hvala vsem zvestim bralcem, da berete mojo zgodbo. DOKAŽIMO ŽIGU DA MOJO ZGODBO BEREJO!
22. oktober 2014
žiga je kreten
22. oktober 2014
HVALA!!!
NEXT BO ZDEJ DANES
ŽE PIŠEM.....
22. oktober 2014
na srečo se to meni ni zgodilo in upam, da se mi ne bo. ko sva lahko šle na "sprehod" po bolnici, sva tam videle polno solza ob smrti, veselja ob preživeli operaciji, žalostnih obrazov malih otrok, ko odhajajo na operacijo,... odločila sem se, da bom veliko denarja darovala za bolnico, saj nisem mogla gledati ..
22. oktober 2014
nato so v najino sobo pripeljali paralizirano punčko, ne starejšo od 5 let, ki je čakala na operacijo, da bo morda končno prvič čutila nogo. veliko sva se pogovarjali o tem, ko je končno nastopilo kosilo. pojedla sem veliko in tudi nina ni zaostajala. po kosilu sva obe zaspali in zbudili sva se ravno, ko je punčka stopila na tla. to je bil najbolj čustven dogodek v mojem življenju in tega res ne bom nikoli pozabila. na srečo so naju nato spustili in najprej sva šli na sprehod v park.

tam sva se pogovarjali o mojih in njenih težavah. povedala sem ji o vsem kar se mi je zgodilo, do sedaj in tudi ona mi je še veliko o sebi. imela je fanta, sestro,živela je ob plaži. nato me je odpeljala k sebi domov, da bi me predstavila njenim staršem.

njenih starše ni bilo doma sem pa zato spoznala njeno sestro Majo

tudi ona je bila znana pevka in prav tako prijazna kot nina...
22. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2014
next
23. oktober 2014
še 2
24. oktober 2014
ne morim vas čakat....
ŽE PIŠEEEEM!
25. oktober 2014
nato smo do naslednjega dne poslušali pesmi
ENE IZMED NJIH
te so od maje:

te ninine:

in druge:
pa še nekaj jih je bilo....
25. oktober 2014
u172777
u172777
neext
25. oktober 2014
neext
26. oktober 2014
neeeeeeeeeeextttt
26. oktober 2014
še 3 next
27. oktober 2014
next.zakon si.
31. oktober 2014
hvala
31. oktober 2014
u169132
u169132
nexts
31. oktober 2014
ša 1...
01. november 2014
no pa gremo....
odšla sem domov in se spomnila stefana. pregledala sem vse najine slike, posnetke, filmčke... VSE. bolelo me je, ker sem se spomnila tudi tega kako me je izdal. tega ne bom nikoli pozabila. vrgla sem se na posteljo in jokala.

preklinjala sem ga in okoli 4. zjutraj zaspala. nesljednji meseci....
12. november 2014
u176827
u176827
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. november 2014
zdej pa gremo malo drugače
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------KRITERIJ NEXT-OV: (V 2 TEDNIH)
0-4 next = kratek next
5-9 next = srednje dolgi next
10-20 next = dolgi next
20+ next = zelo dolgi next
13. november 2014
neeeeeeeeeeeext
13. november 2014
u178002
u178002
next
13. november 2014
v soboto next...
13. november 2014
naslednjih mesecev se ne spomnem najbolje. edino česar se spomnem je to, da je Daniel odšel. bilo mi je grozno, ko sem ugotovila, da se morajo preseliti. in nato je prišel veliki dan. prišel je dan roka. mamo sva z očetom odpeljala v porodnišnico. jaz in oče sva dobila dve sobi:

zraven sobe je imel vsak še kopalnico in dnevno sobo. mama je čez nekaj dni rodila punčko in fanta- dvojčka.

najprej sem si mislila:

nato pa

a kmalu sem se privadila. bilo mi je super imeti bratca in sestrico...
13. november 2014
kliknite na zadnjo sliko....
13. november 2014
ker se premika
13. november 2014
uau neeeeeeeeeeeext
14. november 2014
next
14. november 2014
no ne morem čakati.......
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------nekaj časa smo razmišljali o imenu in nazadnje smo se odločili za Michael in Vanessa. Michael je dobil tako sobo:

Vanessa pa tako:

aja, no, moja soba za sprostivev:

soba v kateri sem bila med obnavljanjem sobe

čez nekaj dni me je Elena izdala. ne bi zdaj o tem kako, a izdala me je. ko je prišla k meni, da bi mi vse pojasnila, sem bila besna nanjo

kmalu sem bila še bolj jezna nanjo

. nato je odšla. v nekaj letih se je mnogo spremenilo... z Eleno sva spet postali

, Mihael je zrasel in pa tudi Vanessa

oba sem imela rada in na oba sem bila ponosna.a v teh letih je bilo tudi polno slabih svari oz. ena, ki je bila zelo grozna. iz hrbta so mi pognala angelska krila in vsi so si mislili

ko so me zagledali. kril sem se navadila. bilo je super ker sem lahko letela in naučila sem se tudi postati nevidna. pa še samo krila so lahko bila nevidna.
14. november 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg