Pozdravljene vse zveste oboževalke One direction!
Na Igrah je že na milijone zgodb o teh čudovitih fantih in to je še ena. Ampak naj vam povem, da ne gre za klasično zgodbo o dekletih, ki srečajo fante in se vsi po vrsti zaljubijo.
Napisala sem že eno najbolj branih zgodb na forumu Igre in sicer Summer love (Če je še slučajno ne poznaš -in to je velik greh za vse fanice one direction- potem jo lahko prebereš tu, na tej povezavi: https://www.igre123.com/forum/tema/summer-love-*(one-direction)*/32070/1 )
-
Naj se sedaj posvetim novi zgodbi. Vidim, da so med zgodbami še vedno najbolj brane tiste, ki vključujejo fante iz One direction. In vem, da ste vse zelo rade brale mojo prejšnjo zgodbo, zato bo tudi ta govorila o omenjeni skupini. Da pa ne bo vse preveč dolgočasno in preveč Deja vu (že videno, že slišano, že brano), vam tokrat predstavljam nekaj čisto novega!
Zgodba je pisana na povsem drugačen način, kot so bile pisane zgodbe do sedaj.
Vedno ste brale zgodbe zaljubljenih deklet, ki srečajo One direction. Tokrat pa je pred vami zgodba, ki jo govorijo fantje! Čudovite ljubezenske in malo manj ljubezenske zaplete boste lahko spremljale skozi oči teh prisrčnih najstnikov. Spoznale boste, da morda niso tako popolni, kot se zdijo na prvi pogled. To pa ne pomeni, da niso najboljši!
Želim vam obilo zabave ob branju moje nove zgodbe!
-
Začetek:
-
Niall
»Oprosti, saj nisi ti kriv. Jaz sem..« je rekla Alisha.
»Resno? Uporabila boš najbolj izrabljeno filmsko frazo na svetu, da me pustiš.«
Skoraj me je vrglo na rit. Saj nisem mogel verjeti, ko mi je Alisha, moja Alisha začela pripovedovat o tem, da najina zveza ne vodi nikamor in da je naveličana živeti v senci super zvezdnika. Super zvezdnika, halo. Prav to je rekla. Super zvezdniki so bili Rolling Stones, pa Pink Floydi. Nikakor pa nisem to jaz. Če že, zvezdnik, mogoče. Ampak super zvezdnik? Ni šans.
»Prosim, ljubica, dobro premisli preden za vedno odkorakaš proč..« sem še poskusil. »Ne, Niall. Verjemi, da sem dolgo časa razmišljala preden sem sprejela to odločitev in vem da sem se odločila prav. Nisva si usojena.«
Nisva si usojena. Kako lahko to reče? Seveda sva si! Popolna je. Ustvarjena je zame. Ampak seveda ona tega ne vidi. Vidi samo oboževalke, ki se obešajo po meni, ko je ni poleg mene in potem fotografije v revijah, ko se ob meni nasmiha vrsta deklet. Ampak kako ne razume, da je ona zame edina, da si samo njo želim ob sebi???
Harry
»Kakšen bedak!« sem se zasmejal Niallu, med tem ko mi je tožil, da ga je njegova draga preljuba in oh in sploh Alisha zapustila. Tisti moj »nevemzakajsesekiraš« in »sajješemnogodrugihpunc« odgovor, je doživel kisel odziv objokanega Nialla, ki se je smilil sam sebi.
Vstopil je Zayn. Takoj ko je videl objokanega Nialla je dvignil njegove temne obrvi in se poleg mene usedel na kavč. Ni se želel preveč približati Niallu, saj je kavč okoli njega bil poslinjen in posmrkan. Ogabno. Tako sva sedela na varni razdalji in se šla tiho mašo. Natančneje: v tišini sva poslušala Niallovo hlipanje, ki je spominjalo na jok prašiča, preden ga ubijejo na kolinah.
-
Se nadaljuje...
-
Prosim za komentarje, da vidim, če se mi splača nadaljevati.
09. september 2012
u70925
u70925
Neext
09. september 2012
neeeext love it already
09. september 2012
u105767
u105767
next
09. september 2012
u99725
u99725
the best začeteeek!
neeext!
09. september 2012
u40060
u40060
neext
full dor začetek. Komi čakam next (Y)
09. september 2012
dober začetek. čimprej nadaljuj.
pri tem delu sm skor umrla od smeha: v tišini sva poslušala Niallovo hlipanje, ki je spominjalo na jok prašiča, preden ga ubijejo na kolinah. haha
+ nova bralka.
09. september 2012
next
09. september 2012
next
09. september 2012
NEXT!
09. september 2012
u94098
u94098
next/p.s. sem nova bralka
09. september 2012
u63958
u63958
neeeeeeeeext
09. september 2012
next
09. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt

haha spominjalo je na jok prašiča,preden ga ubijejo na kolinah.
umirammmmm!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTT
+ sem brala prejšnjo najboljbrano zgodbo na forumu skoraj itak !
+ zakon začetek!
+ nujno next !
09. september 2012
next
09. september 2012
next
09. september 2012
next
09. september 2012
u94182
u94182
neeeeeeeeeext
09. september 2012
next
09. september 2012
Neeext!

Tut sama sem razmišlala že pred nekej časa da bi napisala nekej v tem smislu .. tko da z veseljem bom brala tole zgodbico
09. september 2012
Neeext!!!
09. september 2012
next....
vedno rda berem neki novga
09. september 2012
next :3
09. september 2012
next :3
09. september 2012
neeeeeeeeeeext
09. september 2012