasla in se je spremenil. "To so bili časi.", je nazadnje rekel.
Luči so se kmalu vklopile in veselo se poskočila, ko se je dvigalo odprlo. "Končno! Sestradana sem že.", sem zavzdihnila in čakala, da bi se Harry dvignil, ter se mi pridružil. Nazadnje je le le dvignil zadnjo plat zraven pa nekaj zamomljal. "Kaj si rekel?", sem vprašala. "Rekel sem, da mi je bilo prej čisto všeč in bi raje ostal v dvigalu.", je ponovil. Pogledala sem mu in se nasmehnila. "Pridruži se mi na zajtrku.", sem z upanjem predlagal. Široko se je nasmehnil in predlagal, da bi šla v kavarno.
Sedla sva za bolj samotno mizo, ter naročila vsak svoje. "Rogljiček? Resno?", je v smehu vprašal. "Te moti?", sem vprašala. "Ne, vendar imajo tukaj zares velike rogljičke in dvomim, da ga bo tako drobcena punca kot si ti lahko pojedla.", je odgovoril, jaz pa sem se naredila užaljeno. "Podcenjuješ moje sposobnosti.", sem dodala. Odkimal je in mi namel njegov očarljivi pogled. "Nisem te še uspel vprašati, kako kaj ljubezensko življenje.", je rekel, natakarica pa nama je prijazno postregla z naročilom in naju prosila za avtogram. "Sicer imam fanta, vendar je precej težko, saj sem večino časa na poti, ali pa imam intervjuje. No pa saj sam veš, kako je.", sem obrazložila in odtrgala košček čokoladnega rogljička. Njegov nasmeh se je zmanjšal, vendar je nadaljeval pogovor. "Jaz sem samski, vendar me mediji kažejo kot ženskarja. Preprosto ne razumem zakaj.", je potožil, ter srknil požirek svojega čaja. "Žal mi je.", sem dejala in svojo roko položila na njegovo. Spet sem začutila tiste vibracije, ki sem jih občutila v dvigalu. Kaj se dogaja?
~Harry's p.o.v~
Po pogovoru v dvigalu sem se počutil veliko bolje. Ne morem verjeti, kaj sem storil svoji najboljši prijateljici. Ko sva se pogovarjala je bilo neprecenljivo. Občutki, ko sem jo opazoval med pripovedovanjem so bili nepopisni. Način, kako se nasmehne in premika svoje majhne ustnice, me je zavajal, da polovico njenega pripovedovanja sploh nisem slišal. Ko sva sedela v kavarni in je omenila, da ima fanta, sem začutil, kako mi nasmeh počasi izginja z obraza. Saj ne, da tega nisem vedel, le bolelo je to dejstvo. Sploh ne vem, čemu govorim tako. Vem le, da mi njen dotik povzroča že dolgo pozabljene občutke.

~sori ker doug ni blo nexta ampak sedaj je tukej naliman in upam d vam ni dougocasen prevec..huala za komentarje ♥★~
10. junij 2013
u119629
u119629
neext! *__*
10. junij 2013
u119629
u119629
Heii! Začela sem prevajati zgodbico iz Wattpada. Bi brala? http://www.igre123.com/forum/tema/the-new-student-%28harry-styles-fanfic%29/60382/2 Hvala če boš<33 +sory za oglaševanje:/
17. avgust 2013
Next
30. januar 2014
next
04. februar 2014
next
04. februar 2014
Neeeeeeeeext +nova bralka
02. marec 2014
Next,nova bralka
22. marec 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. maj 2015
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. junij 2015
haloooo a bo hmal neext?! pa nej bo čim več o little mix
19. junij 2015
Neeeeext
17. julij 2015
Neexxxt
15. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani