nisem vedla kaj naj naredim ... eva je šla, nik tut, alex isto in zdaj še gapi ... kaj naj naredim? ali sem res tako grozna oseba? iz žepa sem potegnila telefon in že hotela poklicati mamo. rada bi se vrnila domov. ampak ne. tudi doma ne bo drugače. najbolše bo če ostanem tu in poskušam zgladiti vse spore ki so nastali. vstala sem s pomola in se odpravila domov. morala sem narediti plan kako se lotiti vsega skupaj. ampak tudi doma me je čakalo presenečenje. v dnevni sobi je sedel naš vodič. ko sem vstopila je vstal in me pogledal.
v-vodič, j-js
v- sabina, dobila boš novo sostanovalko
j- KAJ?!!!
v- ja. lepo se obnaši. sama se ti bo predstavila in le glej da je ne boš v svoje zanke zapletla.
j- js? nikakor
odprl je vrata hiške in izstopil. no kje je zdaj nova sostanovalka? pogledala sem v evino sobo. na postelji je bil razgrnjen ogromen kovček. vau, ta pa ima veliko stvari. obužujem ljudi z veliko stvarmi. js sama mam tri kovčke sabo pokukala sem v kopalnico. pred ogledalom je stala suha blondinka (ja blondinka) oblečena v lepo poletno oblekco.
j-js, p-punca
j- heiii. js sm sabina
p- oo hej. ja povedal so mi zate
j- in?
p-kaj in?
j- ja ponavad se pove še svoje ime
p- manja
j- no lepo
p- povedal so mi zate veš. mislm zate pa za tvoje hmm ... igrice
j- igrice? kako to misliš?
p- rekl so da se igraš s čustvi drugih ... tak folk mi ni ušeč
j- ne igram se ... samo čutim pač kar čutim. kdo ti je govoru?
p- nik
j- lahk bi vedla ja
p- nik je prou uredu fant veš
j- ja tkrt k ma še upanje da boš šla z nem u postlo
p- kaj? u postlo? ne obtožuj ga
j- vrjem ... hudila sm znim
p- kaj??? hudila si znim???
j- mjah. največja napaka mojga lajfa
obrnila sem se. ne mislm se več z njo pregovarjat. brez veze. sej je uredu punca ampak dokler ji bojo možgane polnl z nesmilsli je brez veze da sm u bližini ...
next?
18. januar 2012
u20311
u20311
next!
18. januar 2012
next
19. januar 2012
neeext!
22. januar 2012
next
23. januar 2012
next...ena prej j napisala: mark je lep hahaha,nwe da je justin bieber??
NEXTTTT
25. januar 2012
neext
27. januar 2012
u74967
u74967
bv
03. februar 2012
nextt
14. februar 2012
next..ah ja manja in frendici za vedno to sploh ni res je fake stori če rotiš zamere prot meni to ni fer !
18. februar 2012
next
22. februar 2012
u80259
u80259
Neext
01. marec 2012
u80259
u80259
Jooj 1 mesc je že mim pa še nisi nextala. Dej plis nexti k bi rada braalaaa.
18. marec 2012
u84111
u84111
next
http://www.igre123.com/forum/tema/zofija/30970/ a bi kera brala?
18. marec 2012
omg .. tejk fantov, da se ti zmeža zravnn. Drgač pa svetovna ittak______nexxt_________!
26. marec 2012
____________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next______________________________________________________next__________________________________nexxt__!
26. marec 2012
next
17. april 2012
u38293
u38293
next
03. maj 2012
next proooooosim.!!
26. julij 2012
next
31. julij 2012
moje življenje je bilo brez smisla.nik me je izdal in alex ni bil prov nič bolši od njega.takrat sem se šele zavedla ka pomen ljubezn.
Dan pred vrnitvijo:
pogledala sem po sobi. ne morm verjet koliko se je spremenilo od takrat ko sem prvič stopla not.raj sploh ne bi šla,če bi vedla in lepo ubogala starša in z njima preživela še ene izmed teh dc počitnc.˝Sabina rad bi se pogovoru s tabo!˝ me je iz misli prebudu nik.˝nik ti nisem jst dost nasglas povedala,da sem s tabo zaklučla in da si me prizadel!!!˝zavpijem najn in če priznam se mi je ta njegov pogled zasmilu,ampak potem se je še enkrat vsa zgodba zavrtela pred mojimi očmi.vzela sem kovčke in se odpravljala proti izhodu.˝Sabi počak!˝je zavpil in me prijel za roko.˝Nik zaka bi čakala da bi me še enkrat prizadel?˝sem se zjokala.˝ljubim te˝je zamrmral.˝kaj?˝˝ljubim te˝je rekel glasneje in me šele takrat pogledal v oči.nevem zakaj sem mu verjela.njegove oči so bile rdeče,kar pomeni da je veliko jokal in tudi zej so bile njegove oči rdeče.˝nik,tud če ti verjamem,ka boš?jst grem nazaj v slo˝sem rekla po dolgem premisleku z solzami v včeh.˝poljubil in te stisnil k sebi, te nikoli več spustil proč in nikoli več ne bom nnaredil te napake!obljubim˝joj kar zasmilu se mi je,govoril je kot da gre za lajf al pa za smrt.˝nik..˝sem zašepetala in se naslonila nanj.takrat sem šele zaslišala kako ihti in kako si me želi.objel me je in res počutila sem se varno kot nekoč in ljubljeno.˝ne še it˝je rekel in se prvič po času nasmehnu.˝nik....˝utišal me je z poljubom.nato mi je rekel...

hug:

18. marec 2013
next
27. april 2013
˝Mi lahk oprostiš?˝ počasi sem odkimala z glavo in se nasmehnila.˝Sem ti že....˝sem se zasmejala in pogledala njegov obraz.˝Ljubim te!˝je zavpil in me objel čez boke. svojo roko sem dala čez njgovo ramo, drugo pa sem porinila med njegove lase.nato sem dobla en strasen poljub...in za njim še in še poljubov.˝Hmmmm.....Sabina mislim,da je čas da gremo!˝se mi je za ramo oglasil oskrbnik.˝Ne....˝je protestiral Nik in me objel tako močno,da sem zaječala.˝Nik.....nevem no....˝ni bilo časa za premislek in zato sem se mogla hitr odločt.....obrnila sem se proti oskrbniku.˝Ostala bom...˝sem se nasmehnila sama sebi.˝TOOOOOOOOOOOOOOOO!˝je za mano zavpil Nik.˝Prav,vendar vaju prosim,da sta malo tišja!˝<je rekel oskrbnik in že ga ni bilo.˝Ljubim te!˝je zavpil Nik.˝Tiše!˝sem rekla in ga objela.˝Make me!˝je rekel in me izival. poljubila sem ga ......nato me je začel žgečkati.....bilo je nepozabno in zaželela sem si,da se ta trenutek nnebi končal nikoli!!!
29. april 2013
next
29. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani