nekšt pečica moja! < 33333
19. oktober 2012
bom nextala za pikico...
19. oktober 2012
tenkjü ;33
19. oktober 2012

Prijetno branje in poslušanje...to pesem poslušajte ob branju...
Next namenjen....moji slivi..
Samo objela sem ga...zarisal je nasmešek...po dolgem času sem ga še jaz....
Odšla sva v njegovo sobo,kjer sva se ulegla na posteljo...Kaj bi počela? me je vprašal...skomignila sem z rameni,in ga primila za roko...Glavo sem položila na njegova prsa in poskušala zaspati...Vrata je zaklenil,jaz pa sem sobo tudi zaklenila...Poskušala sem zaspati...Takoj sva zaspala...
Louis
Z Stephanie in ostalimi 3 fanti,smo odšli v kino...Stephanie je vriskala od sreče in nevem kaj...Hotela je izbrati romantičen film..Liam je samo rekel "Am...boljše da bi izbrali kakšno komedijo ali grozljivko heh.." Povesila je obraz...Liama sem pogledal češ tako,rešil si nas....Izbrali smo grozljivko...sedeli smo tako: Jaz,Niall,Zayn,Liam in stephanie...Liam ni hotel biti zraven nje,a se je predal...(tako da ona ni slišala...)..
Ves čas se je stiskala k njemu...
19. oktober 2012
u74711
u74711
nekštyy..!!
19. oktober 2012
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!
19. oktober 2012
u98479
u98479
next
19. oktober 2012
next
19. oktober 2012
u104143
u104143
neeext
19. oktober 2012

On pa me je gledal tako jezno...Ok no...sem rekel tako da so vsi slišali....Ko se je grozljivka končala,smo ob 24.00 prišli domov....Potrkal sem na vrata od Jenny...Nobeden ni odprl...Hotel sem vstopiti,a so bila vrata zaklenjena...tudi Harryjeva so bila...Zdaj sem se prepričal,da sty Harry in Jenny uspela...
19. oktober 2012
neeeeeeext
19. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
19. oktober 2012

Louis
Bilo je že pozno,zato smo se odpravili spat....
Zjutraj me je zbudilo kričanje...Ura je šele 7.00!!! sem zadrl ostalim...Kot da ne vemo!
so odgovorili nazaj...Prišel sem ven iz sobe in tiho vprašal Kaj je bilo?
Pojdi pogledat v to sobo...je rekel Liam in s prstom pokazal na Stephanino sobo...
Hotel sem vstopiti pa je kričala,zato nisem mogel....Joooj !
Kaj je bilo? sem ponovil..Sigurno jo matra grozljivka....
Nasmehnil sem se..Liam je nekaj rekel v njeni sobi,tako da je utihnila...še sreča...Ampak zgleda ne ve,da ima Liam punco..Da nebi ona kaj naredila,da on in Danielle ne bi bila več skupaj...to bi bila polomija! Kakorkoli že,hitro sem hitel v kuhinjo in pripravil zajtrk...Prišli so še ostali, samo Jenny in Harryja ni bilo...Odšel sem proti njegovi sobi...
Liam
Louis je odšel po Harryja in Jenny....Saj ni nič narobe če spita še malo....No,Stephanie kaj je bilo? J-J-J-J e-e-e-en-n-nn-ny in Harry spita objeta v njegovi sobi! Čakaj malo...Bomo potem ok? Ne ! Zdaj rabim razgovor! je rekla in v pižami stekla ven...uh...kako je teško...sem rekel Niallu in Zaynu...
Louis
Potrkal sem na vrata..Harry?? Jenny?'? sem potiho šepetal...V trenutku so bila vrata odklenjena...Nikomur ne poveej ok? je vprašal harry jaz pa sem samo pokimal...Vsa zaspana je prišla Jenny..em..jutro??
20. oktober 2012
neeeeeext
20. oktober 2012
še 3
20. oktober 2012
next
20. oktober 2012
še 2
20. oktober 2012
u94098
u94098
next
20. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
zdej pa de gor nadaljevanje. next-ov je dovolj )))))))))))))))))))
20. oktober 2012
next
20. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
20. oktober 2012
neeeext
20. oktober 2012
n
nu
nuj
nujn
nujno
nujnoo
nujnooo
nujnooo!
nujnooo
nujnoo
nujno
nujn
nuj
nu
n
20. oktober 2012
neeeeext
20. oktober 2012
u74711
u74711
nekšt..!!
pa a lahko uporablaš narekovaje:".." da se ve gdo kej govori pliss.. ker sm čizz zmedenaa..
21. oktober 2012
Na kratko: mam prepoved !! se bo dalo kej zrihtat
21. oktober 2012

"Hej" sem jo pozdravil..."Pridita na zajtrk" ! sem rekel in odšel dol.."Liam" "Kje je Stephanie" ?? "Zmedena je...odšla je ven.." je v smehu rekel.."Ok" sem samo odgovoril..
Šel sem po stephanie....deževalo je kot iz škafa,ona pa je sedela vzunaj..."Stephanie"??
"Kaj je"!!? "Pridi noter,zmrznila boš " ! sem rekel ona pa je pokimala in jezno odšla noter...vsi smo se posedli za mizo... "Naj se normalno pogovorimo..." sem rekel Stephanie pa je začela nekaj govoriti.."Harry in Jenny sta spala objeta v njegovi sobi!" je končno zablebetala Jenny...."Ok.."sem odgovoril..
21. oktober 2012
Je končno zblebetala Stephanie*
21. oktober 2012
"Ok.."sem odgovoril.."Čakaj malo,kako pa veš da sta spala objeta v njegovi sobi,če je bila soba zakljenjenaaaaa??" sem povlekel besedo in jo jezno pogledal.."Jaz..em...
"Gledala si skozi ključavnico?" jo je tokrat vprašal Harry..."Jaz..am...ja..ja..." je rekla in nas zdaj ona jezno pogledala..Jenny,je zajtrk pustila in stekla gor...
Jenny
Komaj sem zadrževala solze,zato sem se odločila da grem gor in pustim vse pri miru,saj bo tako boljše...Vlegla sem se na posteljo in blazino stisnila v obraz...

Sem si ponavljala in se odločila da pozabim na vse...Hotela sem le mirno zaspati..
Ni minila ena minuta,pa je že nekdo bil v moji sobi,me objemal in me miril "Vse bo OK"...
Bil je Harry...Zdaj sem ga jaz objela...Ostali so odšli ven..prideš zdaj dol? me je vprašal jaz pa sem samo pokimala....Odšla sva dol in pojedela zajtrk...Potem pa me je vprašal Bi gledala film"? Rahlo sem pokimala...
21. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
21. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani