hh ja sej bo danes cenim,da čakate in berete naprej hvala vam <3
15. januar 2015
Jutri bo next,se opravičujem in ali bi vas motilo,če bi zgodbica postala bolj zločinska neke vrste...veste droge pa to..
15. januar 2015
Upam,da še boste brali po tem nextu..no tukaj je in napišite kaj si mislite o tem........
............................................................................................................
7.
Bila sem prepričana,da me bo nadrl zaradi avta.“Isabella,kaj si čisto nora?Sploh veš kaj bi se ti lahko zgodilo?Veš kako me je skrbelo,če si v redu?”mi je jezno pridigal..In jaz sem pričakovala kaj v zvezi z avtom naprimer kako je bil drag. Res imam super brata,čeprav v takšnih trenutkih vedno pretirava,sem pomislila,in lepo ignorirala brata.“Če že ne vprašaš sem v redu.”je narejeno užaljeno rekla Ana in se obrnila vstran. Liam jo je obupano klical a se ni obrnila,nato pa je očitno končno dojel njeno igro in jo presenetil in jo poljubil. To se mi zdi res nagnusno,gledati moram brata in najboljšo prijateljico kako se bosta pojedla,“Fuj.”sem rekla sama pri sebi in odšla k fantom,ki so si ogledovali poškodbe na avtu.. “Nikoli se nebom vozil s teboj Isa”je rekel Louis,in vrnila sem:“Kdo pa pravi,da bi ti dovolila?”in utihnil je ostali pa so se smejali.“Pa je Ana rekla,da je avto opraskan.Hahahahaha.”se je smejal Nial in kmalu tudi ostali razen Louisa. Po nekaj minutah tišine sta golobčka končno prišla nazaj.“Poklical sem že Paula,da odpelje avto k mehaniku.”je rekel Liam in spravili smo se v dva avta. V enega so šli Liam,Ana,Zayn,Nial in Harry in,ker noben ni hotel menjati z mano,sem morala sesti k Louisu. Kar nekaj časa sva bila oba tiho,nato pa je Louis spregovoril:“Morava se pogovoriti glede tistega zadnjič.”Zavzdihnila sem in pomislila,da bi mu mogoče pa res morala dati priložnost,da mi pove.“OK,poslušam.”sem rekla in se obrnila tako,da sem ga videla v oči,nekaj se mi je zdelo drugače,in opazila sem,da so se njegove oči spremenile v skoraj rdečo barvo. Zagotovo se mi blede sem si rekla v mislih in pozabila na to. Bila sva že pred hišo in ostali so že prišli.“Isabella vem,da bom s tem izgubil vse možnosti pri tebi..”je začel in naredil premor,“Ampak hočem,da veš kdo sem,jaz in fa-”in zmotilo ga je trkanje in spustil je okno.“Ne mislita priti v hišo?”je vprašal Harry. In odpravila sva se iz avta,in tako je šla možnost,da mogoče zvem kaj se v resnici dogaja. Med hojo sem premišljevala kaj mi je mislil s tem povedati,da bom izvedela kdo je. Zaradi moje zamišljenosti sem čisto pozabila na stopnice po katerih sem hodila. Padla sem in pristala čisto spodaj pred prvo stopnico. Nisem mogla verjeti kako nerodna sem. Na koleni sem imela kar globoko ureznino od kamenja na katerem sem pristala in tekla mi je kri. Na srečo nisem občutljiva glede krvi,vstala sem in odšla noter. Vsi so sedeli na kavču in prvi me je zagledal Louis,ki se je čudno hitro vstal a ga je Liam potegnil nazaj. Nič mi ni bilo jasno zato sem kar stala tam. Po nekaj sekundah je pri meni že bil Liam in vztrajal je,da me bo odnesel v kopalnico ostali so pa nevem zakaj mirili Louisa Ana pa je bila čisto resna. Takrat sem se zavedla,da je že nekaj dni pravzaprav odkar je bila z Liamom na zmenku čudna jaz pa sem se tega zavedla komaj zdaj,groza. Očitno mi nekaj prikrivajo,in izvedela bom kaj. Tako sem razmišljala med tem ko mi je Liam po njegovem mnenju nujno moral očistiti rano.“Tako,neroda samo obliž še ti dam.”je skoraj v smehu rekel bratec in nisem mu zamerila,da me je poimenoval neroda.“Spet pretiravaš Liam!”sem rekla ko me je spet hotel nesti.“Pa saj si nisem zlomila noge”sem rekla sama sebi,ko sva hodila po hodniku. Že sem hotela zaviti v dnevno a me je Liam ustavil.“Si pozabila?Počakati moraš,da se Louis pomiri.”“Zakaj bi se moral Louis pomiriti?”sem začudeno vprašala,in Liam se je prijel za glavo.“O moj bog!!”je zaklical Liam in me poslal v njegovo sobo,še preden bi lahko ugovarjala,sam pa odšel v dnevno. Sedla sem na posteljo in premišljevala kaj mi prikrivajo in sklenila,da bom očitno morala izvedeti sama. Odšla sem nazaj dol in na hodniku pred dnevno sem se ustavila saj sem skozi zaprta vrata slišala govorjenje in vpitje. Radovedno sem začela poslušati.“Rekel si nam,da ji boš danes povedal!”“Pa saj sem hotel ampak naju je Harry zmotil”je odgovoril Louis Liamu.“Okej ampak kako bomo to sedaj rešili,prej si jo skoraj napadel!”je spet zavpil Liam.”“Liam pomiri se,vse bomo rešili ampak najprej se mora Louis nahraniti.”je rekla Ana in ga po zvoku mislim,da poljubila.“Mislim,da je najboljše,da ji sam pokažem kdo sem.”je rekel Louis. Spet ničesar ne razumem.“Prenevarno je.”je rekel Liam. Takrat sem se odločila,da vstopim in morali mi bodo povedati zakaj se gre!“Kaj je prenevarno?”sem vprašala in vsi so najprej pogledali mene nato pa Louisa in bili tiho. Louis je pogledal Liama in ta mu je pokimal.“Vampirji smo.”je komajda slišno rekel Louis.“Ha ha ha,zelo smešno.”sem rekla sarkastično a kmalu se mi je v glavi začelo vse povezovati. Nevarnost,Louisove rdeče oči,Liamovo vpitje…vse sem povezala in nisem mogla verjeti. Moj brat in njegova skupina so vampirji in moja BFF je to vedela! Hotela sem jih vse nadreti a iz sebe nisem mogla spraviti ničesar. Kmalu nisem več čutila tal pod nogami in nato sama tema.

Bi želeli imeti kakšne slike njihovih hiš in prostorov??
16. januar 2015
Next
17. januar 2015
next in ne ni treba če pa hočeš pa lahko
17. januar 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani