Dj mi ti enga zber;D
prosim hvala
22. oktober 2012
ahahahaah neext ; )
23. oktober 2012
No.... Katin tip

******Tjaš********
Use smo se začele prpravlat. Sploh nism vedla kwa bi dala gor. Ob pol osmih je usaka pršla dol oblečena tko:
-----------------------------------------
Na koncert nas je pelala limuzina. Evchi me je prašala kje smo. Z nasmehom sm ji rekla, da prva vrsta čist na sredin. Aaaahhhh je zakričala(no, skoraj) in dodala; to pomen da bomo lohk izbrane za worlwide girl(to BTR zmer na svojjih koncertih pokličejo na oder eno al pa tko več in pol jim zapojejo Worldwide- res so srečke )
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
No tko smo ble oblečene:

Evchi:

Ash:

Sel:

Tjaš:

Kat za na svoj zmenk:

27. oktober 2012
P.S.

Use mamo ful rade majce al pa hlače al pa čevle z motivom(Britanija al pa Amerika) tko da smo ponavad u to oblečene
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
nextek
27. oktober 2012
haha next
28. oktober 2012
next!!
29. oktober 2012
*******Sel********
Use smo se fulll zabavale na koncertu. BTR so noro plesal in Cody je tud fuul dobr peu, mal je blo premora in so začel skakat po trampolinu in James & Logan sta delala salte, premete,....Koncert je trajal že dobro uro, ko je Tjaš zaklicala, da bo zele Worldwide(pač ona je strokovnjakinja za BTR in tud ve kdaj so kere pesmi) in da bo ena lohk šla gor. Use smo držale prsti a bi kera od nas ampk smo vedle da so zlo mejhne možnosti za to.
--------------------Spomin pred 2 urama---------
Slikale smo se z BTR pa tud avtograme so nam dal in k smo pač pršle tja je Evchi rekla, da prhajamo iz Slovenije in da jih obužujemo no usaj Evchi & Tjaš sta bolj obsedene. In takrat je usaj še obstajal upanje,da bomo Worldwide girl, ampak za nam je bla ena punca iz Azije; OMG - po tem smo vidle da ni nobene možnosti več. Za nam se je kr naenkrat pojavil varnostnik, naj pohtimo k delamo gužvo. Kera vljudnost sm hotla rečt, vendar sm se spomnla da je logičn k je tok folka pa bi ers nastala gužva. Nasmehnila sem se mu in odšla u "areno".
---------trenutno-------
Use smo stiskale pesti k je Logan začel govorit: in naša Worldwide girl je.......

Rabm usaj 2 nexta od različnih folkov.
Hvala da spremlate zgodbico pa se opravičujm k nism nextala sam je internet kr neki crknu.
29. oktober 2012
neext
29. oktober 2012
next
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
next!!!
30. oktober 2012
*********Tjaš*********
Logan je začel govorit: In naša Worldwide girl je: Prihaja iz Daljne dežele. K je to reku sm vedla da en bom jst. Ceu moj lajf sm hotla bit z njimi gor na odru. Slišala sm Logana k je dokončal: naša Worldwide girl je Tjaš. Ostrmela sm in se sploh nism mogla premaknt. Frendice so mi rekle naj grem. Sramežljivo sm odšla gor na oder in se usedla tja an stol k jih zmer majo. Spomnla in sm zašepetala Loganu na uho. Zasmejal se je in odvrnil da lahko. Zaklical je naj pridejo na oder še: Evchi, Sel & Ash. Usedle smo se tako:
Carlos --> Ash --> Cody --> Evchi --> Kendall --> Tjaš --> James --> Sel --> Logan
Muska je začela in so fantje s zlatim glasom odpeli. Na koncu so vsaki dali kiss
31. oktober 2012
Oki vm da se tega nč ne tiče sam:

Tok je kjut
Ja mrs. saade; vem nora sem

Jst bi bla una punca k nardi aaahhhhh
31. oktober 2012
hahahahahahaha.............next
31. oktober 2012
next...
31. oktober 2012
next...
pa recmo Mrs.MaslowMalik da si še v mejah normale
01. november 2012
nextt
01. november 2012
mrs. saade hahahaah - komi čakm tolmin da vidm pikija z novo frizurco
02. november 2012
ja a boš nextala al kaj bo?!?! c:
02. november 2012
******Ash*******

ahhhhh ta koncert je biu zakon, sm si mislna. Use smo res fulll zahvalile Tjaš, k nam je prskrbela vstopnce. Lohk sm vidla mojga pikija. Tega dneva ne bom nikol pozabila. K so nam odpel smo odšle nazaj u vrsto in BTR & Cody so nadaljeval s koncertom. Po koncu so nas zadržali varnostniki in sm takoj začela s protestiranjem; da kwa hočjo.
SORI RES K JE TOK KRATK, GREMO U LUBLANO; MEJBI NASLEDNIČ NAPIŠM VEČ OBLUBM
02. november 2012
next
02. november 2012
kva.. t.. ma novo frizuro al kdo drug???
next!!!
02. november 2012
neext. ma ja menda se je na sekular ustrigu.. O___o
02. november 2012
next pa ja sj mu paše
02. november 2012
mi smo pa prej šli pa ga nism vidla
02. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani