Hej Z Dorotejo (hemmings.girl) sva se odločile, da bova skupaj napisali novi ff o Niallu. Z naslova je razvidno, da bo zgodba govorila o dvojčicah. Nexte bova pisali izmenično (vsaka bo pisala za eno od dvojčic).
Doroteja je za zgodbico tudi naredila trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=Uh0nBFSi8Rg

In naslovnico:

1D as 1D
Ariana Grande as Leah Cassidy Young - Jaz bom pisala kot Leah
Ariana Grande as Sarah Chloe Young - Doroteja bo pisala kot Sarah
_____________________________________________________________________________________
"Sarah, prosim!" sem že rekla obupano. "Leah, to ni smešno, to ni otroška igra ali menjava pri spraševanju v osnovni šoli!" je protestirala še naprej. "Prisežem, da ne bo trajalo niti teden." ja, lagala sem. "Ne." se je še naprej upirala. "In, če bom začela redno hoditi v šolo?" Sarah je vedno želela prav to. "Mogoče..."
Leah Cassidy Young in Sarah Chloe Young sta več kot sestri, sta sestri dvojčici. Izgledata popolnoma enako, a videz vara. Leah Cassidy so v življenju pomembni žur, alkohol in zabava. Rada se igra z fanti in ne vidi smisla v resnih zvezah ali v čemerkoli resnem. Na drugi strani pa je njena sestra Sarah Chloe, ki je popolnoma mirno dekle, ki si želi preprostega življenja in poskuša vedno zaščititi sestro. Ker sta njuna starša bogata in potujeta sta večino življenja sami in to Leah zelo ugaja. Že tako ali tako Leah povzroča Sarah veliko skrbi, a ko se spomni "igre zamenjave" obrne vse na glavo. Niall Horan je sicer slaven, a si želi punce, ki ni slavna in bi imela mir pred mediji. Žal pa postane "žrtev" Leah-ine igre, a na koncu se resnično zaljubi. Ampak v katero? Brezskrbno Leah ali mirno Sarah? Se bo katera zaljubila v Nialla? Bo izvedel za igro dvojčic? Se bo Leah spremenila?
_____________________________________________________________________________________
24. junij 2015
OMFG!!
Popouno jeeee!
NEEEXT!
Takooooj!
*Prva sem, o ja!*
*piple mi, sej že veste*
24. junij 2015
next!!
24. junij 2015
me prou zanima kaj se bo zgodilo..
24. junij 2015
u172703
u172703
Next
24. junij 2015
u172325
u172325
NEXT!!!!!
24. junij 2015
To bo še zanimivo
Next
24. junij 2015
next c:
24. junij 2015
next
24. junij 2015
Neeext
omg
popouno je
neeeeext
24. junij 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. junij 2015
Hello še z moje strani(: hvala za vse nexte(:
Next posvečam Stylesdick.
#enjoy

Sarah Chloe Young|Chapter 1

"Doma sem!" sem se zadrla in upala, da bom dobila odziv svoje sestre dvojčice, ki je od mene starejša štiri minute. Četudi je starejša od mene, je zabita kot štor.
"Leah Cassidy Young!" sem se zadrla in spet nič. Ugh, najbolje bi bilo, da dobi pripor. Prevzela sem vlogo varuške, saj so starši na potovanju in sva vedno sami. Kako zanimivo. Spet bo prišla pozno zvečer domov. Njena stalna navada.
Vrečke z oblačili, ki sem jih kupila danes, sem odnesla v svojo sobo. 'Sprehodila' sem se do hladilnika in ga odprla. Hitro sem ven vzela čokolado, ki si jo je kupila Leah. Itak ne bo ugotovila, saj je prezaposlena z alkoholom in vsem tem. V dnevni sobi sem prižgala televizijo in preklapljala med kanali. Nič pametnega kot vedno.
Zbudilo me je neprestano zvonenje zvonca. Kdo bi zdaj zvonil? Pogledala sem uro na telefonu. Samo dve zjutraj je, kako kul. Z muko sem vstala in se odpravila odpret vrata.
"Sem jaz tu doma?" je vprašala zelo pijana Leah.
"Leah, pijana si. In tukaj si doma, takoj noter." sem jezno rekla.
"Sarah ne kriči." se je pritožila in prijela za glavo.
"Kaj si mislila, da si se spet napila? In potem prideš na lasten dom spraševat, če si tu doma! Pa saj nisi resna! Zakaj te starši preprosto niso vzeli s sabo?! Najbolje bi bilo, da bi jih zdaj poklicala in jim vse povedala! Če se še enkrat to ponovi, kar se seveda bo, te bom privezala kot psa! Zdaj pa se takoj spravi v svojo sobo." sem se zadrla nad njo.
"Kaj si tako tečna? Saj nisi moja mama, da bi mi ukazovala." je pijano zamomljala.
"Ne, samo tvoja sestrica." sem rekla in jo potegnila v kopalnico.
"Se greva kopat?" je veselo vprašala v otročjem glasu. Odkimala sem in jo napodila pod tuš, nato pa jo polila z ledeno mrzlo vodo. Začela je kričati, jaz pa sem bruhnila v smeh.
"Nehaj." je rekla in še mene povlekla pod ledeno mrzlo vodo.
"Leah! Zapri vodo! Sovražim te! Samo zapri to prekleto vodo!" sem začela cviliti.
"Ja!" se je zadrla in končno zaprla vodo.
"Zmešana si." sem rekla in se obrisala z brisačo.
"Po tebi." je rekla in zapustila kopalnico.
Odpravila sem se v svojo sobo po pižamo, nato pa se v kopalnici preoblekla. Vlegla sem se na posteljo in v trenutku zaspala.
=====================================
mnenja/kritike?
next?
25. junij 2015
next
25. junij 2015
kul hah, samo daljše bi moglo biti! next
25. junij 2015
Kulsko sam kdaj pride not niall
ok d best
neeeext
25. junij 2015
omfg!!
men je
posvečena
ta perfekcija!!
OMFG!!
popouno je
in next takoooj!
25. junij 2015
Hejla
Naslednji nexti bodo daljši
Niall-a pa bo Leah spoznala ful hitr tko da se opravičujeva, če čist na začetku nebo zanimiv, ampak obljubim, da bo ful hitro
25. junij 2015
next
25. junij 2015
haha,popolno!!!i love ya guys!!!to je tok perfektno!!!hahaha
next!!!
25. junij 2015
Omgg to bo perfekcija ze vidm, js ti ne sezem niti do gleznjev
25. junij 2015
Wiiii nova bralkaaa!!!!

NEXT! <3
25. junij 2015
Neeeeeeeeeeeeeext
26. junij 2015
Hahaha, super začetek
Next
26. junij 2015
Neeeeeeeeeeeeeeext!
28. junij 2015
u172325
u172325
NEXT!!!
28. junij 2015
Next
29. junij 2015
Next + nova bralka
30. junij 2015
Neeeexxxttt!!!!! <3333
30. junij 2015
Hej
Vem, da nexti niso redni, ampak me cel vikend sploh ni bilo doma. Pa tudi zdaj med tednom sem bolj malo. Sva začele pisat med poćitnicami, da bi bili redni nexti, ampak je zdaj očitno še huje. Obljubim, da bodo od zdaj nexti res bolj redni.
Glede tega nexta pa, da ne boste nekatere zmedene - v tem nextu izveste kaj je počela Leah, da je prišla v prejšnjem nextu takšna domov.
#enjoy
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leah Cassidy Young|Chapter 1

Končno petek. To je bila prva misel, ko sem 'zjutraj' odprla oči. Ura je bila pol tri popoldan. Ups? Z muko sem vstala in zapustila sobo. "Sarah!" sem zakričala, saj me je zanimalo, če je moja tečna sestrica doma. Nič. Očitno ne bo govora za dobro jutro, ki ga vem že na pamet. 'Alkohol ni zdrav. Ponočevanje ni dobro. Ni lepo, če si en večer z več fanti in delaš bog ve kaj. Ali voham cigarete? Se nameravaš zresniti?' Bla, bla, bla. Nikoli ni s tem nič dosegla, ampak še kar nadaljuje. Ja, zelo je vztrajna. Počasi sem se odpravila do kuhinje, oziroma do hladilnika. Nič se mi ni zdelo užitno razen čokolade. Na koncu sem vseeno praznih rok zaprla hladilnik in se odpravila do televizije. Po 10 minutah preklapljanja med kanali sem televizor ugasnila in odšla pod tuš. Mrzla voda me je vsaj malo zbudila in ko sem imela dovolj sem se obrisala in oblekla oblačila, ki sem si jih prej pripravila. Ko sem pogledala na uro sem ugotovila, da bo Anna vsak čas pri meni. Anno sem spoznala prejšnje poletje v enem izmed klubov in sedaj hodim večinoma ven z njo. Odšla sem v sobo in si posušila lase. Trudila sem se z kito, ampak sem se na koncu odločila, da bom imela kar spuščene. Hitro sem vzela še jabolko in ga na pol pojedla, potem pa sem se še na hitro malo uredila. Vzela sem še ključe in telefon ter zaklenila hišo. Na dovozu pred hišo me je že čakala Anna. Klubi so bili blizu, zato sva vedno hodili peš, ko pa sva se vračali domov pa tako ali tako nobena ni bila sposobna voziti. "Heej!" me je veselo pozdravila in se nasmejala. "Hej." sem odgovorila brez volje. "Nekdo pa ni naspan." je začela zbadati. "Utihni, nisem pri volji." sem tečno odgovorila. "Je nekdo poslušal pridigo?" je še naprej vrtala vame in pri tem vidno uživala. Ja, Anna ne rabi alkohola, da bi bila dobre volje ali polna energije. "Pravzaprav nisem. Zbudila sem se pred malo več kot 2 urama in sem bila sama doma. Nevem kje je Sarah in me niti preveč ne zanima." sem odvrnila in zazehala. "Kakorkoli." je na hitro odvrnila in počasi sva se odpravili. Seveda v počasnem tempu, ker sem komaj hodila. Ko sva končno prišli do kluba sem bila že boljše volje. Ko sva vstopili je v mene butnil vonj alkohola, cigaret in podobnih stvari. Naravnost oboževala sem ta vonj. Skupaj sva odšle do točilnega pulta in naročili prvo pijačo, ki je hitro izginila. Malo za tem Anne več ni bilo nikjer. Skomignila sem z rameni in naročila drugo pijačo. Po tretji mi je postal dolgčas in začela sem si ogledovati fante in iskati zanimivo družbo. Dve mizi stran sem zagledala privlačnega blondinca, ki me je opazoval. Bil je zelo lep z nebeško modrimi očmi in najlepšim nasmehom, ki sem ga kdaj videla. Ko sem že mislila vstati in se odpraviti do njega sem začutila roko na ramenu. "Hej." obrnila sem se in zagledala fanta z črnimi lasmi, ki me ni kaj preveč zanimal. Spet sem se obrnila proti mizi, kjer je prej sedel blondinec, mesto tam je bilo prazno. Rahlo razočarana sem se spet obrnila k fantu, ki me je prejle ogovoril. Hitro sva se zatopila v prijeten pogovor in nisem več imela pojma koliko sem popila. Rahlo se mi je vrtelo. "Se dobro počutiš?" me je vprašal. V odgovor sem samo pokimala. "Bi šla plesat?" je naenkrat vprašal. Je resen? Vrti se mi in niti nimam energije. "Amm res se mi ne da. In dvomim, da me bodo noge držale." sem čisto po resnici povedala, ker se mi res ni dalo iskati še izgovorov. On je samo pokimal in mi v roko potisnil majhen zavitek. Previdno sem preverila vsebino in kot po pričakovanju sta bili dve beli tabletki. Bila sem v dilemi, to sem že počela, ampak še nazadnje ni dobro končalo. Naročila sva še eno pijačo in vzela sem eno tabletko. In ja občutek je bil natanko tak, kot se ga spomnim. Kmalu za tem sva se odpravila na plesišče in nimam pojma kako dolgo sem plesala ali kdaj sem se odpravila domov. Ko sem prišla do mislim, da svoje hiše sem pozvonila. Ko so se vrata odprla nisem dobro razločila osebe, ki je stala pred njimi. "Sem jaz tu doma?" sem vprašala. Ja res se sliši noro, ampak učinek tabletke je zelo močan. "Leah, pijana si. In tukaj si doma, takoj noter." je jezno rekla Sarah. "Sarah ne kriči." sem se pritožila in prijela za glavo. "Kaj si mislila, da si se spet napila? In potem prideš na lasten dom spraševat, če si tu doma! Pa saj nisi resna! Zakaj te starši preprosto niso vzeli s sabo?! Najbolje bi bilo, da bi jih zdaj poklicala in jim vse povedala! Če se še enkrat to ponovi, kar se seveda bo, te bom privezala kot psa! Zdaj pa se takoj spravi v svojo sobo." se je zadrla, Sarah, če bi ti vedela. "Kaj si tako tečna? Saj nisi moja mama, da bi mi ukazovala." sem se branila."Ne, samo tvoja sestrica." je rekla in me potegnila v kopalnico. "Se greva kopat?" upam, da se jutri tega ne bom spomnila sem pomislila. Odkimala je in me napodila pod tuš, nato pa me polila z ledeno mrzlo vodo. Začela sem kričati, ona pa se je začela smejati. Res smešno. "Nehaj." sem rekla in še njo povlekla pod ledeno mrzlo vodo. "Leah! Zapri vodo! Sovražim te! Samo zapri to prekleto vodo!" je začela cviliti. A za mene pa ni premrzla? "Ja!" sem se zadrla in zaprla vodo. "Zmešana si." je pripomnila in se obrisala z brisačo. "Po tebi." sem odvrnila in zapustila kopalnico. V sobi sem si komaj oblekla pižamo in v trenutku zaspala.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
✝Kdo je bil blondinec?
✝Ga bo Leah še srečala?
✝Mnenja, kritike, karkoli?
✝Next?
01. julij 2015
✝Kdo je bil blondinec? I mean..še vprašaš? Naš food obsessed Irish elf je bil! Naš Nialler!!

✝Ga bo Leah še srečala? Ja, probably takoj, ko bo spet v klubu in to bo čez 15 min aha

✝Mnenja, kritike, karkoli? Popouno je in nič ne spremijajta! Res je waaaaaaw in ja waw!
Kake kritike? To je popouno!!!

✝Next? JAAAAAAAAAAAAAAAASSSS!!!
01. julij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani