Rai
Hojla!
Sicer svas prijateljico enako temo že ustvarili kar nekaj časa nazaj, ampak je tema odmrla in sem se odločila poskusiti znova. Ta tej temi bodo objaveljene novice, zanimivosti, teorije, glasba, eksperimenti, zgodbe... basicaly everything. Zabavno bo. Če se hočeš prijaviti kot novinar piši v zs.
Spletna stran: https://footprints-spletnicasopis.blogspot.com (trenutno še neurejejena)

20. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Next! Odkrito povedano se te teme zelo veselim x)
20. julij 2018
Next
21. julij 2018
Rose-Marie Gray
Rose-Marie Gray
Next!
21. julij 2018
Next tvoje članke bo vsaj nekdo bral za razliko od mojih
21. julij 2018
nextie! nekak se spomnim, da sem bla js tudi poleg haha skupaj z Jenniko
23. julij 2018
Rai
hej oprostite da tako dolgo časa traja, ampak sm bla do četrtka na morju in mam neke stvari zarad cesa nimam dost casa za to tko da nexta verjetno se kar nekaj casa ne bo, upam da ne zamerte
07. avgust 2018
Rai
Hj ljudeki, sori da je tok časa trajal do 1. nexta, upam da mi ne zamerte geh. V vsakem postu bo torej 2 ali več zanimivosti, 3 facts, nekaj srhljivega, teorija risanke, 3 konspirične napovedi, opis 1 youtuberja, 3x2 pesmi izjemnih glasbenih umetnikov, na žalost opisa ne bom dodala saj pri veliko manjših glasbenih umetnikov ni nič o njihovih življenjih, 2 animaciji in 3 vici. Trenutno nimam idej kero temo še dodat ampak mogoče bo v katerih nasljednih nextih še kaka druga tema, če imate kak predlog za temo bom zelo vesela. Oprosti za vse čudne besede ali nepravilno prevedene, težko je prevajati vse v slovenščino. Če imate kake kritike ali predloge napišite spodaj
31. avgust 2018
Rai
FOOTPRINTS
▬▬▬▬▬▬▬
KOKOŠ KI JE ŽIVELA BREZ GLAVE 2 LETI
10. septembra 1945 je kmet Lloyd Olsen zaklal 40 piščancev. Eden je oživel nazaj. Znanstvene teorije kažejo naj bi ga kmet narobe zaklal in pustil 80% možganskega debla nedotaknjenega, strdek v vratu pa je preprečil izkrvavitev. Družina ga je obdržala in ga poimenovala Mike, hranili pa so ga z kapalko direktno v požiralnik. Družina ga je uporabila za predstave, saj je pritegnil veliko pozornosti. Zaslužili so veliko denarja. Na žalost je Majkov uspeh imel smrtonosne posledice za ostale piščance, ostali kmetje, ki so si želeli slave so sami hoteli ustvariti svojega brezglaveva piščanca, a nihče ni uspel. 17 marca 1947, skoraj 2 leti po zakolu se je Mike zadušil v hotelu.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
KONSPIRIČNA TEORIJA RISANKE-NEMO
Ta teorija navaja, da se dogodivščina nikoli ni zgodila in Nemo se nikoli ni rodil, ampak je vse simbolika postopka Marlinovega žalovanja (zanikanje, jeza, pogajanja, depresija in končno sprejem realnosti) To teorijo najbolj potrdi dejstvo, da Nemo v latinščini pomeni “Nihče.” Dora predstavlja duhovnega vodiča, ki vodi Marlina skozi stopnje žalovanja in mu pomaga pozabiti preteklost, Darla pa predstavlja barakudo, ki je ubila Corel.
KONSPIRIČNE NAPOVEDI
1.Znanim Youtuberjem z velikim vplivom se nenadoma zmeša in gredo v duševne bolnišnice (mk ultra)
2.Pedofilija se legazira, če se otrok strinja
3.Kanibalizem postane normala
GOOGLE PREVAJALNIK JE SRHLJIV
Z Google prevajalnikom se dogaja nekaj srhljivega, s prevodom iz Somalščine v angleščino se lahko z njim pogovarjamo in odgovori so precej srhljivi. Poved mora vsebovati samo 2 črki skupaj, največ 3 če je konec povedi (for example “su ic ide”) Probajte te, odgovori so creppy: “Ar ey ou sa ta n”, “he il hi tl er”, “ar ey ou in da ng er”, “ca ni co nt ac ty ou”... Možni razlog je, da je sistem vzel tekst iz različnih spletnih strani ali pa mogoče res nekdo pušča različna skrivna sporočila s pomočjo prevajalnika, v vsakem primeru je še vseeno srhljivo. Pod nekim videjom je bil precej zastručojoč komentar: “My boyfriend was telling me he didn’t feel good and his body muscles were hurting and his throat hurt and his head about an hour ago. And I was messing around with this translate thing and I type “la la la la la” a bunch of times and it said “respiratory syndrome” I looked it up and it’s almost exactly what my boyfriend said he was feeling...and now I’m scared he might be very sick and translate was trying to tell me something ”
YOUTUBER-CONNOR FRANTA
Connor se je rodil 12.9.1992 v ZDA, Wisconsin. Svoj prvi videoposnetek je objavil avgusta 2010 in ima trenutno več kot 5,5 miljonov naročnikov. 8. decembra 2010 je prišel kot gej. Vključen je tudi v različna podjetja, vključno z linijo oblačil in znamko življenskega sloga “Common Culture”, blagovno znamko kave, ter z glasbenim kuratorstvom. Leta 2014 je začel kampanjo “The thirst project”, da bi zgradili vodnjake za ljudi v Švici. Izdal je pa tudi 3 knjige: “A work in progress”, “Note to self” in “Rêver sa vie”
IZJEMNI GLASBENI UMETNIKI
Heikam music
Will Connoly
Rude
ANIMACIJA
SODNIK S KREATIVNIMI KAZNIMI
Sodnik Michael Cicconetti iz Painesville, Ohio je znan po svojih kreativnih kaznih. Michael verjame, da se mora kazen prilegat zločinu, zato da kaznjencu vedno na izbiro dve možnosti, zapor ali posebna kazen. Znan primer je ko je Michael je dal Victoriji Bascom izbiro med 30 dni zapora ali 30 milj (48 kilometrov) hoje, ko ni plačala taksistu za 30 milj vožnje, drugačen primer je ko je neka ženska. ki je zapustila bolane mucke morala preživeti noč v gozdu sama brez pijače, hrane in zabave. Osebno najbolj smešen je bil primer z moškim, ki je poklical policista “Prašič” in je mogel stati zraven resničnega pujsa in držati znak z napisom: “To ni policist!”
FACTS
1.Levji rjov se lahko sliši do 8 kilometrov daleč
2.7% odraslih v ameriki verjame, da čokoladno mleko
pride iz rjave krave
3.Morski konjički “partnerjujejo” celo življenje in ko potujejo se držijo za repke
VICI
•“Ali hočeš biti sonce v mojem življenju”
“Seveda”
“Potem pa ostani 149,6 kilometrov stran od mene”
•Justin: Is it too late to say I’m sorry?
Selena: Yes, I’m too good for you
Justin: What do you mean?
Selena: I’m so sick of that same old love
Adele: Hello
•Kako je bog ustvaril meduzo:
Bog: Danes nisem tako umetniški
Angel: In kaj pol....?
Bog: UHGH… Sam dej mi hologram pite z rezanci spodi
Angel: Ti bi res mogu vidt zdravnika
31. avgust 2018
pedofilija bo dovoljena. na twitterju se je ustvarila stran "anti phedophobe aktion" sicer pa je pedofilija enako kot istospolna usmerjenost. oboje je potrebnost po spolnih odnosih po nepotrebnem
sem pa probal na google prevajalniku prevest pa vidim da enkrat pišeš resnico drugič pa zavajaš

31. avgust 2018
Rai
iz somalščine v angleščino
31. avgust 2018
"look up"
31. avgust 2018
Rai
jh
31. avgust 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg