u46062
u46062
next! kruta, res
04. september 2011
next!
04. september 2011
next
05. september 2011
u36875
u36875
next;D omojbog ;(
05. september 2011
Hvala vsem, že pišem : )
05. september 2011
u36875
u36875
okej kul ;*
05. september 2011
Moški mi je ubil mamo!! Si lahko lahko predstavljate!? Nekaj najbolj krutega in groznega kar se lahko zgodi!! Svojo mamo sem imela zelo rada zelo sem bila navezana nanjo.
Hitroo sem poklicala Katy in ji povedala kaj se je zgodilo:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

J = Jaz K = Katy

J=zdravo katy

K=Heii Zoya, kako si kaj?

J=slabo, ne zelo slabo

K=Zakaj?

J=Tisti moški mi je ubil mamo!

K=Rees? : ( Moje sožalje

J=Ok moram it zdaj adijo

K=dijooo
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem sem se odločila da grem na facebook. Odprla sem računalnik in šla na facebook. Nič novega ni bilo. Potem sem se odločila da bom dodala svojega fanta Jakea. Jake je tako luštenn : ) Ima rjave lase in modre učke. No, dodala sem ga in ga kliknila na chat.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z=Jaz J=Jake

Z=Hej < 33

J=Hej Zoya < 33

Z= kako je dolgčas, prideš k meni?

J=Jaaa : )

Z=Ok se vidiva potem < 33
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jake je hitro prišel k meni. Šla sva v mojo sobo in se pogovarjala. Povedala sem mu vse:
"Prijavila sem se na facebook in hotela dodati Katy. Tisto v resnici ni bila Katy ampak neki moški. Jaz sem seveda mislila da je to Katy in zmenila sva se da pridem k njemu. Tam mi je bilo zelo neprijetno. Nato me je začel zasledovati. Zasleduje me kamorkoli grem. Zelo neprijetno je. Bi mi lahko pomagal?" Jake mi je odgovoril enako kot Katy: "trenutno nimam nobenih idej. Če jih bom dobil ti bom povedal in pomagal." Nato je Jake odšel. Bila sem sama. Čisto sama, samcata. Oče je bil na službenem potovanju. Nisem vedela kaj naj počnem. Vlegla sem se v posteljo in zaspala. Spala sem zelo dolgo. Sanjala sem da tisti moški ne obstaja. Ko sem se zbudila je moški stal ob meni. Zakričala sem in...
05. september 2011
u36875
u36875
nextej (:
05. september 2011
u58991
u58991
nneeext pa ne pol napisatče ji bo kej naredu sm zaspala...kr neki
drgač pa faina zgodba
06. september 2011
u36875
u36875
neeeeeext noo
< 333
06. september 2011
next
06. september 2011
u59094
u59094
next
06. september 2011
u40996
u40996
oomg..! res mau strašljivoo.. čene pa najača zgodbicaa. aja NEXT! (:
06. september 2011
NEXT!!Carska!Ampak strašlijiva!(:
06. september 2011
next betika to je najboljša zgodba kar sm jih kdaj čulaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! amapk je pa tut strašljiva!!!
06. september 2011
Neeext!Ful doro ejj!
Loh pa še mojo zgodbo preberete : http://www.igre123.com/forum/tema/najprej-rezanje-potemmdrogiranje-in-nato/22880/
06. september 2011
u36875
u36875
nexteej nooooo;***
< 333
06. september 2011
Že pišem. Hvala vsem
09. september 2011
Zbudila sem se in videla da je oče že doma. Šla sem k njemu in mu povedala kaj se je zgodilo. Oče je začel jokati, čeprav je le redko jokal. Tudi jaz sem začela. Bila sem tako besna na tistega moškega ampak očetu ga seveda nisem omenila. In na moškega sem bila tako besna da sem se odločila da se mu bom maščevala. Začela sem razmišljati kaj bi mu lahko storila. Ali bi mu napisala pismo, kjer bi pisalo da bom prišla k njemu in ga ubila?? Ne. To mi ni všeč. Kaj naj? Naenkrat me je prešinila odlična zamisel. Odhitela sem k računalniku, odprla mozilla firefox, v google vtipkala facebook. In na facebooku naredila lažni profil - Gloria Mah. Hitro sem dodala moškega. Čez 2 uri me je res sprejel. Nato sem ga hitro kliknila na klepet.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M=Moški J=Jaz

J=Hai
M=Hai kdo si ti?
J=Kaj te briga! > : (
M=Aaaa že vem! Ti si Zoya!!
J=Kako veš?
M=Hahahaha pa sem izvedel
J=
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mogoče to ni bila najboljša ideja ampak vseeno je bilo vredno poskusiti. Morala bom poskusiti nekaj druga. Ampak kaj? Nisem se mogla spomniti. Odločila sem se da ne bom nič storila. Ko se bom kaj spomnila bom to storila. Razmišljala sem cele dneve in noči pa se še vedno nisem spomnila. Skoraj sem že obupala. Nato sem se odločila da bom šla kar k njemu in mu povedala kaj si mislim o njem. Vstopila sem in skoraj me je zadela kap. Videla sem kako Katy leži na kavču in ji moški daje hlače dol. Izgledalo je kot da Katy uživa pri tem. In Katy JE uživala pri tem. Naslednji dan mi je v šoli rekla: "Joj Zoya! Kakšen srček je bil tisti fant < 33. Mislim da sem se zaljubila!" Jaz sem se zadrla zelo na glas: "KAAAAAJJJJ??????!!!!! se ti je zmešalo?! Sploh veš kdo je to??!!!"
09. september 2011
next
09. september 2011
u40996
u40996
oo faak! ;s ;/
neeext, takoooooooooj!!!
09. september 2011
pliz lahk dans nextaš
09. september 2011
u40996
u40996