helouu everyone!!
torej, js sm odločla pisat se eno zgodbico! moja prejsna je klele:
https://www.igre123.com/forum/tema/even-angels-can-fall/76158/1 ---> jo se pisem
zgodbice s tako temo se nisem zasledila, tko da upam da vam bo usec

*~*~*

CAST:
Britt Robertson as Thalia Evelyn Chance
Halston Sage as Elena Wallace
Caitlin Carver as Cora Rhodes
Bella Thorne as Quinn Blake
Merritt Patterson as Faye Thompson
Niall Horan as himself
Harry Styles as himself
Cody Simpson as Jase Devyn
Chloë Grace Moretz as Sheila Ellington

Prologue | From A Hunter To A Spell | Niall Horan Fanfiction

Kakšen je občutek, če se vsako jutro zbudiš in lahko misliš le na eno.

Ali je danes ta dan? Bom na koncu dneva lahko normalno zaspala?

Sama lahko zagotovim, da občutek ni prav prijeten.

Tako je moje življenje, življenje čarovnic. Lovci so jih izganjali v srednjem veku.

In seveda lovci živijo še danes. In še vedno lovijo čarovnice. In čarovnice se vsak dan težje skrijemo, a nam vseeno uspe.

Kaj pa se zgodi, ko se ti čudovita idila, za katero si se trudil dolgo časa nenadoma podre.

In to le s tem ko en sam Lovec stopi skozi vrata šole.

*~*~*

˝It is not in the stars to hold our destiny but in ourselves.˝
- William Shakespeare

*~*~*
Kaj mislte??
Nextt?
07. maj 2016
Next Next Next
07. maj 2016
u211706
u211706
Neext
Full dober začetek *__*
07. maj 2016
u209548
u209548
Nextt obeta se zanimiva zgodba
07. maj 2016
u208800
u208800
Next
07. maj 2016
u196293
u196293
neeeeext
07. maj 2016
actimel
actimel
Next ooo
07. maj 2016
Next
07. maj 2016
neext it's here!
pa ful hvala za vse nexte
*~*~*

˝That moment when you realize not everyone is going to like you, it's a nice one.˝
- Luke Hemmings

*~*~*

Chapter 1 | From A Hunter To A Spell | Niall Horan Fanfiction

»Thalia Evelyn!« se je zadrla moja preljuba mati iz spodnjega nadstropja. Zavzdihnila sem, ter pobrala torbo s tal. Me res ni mogla klicati le po mojem prvem imenu? Stekla sem dol po stopnicah, v kuhinjo kjer je za mizo sedela moja mama.

»Tista tvoja sošolka je prišla.« je pomignila proti oknu in naredila požirek iz svoje skodelice.

»Ime ji je Elena.« sem zavzdihnila, a me je mama gladko preslišala.

Moja mama je bila ena najmočnejših čarovnic na svetu. Bila je sedmi otrok, zaradi česar je bila še posebej posebna. Bila je tudi čistokrvna čarovnica, ki so v tem času zelo redke. Čarovnice in čarovniki naj bi bili otroci demona in človeka.

No, z veseljem lahko povem da je moj dedek pravi princ pekla, Azazael.

Baje, da sem tudi sama čistokrvna čarovnica, kar me ne bi presenečalo, saj je moji mami pomembno le, da bo vzgojila čim boljše čarovnike. In najboljši čarovniki so čistokrvni. Tako je imela osem otrok in sedma med njimi sem jaz.

Kje je ostalih sedem? Preprosto. Eden je mrtev, tri so ujeli Lovci, dva sta že davno odšla stran od mame – edina pametna, najmlajša pa še vedno živi tukaj in ima mamo za
boginjo.

»Še vedno mislim, da je to primitivno.« je nenadoma rekla mama. Znova sem zavzdihnila. Skozi to sva šle že tolikokrat, da me že glava boli od tega.

»Ti si mi rekla, da se bom bolje zlila z okolico, če se bom vpisala v šolo.«

»Že, a si jo vzela preveč resno! Osnovna šola je bila več kot dovolj! Sedma si, torej si dragocena! Kmalu ti bom dala svojo knjigo, tebi pa ni niti toliko, da bi kdaj pa kdaj povadila uroke in morda poiskala kakšnega novega.«

Moja mama je imela velik problem s tem. Svojo knjigo mi obljublja že skoraj dve leti, a si je očitno nisem še zaslužila. To naj bi bil nekakšen običaj pri čarovnicah. Ko so dovolj stare jim njihove mame dajo svojo knjigo urokov, da si nekako prepišejo uroke iz nje v svojo knjigo. Tako naj bi vsaka generacija imela več in mogočnejše uroke. Moja mama jih ima res veliko, uspelo ji je ujeti celo nekaj Božanskih urokov, ki si jih ne moreš zapomniti ali jih napisati na papir, če jih prej ne ujameš. Ker naj bi knjigo dobil le en otrok v družini se je mama seveda odločila zame, saj sem sedma in je moja moč močnejša. Zelo je zaščitniška do nje, zato ne vem kdaj jo bom dobila.

Nekako sem se sprijaznila, da knjige pravzaprav ne bom nikoli dobila, zato sem raziskovala sama. Tako moja mama misli, da so v moji knjigi le osnovni uroki, kot so znanje telekineze, kratkotrajna nevidnost in tako naprej, a jih imam še veliko več.

Odšla sem iz hiše, kjer me je že čakala Elena, s svojim avtomobilom.

»Thalia!« je veselo vzkliknila in me objela. Objem sem ji vrnila in se nasmehnila. V šoli sem se vsaj približno počutila normalno.

Verjetno se zdi, da so čarovnice, ki se skrivajo v šoli tiste čudakinje, tihe, se oblačijo v črno in se z nikomer ne družijo. To sicer drži, zato pa imajo Lovci tako lahko nalogo, ko pridejo pregledovat na našo šolo. Zberejo največje čudake in jih odpeljejo.

Ravno zato sem ubrala drugačno taktiko. Tako sem v skupini najbolj popularnih deklet na šoli, na čelu s Coro Rhodes, najpopularnejšo punco na šoli. V naši skupini je tudi Elena, ki je verjetno najbolj prijazna med nami in še dve dekleti. Priznam sicer, da zna biti Cora prava prasica a jo imam vseeno na nek način rada.

»Torej, Elena. Kakšni načrti za letos? Morda z Louisom Tomlinsonom?« sem jo navihano vprašala, ko sva se peljali proti šoli. Elena je živo zardela. Vedela sem, da ji je všeč že odkar ga je prvič videla. Bil je v skupini treh najbolj popularnih fantov na šoli, znan kot šaljivec in za čuda z Eleno še nikoli nista zares govorila.

Kmalu sva se pripeljali do šole in izstopili iz avtomobila.

»Ej, Chance!« sem zaslišala prekleto znan glas in zaprla oči. Mogoče sem si le domišljala.

Seveda si nisem. Za mano je stal moj bivši, Jase Devyn ali kakor je meni bolj všeč Jase Devil. Odkar sva šla narazen me kar naprej mori. Verjetno se ni toliko pogovarjal z mano niti, ko sva bila skupaj.

Nadela sem si lažen nasmešek, ko je stopil do mene in me objel.

»Kje si bila? Skoraj cele počitnice te ni bilo na spregled. Klical sem te, veš.« je rekel in si popravil svojo frizuro. Vedno so mu bili lasje pomembnejši od ljudi.

»Res?« sem vprašala z narejenim presenečenjem. »Škoda, nisem vedela. Nekaj časa sem imela telefon na popravilu, veš.«

Prijela sem Eleno pod roko in jo odvlekla proti šoli, preden bi lahko kaj rekel. Šle sva mimo deklet, ki so vzdihovale že, če jih je Jase po nesreči samo pogledal. Oh, lepo vas prosim, ne želite da stori karkoli drugega kot da vas pogleda.

Pred vhodom sta se nama pridružili rdečelaska Quinn in temnolasa Faye, še dve izmed naše skupinice.

»Kje je Cora?« sem vprašala, a nisem dolgo čakala, saj je pred šolo kmalu ustavil BMW in kar naenkrat je trušč na ploščadi nekako potihnil, vsi obrazi pa so se obrnili proti njej.

Skozi vrata je samozavestno izstopila Cora Rhodes, najbolj vroče dekle na šoli in se napotila proti nam.

»Punce, sploh ne veste koliko moramo narediti v tem tednu!« je vzkliknila, ko je vsako objela.

»Prvim letnikom je treba pokazati, kdo je glavni tukaj, moramo pridobiti na pomembnosti, zato kar začnite zapeljevati popularne fante, Faye, slišala sem, da se Tyler Jones zanima zate, Quinn, morda bi poskusila s Zaynom? Thalia, zate pa predlagam da bi z Jaseom znova poskusila biti v zvezi.« je hitro naštela in nas pričakujoče pogledala.

»Za Jaseom leta vsaka druga punca na šoli.« sem se uprla.

»Razen tebe in ravno zato si mu tako všeč.« mi je pojasnila Cora.

»Cora, umiri se, šele prvi teden šole je!« jo je pomirila Quinn, Cora pa je globoko vdihnila, se nasmehnila in se opravičila.

»Oprostite, samo zadnje čase sem ves čas tako živčna, sploh ne vem zakaj.«

»Torej še velja za danes, da prespimo pri tebi?« je vprašala Faye.

Cora je prebledela. Le kaj se je zgodilo z njo čez poletje?

»Smo se zmenile pri meni?« je zmedeno vprašala.

»Ja, že zadnje dva tedna se pogovarjamo o tem, da bomo prvi dan šole prespale pri tebi, da se pogovorimo o načrtih letošnjega leta.« je odvrnila Elena, Cora pa je zavzdihnila.

»Bi lahko prespale pri kateri drugi?« je upajoče vprašala. »Morda pri tebi Elena? Ali pri Quinn?«

»Seveda lahko pri meni Cora.« je rekla Elena, Cora pa jo je objela.

Tedaj sem opazila tri dekleta na koncu hodnika. Skremžila sem se in se obrnila k puncam.

»Urgh, tamle so Tri Trole.«

Tam je stala Sheila Ellington in njeni podložnici, dvojčici Hollis, Ava in Olivia.

Če na naši šoli ne bi bilo Core sem prepričana, da bi bila Sheila glavna. Že zdaj se vede kot največja prasica, dvojčici pa jo v vsem posnemata.

Sheila se je obrnila proti nam, nas zaničljivo pogledala nato pa začela nekaj razlagati dvojčicama.

Cora je besno bolščala vanjo, zato sem jo morala dobesedno zvleči stran od nje. Kaj se je zgodila med počitnicami med njima? Cora ni nikoli tako odkrito sovražila Sheila, vedno je skrbno skrivala svoja čustva pred ostalimi.

»Gremo k pouku.« sem rekla in odšle smo vsaka v svoj razred. Na urniku sem imela biologijo, pri kateri sta bili tudi Cora in Faye, ostali dve pa sta imeli matematiko. Prijela sem ju pod roko in ju odvlekla proti učilnici, ko nam je nasproti prišel fant, ki ga gotovo nisem še nikoli videla. Lagala bi če bi rekla, da je kar lep. Bil je božanski. Šel je mimo nas in se rahlo nasmehnil, jaz pa sem nenadoma začutila nekaj, česar si nobena čarovnica ne želi čutiti.

Neznanec je bil Lovec.
*~*~*
kaj mislte? 
08. maj 2016
u209548
u209548
Nextt
Ful dobro pišeš
Zgodba je pa prfektna brez besed ostaneš
08. maj 2016
Next Next Next Next
08. maj 2016
u211706
u211706
Neext<333
A je Niall?
08. maj 2016
u196293
u196293
Neeeext

Me prou zanims kdo je ta lovec....
08. maj 2016
u208800
u208800
Next
08. maj 2016
Neeeeeext!!!
08. maj 2016
Next
08. maj 2016
u202183
u202183
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
O bog!!
Neeextaj prosim še danes
08. maj 2016
actimel
actimel
Next o faaaak
08. maj 2016
evoo js sm se odlocla da kr ze dons nextam
pa hvala za use nexte
*~*~*

Cry me a river, build a bridge, and get over it.
- Justin Timberlake

*~*~*

Chapter 2 | From A Hunter To A Spell | Niall Horan Fanfiction

»To je on.« je rekla Cora, ko se je fant oddaljil. »Ta naj bi letos prišel na našo šolo. Ime mu je Niall Horan.«

Mislila sem lahko samo na eno. Morda je imela mama prav, morda letos res ne bi smela priti v šolo. O groza, kaj če že ve da sem jaz čarovnica? Gotovo so na tem območju zaznali aktivnost čarovnic in so ga poslali sem! Verjetno me ne more začutiti, kajne?

Poleg tega nisem edina čarovnica na šoli. Tukaj je bila še čudakinja Brooke Lewis, ki sicer ni bila čistokrvna, a sem jo vseeno čutila. Poleg tega bi se našla še kakšna, a čistokrvna sem bila le jaz. Mama nikakor ni smela izvedeti za tole. Definitivno.

»Si okej, T?« me je vprašala Cora. »Že odkar je šel tisti fant mimo si nenavadno bleda.«

»V redu sem.« sem rekla in še še enkrat ozrla za fantom.

Niall's pov

3 days before

»Ampak, jaz res nočem iti! Na Irskem je veliko prekletih čarovnic, zakaj moram v London?« sem se razburil na mojega šefa.

»Naši senzorji so zaznali močno aktivnost, Horan! Brez ugovarjanja, tja greš in pika.«

»Ampak-« sem se uprl.

»Nič ampak Horan! Šel boš živet na obrobje mesta in lovil čarovnice, za kar si usposobljen!« je šef jezno udaril po mizi.

»A res ne morete poslati koga drugega? Irska je moj dom! Kaj pa Harry?« Harry je moj najboljši prijatelja in verjamem, da ne bo prav vesel, če ga potunkam v tole, a res nimam izbire.

»Irska je tudi eden od treh glavnih štabov Lovcev na čarovnice. Poleg tega je Harry že v bližini Londona, v Dartfordu. Pred kratkim nam je sporočil, da je našel tarčo, zato ga ne morem odpoklicati.«

Štabov za Lovce je več, a trije so največji in najpomembnejši. Na Irskem, v Los Angelesu in v Tokiu.

»In koliko časa bom moral ostati tam?« sem obupano vprašal.

»Vpisal se boš na tamkajšnjo srednjo šolo, torej vsaj eno leto.« Zdrznil sem se. Celo leto ve tem bednem Londonu? Ni šans.

»In če bom čarovnice polovil prej?« sem vprašal z majhnim upanje.

»Horan, vedno pridejo nove.«

Thalia's pov

Takoj, ko smo vstopile v učilnico smo se usedle v zadnjo vrsto. Faye in Cora skupaj, jaz pa sem sedela sama, pri oknu. Prostor zraven mene je bil prazen, a sem ga hitro zasedla s svojo torbo, ko sem videla Jasea, kako je stopil skozi vrata.

Kmalu za njim je prišla profesorica Arringotnova z njo pa ni bil nihče drug kot Lovec.

»Umirite se! Tole je Niall Horan, vaš novi sošolec. Do njega se vedite primerno!« je zalajala, jaz pa sem le opazovala Lovca, ki je zdaj dobil ime. Niall. On je gledal po razredu, kot da bi nekoga iskal. Pogled se mu je ustavila na meni, nato pa je opazoval naprej.

Srčno upam, da je tole pomenilo, da jaz nisem njegova tarča.

»Usedi se, kjer je še prostor.« mu je naročila in se usedla za mizo. Pogledala sem po razredu in videla, da je prazno mesto le še zraven mene. Krasno.

»Chance!« je zalajala Arringtonova, da sem se zdrznila. »Umakni torbo s stola!«

Zavila sem z očmi in umaknila torbo, Niall pa se je napotil proti moji mizi. Najbrž mi ni treba posebej omenjati, da sem Arringtonovo sovražila. Prav tako tudi biologijo.

Niall se je usedel zraven mene in se nasmehnil. Zdaj se moram vesti čim bolj normalno in socialno. Auč.

Vrnila sem mu nasmeh.

»Hej, jaz sem Niall.« je rekel. Imel je lep naglas torej očitno ni bil iz tukaj.

»Sem nekako pravkar ugotovila.«

»Bi lahko izvedel tvoje ime?« Tole je definitivno irski naglas.

»Če že vztrajaš.« sem narejeno zdolgočasen zavzdihnila. »Thalia sem.«

»Celo ime.« presenečeno sem ga pogledala.

»Zakaj hočeš vedeti celo ime?«

»Podobo o človeku si nekako ustvarim z njegovim celim imenom.« je skomignil z rameni.

»Ti si čuden.«

»Isto bi lahko trdil zate.«

»Sploh me ne poznaš!« sem se uprla. Kako si drzne tako govoriti z mano?

»Tudi ti ne mene.«

»Horan, Chance, tišina! Horan, če misliš da lahko prideš v razred in mi začneš delati štalo
se močno motiš!« je zarjovela Arringtonova in hitro sva utihnila.

Zatopila sem se v delo in kmalu dobila listek na katerem je pisalo:

Bom torej zvedel tvoje celo ime?
-N

Če bom do njega prijazna, se bom najbrž najbolje branila saj ne bo nikoli pomislil, da je lahko čarovnica prijazna. Nasmehnila sem se sama pri sebi, nato pa hitro načečkala:

Thalia Evelyn Chance

Kmalu je zazvonilo in iz razreda sem pobegnila med prvimi, z Niallom za petami.

»Počakaj, Evelyn!« se je zadrl za mano, da sem se zdrznila.

»Ne kliči me tako!«

»Kako pa naj te kličem? Tako vsaj veš, da te kličem jaz!«

»In zakaj bi morala vedeti, da me kličeš ti?« sem ga izzivalno vprašala.

»No, saj sva že skoraj prijatelja.«

»Ne pa nisva.« sem mu zabrusila.

»Thalia!« me je poklicala Faye in stekla sem k njej, Horana pa pustila samega.
*~*~*
nextt?
09. maj 2016
Next
09. maj 2016
Neeeext
09. maj 2016
u209548
u209548
Neext
09. maj 2016
u196293
u196293
neeeeeeext

pomoje jo bo kmal pogruntu sam ne še zdle
09. maj 2016
u202183
u202183
neeeeeeeeeeeeeext
Joj to bo ena velika štala
Uživam v tem
09. maj 2016
u208800
u208800
Next
09. maj 2016
Next Next Next
10. maj 2016
u211706
u211706
OMG!!
Next
Full dober
10. maj 2016
helouu
kako smo kej haha
spravla sm se pa napisala Next pa upam da je vredu
*~*~*

˝A dream is only a dream... until you decide to make it real.˝
- Harry Styles
*~*~*

Chapter 3 | From a Hunter To a Spell | Niall Horan Fanfiction

»Hej, T, potrebuješ prevoz domov?« me je vprašala Cora, ko smo stopale iz šole. S Quinn sva bile edine v naši skupini, ki še nisva imele vozniškega dovoljenja, zato so se punce nekako menjavale katera naju bo vozila domov.

»Prosim, tako ali tako moram samo po torbo za k Eleni.« sem rekla, pomahala puncam in šla s Coro do njenega avta.

Cora je pripeljala na moj dovoz, jaz pa sem hitro stekla v hišo. Vedela sem, da če me mama vidi zdaj me nikakor ne bo pustila k Eleni. Iz torbe sem počasi potegnila mojo knjigo urokov.

Moja mama misli, da poznam le urok nevidnosti, ki traja nekaj sekund, ne ve pa da sem veliko raziskovala in tako našla urok nevidnosti in neslišnosti, ki sicer pobere veliko več energije, zdrži pa dalj časa. Hitro sem ga zrecitirala in šla po stopnicah v svojo sobo. Vzela sem torbo in šla do vrat, kjer sem pustila, da je urok ponehal. Globoko sem vdihnila, da sem prišla do sape, nato pa stekla k Cori.

»Kaj si pretekla celo Anglijo?« me je v smehu vprašala Cora. »Tako si zadihana kot Ava, ko moramo teči pri telovadbi.« Nasmehnila sem se in sedla v avto.

»Tale Niall je pa kar vroč.« sem previdno začela pogovor v avtu. Moram izvedeti več o njem in Cora je bila sigurno pravi naslov.

»Moj bog, tako se strinjam. In njegov naglas je tako sexy!«

»Torej, kako si vedela, da pride danes na našo šolo?« sem jo čisto nedolžno vprašala.

»Louis ga pozna od prej in mi je povedal.«

»Aha.« sem pokimala.

»Drugače živi na Irskem a si je kupil stanovanje ne daleč od šole in bo zadnji letnik obiskoval tukaj.« je Cora veselo razlagala naprej, jaz pa sem lahko razmišljala le o grožnji, ki mi preti.

»Thalia, Cora!« je veselo vzkliknila štiriletna Madison, Elenina sestrica, ko nama je odprla vrata. Zapodila se je v naju in obe naenkrat poskušala objeti s svojimi majhnimi ročicami.

»Kdo pa je?« je izza vrat pokukal še njen brat dvojček, Zachary. Ko je videl, da ni nihče zanimiv je odkorakal nazaj v hišo in sedel pred televizijo, rahlo rdeč v obraz. Očitno, da mu je bilo nerodno.

»Ju ne boš spustila v hišo, Maddie?« je vprašala Elena, ko se je prerinila mimo nje in naju odpeljala v hišo.

»Potrebujemo res dober načrt.« je rekla Cora, ko smo zvečer vse sedele na Elenini postelji in jedle čips.

Quinn ji je ponudila vrečko čipsa, a je odklonila.

»Pazit moram na svojo postavo.« je rekla, mi pa smo jo začudeno pogledale.

»Od kdaj?« je vprašala Faye.

»In zakaj?« je dodala Elena. »Tvoja postava je popolna.«

»Poleg tega te nikoli do zdaj ni brigalo kaj in koliko poješ.« sem se pridružila še sama. S Coro se je med počitnicami nekaj zgodilo in ugotovila bom kaj.

Ta je le skomignila z rameni in nadaljevala.

»Ena od nas bo morala zapeljati Nialla Horana. Prepričana sem, da ne bo dolgo, ko bo najpopularnejši na šoli.«

To bi lahko bila jaz. Mogoče, če mu dovolj prirastem k srcu ali vsaj postanem res dobra prijateljica z njim ne bo nikoli pomislil, da sem to kar sem. Če pa že bo se bo pretvarjal da ne ve.

»To sem lahko jaz!« sem se ponudila.

»Ni potrebe, T. kar osredotoči se na Jasea. Bom že jaz poskrbela za Nialla.«

»Ampak Jasea sovražim.« sem se uprla.

»Res?« je vprašala Quinn. »Ker zdi se mi da on tebe naravnost obožuje.«

»Hja, če bi bilo tako tudi, ko sva hodilo, ko me je komaj pogledal.«

»Dobro, pustimo zdaj fante. Tukaj smo tudi da se zabavamo.« je naš prepir končala Elena, ko se je pred vrati zaslišal tresk.

»Kakšna neroda si, Zack!« se je slišalo Maddie, Elena pa je šla in odprla vrata. Tama je na tleh ležal Zack in prevrnjen stol zraven njega pa je stala Maddie in mu pomagala vstati.

»Zakaj še ne spita?« je zavzdihnila Elena in ju odpeljala v njuno sobo.

»No, kje smo ostale?« je vprašala, ko se je vrnila.

Ko smo se odpravljale spat je Elena privlekla par velikih blazin v sobo, rekoč da so iz Zackove in Maddiejine sobe in jih razporedila po tleh.

Na koncu sem pristala na isti blazini s Quinn, ki je v šali rekla, da me bo če se v spanju samo malo premaknem, brcnila z blazine, jaz pa sem ji po zraku poslala poljubček in se nalašč ulegla čez celo blazino.

»Sovražim te.« je v šali rekla Quinn in me prekotalila na mojo stran.

*~*~*
kaj msilte
11. maj 2016
Next Next Next
11. maj 2016
neeext ful je dobr
11. maj 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani