Fucking Love.! ♥ (ft. Justin Bieber)
»Konec šole, še en teden pa bo vse drugače. Upam da očka komaj čaka da pridem…..po treh letih, mislim da me že močno pogreša. Odraščanje brez očeta je pomanjkljivo, kot da bi živela samo pol življenja. Pogrešam to da bi lahko nekomu rekla očka ali ati…ali kako se še drugače reče? Vem da mi bo hudo. Tudi mami in njenemu zaročencu Gaju bo težko. Ampak vsi moramo zaživeti svoje življenje. In tako je prav. Nova izkušnja, novi prijatelji, novi fantje….iz domače države Španije, natančneje iz glavnega mesta Španije Madrida v Anglijo, natančneje v Oxford. To bo veliko potovanje. Obožujem fotografiranje, bila sem že na več fotografskih potovanjih pa Španiji in celem svetu. Čeprav v Anglijo nočem, se delam navdušeno nad tem da odhajam. Mami in Gaj mi večkrat pravita da je za sedemnajstletnico kakršna sen jaz Anglija zelo primerna država, sploh za fotografiranje zanimivih krajev in zgradb. Gaj sicer ni navdušen nad fotografsko kariero. Želi da postanem pevka, ki bo zelo uspešna. Pravi da imam izjemen posluh. Upam da mi resnično uspe, vendar ker vem da je v glasbi težko priti na vrh,rajši fotografiram in se delam kot da me glasba poč ne zanima. Kmalu bom morala pozabiti tudi na Daylna. Dayln je moj zelo dober prijatelj. Težko bo pozabiti tako dobrega fanta, ki se zna pošaliti in z katerim se lahko pogovoriš. Vendar nebi bila njegova punca. Bila bi njegova sestra, ali pa pač samo dobra prijateljica. Najtežje mi bo zapustiti Klaro. Ona je nekaj posebnega v mojem življenju. Če nje ni, tudi delček mene manjka. Že od otroštva sva nerazdružljivi, vendar odkar ve da odhajam, je drugačna. Vendar še vedno jo imam rada. Še vedno jo imam najrajši, in bojim se trenutka ko jo bom morala zapustiti.«
Eva (js)---->

Klara

Klara pa jst

očkova hiša v Oxfordu

Očka

mami in Gaj
[img]https://image.24ur.com/media/images/520xX/Feb2010/60407088.jpg[/img]
mamina pa Gajeva hiša v Španiji

g
21. junij 2012
Nexttttttt
21. junij 2012
nexttttttttttttttttttttttttttttttttt
21. junij 2012
u89822
u89822
Next! c:
21. junij 2012
»…. Če nje ni, tudi delček mene manjka. Že od otroštva sva nerazdružljivi, vendar odkar ve da odhajam, je drugačna. Vendar še vedno jo imam rada. Še vedno jo imam najrajši, in bojim se trenutka ko jo bom morala zapustiti.«
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
»Živjo mami….«
»Eva končno si prišla! Z Gajem sva ti že vse pripravila. Spakiraj še svoje stvari. Ura je že 6. Kje si sploh hodila? «
»bila sem v parku, še zadnjič«
»Lahko bi se vrnila malo prej, očka te je klical najmanj 7-krat, in babica se je mislila priti poslovit. Pa sem ji rekla da te ni doma, zato bo prišla jutri.«
»okj.«
» jutri bova šli še v shoping, po tiste kopalke, če so ti še vedno všeč, kupila ti bom nekaj novih oblačil, očku finančno ne gre najbolje, nočem ga obremenjevati še z tem da ti bo kupoval oblačila. Sedaj pa pojdi v sobo in pospravi v kovček tisto kar še potrebuješ.«
»Da draga.«
»Eva ne norčuj se! Pa lepo zloži!! Da ne boš vse kar stlačila!
21. junij 2012
u89822
u89822
Neeext,please c:
21. junij 2012
A je nisem več poslušala…..najprej sem vzela velik rožnat kovček.

vanj sem dala svoj nov fotoaparat, ki mi ga je Daylen podaril, da bom imela v Oxfordu en spomin nanj.

potem sem zložila še oblačila….

vzela sem samo najlepša oblačila, saj gremo jutri v shoping in si bom še tam izbrala nekaj oblačil. Tako ali pa tako, pa je čudno da bi šla na letalo z desetimi kovčki…
»Evelyn večerja je pripravljena, priidi!«
»Gaaj! Veš da sovražim če me kličeš Evelyn. Kliči me Eva, ko vsi ostali, samo ti in očka me kličeta po tem groznem imenu!«
»Srček ne razburjaj se še zadnjič imamo skupaj večerjo, z tvojo mamo bi bila zelo vesela če si lahko samo tokrat prijazna.«
»samoo tokrat!? Vedno, vedno in vedno sem prijazna. Lahko dobim večerjo? Potem grem ven z Klaro.«
»ob tej uri? Eva!«
»mami zadnjič je«
»Jessy (tako je ime moji mami) pusti ji, saj je zadnjič«
»okej, okej , proti vama tako ali tako nimam besede hehe c: vendar doma bodi najkasneje ob desetih.«
»da, da, kaj je za večerjo?.....mmmm špageti po blonsko.«

21. junij 2012
u90628
u90628
neext!
21. junij 2012
u89822
u89822
Next,please c:
21. junij 2012
hvala vam za nexte.
nextam...c:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
»okej, okej , proti vama tako ali tako nimam besede hehe c: vendar doma bodi najkasneje ob desetih.«
»da, da, kaj je za večerjo?.....mmmm špageti po blonsko.«

ko smo pojedli sem odšla v sobo in se oblekla.

Klara me je že čakala na avtobusni postaji
Odšle sva na najin najljubši večerni kraj, tam je vedno super in res sem želela zadnji večer preživeti tam z Klaro.

Med potjo do bazena…(k-Klara, j-Eva)
k-»kmalu bo vsega konec«
j-»ne, ne ne smeš govoriti tega….ohranili bova stike in med počitnicami se bova obiskali….«
k-»veš da se ne bova NIKOL več videle…..Eva, pa moraš res oditi?«
j-»Klara, mami in Gaj želita malo svojega življenja, jaz, jaz pa rabim očeta….«
k-»lahko prideš živet k meni, pri meni je očka vedno doma, in tvoja mami in Gaj bosta lahko zaživela.«
j-»saj veš da je to nemogoče, ne?«
k-»vem, ampak ne morem verjeti da se ne bova več videle ! Tako nemogoče se zdi vse skupaj…«
j-tako rada te imam Klara……in, in takoo te bom pogrešala….

next day ;3
(m-mami, j-eva, g-gaj)
m-»Eva ura je osem, hitro vstani da greva v trgovine..«
j-»jaa no!«
g-»Eva kako je bilo včeraj?«
j-»zravn bi šou pa bi vidu, jst se grem umit.«
m-»Eva najprej pojej zajtrk«
j-»nism pet let stara da mi boš ti guvurila kwa nj delam pa kwa ne«
zaloputnila sem z vrati in odšla v sobo. Skozi okno sem zlezla ven in stekla k Daylnu. Sploh ne vem kaj mi je zadnje čase. Veliko lažem, in govorim tako kot bi bila mami moja sovražnica ali pač samo nesramna sošolka. Tudi jas sem se spremenila. Z Gajem imam na dan najmanj dva konflikta, z mami pa se sploh ne morem več odkrito pogovoriti. Mogoče sem pod velikim stresom zaradi selitve ampak mami imam najrajši na svetu in nočem da odidem z slabo vestjo. Vrerjetno je mamici zelo hudo, ker jo odrivam od sebe. Še danes se ji moram opravičiti. Takoj ko pridem od Dayna…………..In začutila sem kako mi policu tečejo solze.

u90628
next
next
evo nexti
21. junij 2012
hihi :3
mogoče...c;
21. junij 2012
next>!
21. junij 2012
next
21. junij 2012
next
21. junij 2012
hvala za nexte.
še nekaj časa sem hodila po ozkem pločniku, potem pa zavila v majhno ozko ulico. Potem sem zagledala lepo belo hišo in Daylanova sestrica Vita me je takoj opazila in mi stekla v objem.
(v-vita, d-Dayln, j-jst)
v-»Eva, Eva, Eva, Eva, kooncno ši plisla Dyn šamo o tebi govoli! Glem po Dyna!«7
j-»okj mala šibi«
d-»Eva,«
j-»Dajn«
in sem ga objela, spet so mi pritekle solze

j-»prišla sem samo poslovit, z mami gremo po nakupih, potem pride babi in potem stečem še do Klare.«
d-»nimaš pojma kako te bom pogrešu«

v roko mi je porinil te dve škatljici.
d-»modro lahko odpreš na letalu, roza škatljico pa odpri ko ti bo v Angliji res hudo.«
j-»Dayln! Fotoaparat je bil že več kot dovolj«
d-»veš da si zaslužiš še veliko več «
j-»Dayln morm, morm it.«
d-»vem. Eva ne pozab me. Piš mi, poklič me. Zate bom vedno dosegliv«
j-»Dayln zame si edn in edin in nikol, nikol, in nikol te nebom pozabla«

d-»se vidiva mala«
nisem mu mogla odgovorit. Tako ga bom pogrešala….
Ko sem prišla domov so bila hišna vrata odprta.
(m-mami, g-gaj, j-jst)
m-» kje si bila? Se nisi umivala?«
j-»mogla sem jt k Daylnu…..mami?«
m-»ja?«
j-»se lahko pogovoriva?«
m-»miška, seveda se lahko«
j-»mami js, zadnje čase sem drugačna, kot da nebi imela časa zate te odrivam od sebe. Vendar te imam tako zelo rada. Nekajkrat sem se ti že zlagala, in sploh te ne poslušam več. Vendar ne vem kaj bi brez tebe. Pomeniš mi vse, ampak res, res vse. In oprosti mi za vse kar sem ti naredila v zadnjih nekaj tednih. Nisem hotela. Vendar del mene je drugačen. Najrajši na svetu te imam, in kar koli slabega sem ti naredila, res nisem hotela. Oprosti mi.«

m-»Eva videla sem tvojo spremembo, in vedela sem da nato vpliva selitev. Nisem ti niti najmanj zamerila ker sem bila tudi jaz stara 17 let. In vedno te bom imela rada. Med vsakimi počitnicami boš prišla v Madrid k meni in lahko boš obiskala Daylna in Klaro. Vedno bomo obdržale stik in še enkrat ti povem, vedno in vedno te bom imela rada.«
ko sem to slišala od mamice so se mi solze vlile po licih, in z mamici smo se tako močno objele, da mi je priteklo še več solz. Čutila sem da joka tudi mami. Ress ampak res, res jo imam najrajši.
g-» čebelice moje, tudi jaz vaju imam ra, vendar ura bo 12, in Eva ima taksi ob 4h. če ne gresta po nakupih bo Eva zamudila let.«
m-»ja seveda. Eva pridi greva. Gaj se vidiva«
in mu prilepila poljub.
21. junij 2012
2nexta
21. junij 2012
next
21. junij 2012
next
22. junij 2012
next!
22. junij 2012
next
22. junij 2012
hvala za nexte :3
Odšle smo v mamin avto in se odpravile proti največjem nakupovalnem centru v Madridu. (m-mami, j-jst)
m-»no…..še nekaj uric pa boš v Angliji.«
j-»mhm…«
m-» nisi nič vznemirjena, se ne veseliš?«
j-» težko je. Slovo od prijateljev, sprejemanje nove kulture, jezika, ljudi, prijateljev. In kar bo najtežje…očka.«
m-»ljubica vem da bo težko, vendar moraš prebiti led. Z prijatelji boš seveda ohranila stike, vse drugo pa bo vredu «
j-»ko bi le bilo tako…..«
m-»Eva le pogumno! Saj si pogumna . se boš že znašla.«
j-» tukaj sva«
m-»vidiš kje prazno parkirno mesto?«
j-»tamle!«
m-» vredu. Bova šli po tiste kopalke, ali so ti všeč že katere druge?«
j-»imela bi tiste, ki sem jih videla zadnjič.«
m-»okej. Pojdiva po tiste, pa hitro ura je že ena. «

to shopping je bil res najboljši. Dobila se vse kar sem hotela, nakupile smo še najmanj za dva kovčka.

ko sva prišli domov je bila babica že pred vrati. Ko je videla da smo prišle so ji solze kar pritekle iz oči. Prišla sem iz avta in stekla k njej. Objela me je. Dala mi je velik darilni paket.

(b-babica, j-jaz, m-mami, g-gaj)
b-»srčece odpri, odpri, da vidim če sem prav izbrala.«
j-»jooj babi res nebi bilo treba.«
ko sem odprla darilo sem zagledala
j-»Babiiii! Kje si ga našlaa?? Jaz sem ga iskala povsod, pa ga ni bilo nikjer! Hvala ti, hvaala!«
g-»Eva kaj imaš?«
j-»parfum Someday…joooj kako je lep, pa kako diši!! Hvala babi, hvala«
Someday je parfum od Justina Bieberja. Justin je moj najljubši pevec. Na sploh. In ljubim ga od kar sem slišala njegovo prvo pesem One Time. Parfum sem iskala povsod, pa je bil že povsod razprodan! In sedaj ga dobim od babice. Od osebe ki sploh neve kdo je Justin Bieber. Kje ga je našla?
b-»samo da ti je všeč moj srček.«
j-»seveda mi je všeč! Komu nebi bilo ?«

m-» Eva oprosti da te motim ampak ura je dve. Če želiš iti še do Klare boš morala malo pohiteti.«
j-»jou«
b-»Eva preden greš ti povem samo še tole. Vedno te bom imela v srcu. Moja edina vnukinja si in pomeniš mi vse. Pazi nase.«
j-»babi poklicala te bom vsakih pet minut c: zelo, zelo te imam rada.«
b-»zdaj pa ti rečem samo še nekaj. Draga moja UŽIVAJ! Mlada si še. Zaživi svoje življenje.«
[img]https://image.24ur.com/media/images/600xX/Jan2012/60841061.jpg[/img]
------------------------------------------------------------------------------------------------------ m-» gaj bi zapeljal Evo do Klare. Nimamo več veliko časa.«
g-»seveda. Eva pridi greva.«
j-»ne morem verjeti da mi je babica kupila a parfum!.«
m-»haha Eva. Se bož že sprijaznila z tem c:«
g-»pridi eva, pozna boš«
_____________________________________________________________________________2 nexta? c:
22. junij 2012
next!!
fajna zgodba!
22. junij 2012
hvala c:
še en next
22. junij 2012
next!
22. junij 2012
next
22. junij 2012
nEXTTTTTTTTTTTT