u210029
u210029
Hej!
Pisala bom fanfic o Louisu Tomilsonu. To bo moj prvi fanfic,
tako da prosim ne bit preveč strogi. Drugače zelo rada
pišem.
Osebe:
Jemima West as Isabelle Venus Grey
Louis Tomilson as himself
Zac Efron as Tom Halinger
Harry Styles as himself
Nial Horan as himself
Liam Pain as himself
Bella Thorne as Sophie Grey
Zoey Deutsch as Clarissa Adele Funcital

5 nextov za začetek
18. marec 2016
u209605
u209605
Next
18. marec 2016
u209548
u209548
Next
18. marec 2016
u203810
u203810
Next
18. marec 2016
u208800
u208800
Next
18. marec 2016
u210029
u210029
Še 1 Next!!!!!!!!
18. marec 2016
Next
18. marec 2016
u210029
u210029
Next bo v prihodnjih 5 minutah.
P.S.: Jemima West k ma črne lase
18. marec 2016
u210029
u210029
HEJ!
No, prvi Next je že tukaj, in
resnično upam, da vam bo všeč.
I hope you like it
1. Del
»Resnica, ali izziv?« me vpraša Clary. »Izziv,« izstrelim kot od topa, in vsi se zasmejejo. Vsi vedo, da bom zmeraj izbrala izziv, in sploh nisem vedela, zakaj me to sprašujejo. Nasmehnem se jim, in pomignem proti Tomu, ki si zame izmišljuje izziv. Prižgem televizor, in ravnokar se vrti reklama za seminar One direction. Sama jih ne maram preveč, a moram priznati, da imajo par dobrih pesmi. »Že vem!« vzklikne Tom, in se nesramno zareži. »Kaj?« ga vpraša Clary, in se podrgne po kolenu. »Izzy, bo odšla na seminar od One direction, in zapeljala Louisa Tomilsona. Ko ga bo zapeljala, oziroma bosta postala par ga bo pustila,« je rekel, in njegove rjave oči, so se mu zabliskale. Clary, je navdušeno vstala, in zaplesala svoj mali ples veselja. Zgroženo sem jo pogledala, nato pa se z jeklenim pogledom obrnila k Tomu, in mu rekla: »Zmenjeno.« Tom me je začudeno pogledal, saj gotovo ni pričakoval da se bom strinjala. »Kadar imaš tak pogled v očeh si strašljiva,« se je ob strani oglasila moja mlajša sestrica Sophie. Sophie je stara 17 let, torej je 4 leta mlajša od mene. »Ne boj se Sophie, nič takega ni,« sem ji rekla, in še kar nepremično strmela v Toma. On je vstal, in prišel bližje k meni. Prijel me je za brado, in mi rekel: »Oh, te lepe modre oči, a tako jeklen pogled.« Malce sem se zdrznila, in z svojo roko sem mu odrinila njegovo roko. Tudi sama sem vstala, in vprašala: »In kdaj je ta seminar?« »Jutri ob 14.00,« reče Sophie. Malo postrani jo pogledam, ona pa hitro reče: »Prebrala sem,« Pokimam ji, in vem, da mi nekako laže. Že dalj časa sem se spraševala, ali je njihova oboževalka, in zdaj sem vedela, da je. Odprla sem vrata, in rekla: »No, hvala da ste prišli, bilo pa bi prekrasno, če bi lahko šli, da se spočijem za jutri.« Vsi so me pogledali, kot da bi bila zabit, in odšli so. Oddahnila sem se, in odprla svojo omaro. V njej ni bilo nič posebnega, zato sem vzela črno majico, črno-belo srajco, in kavbojke. Iz omare za čevlje sem vzela visoke črne all starke. Kot ste gotovo že ugotovili je moja najljubša barva črna. Meni se zdi da mi ta barva še najbolj pristaja. Oblačila sem si pižamp, ko je zazvonil telefon. »Ja, prosim,« sem se oglasila. Iz druge strani linije, se je slišalo neko hreščanje. »Halo? Je kdo pri zvezi,« sem rekla, in zaslišala sem krik. »Oprostite napačna številka,« sem slišala glas na drugem koncu zveze, in prekinila sem zvezo. Spraševala sem se, kaj je pomenilo tisto kričanje, in se ulegla v posteljo. Zamislila sem se, in se spraševala, zakaj mi je dal Tom tak izziv. Sovraži me, to je jasno, a si me želi. Ob tej misli sem se zdrznila, se pokrila z odejo, in zaspala.
18. marec 2016
Next
18. marec 2016
u209605
u209605
Next
18. marec 2016
Next
18. marec 2016
u208800
u208800
Next
18. marec 2016
u205549
u205549
Next
18. marec 2016
u143259
u143259
Neeeext
18. marec 2016
Next
18. marec 2016
Next
18. marec 2016
u207801
u207801
Next
18. marec 2016
Next! super je oziroma ne, popolno c: komaj cakam na naslednji Next <3
19. marec 2016
u205544
u205544
neeext
20. marec 2016
u193093
u193093
Next
21. marec 2016
Calum5sos
Calum5sos
Next
22. marec 2016
Next
26. marec 2016
u210029
u210029
Hej!
Tukaj je že 2. del.
I hope you like it
----------------------------------
2.Del
Zbudila sem se ob 12:00. Bilo mi je zelo čudno, saj ponavadi kar zgodaj vstajam, a danes sem prekoračila mejo spanja. Hitro sem skočila na noge, pojedla kos kruha z nutello, in popila kozarec capucinota. Včasih mi je prav všeč, da sem se odselila od družine, in živim sama. Odšla sem se umit, in ko sem prišla iz kopalnice, je bila ura že 13:00. Hitro sem skočila v oblačila, ki sem si jih pripravila zvečer, in si na oči nanesla kanček maskare. Obula sem se, in kar odšla, saj sem se hotela nameniti še v Mcdonalds, po milkshake. Kmalu sem prišla v Mcdonalds, in tam je bila kar dolga vrsta, zato sem se notri zadržala vsaj 20 minut, preden sem prišla do zasluženega čokoladnega milkshakea. Ko sem ga končno dobila, sem stekla do stavbe, kjer naj bi bil seminar. Videla sem, da je osnovna šola, in hitro sem odšla v notranjost. V telovadnici sem se hitro vsedla na prazen stol, in seminar se je začel. Najprej je vseh pet prišlo na oder, ter se predstavilo. Njihova imena sem poznala, a sem vseeno pogledala Louisa. Saj je bil kar srčkan. Po predstavljanju, so začeli nakladati o svojih koncertih, življenju… Skratka, bilo je nezanimivo; vsaj zame. Punce zraven mene so vsako njihovo besedo požirale (kakor tudi njih). Ko je bilo seminarja končno konec, sem začutila, da sem lačna, in na hodniku sem hitro našla avtomat s prigrizki. Izbrala sem si sendvič, plačala, in že je bil Louisu zraven, ta pa je naprej Liamu, Liam pa je nato Nialu. Ta se je začudeno zagledal v Harrya, nato pa STOPIL DO MENE. »Oprosti, ker sem ti ukradel sendvič,« je rekel, ter mi ga dal. Namrdnila sem se, vzela sendvič, in stopila stran, ko je Harry rekel: »Za opravičilo, bi te radi povabili v Mcdonalds,« Pomislila sem, ter pokimala, nato pa se spomnila, da me ne poznajo. Vsi so me gledali, in hitro sem rekla: »Mimogrede, ime mi je Isabelle Grey,« Pokimali so, a niso vedeli, da sem jim svoje srednje ime zamolčala. Moje srednje ime mi ni bilo preveč všeč, in vedno se mi je zdelo, da zaradi njega izstopam. Fantje so pokimali, in odpravili smo se do Mcdonalda. Pogovarjali smo se o vseh mogočih stvari, in nazadnje je Liam rekel: »Isabelle, zakaj si sploh prišla na seminar? Kot vidim nisi ravno naša fenica,« Zardela sem, in se odločila, da povem delček resnice: »Z prijatelji sem se šla resnica ali izziv, in izbrala sem izziv. Brez zamere fantje, ampak nekateri komadi niso preveč dobri, no, vsaj zame,« Razumvljajoče so pokimali, in nenadoma je Liam rekel: »Če povem po resnici, tudi meni vsi naši komadi niso preveč všeč. Si že slišala zakaj je Zayn zapustil skupino?« Odkimala sem, in rekla: »Mar ga ni zaročenka v to tako rečeno prisilila,« sem rekla. Louis je odkimal, in rekel: »To so zgodbice za ljudi. Zayn je zapustil skupino, ker to ni bila njegova prava zvrst glasbe,« Zgledal mi je žalosten, jaz pa sem zamomljala: »Ahh, s to zrvstjo je samo sranje.« Slišala sem, da se je Louis ob strani zasmejal, a drugi so ga le začudeno gledali, saj me več kot očitno niso slišali.vspodaj, ko se je pred mano nenadoma znašel Nial (Horan), in ugrabil moj sendvič. Stekel je stran, jaz pa sem nekaj trenutkov ogorčeno zrla za njemu, nato pa sem mu začela slediti. Ni bilo težko spregledati blond tipa, v gruči oboževalk. Ustavil se je pri drugih svojih tovariših, in se skril za njih. Prišla sem pred njih, in se zastrmela v Nialla vzadaj, in mu rekla: »Daj mi moj sendvič nazaj,« Videla sem, kako se je Harry ob strani zasmejal, nato pa sem ga pogledala s svojim jeklenim pogledom in mu rekla: »Kaj se pa ti režiš. Raje nauči svojega prijateljčka, da se sendvičov ne krade.« V trenutku se je nehal smejati, in nekaj zašepetal
27. marec 2016
u205544
u205544
Next!
27. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
Ful dobr
27. marec 2016
Awww sam a ni zarad louisa tam? al pa ga niall samo dela ljubusumnega? ahaha to bi se znalo bit zlo zanimivo *-*
drugac pa sam da povem da nepostavlas vejic na pravo mesto, sej jas jih tut ne ampak pac povem pa ne to vzet tko full strogo sam povem pac drugac pa me ne moti c:
neeeeeeext mimogrede popolno je <3
27. marec 2016
u209548
u209548
Next
28. marec 2016
Next
28. marec 2016
Next
30. marec 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani