u60814
u60814
uh
07. oktober 2011
u60375
u60375
'Ljubim te' mi je zašepetal Aleks. 'In jas tebe!' sem mu rekla in ga še enkrat poljubila. Nato sma se prijela za roke kot to počnejo fantje in dekleta in odšla iz kino dvorane (:

Ura je bila pol sedem. Odšla sma v park in se malo pogovarjala pa taka pa to=)..
Imela sma se ful fajn. Nato je Aleks predlagal da greva k njim domov, saj živi blizu parka. in res. pot do njegovega doma je bila zelo kratka. slabih 5 minutk in bila sva tam. Takrat mi je kar vzelo sapo. Njihova hiša je bila prava vila! :* Pred hišo so imeli čudovito okolico, in najlepši bazen kar sem kga kdarkoli videla! o hiši sploh nje bom govorila saj je bila popolna *__*

'Omajgaaaaat Aleks kako lepo hišo imate!' sem rekla ko sem si odpomogla od šoka. 'Hehe, hvala. sej obistvo je nova. pred enim mescom smo se preselili sem. prej pa so živeli v bloku!' mi je pojasnil.
Potem sva odšla v notranjost hiše. Imeli so zelo lepo opremljeno in modno pohištvo. Prišla je Aleksova mama. Bila je zelo lepa. Pozdravila me je. 'Hej, kdo pa si ti!' me je prijazno uprašala. Namesto mene je odgovoril Aleks. ' Mami, naj ti predstavim svojo novo punco. To je živa!' je rekel in pokazl name. Njegova mami se mi je lepo nasmehnila in rekla da jo veseli da sma se spoznali. Z aleksu sva nekaj popila in njihova hišna pomočnica ( *__*) nama je prišravila čudovito sladico.

.. next? ..
07. oktober 2011
u46345
u46345
next..
07. oktober 2011
neeeeeextt!! kot sm že napisala zakon story najboljšaaa
07. oktober 2011
nexšt pikeeeeeeeeeeej
07. oktober 2011
nexti pikej < 3

pa hude slikce *____*
07. oktober 2011
u32025
u32025
NEXT NEXT NEXTY!!!!!!! NEXTY PIKEJ!
08. oktober 2011
u60375
u60375
Pojedla sva sladico. Takrat se je prikazala Aleksova 16-letna starejša sestra Lucija.
Vljudno sem jo pozdravila in nekaj časa smo klepetali. Lucija je bila čudovita.. Imela je lepo postvavo, lep stil oblačenja, kar me sploh ni čudilo ker so bili tako bogati in zlo lepe ravne rjave laske :*
Nato je se je odšla učit. Aleks je rekel da lahk grema u njegovo sobo. Odšla sma po stopnicah navzgor in pred nama se je prikazal lep hodnik. Krasile so ga veličastne fotografije. Aleks mi je pojasnil da je njegova mama fotogarfinja po poklicu in snema naravo in učasih top modele. To me je popolnoma navdušilo., saj je moja dolga želja da bi bila fotografinja ki bi snemala mankenke in manekene (:
Joj čisto sem zašla:$ Prišla sva do Aleksove sobe in odprl jo je. Bila je zelo lepa , ne velika ne majhna *__*

Usedla sva se na posteljo in se malo poljubljala. :* Nato sma se pogovrjala o konjičkih in tudi Aleks bo hodil drugo leto na medijsko šolo .3 Uprašala sem ga če lahk vidim sobo od njegove sestre. Prikimal je in me odpeljal do njeje sobe. Tudi njena je bila naravnost čudovita ! Kar anenkrat mi je Aleks rekel naj zaprem oči in vodil me je do neke sobe. Kmalu sem lahko odprla oči. Pripeljal me je do sobe na podstrešju ki je bila posebej od Aleksa, Lucije in baje sedaaj tudi od mene. Tukaj se lako sprostimo, beremo, gledamo tv, poslušamo glasbo itd..

..next?..
08. oktober 2011
u60375
u60375
še lucija:

08. oktober 2011
u60814
u60814
NEXT < 3
08. oktober 2011
neeeeext!! rtm pikeec moj
08. oktober 2011
neext!!
08. oktober 2011
u32025
u32025
NEXT!!! COOL ZGODBA! ZARAD TK COOLSKEGA MI GRE NA JOK
08. oktober 2011
u2847
u2847
Neeeeeeeeeext!
Zakon zgodbicaa *.*
08. oktober 2011
u32025
u32025
next next next next next next next next next ext nerxt next next next next next enx t
08. oktober 2011
u60375
u60375
hvala useem :* < 33

Kmalu sem mogla iti domov saj je ura že bila skoraj devet. V slovo sem Aleksa nežno poljubila, objela in odšla po ulici do našega doma. Bilo je že temno in malce strašljivo.
Stopila sem malce hitreje in kmalu prišla do naše stanovanje hiše. (v tej hiši so tri družine. mi smo u srednjem nadstopju.

