Neeeeeext!!!!!
23. september 2013
neeeeeeeeeeeext!!! + nova bralka!
ta zgodbica je popouna!! < 333
23. september 2013
omg ta zgodbica je nadnaravno popolna:3
Neeeeeeeeeeext!!
23. september 2013
u151645
u151645
Nextttttttttttttttttttttttttttttttttt
Nova bralkaaaaaaa
Zgodbica je fullllll dobraaaaaaaa *______________*
23. september 2013
u142563
u142563
Neeeeeeeeext*_______*
24. september 2013
u151035
u151035
tenkju all <3
https://ask.fm/LilyEatsYou - lahko kera aska če želi ._. bed je ._.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

7 | ғαʟʟıпɢ ıп ғεαя

Sploh nisem imela namena iti domov. Zavila sem v park in se tam usedla na eno izmed samotnih klopc. Noge sem privila k sebi in glavo naslonila na kolena.
Počutila sem se tako samo. Izdano.
Nekaj mimoidočih se je ozrlo proti meni in moji klopci, vendar mi drugače niso posvečali veliko pozornosti.
Svetu ni mar. Ja, točno tako.
Zavzdihnila sem. Ničesar ne bom zamudila. Pouka bo tako ali tako že konec, glede na to, da se je ob mojem odhodu začela zadnja ura. Pa še to prekleto francoščino bi imeli.

Nenadoma sem zaslišala težke korake. Ne vem, zakaj so bili edini koraki, ki sem jih dejansko slišala ob mojem posedanju na klopci.
Mogoče zato, ker so bili tako znani? Mogoče zato, ker ko sem pogledala navzgor, sem ugotovila, da pripadajo osebi, ki je malo prej dejala, naj se držim stran od nje?
Niall. Bil je Niall, Niall James Horan, učitelj športa in ravnokar je korakal po potki, ki je vodila mimo mene in moje klopce.
Na sebi je imel usnjeno jakno in očitno se je tudi preoblekel, ker je imel oblečene črne jeans hlače. Gledal je nekam v svoje noge.
Spustila sem svoje noge ter se pretvarjala, da gledam v telefon, ki sem ga hitro potegnila iz žepa.
Koraki so se bližali in ko sem že mislila, da me pa mogoče ne bo opazil, je njegova glava poletela kvišku in zagledal se je naravnost vame, medtem ko sem jaz gledala nazaj vanj.
Ampak ni upočasnil svojega koraka in četudi je odprl svoja usta, ni iz njih prišla niti trohica glasu. Pogled je umaknil in se odpravil dalje, brez, da bi me še enkrat pogledal.
„Zakaj? Sem mar jaz kriva, da to govorijo? Sem jaz kriva, da si se lepega dne znašel ob meni, ko so me napadli, ob meni, ko sem pazila na podivjane otroke? Povej mi, Niall! Sem jaz kriva?“
Hotela sem zaklicati za njim, zakričati na ves glas, a iz mene je prišel le tih stok, kateri se je potem prelevil v solzo, ki je spolzela po mojem licu.
„Ne, ne smem jokati,“ sem čisto tiho zahlipala ter si z rokavom mojega puloverja obrisala lice. Zagotovo sem razmazala maskaro in svinčnik hkrati.

(*le click* ↓ *o*)

Nekako sem tistega dne, pozno popoldne, prilezla domov. Mame ni bilo.
Mogoče je ostala v službi in dela nadure.
Pravzaprav mi je bilo prav malo mar v tistem trenutku. Lahko bi se zaprla v sobo ter tam ostala do večnosti.
Nisem se razumela, ne, nisem razumela zakaj delam tako dramo iz tega.
Je bilo morda normalno, da je učitelj rekel učenki, naj se mu ne približuje, samo zato, ker so drugi govorili, da sta v razmerju?
Ja, tako mu je mar za ljudi okoli njega, ker misli samo na to, da ne bo ostala brez službe zaradi ene navadne najstnice. Morda res to misli o meni?
Glavo sem zakopala v blazino in majhna merica jeze, pa bi bilo dovolj, da bi še na ves glas zatulila.
Mogoče sem pa popolnoma zblaznela.

„No one ever made me feel like you did,
and now I'm struggling to feel anything at all,“

„Renée?“ „Hm?“ Sem zamrmrala v blazino. Počutila sem se utrujeno.
„Vstani! Budilka ti je že trikrat zvonila,“
„Zelo slabo se počutim,“ sem odvrnila ter se komaj prisilila, da sem malo dvignila glavo.
Ura je bila pet do sedem. Zjutraj.
„Si prepričana?“ „Ja. Lahko prideš preveriti,“
Dejansko sem se res počutila slabo. Za nameček pa sem še imela zabuhel obraz od joka, tako da verjetno izgledam grozovito bolana.
„Prav. Poklicala bom v šolo,“ slišal se je vzdih in znova sem bila z obrazom v blazini.
Vse me je bolelo. Najverjetneje zaradi grozne pozicije, v kateri sem ležala. Vendar se mi ni ljubilo premakniti.
Bila sem izčrpana. Niall James Horan mi je izsesal življenje in dušo iz mojega telesa in zdaj sem le posušena lupina. Vsaj počutim se tako.
24. september 2013
neeeeeeeeeext *__*
24. september 2013
neeeeeeeext
24. september 2013
neeeeeeeeeeext!!!!!
24. september 2013
u151645
u151645
nexttttttttttttttttttttttttttt *w*
24. september 2013
next
24. september 2013
Neeext
24. september 2013
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
24. september 2013
Neeeeeeeeeeext<3
24. september 2013
Neeeeeeeext. :'3
24. september 2013
*____**•
NEEEEEEEEEEXXXXXTTTTTTTTTTTTTTT
24. september 2013
u147863
u147863
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext! *_________________________*
25. september 2013
nnnneexttt <33
25. september 2013
neeext <33333
25. september 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeext!!! *__*
25. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
25. september 2013
neeeeeeeeeext..*.*
PS: nova brauka..
25. september 2013
Neeext
25. september 2013
next
25. september 2013
u142563
u142563
Neeext
25. september 2013
u151035
u151035
*jaz sem malo zamešala število nextov ups haha ._. dejansko bi naj bil to 8 del, ampak je v resnici deveti ker sem umes 2x pozabila številko napisat._. lalalalalala veseli smrkci smo ._.
*jooj kak sem jezna-.- ravnokar sm pršla s sprehoda z svojim pesom pa mi je ena tam sred ceste rekla da ne rabim vsaki dan tam mimo lazit z pesom ker je baje prenevaren pa prevelik pa da rabi nagobčnik. excuse me, moj pes da rabi nagobčnik? vi rabite nagobčnik. jaz bom hodla ki bom misla, pa lahko vam ga tudi na dvorišče spustim če hočete._. mislim, bolj prijaznega psa ne poznam ona pa meni da me bo lastni pes nekega dne vgriznu. no, če bo kdaj koga vgriznu, upam da vas ._.
+evoo, ročno narjena naslovnica hihi:3 kak se vam zdi? ↓
https://shrani.si/f/2g/8H/2rQ1Z2OL/974521590227551036743916.jpg

