nextttttt
30. september 2014
u179511
u179511
neeeeeeeeeeext
30. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. oktober 2014
u173906
u173906
hahahaha kak ga je posala, kereten... hahaha next in imela bova malce pogovor
02. oktober 2014
next+nova bralka
02. oktober 2014
neeeeeeeext
02. oktober 2014
next!
03. oktober 2014
u100166
u100166
NEEEXT!<3
03. oktober 2014
next + odlična zgodba
03. oktober 2014

''Noelle?Je kaj narobe?''je Jaden priletel po stopnicah in mi z očmi premeril ter iskal kakršnekoli poškodbe.
''Ti bom povedala kaj je narobe! To je narobe''sem zavpila in pokazala na Louisa in Liama,ki sta pravkar vsa zadihana pritekla v hišo.
Jaden je prebledel in me opravičujoče pogledal. ''Noelle oprosti,a nisem mogel tvegati...''
''Seveda ne''sem posmehljivo rekla in se zasmejala čeprav so se mi v očeh nabirale solze. Nato sem se ga v velikem loku izognila in izginila v svojo sobo in ignorirala njegove klice. Zaklenila sem se v sobo ter odšla pod tuš. Pustila sem,da mi je voda spirala solze,ki so neprestano tekle po mojih lic. Nase sem navlekla široko belo majico,ki mi je segala do sredine stegen in si z brisačo otrla mokre lase. Solze so mi še kar tekle po licih a se nisem zmenila za njih,pač pa sem stopila na balkon in stopila v mrzlo poletno noč. Odšla sem do ograje in se naslonila nanjo ter si z rokami otrla mokro lice. Vsi,ki so mi kaj pomenili so me prizadeli. Mama in zdaj še Jaden. Kmalu sem se obrnila in odšla v sobo ter legla na svojo posteljo. Preden sem utonila v spanec sem z prsti nežno zdrsela po hladnem obesku in solze so se v trenutku pojavile v mojih očeh.

-HARRY'S P.O.V-
''Oprosti! Obljubim,da bom prinesel denar!Samo daj mi še en teden''je obupano zavpil Rodrick in me gledal z rotečimi očmi. Samo zasmejal sem se nato pa ga ostro pogledal. Počasi je pomikal proti steni v slepi ulici jaz pa sem se mu počasi bližal.
''O,dal sem ti en teden in še vedno nič. Mislim,da je čas,da poravnava račune''sem smeje rekel ga zgrabil za majico ter ga boksnil točno v nos. Slišal sem kako mu je počila kost in iz nosa se mu je ulila kri. Nekajkrat sem ga brcnil v trebuh dokler ni skoraj nezavestno ležal na tleh. Počepnil sem ob njegovem skoraj negibnem telesu se zasmejal in se sklonil k njegovemu ušesu.
''Drugič prinesi denar''sem mu šepnil nato pa vstal in odšel.
-------------------
''Harry?Končno!Nova pošiljka je tukaj. Si poskrbel za Rodricka?''me je v trenutku,ko sem vstopil v hišo napadel Zayn.
''Ne skrbi,za vse je poskrbljeno''sem rekla in se zasmejal.
''Poslušaj novo naročilo imamo. Stranke nas bodo počakale v klubu Midnight Black. Niall je že tam''je rekel jaz pa sem prikimal.
''Samo počakaj,da se preoblečem''sem rekel ter odšel v svojo sobo. Slekel sem svojo črno majico in si nadel modro srajco. Črne hlače sem zamenjal za svetlo modre,rahlo raztrgane kavboje nato pa zapustil sobo. Nato sem odšel v klet,vzel nekaj malih vrečkic belega prahu,ki mi bodo nocoj prinesla veliko denarja in se odpravil ven. Zayn me je že čakal pri črnem mercedesu in kmalu sva se odpeljala v noč.
-------------------
''Si prinesel robo?''me je vprašal fant z črnimi lasmi,ki je nemirno trkal z prsti po mizi.
''Najprej denar''sem rekel on pa mi je s druge strani mize porinil ovitek za mobitel. Rahlo sem ga razprl in zagledal lep kupček denarja. Iz notranjega žepa svoje jakne sem potegnil tri vrečkice in mu jih vrgel po mizi.
''Lepo je bilo poslovati s teboj''sem se nasmehnil a še preden sem dokončal stavek ga že ni bilo več. Samo zmajal sem z glavo nato pa iz žepa potegnil brneči mobitel in pritisnil na zeleno tipko.
''Harry?Nikjer te ne vidim?Kje si?Je opravljeno?''v trenutku sem prepoznal Niallov glas.
''Vse je vredu Niall. Ravnokar se odpravljam proti točilnemu pultu''sem glasno rekel,ter skušal preglasiti glasno glasbo,ki mi je odmevala v ušesih. Prekinil sem nato pa se začel riniti skozi množico ljudi na drugo stran kluba. Bil sem že skoraj tam,ko je nekaj priletelo v mene. Bolje rečeno nekdo. Spustil sem pogled in se zastrmel v dekle staro ne več kot 18 let. Zmedeno me je gledala in očitno je bila jezna,kajti dlani je trdo stiskala v pesti. A to ni bilo pomembno kajti skoraj bi me vrglo po tleh,ko sem zagledal kar je viselo nekaj centimetrov pod njenim vratom. Obesek,ki je visel na srebrni verižici. Obesek velike zelene kače,ki je sikala točno vame. Moj obesek. Še preden bi jo lahko karkoli vprašal je zamrmrala nekaj kar je zvenelo kot oprosti potem pa izginila med množico. Hitro sem se zrinil do točilnega pulta,kjer me je čakal Niall.
''Calaveras''mi je zamrmral na uho in z glavo pomignil proti dvema osebama,ki sem ju zelo dobro poznal. Hotel sem že stopiti do njiju,ko sem znova zagledal dekle,ki ju je besno gledalo. Tudi Niall je opazoval vse dogajanje in presenetilo me je,da je dekle Louisa in Liama poznalo. Kmalu je odvihrala ven jaz pa sem ji vse do izhoda sledil z očmi.
''Pozanimaj se kdo je to''sem rekel Niallu nato pa sem prav tako odšel ven. Zayn me je še vedno čakal,jaz pa sem prisedel in odpeljala sva se domov.
-------------
''Prosim reči mi,da si izvedel kaj''sem napadel Nialla v trenutku,ko je vstopil v dnevno sobo.
''Saj me poznaš Harry''je smeje rekel nato pa sedel na kavč in me pomenljivo pogledal. '' Noelle Rosalyn Vitonello. Stara 18 let,hišna številka 101 Walbrook Street. In zdaj pride zanimiv del. Ugani kdo je njen bratranec''je rekel jaz pa sem ga samo nemirno gledal in čakal na nadaljevanje. ''Jaden Rothwell.'' Samo nejeverno sem ga pogledal on pa je zadovoljno prikimaval.
''No... To bo še zanimivo'' sem rekel in vstal.
''Kaj boš storil?''
''Na obisk bomo šli''sem rekel in se nasmehnil.
04. oktober 2014
N.E.X.T
04. oktober 2014
u100166
u100166
O MOJ BOOOG!!!! *W*
BAD BOYS!!!! HAHAHAHAH
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!<3
04. oktober 2014
u176150
u176150
Neeeeeeeeext
04. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!! Nujno!!!!
04. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. oktober 2014
next
04. oktober 2014
neeeext!!!!!!!
04. oktober 2014
u179511
u179511
omg neeeeeeeeext!!!
05. oktober 2014
Neeext
On je njej dal obesek O
05. oktober 2014
omggg next *OOOO*
05. oktober 2014

-NOELLE'S P.O.V-
V trenutku,ko sem zaslišala glasen pok sem odprla oči in se zagledala v strop. Najprej sem mislila,da sanjam a ko sem slišala kričanje,ki je prihajalo od spodaj sem vedela da sem več kot budna. Pogledala sem na uro,ki je kazala nekaj minut čez polnoč. Vstala sem,odklenila vrata in se počasi odpravila navzdol. Sledila sem hrupu in se kmalu ustavila pred vrati,pod stopnicami,ki so bila zmeraj zaklenjena. Zdaj so bila rahlo priprta in tanek žarek svetlobe je sijal na tla. Glasovi so bili zdaj že tako razločni,da sem lahko slišala ves pogovor.
''Poberi se Styles!Moje sestrična ni ničesar ukradla''sem prepoznala Jadenov glas in zatrepetala. Njegov glas je bil grozeč in oddajal je svarilni ton. Nisem ga poznala takega.
''Ne laži Rothwell!Vem,kaj sem-''v trenutku,ko sem stopila skozi vrata so glasovi potihnili in 6 glav se je obrnilo k meni. Na levi strani so stali Jaden,Liam in Louis na drugi strani pa trije fantje,ki jih nisem poznala. A ko sem bolje pogledal kodrolasca sem se spomnila. To je bil fant v katerega sem se zaletela v klubu. Za njim sta stala še dva fanta oba prekrita s tatuji.
''Poglej''je zavpil kodrolasec in pokazal na verižico,ki mi je visela z vratu. ''Boš zanikal?Ukradla jo je!''je zavpil jaz pa sem zaščitniško prijela obesek kače.
''Ničesar nisem ukradla''sem rekla še preden bi lahko Jaden karkoli rekel. ''Bilo je darilo od mojega brata''sem skoraj zašepetala in pogledala v tla. Torej kodrolasec v klubu ni gledal v moje prsi pač v moj obesek. Saj ne da bi bilo to pomembno,kajti zdaj sem imela večje probleme.
''No očitno je tvoj brat navadna kradljiva podgana, kajti ta obesek je-''še preden je lahko dokončal sem stopila k njemu in mu prisolila klofuto. Lahko sem slišala kako so vsi zajeli sapo jaz pa sem samo besno strmela vanj. Jeza je izpodrinila strah,ker je pojasnilo mojo nepremišljeno dejanje. Kodrolasec je obrnil glavo in ko sem pogledala v njegove oči me je zmrazilo povsem telesu. Bil je jezen. Ne,ne jezen. Razjarjen.
''Harry...''je tiho rekel fant z črnimi lasmi,kodrolasec,ki mu je očitno bilo ime Harry pa je nehal stiskati dlani v pesti nato pa je globoko vdihnil. Obrnil se je k blondincu jaz pa sem se skoraj sesedla,ko sem pogledala za njegov pas in videla nekaj črnega. Pištola. Začela sem se pomikati nazaj in ko sem ugotovila,da jih imajo vsi,tudi Jaden me je prijelo,da bi zbežala. Še večji šok me je doletel,ko sem zagledala dvoje vrat. Ena so bila odprta in znotraj je bilo veliko miz in raznih predalčkov na njih pa male vrečkice,ki so bile napolnjene z belim prahom ali pa z raznimi tabletkami. Moji možgani so rabili nekaj sekund,da so ugotovili kaj se dogaja. Jaden je opazil kam gledam in pomignil Louisu naj zapre vrata ter stopil en korak proti meni.
''To bo še dobro...''je zamrmral kodrolasec in prekrižal roke.
''Utihni Styles preden ti uničim obraz''je zasikal Jaden kodrolasec pa se je nasmehnil.
''Umiri se. Nočeš da bi se končalo kot zadnjič''je svarilno rekel črnolasec in svarilno stopil korak proti Jadenu.
''Zadnjič...''sem zmedeno vprašala Jaden pa me je obupano pogledal in vedela sem da še ni konec s presenečenji.
''Naj ti olajšam delo Rothwell. Tvoj bratranec je v mafiji. Calaveras''je rekel kodrolasec in zadnjo besedo izgovoril z gnusom.
''Noelle,lahko razložim...''je počasi začel Jaden jaz pa sem stopila še en korak nazaj.
''Mafija!?!Veš kaj se je zgodilo Adrianu, pa še vedno nisi odnehal!!''sem zavpila in v očeh so se mi začele nabirati solze. V preteklosti se je zgodilo nekaj podobnega. Ko sem izvedela,da je Jaden v mafiji sem znorela a takrat je rekel da bo odnehal in mislila sem da je obljubo držal. Več kot očitno je ni.
''Adrian je razlog,da nisem odnehal!Prosil me je naj poskrbim zate in za tvojo mamo,po tem ko je tvoj oče odšel in ko je Adrian...Vedel sem da je moja dolžnost,da poskrbim zate in dvomim,da bi z službo v trgovini zaslužil dovolj zase,zate in za tvojo mamo. Torej sem nadaljeval in vama pošiljal denar. Seveda ne preveč,da ne bi tvoja mama kaj posumila. Misli,da delam v enem izmed očetovih podjetjih.''
''Adrian je-''sem počasi začela in zdelo se mi je kot,da bi me nekdo počasi kosal z nožem.
''Bil je član mafijske tolpe Noelle''je tiho rekel Jaden in moj svet se je sesul v prah. Še enkrat.
''Je bil z njimi?''sem z odporom vprašala in pomignila na tri fante,ki so z zanimanjem gledali.
''Seveda ne! Tvoj bratec ni bil član Mala Noche. Bil je z njimi''je rekel kodrolasec in kmalu se mi je posvetilo,da sta on in Jaden glavna. Voditelja mafijskih tolp.
''In to kar ti visi okrog vratu je moj obesek. Kobra je naš znak.''
''Kobra...''sem zašepetala,ko je spoznanje preplavilo moje možgane. Pogledala sem svoj obesek in solze so mi začele drseti po licih. Ni mi bilo mar,da so me vsi gledali. Za nič mi ni bilo več mar. Moje celo življenje je bilo laž in prevara.
''Noelle...''je obupano rekel Jaden jaz pa sem ga samo ledeno pogledala in pustila,da je še več solz zalilo moja lica. Jeza,žalost,obup,razočaranje,bolečina...Vse to se je kopičilo v meni in me počasi in boleče trgalo na kose. Prijela sem obesek,si ga strgala z vratu in ga vrgla kodrolascu pod noge.
''Imej ga!Nikoli več ga nočem videti''sem rekla nato pa pogledala Jadena. ''In tebe tudi ne''sem dodala nato pa sem se obrnila in zbežala iz sobe ven v večer.
08. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. oktober 2014
u176150
u176150
Neeeeeeeeeeext!
08. oktober 2014
neeeeeext
08. oktober 2014
nexttt
08. oktober 2014
nexttt
08. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. oktober 2014
Neeext!
09. oktober 2014
u100166
u100166
OMG!!! NEEEEXT<3
09. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
09. oktober 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani