u160233
u160233
Next!
Bom pol prebrala, ker še nisem prejšnjega...Nimam časa, pa se še tako trudim. Obljubim, da bom do jutri prebrala.
04. maj 2014
iii kak lepo
tammy bo mela plesalca
ok tale mal bolši sluh pa vonj pa ne vem ka še vse je že prav mal srhljiv
ja mi mamo tut tte preizkuse zdej
in dejansko mamo fiziko za tretjega. mene bo kap
haha drgač je pa perfektna zgodbica
NEEEEEEEEEEEEEEXT
04. maj 2014
Next!!!!!!!
Sem nova bralka in tak polne zgodbe še tu na igrah nisem brala. Redki so, ki znajo napisat tako popolno zgodbo kot ti. Res si nadarjena za pisanje in komaj čakam naslednji next
04. maj 2014
Neeeeeeext :3
04. maj 2014
u165821
u165821
neeeeeeeeeeeeeeeeextt c:
05. maj 2014
u160233
u160233
Končno prebrala.
Res je dbest!
Glede tega, da si mislila, da sploh ne bom pa si res mimo usekala.
Kot vedn pišeš najbolje!
Edin kar te prosim je, če lahko najdeš kakšno podobno sliko Cassandre in Tamare?
05. maj 2014
u122384
u122384
Končno nazaj!
No, preskočila sem kakšne dva ali tri nexte, nisem prepričana, ampak včeraj zjutraj je bila panika, pred odhodom na Hrvaško sva z mamo mogli poklicati še atija, ker je nekdo zletel s ceste, tak da se nisem mogla oglasiti, zvečer pa sem prišla 20 min do polnoči...
No, naj ne dolgovezim, somechang's wrong with Cassy! Moj jezik, mislim, da razumeš...
Carsko pišeš, tega več ne bom ponavljala...
Next!
05. maj 2014
u170602
u170602
Neeeeeeeeext!!
Panika?! Njen oče je lahko umrl ali pa čudežno preživel... hh
05. maj 2014
Neke z njenim očetom je, al pa je mama dobila živčni zlom
Vso srečo jutri in v četrtek! ;D

Next
05. maj 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2014
u167582
u167582
carsko je <3
Neeeeeeeeeext!!!!!!!!
05. maj 2014
neext!
05. maj 2014
u122384
u122384
Pιкαcнυ.Pαn∂α❊, tudi ponedeljek šteje...
05. maj 2014
Ja ampak za tisto bom pozneje vmes je vikend
06. maj 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. maj 2014
Tale zgodbica je POPOLNA. FAKING POPOLNA! obožujem jo!
Vso srečo z npz-ji. Tudi jaz jih pišem.
06. maj 2014
hvala za lepe želje ampak npz bo najverjetneje polomija, čeprov mi matematika leži. fuul premal časa je bla ena ura -_-
Kar se pa tiče slik Tjaša, pa ne najdem nič primernega. Tammy je kar dobro opisana v prvem nextu, Cassandro pa še bom, oz. je njen videz tako specifičen, da ne morem poiskati podobne slike, niti jih ne bom mogla za druge karakterje, ki se bodo pojavili v zgodbici. Če hočete vedet kako so videti, morate samo dovolj pozorno prebrati opise.
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●
"Kam?" se trudi mirno vprašati Sean, a mu ne uspeva najbolje. V njegovem glasu je zaznati kanček panike, ki jo čutim tudi sama, a moje telo je otopelo, komaj mu uspem odgovoriti: "Skyline Avanue 15. To je naslov bolnišnice." "Lep naslov," izusti, a ga preslišim. Dlani imam v naročju, tako da z desno trdno držim levo. Najhuje je ne vedeti kaj se dogaja. Iz maminega paničnega glasu nisem mogla razbrati ničesar, saj tako zveni že odkar je moral očka v bolnico. "Tukaj te bom izpustil," reče Sean. "Vse bo še dobro," reče in se nasmehne. Sean, večni optimist. "Upam, da imaš prav." Oklevajoče odprem vrata njegovega dragega avtomobila. Obrnem se nazaj k njemu. "In hvala, ker si me pripeljal." "Ni vredno omembe. Zdaj pa pohiti." Kratko mu pokimam, zaloputnem z vrati in že tečem k glavnemu vhodu. Mama je rekla, da je v kritičnem stanju, ampak kaj to pomeni? Da umira? Stresem z glavo, kot bi se ob tem lahko znebila te grozne misli in se poženem po stopnicah navzgor. V glavi mi odzvanja fraza, ki sem se jo naučila na pamet v nujnem primeru, tako kot zdajle. 'Dvakrat po stopnicah gor, prvi hodnik desno, zadnja vrata levo'. Vrata ob vstopu skoraj podrem in stečem k postelji. Ampak ta je prazna. Njega ni tukaj. Ni ga. Je..? Ne. Nemogoče. Nebi ga kar odpeljali. "Cassandra Todd?" Glas medicinske sestre me preplaši. Trznem in pogled usmerim v njeno smer, k vratom. "Kje je?" To je vse kar mi prileti iz ust. "Tvojega očeta smo prestavili na drug oddelek intenzivne nege." "Oh." Spodbudno se mi nasmehne. "Kljub našim pričakovanjem se je prebudil. Tebe hoče videti." Možgani mi podatke premlevajo veliko prepočasi, da bi na to reagirala. "Buden je?" Ponovim kot majhen otrok. "Mene hoče videti?" Mlada sestra, ki je skoraj za glavo manjša od mene se nasmehne in spet pokima. "Oh. Prav." "Prosim, sledi mi," Reče in že odvihra po hodniku. Zavijeva čez široka bela dvojna vrata, kjer je še en hodnik. Z delčkom možganov se zavedam pogledov, ki jih privabljam. Na sebi imam še vedno umazan predpasnik. Odvežem si ga in ga pustim kar tam, na tleh. Slišim razbijanje belih coklov, ki jih nosi medicinska sestra. Vse tukaj je belo in modro. Stene so modre, tla so bela. Oprava sestre je modra, cokli so beli. Barve mi začnejo poplesavati pred očmi. Bela, modra, bela, modra. Tej se pridruži še vijolična in hip zatem se vijolična preoblikuje v oko. Ne, ni eno oko. Dve očesi sta. Moje oči. Vijolične. A to niso moje oči. Moje so modre, modre kot nebo. Čigave potem so? Fant. Fant z vijoličnimi očmi. Zre vame. Stoji pred mano. Vem, da je fant, čeprav vidim samo oči. "Cassandra?" Oči se razmaknejo in se zlijejo z belo in modro. Te se postavijo nazaj tja kamor spadajo. Bela na tla, modra na steno. Ne plešejo več, pri miru so, tako kot bi morale biti. "Tukaj. Ta soba," Reče sestra in pokaže na vrata pred njo. Še vedno zmedena od nenadnega privida ji prikimam. Odsotno slišim, kako mama joče nekaj metrov za mano. "Zakaj mi ne pusti noter?!" hlipa. "Zakaj samo Cassandra?!" Globoko vdihnem, pritisnem na kljuko in že sem v sobi.
"Očka?" Pokličem. "Tukaj sem." Njegov glas je tresoč in izčrpan, povsem priseben. Ko stečem k postelji skoraj padem k njemu. "Očka!" se razveselim, a mi nasmeh ob pogledu nanj zbledi. Že dolgo ga nisem videla brez maske, a nikoli se mi ni zdel tako drugačen. Tako je shujšan, da je koža na ličnicah popolnoma napeta, okoli oči pa ima velike podočnjake. In barva njegovih oči je nedoločljiva, čeprav najbolj spominja na sivo. Prazna je in globoka, kot temno brezno. Ampak njegove oči so vendar modre, tako kot moje. Lasje so na prvi pogled beli, a to je nemogoče. Morda so se mu le malce razredčili, da je videti tako. Ampak vse te nenavadne stvari imajo eno samo sporočilo: umira. "Očka," ponovim in njegovo dlan vzamem v svojo. "Kaj se dogaja? Ničesar ne razumem. Kaj.." "Cassandra," me utiša s hripavim šibkim glasom. "Poslušaj ptička moja. Nekaj ti moram povedati." V oči mi stopijo solze, a mu ne skačem v besedo. "Nimam.." Stavek mu zaduši kašelj, ki se ga poloti. "Nimam več veliko časa." Spet zakašlja. Težko mi ga je poslušati, saj ta kašelj prihaja iz dna njegovih pljuč in ga grobo praska po grlu. "Vzemi.." Njegova dlan v moji se zatrese. "Vzemi tole." Dlan mi spolzi iz prstov, ko seže za vrat in si začne odvezovati nekakšno ogrlico, ki jo ima na sebi. Tega nakita nisem videla še nikoli prej. Ko jo odveže, jo položi v mojo razprto dlan. Ni ogrlica, bolj je podobno amuletu. Srebrn obesek je napeljan na preprosto črno vrvico, ki je videti stara. Obesek ima obliko kril, na sredini pa je kamen. "Kaj je to?" "Varoval te bo," reče očka. Zaznam, da je pomirjen. "Varoval? Pred čim?" Očka leže nazaj in utrujeno zapre oči. "Sama moraš ugotoviti. Nadeni si ga in ga nikoli ne snemi. Nihče te ne more prisiliti v to. Razumeš?" Grdo zakašlja. "Prav." Pogled mi zameglijo solze. Otrem si jih s členki prstov in spet pogledam očeta. Ta odpre oči, ki so spet modre in se mi utrujeno nasmehne. "Zdaj bo vse drugače Cassandra, zapomni si to. A ne boj se drugačnega, boj se običajnega." Nato zapre oči. Vem, da jih ne bo več odprl. Z roko se nežno dotaknem njegovih blond las. Kako so se mi lahko zdeli beli?
Nato naprava, na katero je priklopljen, zapiska. Pisk je dolg in zdi se, da traja večno. Vem kaj pisk pomeni. Konec je. Srce se je ustavilo.
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●
Takole I hope you like it.
No, če obožujete mojo zgodbico potem si morate pogledat tole, ki je ŠE BOLJŠA. (to vem, čeprav še nisem vsega prebrala)
https://www.igre123.com/forum/tema/v-iskanju-srece/70915/
ne vem kdaj bo naslednji next. v četrtek in torek imam še enega nacionalca, v petek imam nek projekt... če ne prej bo med vikendom.
06. maj 2014
Waaaau(:
Kako lahko pišeš tako nadnaravno popolno? Vse se lepo veže, opisi oseb, opisi razpoloženj in njenih zmožnosti so perfektni. Kaj naj rečem? Pišeš odlično.
Jaa, haha, pomoje bo matematika tudi pri meni polomija. Absolutno premalo časa, pa še na koncu sem pozabila kk se že zračuna verjetnost. Upam, da bo slovenščina boljš, ker mi tut bol leži pa to(:
Kk pa tebi gre?
Kaj imate za tretji predmet?
06. maj 2014
kako žalosten next.... smrk
Res ti pišeš popolno,da si direkt vse predstavlam. Popouno pišeš. In res bi mogla razmisilt da bi napisala knjigo.
Aja,pa še to. Jst mam tut nacionalce in vm kako je,tko da kr počaš in si vzemi čas
06. maj 2014
A big dreamer sej sm pisala počasi in si vzela čas xP in zato sem zadnjo nalogo pustila prazno, ker mi je zmanjkalo časa.
paяadιse :* res ne vem kaj mi najbolj leži.. obožujem biologijo in to je tud naš 3. predmet. vsi predmeti mi grejo razen z nemščino pa s športno se ne razumem najboljš.. sicer sem pa miks družboslovca in naravoslovca ;P
& hwala za pohvale no, vsakič ko berem komentarje zardevam >.<
06. maj 2014

Mi mamo pa glasbo kot tretji predmet. Velik bolj je kot fizika,če bi to mel,bi bla jst mrtva.
Sam kako to,da pišete v tork?
06. maj 2014
u122384
u122384
Meni leži matematika bolj tako, postrani, slovenščina naj se zarije nekam s tem svojim NPZjem, angleščino pa sem poskusno imela vse prav, tako da upam na najboljše!
Včasih je opaziti, da preskakuješ med preteklikom in sedanjikom. A bi tako moglo biti?
Oprosti, nisem ravno najboljša v tem...
Next!
06. maj 2014
Neeeee!
Grozno :/ drugače me pa prav zanima kaj je tisti amulet ;D
Drugač pa res upam, da vam je šlo vredu (govorim vsem devetim). Jaz upam, da dobimo nek vreji predmet naslednje leto. Drugač pa so meli letos fiziko na naši šoli. Mene zanima kak zgleda test iz športne? A ni to čudno?

Next!!
06. maj 2014
u122384
u122384
Pandica, po mojem ne obstaja...
06. maj 2014
menda obstaja :'D vsaj tako so povedali učitelji
06. maj 2014
u122384
u122384
aha, mislim, da sm na eni strani našla nekej...
pač to te sprašuje npr maš eno pozo in ti morš povedat kk se ji reče pa te fore.
06. maj 2014
to je bedno pa likovna pomoje tudi :'DDD
06. maj 2014
A big dreamer: mi pa mamo fiziko
js bi tut mela glasbo no
aja drgač pa tole je POPOUNO
pa kr solzne učke sn dobla na konc nexta
omg zdej vse postaja še bol napeto
i like it
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. maj 2014
neext!