u44370
u44370
neeeeeeeeeeeeext
25. september 2013
next
25. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext omg *___________*
25. september 2013
Neeext
25. september 2013
u150605
u150605
Neeeeeeeeext *.* o fak no kera popolna zgodbica mudel resno js sm zasvojena dobesedno
25. september 2013
next
25. september 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/n-ng-f-n-f-.-n-n/62219/1
iskreno se opravičujem za oglaševanje.
25. september 2013
neeeeeeeeeext!!
25. september 2013
asdfghjkl *-* Haaaa neeeeeext ! Jeeezuuuus !!!
25. september 2013
Neeeeext!!!!
Popouna zgodbica,popouna naslounica *_*
25. september 2013
Kok lepa naslovnica:$
Asdfghjkl še en popoln next:3
Neeeeeeeeext<3
25. september 2013
u147863
u147863
awwwwwwwww nextttttttttt ful dobr
25. september 2013
u147863
u147863
ful lepa naslovnica
25. september 2013
next!!
25. september 2013
Aaaa next!!!!! best story everrr!
+nova bralka
25. september 2013
ful lepo rišeeeš.c:
Neeeeeeeeeeeeext.c:
25. september 2013
neeeeext..
26. september 2013
u142563
u142563
Neeeeext
Ful lepa naslovnica*w*
26. september 2013
u80842
u80842
Popolna naslovnica mislim a to si sama narisala?? če si svaka ti čast, jst še boge rožice ne znam na risat, mislim ful lepo rišeš
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
26. september 2013
u151645
u151645
fullllllllllllllllllll lepo rišeššššššššššššššššššš *______________________________________*
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
+ kako vrsto psa maš????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
26. september 2013
u125586
u125586
Waaaaaaaaaaaaaaaaw *ww*
neeeeeeeeeeext
26. september 2013
asdgfjgfmhgnjkgf neeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!

+lepoooooo rišeeš. *w*
26. september 2013
u126497
u126497
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<33
27. september 2013
u151035
u151035
ko se počutim k cunja danes, neja vem kaj bi delala ,_,
http://aka-unic0rn.tumblr.com/ - maš follow back haha
+jeej tenkju haha, sm ful vesela da vam je všeč^^ ja, sama sem jo narisala sam sem obliko črk mau ukradla:3
10-i del:3! kaj bi jaz brez vas♥

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

10 | ғαʟʟıпɢ ıп ғεαя

„Renée, ne bodi tako trmasta!“
„Nikamor me ne boš peljal, to je kristalno jasno,“ sem pisknila.
„Prav. Nazaj pridem v roku ene ure,“
„Kaj?“ Niall se je obrnil ter se napotil nazaj na hodnik „Ne bom te spustila več v hišo in ne boš mi nosil hrane,“ sem mu zabrusila, ko sem se postavila pred vhodna vrata.
„Pridi,“ „Kaj? Kam?!“ Niall je pograbil moje teniske, ki so ležali na hodniku ter me potisnil skozi vhodna vrata.
„Kaj počne-“ nenadoma me je zgrabil za stegna in za hrbet ter me vrgel v svoje naročje.
„Ni čudno, da si tako lahka, ko nič ne ješ,“ „Daj me dol!“ Sem kriknila in mencala z nogami, ko je hodil proti avtu.
„Tvoja mama zagotovo ne bo jezna, če prideš zvečer domov,“ nasmehnil se je ter odprl vrata črnega avtomobila, ki je stal pred hišo.
„Kdaj za vraga si se pripeljal?“
Posadil me je na sedež in hotela sem pobegniti mimo njega, a me je prijel za eno bedro in mi s tem preprečil, da bi prišla iz avta.
„Sekundo pred tem, ko sem potrkal?“ Privzdignil je obrvi in se nagnil naprej, jaz pa nazaj ter pri tem svojo glavo zakopala v sedež.
„Saj te bom samo pripasal, kam se umikaš,“ zasmejal se je ter glavo sklonil. Če bi se nagnila naprej, bi z nosom obtičala v njegovih laseh. Dobesedno.
Potem je zaprl vrata in kljub temu, da sem jih na vsak način hotela odpreti ali se hotela odpasati, ko je hodil okrog avta, mi nič od tega ni uspelo.
„To je ugrabitev,“ sem dejala, ko je sedel v avto.
„Ne, temu se reče preprečevanje, da otrok shira,“
„Nisem otrok!“ „Zame si še vedno otrok,“ prhnila sem.
„Kam sploh greva?“ Sem tiho vprašala, ko sva se vozila po glavni cesti Londona.
„K meni,“
„Zakaj pa k tebi? Ali nisi doma v soseski pod mano?“
„Ne, nisem,“ čez njegov obraz je hušknil nasmešek.
„Torej si mi tistega dne res sledil!“ Odprla sem usta.
„Tega pa nisem rekel,“ se je zasmejal.
„Zakaj greva k tebi?“ Sem ponovila vprašanje.
„Na večerjo nočeš, zato te bom zredil kar pri sebi,“ grdo sem ga pogledala, potem pa se zagledala čez okno, kjer so stolpnice letele mimo naju.
„Obuj se,“

„We could build a universe right here,
the world could dissapear,“

„Tukaj sva,“ pramen svojih las sem si zataknila za uho in počakala, da je Niall prišel okoli avta. Odprl mi je vrata ter me odpasal.
Prijel me je pod roko „in niti razmišljaj ne o kakšnem bežanju,“ njegov, znova hladen, glas me je presenetil in sledila sem mu v ogromno stavbo.
„Zdravo Austin,“ Niall je pozdravil receptorja v atriju. „Pozdravljen gospodič Horan,“ moški srednjih let se mi je prijazno nasmehnil in Niall me je potegnil za sabo v dvigalo.
„Tukaj živiš?“ Sem pisknila, ko je pritisnil na gumb za sedmo nadstropje.
Pogled je preusmeril k meni, rahlo privzdignil obrvi ter se blago namuznil.

Ko sva izstopila iz dvigala sem se ustavila v preddverju, točno za mano pa je stal Niall, ki si je ravnokar slekel jakno in odložil ključe. „No? Boš vstopila?“
„Raje n-“ „Gremo,“ rahlo me je prijel za boke ter potisnil na temen, ogromen hodnik. Prišel je takoj za mano ter me prijel za ramena.
„Kuhinja je v tisti smeri,“ s prstom je pokazal levo od dnevne, ki se je razprostirala pred mano, „in ko pridem nazaj, hočem, da je moj hladilnik prazen,“
Sprehodil se je do konca hodnika ter zavil skozi zadnja vrata. Še enkrat sem se ozrla za njim potem pa sezula svoje čevlje in jih pustila pred dnevno sobo.
Bila obdana z velikimi steklenimi okni, ki so prikazovala prelep pogled na London in sonce, ki je počasi tonilo za obzorjem. Oh, pismo, saj je že mrak! Kako dolgo sva se vozila?
Obšla sem temno sedežno, ki je stala pred velikanskim televizorjem ter se napotila v smeri kuhinje.
„Oh, groza,“ sem bleknila. Zakaj bi tako premožen moški delal na bedni pravni fakulteti, kot učitelj športne? Kaj dela sicer?
Naslonila sem se na pult sredi kuhinje ter se ozrla proti hladilniku. Ne, ne morem jesti tukaj.
Pokukala sem v jedilnico, ki je bila zraven kuhinje. Imel je ogromno mizo. Za koga? Ima 21 deklet, ki jih vsak dan sili v hrano?
Na mojem obrazu se je razprostrla grda grimasa. Mogoče pa hoče biti samo prijazen.
„Še nisi jedla?“ Poskočila sem ob njegovem glasu in se obrnila.
Pred mano se je znašel v drugih tankih kavbojkah in ravnokar si je oblekel črno majico.
„Ne morem jesti pri tebi,“
„No, pa sprejmi to kot povabilo na večerjo,“ „Ne, saj ne moreš večerjati z otrokom,“ sem sarkastično dejala in Niall se je namuznil. Odprl je hladilnik ter iz njega potegnil žemljo in neko šunko.
„Vsaj sendvič? Prosim?“
„Prosiš me, naj jem?“
„Renée...“ „Oh, prav. Bom pa sendvič, če že vztrajaš,“ naslonila sem se na pult.
„Pojdi v dnevno. Lahko se namestiš pred televizijo,“
„Oh,“
„Pojdi,“
Sprehodila sem se v dnevno ter sedla na črno usnje. Hm, daljinec. Kako hudiče se ta ogromen ekran prižge?!
Pritisnila sem na par gumbov na pilotu, vendar nič. „Pišuka,“
Nenadoma me je Niallova roka prijela za zapestje, druga pa za daljinec.
„Poglej, rdeč gumb,“ nekaj je škrtnilo in na televiziji se je prikazala slika, Niall pa je zvišal glasnost.
„Tako,“
„Hvala,“ sem čisto tiho odvrnila, medtem ko se je Niall odpravil nazaj v kuhinjo.
Nerodno sem se usedla. Najverjetneje izgledam kot zrel paradižnik.
27. september 2013
next.
27. september 2013
u44370
u44370
neeeeeeext
27. september 2013
NEEEEEEXXXXXXXXTTTTTTT
KAJ BI MI BREZ TEBE
27. september 2013
u80842
u80842