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

9 | ғαʟʟıпɢ ıп ғεαя

Moj telefon je zapiskal in po sobi se je razlegel ušesa parajoč zvok, ki je naznanjal, da mi zvoni budilka. Pozna budilka.
Včasih sem bila tega vesela, da nisem zamudila neskončno trajnim čenčam z Mindy, zdaj sem pa hotela telefon vreči v steno. Seveda, če ne bi stal celih 700 funtov, to ne bi bilo pretirano težko.
Stegnila sem svojo roko ter ga pograbila.
„Utihni,“ sem vzkliknila v blazino ter pritisnila na tipko 'zadremaj'. Tako. Pustite me na miru.
Naslednji zvok, ki se je zaslišal, le bilo kruljenje iz mojega želodca.
„Ne, saj nisem lačna,“ sem zamrmrala sama pri sebi. Želodec mi je odgovoril s še bolj glasnim kruljenjem in pomislila sem, če lahko slučajno sosedje slišijo mojega umirajočega kita.
Zagodrnjala sem ter se spravila na noge. V ogledalu nasproti svoje postelje sem lahko videla svoj grozen odsev in raje sem se čim hitreje spravila v kuhinjo po nekaj za pod zob.
„Piškoti,“ sem čivknila, ko sem odkrila le še enega v škatli. Novo bo treba odpreti.
Pogrela sem si nekaj mleka, ki je ostalo v tetrapaku. Zadnjih nekaj kapljic, ki je ostalo, sem nalila Catherine in veselo ga je popila.
„Mami danes spet dela nadure, veš,“ sem ji dejala in ulegla se je na moje noge.
Zavzdihnila sem, ter piškot z čokoladnimi rozinami potopila v mleko in odlomil se mi je.
„Pišuka!“ Potegnila sem ga ven, ko sem ugotovila, da ga je polovica ostala notri.
Vzela sem žlico, ter ga hotela potegniti ven, ko je nekdo močno potrkal na vrata. Žlica mi je zletela na tla in utihnila sem. Trkanje se je ponovilo in stisnila sem zobe ter obstala na mestu.
„Renée, odpri že ta prekleta vrata! Vem da si v hiši!“
Kaj? Zazijala sem. O Jezus Marija!
„Nikogar ni doma!“ Sem glasno pisknila in pobrala žlico. Piškot se je očitno zagozdil.
„Renée, ne brij norca iz mene in odpri!“
„Pojdi stran!“ Sem odvrnila.
„Noter bom prišel, z lepa ali zgrda!“
„Prav! Samo ne zlomi vrat,“ odhitela sem do njih, ter zasukala kljuko. Skozi je butnil Niall in jih znova zaprl ter zaklenil. „Kaj počneš? Nisem te povabila v hišo,“ sem siknila, čeprav sem bila presenečena nad njegovo pojavo.
„Sam sem se povabil,“ pogledal me je, jaz pa sem se namrdnila.
„Zakaj te ni bilo v šolo?“ Je ravsknil za tem in poskočila sem.
„Bolana sem. Ne vidiš mojih rdečih oči in nosu?“
„Zlomljenemu srcu se ne reče bolezen,“
„Ja pa -kaj? Nisi mi zlomil srca, če to misliš! Sploh nisem jaz spravila tiste grde novice, zaradi katere se me izogibaš, na dan,“ sem bevsknila v odgovor.
„Ne izogibam se te!“ Prijel me je za ramena. „Ti bi se me morala, ker sem nevaren,“ je dejal, jaz pa sem v odgovor prhnila.
„Resno mislim,“ „Dobro,“
„Verjemi mi, Renée-“ „Dobro! Verjamem ti!“ Sem vzkliknila ter se odpravila v kuhinjo, njega pa pustila na hodniku.
„Nisi dokaj prepričljiva,“ je dejal in znova sem poskočila, ker se je pojavil za mano, naslonjen na pult.
„So to piškoti? Piškote ješ za kosilo? Nimate nič drugega za pojesti?“
„Od kdaj pa tebe kaj briga zame?“ Odprla sem hladilnik ter ven potegnila zadnji jogurt.
„To je še v hladilniku,“
„Kaj?“ Vzkliknil je in njegove oči so postale temno modre in bil je jezen. Name? Ker imam prazen hladilnik?!
„Oprosti, ker trenutno z mojo mami nisva na tako visokem nivoju, da bi si lahko privoščili poln hladilnik,“ sem užaljeno odvrnila in zlila odvečno mleko, skupaj z piškotom v odtok.
„Kako to misliš?“ Zdaj se je umiril.
„Oče, uspešen odvetnik nama je pred kratkim pobral vse, ves denar, v zameno da me obdrži mami. Trenutno dela preklete nadure, da si lahko privoščim sploh piškote,“ govorila sem tišje. Bilo me je sram. Pa ne tega, da dejansko z mamo nimava denarja, ampak same sebe, ker ne naredim nič, da bi to popravila.
Niall je ostal tiho in strmel je vame.
„Ne glej me tako. Reci nekaj,“ sem dejala ter se obrnila stran od njega.
„Pa si lačna?“
„Ne, nisem lačna. Nikoli nisem lačna,“ sem odvrnila.
„Renée, moraš jes-“ „Nehaj! Ne govori mi, kaj naj delam. Prejšnji dan si mi govoril, naj se ti ne približujem, zdaj pa si se mi ravnokar približal sam. Prav nič te naj ne skrbi zame. Naj ti bo vseeno, tako kot ti je bilo takrat, ko si šel z dvignjeno glavo mimo mene,“ sem ravsknila.
„Ni mi vseeno in ne kriči name!“ Povzdignil je glas in obrisala sem solzo, ki je spolzela po mojem licu.
„Verjamem, da si prestopil mejo oddaljenosti, na kateri ne bi nihče mislil, da sva v dejanskem razmerju,“
„Čisto vseeno mi je, kaj so si tisti izmečki izmislili Renée,“
„Verjamem,“ sem osorno odvrnila in nenadoma me je zgrabil za čeljust te obrnil k sebi.
„Ja, vseeno mi je. Za njih, ne pa tudi zate,“
„Kaj naj bi to pomenilo?“ Njegove roke sem potisnila s svojega obraza.
„Nič, prav nič,“ je grobo odvrnil „ampak vem, da si lačna,“
„Ne nise-“ „Ne govori, da nisi ker te tvoj želodec izdaja, Renée! Dovoli, da te odpeljem na kosilo,“
„Kaj? Kako močno pa me še hočeš ponižati? Nikamor me ne boš peljal!“

25. september 2013
neeeeeeeeeeeeext *__* laura to je čisto lepo prekratko da veš haha x'd
25. september 2013
Za gospo ki se boji psov: fak yo fat ass mama
Naslovnca; whoooaaaa *__*
Zgodbica; woooooooooooiiw^_*
NEEEEEXXXXTTTTTT
od najvecje fanice
25. september 2013
Naslovnica:WoooOOOoooW
Zgodba:Istoooooooooooo