hvala da si pisala
23. maj 2015
omgg ka bom pa zdj brala? tok je blo popolno...
23. maj 2015
Koneeec je.. in to najlepši konec eveeeer*-*. res res top zgodbica.<333
24. maj 2015
To je bla res tooop zgodba!
24. maj 2015
u193093
u193093
hei jast je nism mogla nehat in konec je ful lepi+ nova bralka sicer mal pozno amapk vseeno
mi je bla všeč
08. oktober 2015
Drage Directionerke/Directionerji...
S skupnimi mocmemi smo se dokoncno odlocili, sa HOCEMO, da 1D opazijo Slovenijo kot normalno drzavo in da jo tudi obiscejo v cim krajsem casu, zato bomo:

JUTRI OB TREH POPOLDNE
VSI NA TWITTER IN BOMO TWITTALI
NASLEDNJI HASHTAG:
#1DNoticeSLOVEnia in nic druga!

Oznanite in poslite to novico naprej, naj se razsiri in da nas bo cimvec! Torej od jutri naprej od treh dalje in nato vse naslednje dni kadarkoli, vedno in skos twittamo ta hashtag in upamo da pride med world wide! S skupnimi mocmemi nam lahko uspe in upam da nam bo!!

Love, Ann xxx
24. oktober 2015
u200201
u200201
heeei jas sem jo zacela brat pred kratkim in sem jo prebrala do konca ker se je tovk dogala v zgodbi da preprosto nisem mogla nehat brat res top pises vem da sem mal pozna sam useeno
29. oktober 2015
Kk sm lahk sele zdele opaxla to prfektno prfekcijo u prfektnem???? Kok se pocutm osramoceno!!!!!!!!!
To je sm PERFECTTTT!!!! Gosh!!!!!!!
Prsezm d sm hotla se neki komentirat... Se mi je zdel ful ful ful smesn!!! Sam kj k so moji BUTASTI mozgani pozabl. Ubistvu me to nc ne preseneca haha✌
Sploh nwm kk ti uspeva. Neves kokrat sm ze poskusala negat pravco 'sej si jo bom kasnej prebtala do konca'pa 'sam se ta Next' un cudezno se ni nc utesnicl. Res nwm kk ti uspeva. Kjerkol in kadarkol zaklucs Next zmeri zmeri se bo neki zanimiuga zgodil!!!!
Ful cute je blo k sta se preprirala na zacetky ahahha k ji je zamerh
10. februar 2016
Pa ful sm obsutla use obcutke to zalost pa to.... Sad, happines just....
I dont knoe hahaggagaga
10. februar 2016
Ves kaj se je spet zgoful??? Polovuco kar sm poslala mi ni poslal hahahha se mi je zdel kratk hahahah
Bom kdaj drugic pisala k bodo zgele drugi ustal-s tem mism ocija hahahahh cau se vidmo <33
10. februar 2016
Je problem če sem še enkrat prebrala to zgodbo od prve črke do zadnje besede?In, če sem jo prebrala od polnoči do dveh zjutraj?
23. februar 2016
.εпcнαптεɗ† ni problem haha i feel so blessed
23. februar 2016
Next
05. marec 2016
ups, wrong story, nism hotla tule napisat
05. marec 2016
Ti se sploh zavedas kako perfekcijo si napisala? Zal mi je da nisem zgodbe spremljala ze prej...res mi je bla ful vsec!!!
21. junij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani