u62816
u62816
best sory eveer!
21. oktober 2011
nnnneeeeeeeeeeeeeexxxxtttt
21. oktober 2011
neeeeext
21. oktober 2011
u62816
u62816
neeext!
22. oktober 2011
u60375
u60375
------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tara utihn. vid nehi nagajat' sem rekla. Bila je sončna nedelja in peljali smo se na 'družinski dan' . Ati je odločil da gremo na neko lepo jezero, nedeljsko kosilo in nato domov. Tara in Vid sta bila grozna. skooooz sta nagajala in skor sem ponorela. Sedeti sem morala na sredini u avto onadva pa na desi in levi -.- obop. resnoo.

Po dolgem času smo se končno ustavili. Takoj sem pograbila svojo torbico, in odšla iz avta saj sem imela tamalih dve polno glavo. Zazvonil mi je mobi. Klical me je Aleks. iii :* usedla sem se na stopnice in dvignila mobič.
najin pogovor: a--> aleks j--> js
A: hej živa.
J: haj .
A: in kk si? maš kaj cajta dans?
J: ej ne z familijo smo nekam šli. beda.
A: aja škoda, mislu sem dabi šla skupo ven.
J: joj .. pa kaj drugič.
A: okej. in kje se to?
J: na nekmu jezeru. pojma nimam kje in kk se mu reče. nisem js za geografijo pa t. haha.
A: ja enako. hehe
J: no morem it .. mami neki teži.
A: okej, ajde ljubim te. čau
J: js pa tebe. adijo.!

'Pridi Živa. gremo so jezera' so bile očkove besede. 'prav. že grem.!' sem rekla in pospravila mobi nazj o torbico. šli smo pol gozdni poti in kmalu čez kaih 1o minut se je pred nami prikazal čudovit pogled na božansko jezero *___*

ofaaaaq. Takrat pa sem zagledala naklopci z njeno familijo.... koga?

izvedeli boste če napišete next (;
22. oktober 2011
NEXT ♥
22. oktober 2011
u53139
u53139
nexxtt
22. oktober 2011
next
22. oktober 2011
u62816
u62816
Neeeextiii!
22. oktober 2011
u60375
u60375
okej pol pa bom nextala ker mi je dolčas :*
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
*DriiiinDriiing* je zjutraj zazvonila budilka -.- Bil je dolgočasem monday.
Počasi sem se pretegnila, ustala iz postelje. Iz omare sem uzela nekaj za obleči in se pogledala v ogledalo. no še kar uredu. oblekla sem se mal bolj lepo kot ponavadi ker danes obitsvo ni bilo šole in smo s starši šli na sprejeme. pač upisat se u srednjo šolo. bil je že namreč junij in nam devetošolcem se šola konča malo prej kot ostalim. upam da bom sprejeta na medijsko. to so moj sanje. nato sem se še malo naličila, zlikala lase in odšla na malico. pojedla sem rogljiček, popila topel čaj in odšla na bus. teja ni prišla na bus saj jo je danes peljala u šolo njena mama.
bus je kmal ustaju in iztopila sem. čez nekaj trenutkov sem zagledala tejo in njeno maico ter njenega malega bratca še dojenčka Žiga. bil je zelo ljubek in moja vid in tara (moja mlajša sestricain bartc) sta ga oboževala. haha ;D
Najin pogovor:
J-JS TM-TEJINA MAMI T-TEJA
T: haj živa.
J: heej. kk si?
T: faajn. komi čakam dans. sam upam da bom sprejeta na medijsko. no tut za tebe držim pesti ;D
TM: zdravo živa. se bomo odpravile? saj te jaz peljeem danes kajne? ali te bo mogoče tvoja mami?
J: vi me peljete. moja mami je u službi ;(
TM: uredu potem pa kar gremo. skočita v avto.
J: uredu
T: okej mami.

Šle so v avto in se pripeljale do medijske šole. Videla sem aleksa, ki je prišel do mene in me poljubil, nekaj časa sma se pogovrjaala nato pa sm se vrnila k teji.
'gremo punci. želim vama veliko sreče. js vaju sedaj zapuščam. adijo.!' je rekla tejina mami. objeli sma jo obe in odšle v notarnjost šole. bila je še kar lepa. učitlji so bili že posebej prijazni. odšli sma do neke učilnice kjer se boma predstavili itd.
Najprej sem bila na vrsti jaz- Srce mi je začelo močno rabijati. saj znaš, živa mi je govoril glas v sebi. 'dober dan!' sem pozdravila moškega in žensko ki sta sedela za mizo. 'Živjo.! upam da se tukaj počutiš v redu. sedaj pa kar začnimo. ' je prijazno rekla ženska. 'Najprej nama boš pokazala ocene iz 7,8 in 9 razreda. ' je nadaljeval moški, odprla sem torbico in iz nej potegnila usa spričevala. od 9. r. vam bom povedla. mat 3, fiz 3 , slo 5, tja 5, zgo 4, geo 4, gvz 5, švz 5 , kem 4, bio 5, lvz 5, dde 5, izbirna predmeta: nem 5, vzgoja za medije 5. noja sej je blo še kr nekak. razen matke in fizike sem bila kar dobra. moški in ženska sma pregeldala spričevala in rekla: imaš kar lepe ocene razen matematika ti dela probleme. kaj?' 'ja tako je.' sem odgovorila nato pa nadaljevala ' sicer ne smem kriviti učitelje, ampak za fizko in matematiko smo imeli zelo strogo in tečno učiteljico. ni znala razložiti u redu snovi.'
Nekaj časa smo seše pogovarjali nato pa sem morala izpolniti nek list (test) od 12 točk sem dobila 11,5... jupeeej. upam da bom sprejeta.
Poslovila sem se in šla ven. edino kar je bilo slabo te šole je bilo to da moremo nosit uniforme. Nato je bila na vrsti teja ki sem jo počakala ona pa je pisala 1o otčk od 12. potem sma skupaj odšli do aleksa ki je rekel da je dobil 11 točk in me poljubil. usi smo šli do dvorane, kjer so powedali kateri so sprejeti katri pa ne. ko je izgovorla im naše šole in kateri smo sprejeti me j postalo zelo strah.
'Sprejeti so trije. Živa, Aleks in za las Teja. ' toooooooooooooooooooooooo ... usi smo bili zelo veseli. odšli smo iz dvorane v gostilo kjer smo proslavili. čez nekaj časa se je pojavila nekaj punca ki ji je bila ime hana. bila je zelo lepa in uprašala nas je če selahka usede zraven nas. rekla je daa je bila tut ona sprejeta na medijsko itd. spoprijateljile smo se js, teja in hana. ;* izmenjale smo si fonske itd.

zdej bom slike dodala spodaj:
~tko sem bila oblečena:

~na busu:

~tejina mamica in njen bratec (glej levo fotko):

~šolske uniforme:

~hana:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
nextam? ;*
22. oktober 2011
u62816
u62816
Em... Kaj je zdaj tooo??
22. oktober 2011
u62816
u62816
Mislm a ne boš nextala še tistega od zadnjič ko ste bli na nekem jezeru? Drgač pa fajn, nexti pliis!
22. oktober 2011
u60375
u60375
upsssss. čist sem pozabla na jezero. bom še to nextala mal t. :* pol pa bo prišel ta del ki sem ga sedaj napisala (:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ofaaaaq. Takrat pa sem zagledala na klopci z njeno familijo in nadjo. (to je tista ki je takrat prišla z tistimi fantimi in so me nadlegovali. -.- šla sem mimo nje kot daje ne poznam. sreča meje pustila naa miru saj ni bila u družbi. Sprehodli smo se okoli jezera nato pa odšli naokusno kosilo ;*

zvečer sem bila zelo utrujena od tega dne. ampak blo je zelo fajn =* ..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
PREBERITE TA DEL POL PA TISTEGA NAD TEM. !!
22. oktober 2011
NeeeeeexT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! < 33
22. oktober 2011
u60375
u60375
hvala za nexte. :*

še nextov (5) pa nadaljujem (;
22. oktober 2011
u61571
u61571
next ful dobra zgodba
22. oktober 2011
u53139
u53139
nexxt
22. oktober 2011
next
22. oktober 2011
u46345
u46345
next
22. oktober 2011
nextt
22. oktober 2011
next
22. oktober 2011
next
23. oktober 2011
u59027
u59027
Nextii
23. oktober 2011
next
23. oktober 2011
u61571
u61571
next
23. oktober 2011
u62816
u62816
Neeext!!!
25. oktober 2011
u51999
u51999
nexxtt ,Đ
25. oktober 2011
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexT!!!!!!!
25. oktober 2011
u60375
u60375
ful mam fajno idejo za next :3
ampak nextala bom ju3 ker se morem it učit. sori ;(
25. oktober 2011
u59027
u59027
Oki komii čakaaam
25. oktober 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani