u164129
u164129
neeext
09. februar 2014
u142227
u142227
-Kdo bo prišel na ciljj prvi? Hazzii<33
-Predvidevvanja?.. am pomoje bo ty umrl pa bo sky fuuuuul žalostna pa se bo harryju zatekla. Ta jo bo potolažil in jo bo cartal. Pol pa se bosta kušnila in pol bosta začel khm izgubljat nedolžnost? Am o prav pol bo prišu še nwm npr niall pa se bodo šli trojčka hočeš vedet nadaljevanje!? Ne? Sej jaz tut ne
-Kritike, pohvale, menja in ocena? (tisti k se najbolj razpiše-dobr razpiše-, dobi posvečen next+ spam na profil) kritik n ijih ne bo! Pohval je tok da ti b jih lahko pisala do konca mojga lajfa. Mnenje: sama se nikoli ne bi mogla spomnat take ful dobre zgobic. Ti si nadarjena pisatljica in potrdi če ti kdaj ponudijo da napišeš knjigo! x'D ocena je seveda milijonska številka z 1000000000000 nulami. Uglavnem d-best stori ever! Neeeeeeext
09. februar 2014
1.Hazza!!!
2.Jih nimam
3.Kritk valda da ni, pohvale: super, carska, megafantastična... zgodbica
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. februar 2014
u150952
u150952
1. Harry <3
2. predvidevanja: mogoče bo ty umrl, al pa bo preživu in pol bo mogu pustit svojo sestro z njemu kot del stave, ona se bo upirala, ampak bo mogla bit s Harryjm. Seveda se bosta zapletla in pol jo bo on prizadel, se odselil in pozabil na njo, pol k se bosta čez par let spet srečala jo bo pa hotu nazaj <3
10. februar 2014
Neeeext
10. februar 2014
u82046
u82046
-Kdo bo prišel na ciljj prvi? vrjetno Harry
-Predvidevvanja?.. Moogoč bo Ty umru in vrjetno se bota s harryjem zalubla in ne vem...
-Kritike, pohvale, menja in ocena? Ful dobr pišeš, pa tut zgodbica mi je ful ušeč (pa tut triler je fajni) in ocen a je neskončno, kr je res ena najbolših zgodbic
aja pa še en vlek neeeeeeeeeext
10. februar 2014
- harry
- se strinjam s love zayn
- kaj vprasas ? the best story
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT + nova bralka
11. februar 2014
neeeext.!<3
12. februar 2014
Neeeeeeeeext! +nova bralka
13. februar 2014
u163118
u163118
║cнαρтεя-3║
ı шıʟʟ вε тнε ɔεαтн σғ чσυ║
║ѕĸy вrooĸѕ мcJoɴѕнoɴ║

Luči so se mi približevale. Začela sem hitreje dihati in srce mi je neenakomerno biló. Živčno sem zvijala in si drgnila roko eno od drugo, tako da sem čutila svojo suho kožo, ki mi je že zdaj skoraj gorela. Kaj če mu en uspe? Kaj če se zaleti in zgori v vročih plemenih ognja? Panika me je z grabljala iz sekunde v sekundo, ko sme morala iz varne razdalje gledati bližajoč avto v upanju na mojega brata.

Po nekaj sekundah, ki so se vlekle kot ure, in nemirnega prestopanja sem naredila korak naprej. Moje telo ej kričalo, toda nisem vedela čemu….da delam napako z premikanjem ali da naj stečem naproti. Svojo grdo navado radovednosti sem postavila na v prvo vrsto. Prvemu koraku je sledil drugi, in za tem se jih je usulo polno, tako da sem že tekla na proti avtomobilom. Nisem se ozirala, na dežne kaplje, ki so mi zameglile pogled, nisem se zmenila za kričečo množico ljudi in ne za ničesar drugega. Vse kar sme želela videti je tisti rdeč avto, ki bi moral priti na ciljno črto prvi.

Pomela sem si oči in poskušala v večjem navalu gledati v daljavo iz katere so se bližale luči. Dvoje pari svetle luči je zavil proti meni in spustil glasen pisk, zaradi katerega sem si morala pokriti ušesa. Pravijo, da se vse zgodi v sekundici in zelo hitro, toda ko stojiš tam se šele zavedaš kaj je to sekunda življenja.

тнıяɔ ρεяƨσп║

Kot vkopana je stala sredi ceste in brez izraza strmela v ponorel avto, ki je kot nor hupal vanjo. Ni se premaknila in niti trenila z očmi ni. Voznik ji je panično mahal, ter sam sebi drl v avtu, v mislih pa molil da bi ga uslišala. Toda ga ni. Mogoče je bila taka usoda. Da brat ostane še brez sestre, ker jo je prav zaprav sam povozil. Pravijo da se vse nazadnje obrne in pride nazaj k tebi. Nazaj k Tylorju.
Toda tukaj je Styles. Tisti, ki ne pozna pomena karme, ne usode. Nikoli ga nebo nič izučilo, ne uničilo…toda ta trenutek, teh nekaj sekund ga bo zaznamovalo za vedno.

Vse kar je bilo potrebno je bil tisti pogled, s katerim jo je lovil ne daleč stran, in nekaj korakov. V zadnji sekundi se je pognal proti njej ni jo umaknil z proge. Zaščitniško jo je ovil okoli njenega telesa, z svojimi rokami in preprečil, da bi se poškodovala.

Ni mu bilo do tega, da bi ji rešil življenja toda si nebi nikoli odpustil, če bi nekdo umrl pred njegovimi oči. Še posebej če bi bila to ženska. Imel je veliko spoštovanje do njih, toda nekaterih se je raje izogibal, nobeni pa ni mislil privoščiti smrti…niti njej. Sky.

║нαяяч εɔшαяɔ ƨтчʟεƨ║

Odprl sem oči in pred sabo zagledal njen namrščen obraz. Kajpak! »Veš, lahko odpreš oči,« sem ji sarkastično šepnil in čakal da jih odpre. Počasi so se njene tesno zaprte veke le odprle in njene temno zelene oči so se srečale z mojimi. Nekaj časa je šokirano zrla vame, zdaj nekam skozi mene. »K-kaj…« je šepnila. Njeno drobno telo seje zdaj treslo pod mojim, kot bi jo nekdo priklopil na elektrošok. »Neka mala trapa je izzivala smrt.«zavihala je svoj nos in me grdo pogledala »Si me poskušal posiliti!« je že skoraj tulila medtem ko sem jo z nasmeškom gledal.

»Baby,« sem načel stavek z besedo katero je sovražila »če bi to hotel bi zdaj bila že pri meni v avtu vsa mokra.« grdo me je prestrelila s pogledom. Če nebi bila sestra mojega največjega sovražnika bi se mogoče res zgodilo prav to kar je rekla. »Kaj si delala pred avtom, lahko bi umrla!?« prekotalil sem se iz nje tako da je lahko bila svobodna.

Nekaj si je zamomljala potem pa pogledala nazaj mene »Hvala,« je prišlo iz njenih ust, da sem komaj verjel »Kaj? Nisem slišal bolj naglas!« sem jo hitel dražiti. Njen brezčuten obraz je pravil da ji trenutno ni do zafrkavanja »Ne izzivaj Styles. Lahko bi me pustil da me zdrobi avto.« skomignila sem z rameni in ji sledil do množice ljudi, ki so jo zaskrbljeno gledali. »Lahko bi!« sem ji zatulil, medtem ko je elegantno hodila proč, kot da se ravnokar ni nič zgodilo.
si zaslužm neeeext?
+ ko bo pršlo sej veste do česa khm, khm...bi vs uprašala, če komu ni to bed za brt, ker potem lahko mn sex scene nrdim...pa da ni detajlov, pa da ni pogosto Love scene med njima? Tell me I don't kow....
13. februar 2014
NEEEXXT!
MORE BIT SEKS SCENA! PODROBNA!
13. februar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. februar 2014
haunted.
haunted.
Men je čist okej, če boš tega velik opisovala haha Vseen mi je, nared kokr hočš (:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
13. februar 2014
Neeeeexxxxtttt
13. februar 2014
neeext *o*
13. februar 2014
neeeeeext
13. februar 2014
neeeeeeeeeeext *OOO*
13. februar 2014
Neeeeeeeeeeexxt!!
13. februar 2014