Ustopila sem in pozdravila mami in atija ki sta me spraševala kje sem bila tako dolgo. Rekla sem da sem šla u kino in na mojo veliko srečo nista več nič težila. Odšla sem v mojo sobo. Ampak v sobi sta skakala po moji postelji moja mlajša sestrica in mlajši bratec. (sta dvojčka in STA ZELO nadležna -.-)

'Vid in Tara! Kaj se pa gresta? Takoj dol iz moje postelje!!!' sem beso zakričala. potem sta se začela jokat in šla iz moje sobe. no končno imam mir.
naredila sem domačo nalogo. matka mi preprosto ni šla. kr neki so tte enačbe -.- itak bom naslednji dan prepisala od Neje, ki obvlada matematiko (:
Potem sem se šla stuširat in spati. Prelistala sem mojo najljubšo revijo 'Smrklja'.. Hitro sem še poslala sms Teji in Neji da z Aleksu hodima. Teja mi je napisala nazj : Haj :* super, ima dami use ju3 u šoli povešš. mwa < 3 '.. Nasmehnila sem se in dobila sem še sms od Neje: 'Heeeej! wau super.. ju3 u šoli boš use povedla. naajt :* '
Pomislila sem kako krasne prijateljice imam. Dobila pa sem še en sms in sicer od Aleksa. Zaželel mi je lahko noč in napisal da me ljubi (:

Odpisisala sem mu sporočilo in se pogreznila v globok spanec. Night !!
09. oktober 2011
u60814
u60814
Next :*
09. oktober 2011
u60375
u60375
še 3 nexte pa nadaljujem zgodbo :3
< 333
09. oktober 2011
neeext!!!!! the best story piikicaa mojaa
10. oktober 2011
u60375
u60375
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
bom nadaljevala ker mi je dolgčas. naslednjič pa prosim za next (5) ^^
Zjutraj je budilka zazvonila in bil je že čas da ustanem.

Takoj so mi misli odšle k Alexu. Nasmehnila sem se ob misli da sem njegovo dekle :*
Vstala sem iz postelje iz šla odgrnat zavese. Istočasno jih je tudi Teja (bf in soseda)... Pomahala sem ji. Za dve sekudni je izginila in se nato spet prikazala na oknu. Pokazala mi je list na katerem je bilo narisano prelomljeno srce in spodaj napisano DEJAN.

Takoj sem pomislila da je Tejo zapustil Dejan, njen fant. Je res prasec saj jo kar naprej vara. iN RES nevem zakaj Tejo zmeraj prepriča naj ostane z njemu. Hitro sem se odšla v kopalnico naličit in se obleč. Oblekla sem si navadne kavbojke, črtasto vijolčno-sivo majčko in dodala lepo verižico v obliki srčka. Poslovila sem se od mamice in stekla do Tejine hiše. Tam je že bila Teja čist žalostna.. 'Teja. Kaj pa je? Če te je zopet zapustil Dejan prisežem da ga ubijem!!' sem besno rekla. 'Živa no, umiri se. ni me zapustil, ampak prevaral. Učeri sem bila z mojmu starejšmu bratu Lanu (je njen 15 letni brat) u kinu in sem na daleč videla Dejana z NEJO. Neki divje sta se pljubljala tam. Nisem vedela da je Neja taka lahka punca. MISLIM TO JE NAMREČ NAJINA BFF. Lej slikala sem ju.' je rekla Teja in mi pokazala sliko na mobiju.

'OMg kak prasec, Teja no pusti ga. ni te vreden! Kar se pa tiče Teje jo pa sovražim. Ej js sm zadnje čase opazla da se je čist spremenila, ampak nisem vedela da bi šla tako daleč glede Dejana. omg. fukjena je majkemi. ' sem ji rekla. Zelo sem bila razozačara zaradi Neje -.- Potem sma se še malo pogovrjale in prišle do šole. Tam zagledam Nejo ki usa heppi pride do naju. Teja jo je takoj napadla z žaljivkami in Neja se je zelo nesramno odzvala. Potem je šla iz z Tejo sma ostali sami. Teja sej je začela jokati in močno sem jo objela. 'Hvala živa ti si res moja prava prijateljica. < 33

...nextam?.... (:
10. oktober 2011
u53139
u53139
nexxtttt!!!!!!!!!!
10. oktober 2011
NeXt...
10. oktober 2011
u60814
u60814
neeeeeeeeext
10. oktober 2011
u60375
u60375
'Hvala Teja! Najrajše te imam.' sem rekla najboljši prijateljici in jo poljubila na lice.
Odšli sva k pouku. Nejo sem nalašč ignorirala, ker je bila tako nesramna in Teji speljala fanta oz. se z njim poljubljala. Pri omaricah sem videla Alexa. Poljubila sma se. *_*

Nekaj prijateljev je navdušeno zaploskalo in nato smo se odpravili proti razredam. Z alexu sma se držala za roke. Teja si je našla novo družbo. (Simona) hehe. to je en ful luškan sošolec (: sicer na zabavah malo kadi, no tko ful vlk nas. drugače pa je kuulj. No Teja se je že začela z njemu kušvat, jooj ta teja. učasih je čist divja. haha ;D

Zvonec je zazvonil in prva ura je bila fizika -.- komu se je ta dosaden predmet dalo izumit. nikol ne bom vedla ;/ brezveze al neki.pouk je nekako hitro minil. Po šoli sma se odpravili z Tejo domov. Še prej sma pa šle malo u shopping. Kupila sem si dve novi verižici. Ena je bila v obliki sovice druga pa je nosila napis 'Best friends' .. Tudi Teja si je kupila enako in sedaj sva jo obe imeli :** .. Nato sma se odpravil domov. Jaz sem se pripravila na trening. Na hitro sem pojedla, nato pa me je mama zapeljala do športne dvorane kjer imam gimnastiko (2x na teden.. kulj je) na treningu je blo kr dober. Nato sem se peš odpravila home. Hodila sem po pločniku in kar naenkraz za sabo zaslišim ZELO znan glas. obrnila sem se. in tam je bila nadja z eno njeno bff in dvema fantoma. . oseba ki jo sovražim že od malega. 'Kaj bi rada?' sem jo besno uprašala. 'Kaj je mala a si se našvicala na treningu?' me je podražil nek fant. Nato je spregovoril drugi fant. 'Pust jo no. Moja je. 'je rekel. Malce sem se ustrašila. Močno me je prijel in me potegnil ob zid. Prosim naj kdo pride mimo sem molila.. ;( Ampak ni nobeden. Tisti fant me je začel poljubljati po celem telesu jaz pa sem se na vso moč opirala. Bilo me je zelo strah. Nadja in še onadva frenda pa sta se mi režala. Skoraj sem bruhnila v jok, ampak potem bi izpadla kot totalna trapa. Nato je tip rekel: ' Greva k meni domov. se bova malo poigračkala?' ... takrat sem se mu izvila iz naročja in koker se je dalo hitro stekla do doma z solzami v očeh.

Doma sem povedala mami kaj se mi je naredilo in prav tako sem povedla Teji, Prišla je k meni in me potolažila. Rekla je da bo ubila to hinavko.

...next?...
nadaljevala sem zato ker mi je blo dolgčas (: < 33
Za naslednji del pa rabim next (5)
11. oktober 2011
neeext... itak
11. oktober 2011
u53139
u53139
nexxt
11. oktober 2011
u60375
u60375
še 3 nexti pa nadaljujem (:
13. oktober 2011
u60814
u60814
prosim takoj next ! zaaaame :'(
13. oktober 2011
u60375
u60375
neja samo zATE haha hunneii < 333

Naslednji dan sem se zbudila zelo pozno in vedela sem da bom zamudila pouk ker se začne čez 1o minut., jooj -.-
oblekla sem si strgane kavbojke, belo črno črtasto majčko in dodala rdeč pasek.

Hitro sem se še malo napudrala saj se mi je sredi nosa naredil gromozanski mozolj in se malo namazala z maskaro. hitro sem pojedla banano in stekla k šoli. Zamujala sem 15 minut -.- Hitro sem odšla proti našim razredom, usi sošolci so bili po razredu in zgledalo je da nimamo pouka. oh jaz tepka danes imamo kulturni dan: gledat gremo predstavo v gledališče. Teja je prišla do mene in me objela. Povedala sem ji mojo story od dane zjutraj in se mi je nasmejala. Nato se je Teja umaknila k Simonu njenemu novemu fantu jaz pa sem stopila do Aleksa in ga presenetila s poljubom. Nasmehnil se mi je nazj in nato je naša razredničarka powedala da bomo počasi odšli ven kjer nas pričaujejo avtobusi, da nas odpeljejo do gledališča. Js, Aleks, Teja in Simon smo sedeli v zadnji vrsti busa in se glasno menli. Aleksu sem povedala kaj mi je učri naredila Nadjina banda in rekel mi je da se bo resno pogovril z njo. Tako je stopil do nje in ji začel take 'ful smešne oz, sramotne' tja u obraz govorit. Zagrozil ji je tudi naj me pusti na miru, če noče da se ji kaj ne zgodi. usi tam okrog smo se ji smejali nadja pa je blačist rdeča v obraz. Takoj ko je bilo možno mi je nadjina bf pokazala sredinca. ofaaq kk sta otročje ;D

sori več nisem mogla napisat.. next?
13. oktober 2011
u60814
u60814
hvaLa < 3 neeeeeeext! še enkrat:3
13. oktober 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani