se opravičujm k nism nextala, ampak zej bo.....
10. oktober 2012
*********Sel************
Ko smo pobrali kovčke, smo se odpravili proti izhodu, kjer nas je čakal taxi- LoL
Vprašala sem Tjaš, kje je hiša. Odgovorila je,da je presenečenje. Zunaj nas je u bistvu namesto taxija pričakala limuzina, ki je bila vau.....

Peljale smo se kvečjimu 15 minut, ko smo zavile na dovoz lepe hiše.
Mami od Tjaš nam je rekla, naj se naštimamo po sobah in kosilo bo, ko pokliče

Hiša:

Tjaš spalnica:

Sel spalnica:
[img]https://www.mizarstvo-rek.si/DesktopModules/Markit.SlideShow/ImageHandler.ashx?img=/Portals/0/FotogalerijaS/Spalnica%20mizarstvo%20Rek.jpg&w=541&h=465&Q=0&PortalID=0[/img]

Kat spalnica:

Evchi spalnica:

Ash spalnica:
[img]https://www.nulta.com/trgovina/image.php?id=54368180[/img]

Kuhinja:

Dnevna soba:

Bazen:
*********Ash***********
Ravno nas je Tjašina mami(ime ji bo Liza); poklicala na kosilo, imeli smo klasičen dunajc in pire krompir ter sladico. Po končanem kosilu smo lahko še do konca spakirali in se navadili na novo življenje. Zunaj sem slišala Kat, ki se je že sončila in Tjaš, ki je pridno plavala. Nekdo je potrkla na vrata, le kdo bi to lahko bil; sem si mislila. Bila je Sel, ki me je hotela neki prašat.

j: ash; s: sel

j: hej, kwa je?!?!
s: oj, mal sm te hotla sam zmotet
j: sej vš, če je kj narobe, se zmer lohk name ubrneš
s: tenks, a mislš, da nas bojo sprejel.
j: poglej, usi sosedje so prjazni, usi so se zlil z okolco, sej se boš ti tud
s: tenks
(se objameta in gresta dol na bazen)
(dol vidta Tjaš, Kat & Evchi)

s: sel; a: ash; k: kat; e: evchi; t: tjaš

s: ej punce, a ste za šoping
k: čak, glih sončm se
e: lohk, sam kk boš Tjaš spravla iz bazena
s: ej, Tjaš gremo u šoping
tzadihan), dej zej sme pa zmotla, pejte brez mene, jst grem še plavat
k: pa kk se bomo znajdle, sej ti najboljš govoriš anglešk, no pa Ash tud; sam ne se ne da govorit.....
a: čakte punce; idejo mam- sledite mi
a: OMG, Harry tok lep si
e: oh, Louis & Kendall tok sm hepi, da vaju lohk vidm
s: Niall!!!! ( kiss kiss); Logan
k: Daddy!!!!! Luv u
t: okj že letim, kje sta Zayn & James, ........
t: ej to pa ni blo kul
s: ja sorči, ash se je spomnla
a: ja sej po pa jst usega kriva- no sej sm res
k: a lohk gremo u šoping; končn
e: pejmo

To je to; kwa mislte????
Pa oprostite, če sm se mal preveč hvalila
10. oktober 2012
Bazen:

10. oktober 2012
neext
10. oktober 2012
Kaki luksuz jao hocem tak bazen.nujno.
Next seveda...
10. oktober 2012
neext
11. oktober 2012
**********Evchi***********
Nakuple smo si puno stvaari. K smo se našopingirale in po možnosti zapravle vs dnar, smo odšle domu. Tjaš je izjavla: jst grem plavat, tko da mi nobeden zele ne not. Kwa pa če gremo, sm rekla. Se me pa pazte; je rekla....LoL
Pršle smo dam in Tjaš je zaupila: doma smo.....tišina, samo neka tiha muska je prihajala iz kuhne, Tjaš je rekla, da si Liza pripravla večerjo. Sel nam je rekla, da gre zložit cune; Kat je rekla, da gre na skype; Ash pa gre na twitter k jo zanima če jo ker od slavnih followa(nwm kk se to glih napiše), Tjaš je pa šla spet plavat.....Jst pa sm se zlekla u kot in začela brat knjigo: Dare to Dream- Live As One Direction

*********Kat********
Glih sm se pogovarjala z frendico Lejlo, ki živi u Sloveniji, ko zaslišim klic na večerjo. Mmmmm kok sm lačna. Vse smo se usedle za mizo in pograbile žlice. Samo Ash ni jedla, prašala sm jo da zakwa ne je. Rekla je, da hujša. Zaslišala sm Tjaš z druzga konca mize. A dej no, ti k si pol res najbolj suha. Če mislš, da zarad Kamele pa Gojzarja ne boš jedla, jih ne poslušat, če ti bi težil, bi jih sam mahnla. Sel je dodala, ja sej Tjaš ti bi usakga mahnla. Začele smo se smejat. Kaj predlagate, za zvečer; sm prašala. Kwa pa če bi mel kino večer, je rekla Evchi. In kwa bomo gledal: usaka je mela svoje predloge:
Tjaš- Big Time Movie
Sel- Silvestrstvo v New Yorku
Ash- Neverjetni
Evchi- Pat & Mat
Kat- une ovce, k smo jih mel pr pouku( to bodo vedle sam ene)

In sledijo argumenti:
a:ash; t:tjaš; sel; k:kat; e:evchi

a: ne ne bomo, gledal Big Time Movie
t: in zakwa ne, a mislš, da so Neverjetni boljši; sej James je čist piki
s: pa ne že spet
k: a lohk gledamo ovce( puppy face *_____*)

e: če se pa namo mogle zment, pa najbolj da gremo spat
t: prov, jst grem
a: jst tud
(use gredo spat)
11. oktober 2012
še slikce

hiša je imela tud plesno dvorano in sobo za snemat(musko)

ŠOPING:

Sel cune:

11. oktober 2012
haha lool :""") tiste ovce...next
11. oktober 2012
Kat cune:
mal večja številka:

Kat ni kupila kopalk, k je mislna da je predebela, ampak usi vemo da to ni res
11. oktober 2012
Rabm 3 nexte
11. oktober 2012
next,, neverjetni?? ka j tooo?
11. oktober 2012
a nis gledala risanke Neverjetni
11. oktober 2012
ne
11. oktober 2012
neeeext + nova bralka
11. oktober 2012
next!!
12. oktober 2012
okj zej bojo sanje:

Ash sanje:
*****Ash****

Lepega sončnega jutra sem odšla jahat, ne morm zdržati enega dneva brez jahanja. Odšla sem u hlev in pozdravla mojga konjička Star. Odločila sem se, da začem s preskakovanjem ovir. Šlo mi je odlično, k je Star v ovinku ostro zavil in sem skoraj padla, ko me je nekdo ujel. Vprašal me je, če sem u redu in odgovorila sem, da ja. Obrnila sem se in zagledala.... Pred mano je biu Harry Styles. Namesto, da bi zaupila OMFG, sm se rajši zadržala in strmela u njegove učke. Povabil me je u njegovo hišo, kjer sem srečala še ostale. Imela sva manjše prepire ampak zej jih ni več, tko da sva srečen parček.

Sel sanje:
******Sel******

Vadila sem na kitaro, k sm dubla sms od Kat če pridm na fb. Napisala sm da, ne k brenkam
Nasledn dan u šol so letele pripombe, k nism nč družabna, Tjaš pa je rekla, da bi lohk šla na X-Factor, rekla sm ji, a si nora, po so mi pa use odvrnile, da čist lepo pojem & brenkam. Tko da sem se z dovoljenjem staršev prjavla na X-Factor. Šlo mi je dobr, usi so me oboževal in pršla sm u finale. Biu je presenečenje finale je potekal u Londonu. Odpotovala sem u London skupaj s 5 best frendicam: Julchy, Ash, Kat, Evchi & Tjaš. Treba je bilo izbrati musko; izbrala sem I Won't Give Up: Jason Mraz. Pred nastopam pa je prišel moj idol: Niall Horan. Zaželel mi je veliko sreče in mi pritisnil ljubček na lička. Zapela in zaigrala sem odlično, zmagala sem. Po koncu X- Factorja sva Niall & Me postala fant in punca.

Kat sanje:

******Kat******
Imam smučarsko tekmo, dobm sms od Tjaš, zaželela mi je veliko sreče. Danes sm dubla že 8 podobnih sms-ov. Sama sebe sm pomirila in odšla an tekmo. Po tekmi so deževale čestitke; bila sm 1. utrujena sm odšla u mojo sobo, ki je bila "povprečna"(usaj tako sm jst pravla, ostale so govorile, kako je velika). Ko zaslišim mami, ki je zaklicala,da je prišel nekdo. Ni se mi dal ustat zato sm kr na pojstl zaspala. Ko sem se zbudila sem zagledala Liama, ki je gledal moje otroške slikce. Ej, to pa ni lepo, sem mu zaklicala. Prestrašil se je mojega glasu, ter skočil pokonci(prej je sedel na stolu). Čestital mi je za zmago in me kušnil .

Evchi sanje:
*******Evchi*******
Matram se tle že 3 ure, vadm koreografijo za državno prvenstvo. Morm izpilit to, sm si govorila. To sm počela 1 teden, ko je končn pršu državn. Poklicali so mojo in še 14 drugih številk, ki morajo odplesati. Muska je začela, potrudila sem se in na koncu sm bila usa zadihana. Sodniki so se zahvalili tekmovalcem in povedali, da naj počakamo na rezultate. Čez 10 minut so prišli rezultati in napovedovalec je razglasil, da bo diplome oz. medalje podelil posebni član: Louis Tomlinson. Ostrmela sem....Moja idol bo podelil....sploh nism mogla izgovarjat al pa požirat sline. Razglasil so že mesta od 15.-4. Prva tri mesta so še, tako sm živčna. 3. mesto je osvojila Lina Šmid. Boj za prvo mesto se je razpletal med Evo Rejc in lanskoletno zmagovalko Špelo Potočnik. In 2. mesto je osvojila..... Špela Potočnik, to pomeni, da je zmagala Eva Rejc. Nism mogla verjet; jst zmagala odhitela sem na oder ter se smejala. Louis mi je podelil medaljo ter me uprašu, če bi šla z nemu u kino. Rekla sm ja.

Tjaš sanje še pridejo pa nadaljevanje tud, mal počitka si uzamem pa pol spet pridm
12. oktober 2012
neex
12. oktober 2012
Tjaš sanje:
*****Tjaš*****
Zbudila sm se nekega oblačnega jutra, k sm pogledala na uro, kazala je 8.30. Hitro sm tekla u šolo in pršla u petih minutah. Učitlca me je spraševala za opravičilo, jst pa sm rekla, da sm mela tekmo u Španiji. Treniram rokomet pri RK Krim mam pa tud status športnika. Z prjatlcam pojm pa tud plešem. Ful sm bla hepi k smo mel glasbo, k nas je čaku presenečenje. Mogl smo zaplesat in zapet neki. Na vrsto sm pršla predzadna in sm bal ful živčna. Izbrala sm pesem Usher- Scream. Plesala sm kot nora in sošolci so me gledal kot...... Domov sm pršla izmučena in sem mela polno opravil potm pa še trening, nalogo, plesno tekmovanje in pa pevsko tekmovanje. Ko sm končala use moje opravke sm zaslišala mami, ki je upila da imam obisk. Skočila sm iz pojstle in bila tako utrujena, da sm omedlela. Ko sm se zbudila sm pred sabo zagledala Zayna , ki je v rokah držal termometer in mi povedal, da imam vročino. Bil je petek večer, tako da je mami povabila Zayna da prespi. Skobacala sva se v pojstlo in sm zaspala, pred tem pa sm slišala Zayna ki je reku: Lepo spančkaj, "ljubica" in pritisnil poljubček na vroče čelo.
U soboto ležala u pojstli in obujala usak svoje spomine. U nedeljo pa je biu Zayn bolan in sm jst za njega skrbela.

ž

Zej je zgodba naprej:

******Ash*****
Zbudila sm se ob 5.00 zjutraj, nism mogla spat, zato sm se odločila,da si pripravim topel kakav.

Hiša je bila tiha, luč je gorela samo u plesni dvorani. Sama pri sebi sm si mislila, da je zagotovo Tjaš, nobeden drug ne bi tako zgodaj zjutraj ustau. Pogledala sm u dvorano in tm je bla Tjaš , ki je vadla. Prašala sm jo, kwaa dela tok zgodi zjutraj. Rekla je , da ni mogla spat in da je ustala že ob 4.00. Dodala je še, da je vadila koreografijo za nastope in posnela par musk. Vprašala sm jo, če mi jo lohk pokaže. Prikimala je. Vadle sva 3 ure in obdelale use muske, izmučene sva se pritisnile ob steno in se pogovarjale. Na koncu sva obe potonile v pravljičen svet sanj.
12. oktober 2012
neeext
12. oktober 2012
en velik next, sam eno pripombo mam: ne pijem kakava in DEFINITIVNO ne ustajam ob 5h zju3 :')
12. oktober 2012
ja nis mogla spat, za kakav pa vm ,sam tko sm napisala; sej nis jezna
12. oktober 2012
hahaha sj ql : *
12. oktober 2012
Nexxxt haha ful je dobr;D
13. oktober 2012
*********Kat*********
Zbudla sm se k je sonce sijalo u mojo sobo. Grrrrr sm sm mislna medtem ko sem se oblekla. Odšla sm u kuhno, tm pa je bla že Sel, ki si je kuhala čaj. Pršala me je, če sm vidla prizor u dvoran. Rekla sm ne in mi je pokazala. Ko sm vidla se nism mogla nehat smejat; Ash & Tjaš sta lepo spale zravn pa skodelca kakava. To morm slikat, sm si rekla in previdno potegnila mobi iz žepa, da jih ne bi zbudila. Slikala sm jih in objavla pousod, kjer sm registrirana: FB, Twitter, MySpace, Giffo,.....

********čez 4 ure*******+
ura:11.00

**********Tjaš**********
Ahhhh, kk je blo to lepo. Čak zakwa sm pa tle, sm si mislna in zakwa je Ash tle; sej ona zutri nikol ne ustane tok zgodi. In potem me je prešinilo. Vaje, koreografija. Hitro sm ustala, se šla stuširat in potm u kuhno. Pozdraula sm Kat & Sel in si naštimam zajtrk. Ej, a gremo zbudit Ash sm prašala. Jo grem jst, je rekla Sel. Prašala sm Kat, če je kje vidla Evchi. Ne, mi je odvrnila Kat. Rekla sm ji, da grem pogledat.
Medtem je Sel šla zbudit Ash pred nos ji je molila ribe, ker je vedla, da jih sovraži. Takoj se je zbudila in se pretegnila. Sel jo je prašala, če se pridruži pri zajtrku. Prikimala je.
Potiho sm odšla po stopnicah in do Evchine sobe. Potrkala sm, vendar nobenega glasu. Previdno in potiho sm odprla vrata, v sobi pa me je čakalo...........
13. oktober 2012
neextt
13. oktober 2012
neext
14. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani