šρєℓčєк<З
šρєℓčєк<З
next
12. avgust 2014
u173906
u173906
povedala mu je svoje, omg kk je pogumna. pol pa on reče, da je to sam preteklost, hahahah resno, next
12. avgust 2014
u142585
u142585
Neeeeeeeeeeeeeeext!!
12. avgust 2014
u155253
u155253
Uff ga je ubila *0* neext
13. avgust 2014
u150952
u150952
uff.. neeeeeeeeeext
13. avgust 2014
next
13. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
prasec je, vem in prav je naredla ampak se mi Harry malo smili
NEXT
13. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
u82046
u82046
next
14. avgust 2014
Neeext!!
P.S. nova bralka
15. avgust 2014
*0* neeeeext
21. avgust 2014
Nov del bom objavila v začetku druzga tedna
22. avgust 2014
Next
24. avgust 2014
neeext
25. avgust 2014
Auč tole je blo pa zelo neposredno,sam je prav nardila
Next
28. avgust 2014
a bo kmau next sori k te to sprasujem sam ful mi je cudn kr ni blo ze doug nexta. A je kej narobe????
09. september 2014
Neext!
09. september 2014
Zlo mi je žal, ker ni bilo nexta tok dolg, ampak res nisem mogla pisat. Bom probala čimprej nadaljevat, če vas še zanima zgodba.
10. september 2014
u122384
u122384
Mene ful zanima, pa ne kr tk, rada bi znala kk se bo odzval pa to...
10. september 2014
mene zelo zanima kaj se bo zgodilo, tak da bi bila res vesela da nadljuješ in ne sekiraj se preveč - na tvoj nexte je vredno čakat
10. september 2014
Mene zlo zanima hhahain nadaljuj ker ce ne bos bom umirala hahha.
13. september 2014
Nadaljevala bom sigurno, ne vem pa kdaj
13. september 2014
Ok komi cakam
18. september 2014
next
21. september 2014
Končnoooooooo! Nov del je tukej in res upam, da bom zdaj nadaljevala bolj pogosto. Upam da vam bo všeč in zagotavljam vam, da se bo zgodba kmalu zelooooo zapletla in bo zelo zanimiva

PART NINE

»Annabelle Jade Edwards,« povem receptorju, ki še nekaj časa tipka po računalniku in mi po nekaj minutah končno poda prepustnico, na kateri je moje ime.
»Tretje nadstropje, prva vrata na levo,« mi pove brez, da bi me pogledal in se nato zopet popolnoma posveti računalniku. Brez besed pograbim torbico in se odpravim do dvigala, ki je na drugi strani sobe. Preden vstopim še enkrat preverim, če sem bluzo zapela pravilno in da na mojih čevljih slučajno ni kakšnega madeža. Predolgo sem čakala na to priložnost, da bi pustila, da mi kakšna malenkost uniči dan.
Pripeljem se do tretjega nadstropja in potrkam na vrata, na katerih z velikimi črkami piše Victoria Nolan. Odpre mi drobna rdečelaska, ki me pospremi do oblazinjenega stola ob veliki mizi.
»Victoria bo prišla čez pet minut. Vam lahko prinesem kavo, morda čaj?« Nasmehnem se Katy – ime sem prebrala na znački, ki jo ima pritrjeno na majici – in naročim kavo, saj zjutraj nisem imela časa, da bi si jo pripravila.
Čez nekaj minut res vstopi Victoria. Visoka, suha ženska, oblečena v črn kostim s srebrnimi robovi na rokavih mi poda roko, ki jo brez pomisleka stisnem. Usede se na stol nasproti mene in prekriža noge, tako da pokaže prelepe rdeče čevlje s srebrno visoko peto. Predvidevam, da so čevlji dragi in ko vidim ob strani napis Manolo vidim, da se nisem motila.
»Annabelle, kajne?« Prikimam in se ugriznem v jezik, da ji ne bi že takoj na začetku težila in je popravila, naj me raje kliče Jade.
»Prebrala sem tvoj življenjepis, ki si mi ga poslala in pregledala vse tvoje skice. Vzela sem si čas in priznati moram, da sem navdušena. Verjemi, da to ne rečem vsakemu in da si ena redkih, ki sem jih sploh poklicala na pogovor. Kakorkoli, v podjetju potrebujemo dve pripravnici, ki bi risali skice in pomagali pripravljati modne revije. Kasneje bi se lahko povezala z našimi modnimi oblikovalci in ustvarila svojo kolekcijo…« Kljub temu, da sem se trudila, da bi jo poslušala čim bolj pozorno in si zapomnila prav vsako njeno besedo, sem pri sebi že razmišljala kako lepo bi bilo, da bi nekoč za odrom gledala manekenke, kako hodijo po modni pisti v mojih kreacijah.
»… Ampak ne bom prehitevala. Annabelle, od tebe pričakujem učinkovitost, zanesljivost in delavnost. Se ti zdi, da bi bila lahko prava za to delo?« Pokimam in se široko nasmehnem. Victoria kljub temu ne pokaže nobenega navdušenja, opazim, da je ženska, ki jo bo težko prepričati in zadovoljiti in da se bom mogla prekleto potruditi, da jo bom navdušila s svojim delom.
»Mislim, da sem pripravljena na to delo…« Odgovorim in takoj nadaljujem. »Končala sem šolo in od takrat iščem zaposlitev. Imam čas in znanje in zdi se mi, da bi lahko svoje delo opravila zares učinkovito.« Victoria pokima in si nekaj zapiše v svoj rokovnik.
»Potem sva dogovorjeni. Jutri se prikaži v pisarni, ki ti jo bo kasneje pokazala Katy ob osmi uri zjutraj. Se razumeva?« Hitro sem pokimala, saj je Victorija brez pozdrava minuto kasneje že zapustila sobo.
»Kar za mano,« sem zaslišala Katy, ki mi je že odprla vrata. Najin obhod po stavbi je bil precej hiter. Pokazala mi je pisarno, kjer bom delala in kamor moram priti jutri. Razložila mi je še nekaj pravil in mi dala jasno vedeti, da se Victorii ni dobro zameriti.
»Zdaj greva še do druge pisarne, ki je tik ob tvoji in kjer je druga pripravnica že začela z delom.« Mislila sem sicer, da sem trenutno edina, a mi je vseeno lažje, če imam nekoga, ki mi lahko pomaga. Odprla je vrata in moj dih je zastal. Popolnoma.
»Annabelle, to je Gemma Styles. Gemma, tvoja sodelovka in naša pripravnica.«
23. september 2014
Popravljam zadnji stavek: »Annabelle, to je Gemma Styles, tvoja sodelovka in naša pripravnica.«
23. september 2014
neeeeeeeeeeext!
23. september 2014
Neeeeeext
23. september 2014
next
24. september 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani