neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
21. september 2013
u80842
u80842
OMG to je popolno resno ti pišeš preprosto meagantastično zakon ampak resno zgodbica je popolna waw *o*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! ;D
21. september 2013
u151035
u151035
Hσrαn's вαвє - joj hvala:'3
~Forever~ -jezuus, hvala ti haha:'3
+hvala usem ane drugače ._. c:
OMG A JE KDO ŽE SLIŠAL DIANO OD 1D? o fak mene je pobral ._.
one direction have changed from men to murderers ._.
https://soundcloud.com/loren-torres/diana-one-direction-leaked jesus christ

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

↓ klikniii^^ that look omg ._.

4 | ғαʟʟıпɢ ıп ғεαя

„Pa saj še zdaj ne morem dobro verjeti,“ je vsa vzihečna kričala Mindy.
„Tudi jaz ne,“ „Ti si bila tam notri! Ne išči izgovorov,“ bila je na robu z živci od ljubosumja.
„Samo prepozno sem zapustila kabinet, to bi naj bilo vse,“ grdo sem jo pogledala.
Dejansko hoče reči, da sem zanalašč ostala tam notri, v kabinetu.
„To delaš, ker je meni všeč,“ grdo sem jo pogledala. Kako si drzne?
„Kako lahko kaj takega rečeš?“
„Ker je res,“ odvihrala je mimo mene po hodniku in z odprtimi usti sem gledala za njo.
Je pravkar, z drugimi besedami, izustila, da nisva več prijateljici?
„Preklet bodi, James,“ sem sama pri sebi tiho zamrmrala.
„In kdo je James?“ Poskočila sem od strahu, ko se je zraven mene pojavil Justin.
„Pojdi stran Justin,“ sem zagodrnjala ter se hotela zriniti mimo njega.
„Zakaj? Saj ni to, da si me močno želiš,“ zasmejal se je.
„Pusti me, Justin!“ „Daj no, GG,“
Tedaj sem na začetku hodnika zagledala gospo Rose in Horana. Horan je z nasmeškom nekaj pripovedoval gospe Rose, ko se je obrnil pa je pogledal naravnost vame.
Nasmešek mu je zbledel.
„Živjo, gospod James,“
„Dober dan, gospod Horan!“ So piskale najstnice.
„Justin!“ A namesto pozdrava, so nazaj dobile ime fanta, ki me je ravnokar tiščal ob omarice. „Justin!“
Justin je odskočil, ko je Horan z hitrimi koraki prišel do naju.
„Jaz-“
„Te morda moram spomniti na včeraj?“
„Ne, ni treba, gospod,“
„Dobro. Poberi se stran od gospodične Anderson!“
Justin jo je pobrisal tako hitro, da nisem niti vedela, da je potem gospod Srhljivi jezno strmel vame.
„Hva-“ preden sem besedico sploh izgovorila do polovice, je odšel dalje, brez da bi me še enkrat pogledal. Je to zaradi včeraj? Me ima zdaj na piki? Super.

Pograbila sem lonček ter si natočila kapučino v naši kafetariji. Prosta ura.
Usedla sem se za mizo za enega, ter nanjo vrgla par zvezkov.
„Gospodična Anderson!“
Obrnila sem se, ter zagledala gospo Freez. „Da?“
Potegnila si je drug stol k moji mizi ter se nasmehnila.
„Imam vprašanje zate, oziroma prošnjo,“ „Mhm,“ srknila sem požirek kapučina.
„Odbojko imaš po petkih, ali?“ „Mhm,“ še en požirek.
„Bi lahko danes prišla? V petek ti bi odpadlo,“ je dejala Freezova in odložila sem lonček.
„Ja, mislim, da lahko,“ „Prav, hvala,“ vstala je, se mi nasmehnila potem pa odšla.
Dobro, prav vseeno mi je, če lahko lepo rečem.

„GG, ti je Freez kaj rekla, zakaj?“ Odkimala sem v odgovor na soigralkino vprašanje.
„Prav,“ je odvrnila Rey in mi podala elastiko za lase. „Hvala,“ sem odvrnila, ko sem si spela čop.
„Pridiiita,“ je zacvilila Zoey in odpravili sva se za njo po hodniku do športne dvorane.
„Oh, tukaj ste,“ ko smo vstopile, smo zraven Freezove zagledale Horana in malo je manjkalo, pa bi se ustavila in odšla nazaj v garderobo.
„Gospa Freez, zakaj danes?“ Je kar takoj vprašala Felicity, da se ji je lahko čim bolj priliznila.
„No, v petek me ni, me pa rabimo kapetanko. Z gospodičem Horanom bova izbrala eno od vas. No, spravite se v skupine,“
„GG!“ „Ne, ne bomo imele Renée,“ sem zaslišala Mindy.
„GG, pridi sem,“ Rey me je poklicala iz druge skupine in jezno sem pogledala Mindy, ki je bila v prvi.
Freezova je Felicity podala žogo in postavile smo se vsaka na svojo stran mreže.
„Daj Felicity!“ Je vzkliknila Mindy, ko je Felicity zabila zgornji servis na našo stran. Vrgla sem se naprej, prestregla tla ter podala žogo Rey, ona pa Georgii.
Pobrala sem se in se nasmehnila, ko je Mindy nerodno odbila žogo v mrežo.
„Jej, bravo GG!“ Rey sem podarila še en nasmeh ter zgrabila žogo, ki jo je Felicity zabila proti meni.
„Daj Renée,“ je šepnila Penelopé in skočila sem, ter žogo zabila na nasprotno stran. Žoga je pristala na črti, in Freezova je zapiskala. „Prva ekipa dobi točko,“
Zagodrnjala sem, Rey pa me je potrepljala po rami.
„Ena zate, Renée!“ Je veselo dejala Mindy in žoga je poletela proti meni, naravnost v mojo glavo in padla sem po tleh.
„GG!“ „O jezus, nisem hotela!“ „GG!“
Mežikala sem v svetlobo, ter se držala za razbolelo mesto na glavi.
„Gospodična Anderson!“ Pritekla sta še Freezova in Horan.
„Je z njo vse v redu?“ Nekdo je položil roko na moje čelo.
„Vroča je,“ svet se je vrtel in glasovi so bili popačeni.
„Renée?“ Je nekdo vprašal „Renée!“

Z tesnobo nekje spodaj v mojem drobovju, sem odprla oči in se zazrla v luč, ki je visela s stropa.
Zdravniška ordinacija.
Zasopla sem in se pogladila po bolečem delu moje glave, kjer sem začutila mokro cunjo, ki bi naj blažila bolečino.
„Se počutiš bolje?“ je vprašal raskav glas in zamežikala sem. Hotela sem nagniti glavo, a mi je to preprečila roka.
„Ne premikaj glave,“ „Kje je doktorica Milwinds?“ „Gospe Milwinds ni v službi, zato je moral nekdo ostati z tabo,“
Zakašljala sem, ko sem dejansko prepoznala glas in zagledala Horanov obraz.
„In zakaj ravno vi?“ „Se počutiš bolje?“ je preslišal moje vprašanje in postavil novega.
„Ne,“ sem zagodrnjala in zatisnila oči, kot da bi hotela pregnati bolečino.
„Izvoli,“ Horan mi je podal kozarec ter tableto Bonifena. Vrgla sem si jo v usta ter popila vodo.
„Hvala,“ podala sem mu kozarec in na vrtečem stolu se je zavrtel, ter ga odložil na nočno omarico.
„Kako dolgo bom morala biti tu noter?“ „Dokler ti ne bo bolje,“
„Prav, se že počutim bolje,“ spravila sem se v sedeč položaj, a me je Horan potisnil nazaj v ležečega.
„Kar ostani tako, sicer te bom še priklenil,“
Priklenil? Kaj?!
21. september 2013
neeeeeeeeeeext
21. september 2013
neeeeeeeeext
21. september 2013
u130737
u130737
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT! *OOOOOOOOOOOOOOOO*
21. september 2013
neeeeeeeeeeeeeexttt
21. september 2013
o fak o fak. jaz te bom nekma fuknila če ne bo kmalu tvojega popollne nexta o.O
le pomislim, da si reka, da ne bi tega objavla ti baraba.
nextaaaaaaaj takoooj *_*
21. september 2013
u142563
u142563
Neext
21. september 2013
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxt !!!!!! Fak *_* *o*
21. september 2013
NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
21. september 2013
u150605
u150605
*__________* omg to je tok najbolsa zgodbica ever
Neeeeeeeeeeeeeext
21. september 2013
neeeeext!!+nova bralka+asdfghjkl popolnost*o*
21. september 2013
u151035
u151035
►нαяяу'ѕ вαвє◄ -njon njoh:3
Merhaba* - juj hvala, samo ziher so še kakšne boljše:*
.ғσяενεя чσυпɢ. - hvala ti:'3
ka ma še kdo čisto zajeban urnik?._.
+keri razred ste? jas sem 9. in so me usepousod zraun uklučli in dobivam živčni zlom:'p

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

„Nikar me ne glej tako,“ se je zasmejal Horan. To je bil dejansko prvi nasmeh, ki sem ga bila deležna.
„...“ tiho sem ga gledala izpod čela, ko je vzel cunjo z moje glave.
Nekdo je potrkal. „Gospodič Horan?“ „Hm?“ Zasukal se je na stolu, da mi je kazal hrbet.
„Če želite, lahko jaz namesto vas popa-“
„Ne, ne, je že v redu Rose, tako ali tako nimam nič več na urniku,“
„Oh,“ gospa Rose je zapustila ordinacijo in spravila sem se v sedež položaj.
„Tu-..kaj sem ti prej rekel?“ Horan me je grdo pogledal, ko je opazil, da sedim.
„Ne morem ves čas ležati!“ Sem vzkliknila potiho.
„Hm, no, dejansko moraš,“ „Hm, ne, ne bom,“
„Renée...“ znova me je grdo pogledal.
„Kaj se je zgodilo z gospodično Anderson, James?“ Sem sarkastično vprašala ter prekrižala roke na prsih.
„Če me misliš klicati po imenu, me kliči Niall. Zdaj se pa ulezi,“ potisnil me je dol in zavila sem z očmi. „in ne zavijaj z očmi,“
„In kako mi boš to preprečil?“ Niall ni ničesar rekel, le grdo me je pogledal, potem pa vzel iz svojega žepa telefon in začel tipkati po njem.
„Lačna sem,“ sem se oglasila čez kakšnih pet minut mučne tišine.
„Mhm,“ Niall ni odvrnil pogleda z ekrana svojega telefona.
„Lahko dobim kaj za pod zob?“ „Mhm,“
„Gospod Horan!“ Sem kriknila čez trenutek in pogled je usmeril vame.
„Kaj?“ „Lačna sem,“
„Ja...torej?“
„Rekli ste, da se ne smem premikati,“
„Aha, saj res,“ gromko se je zasmejal ter vstal „običajno kosilo?“
„Vseeno mi je,“ sem zagodrnjala.
Niall se je napotil skozi vrata in najverjetneje proti jedilnici, zato sem vstala ter pograbila svojo torbo. Po oblačila še moram...počakaj malo!
Prijela sem rokav svoje srajce in odprla usta.
Ali nisem bila v kratkih hlačah in majici z naramnicami, ko smo igrali odbojko?
Opustila sem to misel, morda se mi je bledlo in odprla sem vrata ordinacije.
„Kam pa kam?“ Iz mene je prišel zadušljiv krik, ko se je pred mano pojavil jezen Niall James Horan in me potisnil nazaj v ordinacijo.
„Uh...boljše se počutim!“ Sem dejala, ko me je posedel na posteljo in mi v roke potisnil pladenj z špageti.
„Verjamem,“ je ostro odvrnil ter sedel na vrteč se stol.
„Ali nisem bila prej v športni opremi?“ sem vprašala, ko sem si v usta potisnila prvo vilico špagetov.
„Jaz sem te preoblekel,“ zakašljala sem in se skoraj zadušila na špagetu, vilica pa mi je zletela na posteljo, da jo je popackala z nežno oranžno omako. „Kaj?“ Sem kriknila med davljenjem.
„Oh, daj no Renée, že včeraj sva razglabljala o tem. Ne, nisem te gledal ali počel česar koli drugega,“ je jezno bevsknil in pogotlnila sem slino, skupaj z špagetom, ki me je prej dušil.
„Ne strmi vame,“ je dejal, ko je pogled odvrnil z telefona. Pobrala sem vilico, ter dalje jedla.

„Si še lačna?“ Je vprašal, ko sem do konca pojedla. Odkimala se ter se zastrmela v svoje roke, ko mi je vzel pladenj.
Ko je že skoraj odšel, je pogledal nazaj noter „pa da nebi razmišljala o pobegu,“
Prhnila sem ter se naslonila na steno ob postelji.
Pobegnila? Saj bi prišel pome, in me zvlekel nazaj sem noter; sem pomislila.
Kmalu se je vrnil, spet je tipkal po telefonu.
„Zdaj sem boljše,“ sem si izmislila, čeprav me je glava še vedno tako bolela, da bi se najraje samo ulegla in ostala tiho.
„Seveda,“ je odvrnil in sedel na stol. Zavila sem z očmi, v naslednjem trenutku pa me je zgrabil z eno roko za obe ličnici.
„Kaj sem rekel glede zavijanja?“ je siknil, malo prenevarno blizu in zardela sem.
„In kdo si, da mi lahko ukazuješ?“ „T-tvoj učitelj,“ je besno odvrnil ter me spustil, vendar se je še vedno z eno roko naslanjal na posteljo, da je lahko visel nad mano.
„To še ne pomeni, da ne smem zavijati z očmi,“ grdo me je pogledal, hotel nekaj reči, a ga je prekinil glas gospoda Bella, ki je ravnokar vstopil.
„Gospodična Anderson, zdaj lahko greste. Se počutite bolje?“
„Ja. Hvala za takšno gostoljubje,“ sarkastična opazka je letela na Nialla in grdo sva pogledala drug drugega, ko sem stopila ven.
„Hvala še enkrat,“

„Renée, ljubica, si že bolje?“ „Ja,“ sem odvrnila, ko sem v dnevni gledala televizijo. Dejansko je bolečina še vedno bila prisotna, ampak v majhni merici.
„Bi lahko, prosim, šla zame v trgovino?“ „Po?“
Bil je dolgčas, tako ali tako nimam ničesar za početi.
„Kruh, rabim kruh. In nekaj sladkorja,“ „Prav,“ sprehodila sem se v kuhinjo.
„Hvala,“ mama se mi je nasmehnila „izvoli denar,“
Stlačila sem ga v denarnico, si obula svoje superge in se peš napotila v trgovino.
Ni bila daleč, pa tudi blizu ne. Kakšnih pet glavnih mestnih križišč naprej.

Nakupila sem pač to, kar sem morala in zraven vzela še čokolado. Doma je primanjkuje, jaz pa jo izredno potrebujem.
Vračala sem se nazaj, mimo ene izmed temnih ulic, ki ne vodi nikamor, ko mi je iz rok zletel bankovec, ki sem ga malo prej tlačila v denarnico.
„Hej!“ Sem kriknila sama pri sebi, stopila v temo in ga pobrala. Zaslišal se je smeh.
„Hej, deklič, se kam odpravljaš?“ Moje srce je začelo biti hitreje, a noge me niso ponesle nikamor.
Zravnala sem se in poskušala ugotoviti, od kod je prišel glas, ko me je par močnih rok zgrabilo za ramena in nemočno sem kriknila.
„Hej, brez kričanja,“ je dejal moški glas z ameriškim naglasom in stresla sem se.
„Kaj ko bi nam dala ta bankovec? Pa mogoče še kašnega?“ Mi je šepnil na uho in se tiho zarežal. „Ali pa mogoče celotno denarnico?“
„Jaz-jaz-“ ničesar nisem spravila iz sebe.
„Daj denarnico!“ „Ne!“ Sem nemočno kriknila ter k sebi stisnila vrečke, skupaj z denarnico.
„Daj mi-“ „Hej!“ Moški, ki je stal za mano se je obrnil, dobil udarec naravnost na nos in padel po tleh.
„Prekleto!“ Je zaklel drugi glas in stekel nekam v notranjost teme.
„Prekleti bedak,“ tisti, ki je ležal na tleh, se je držal za nos, potem pa je vstal in jo pobrisal za drugim.
„Hej, Renée si v redu?“ Moški za mano me je obrnil k sebi in izbuljila sem oči.
„Gospod Horan?!“

watcha think? ._.
+spet mam občutek, da je v nextu na milijone napak, pa nobene ne vidim ;s unf
21. september 2013
omg omg neeeext ! najbols *-*
21. september 2013
u130737
u130737
ABSLKSGŠAOGHŠAGKJAOTGJHAOI FUCKING PERFECT *OOOOOOOOOOOOOOO*
AJMO, MRŠ NEXTAT! JST SI BOM ROKE POGRIZLA (x'DD)
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
21. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
asdfkj!!
21. september 2013
omg neeeeeext
21. september 2013
asdfghjkl *o* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nextt hočeeem takooooooj !!!!!!!!!!!!!!!!! OMAJGAD ženska si ti normalna ?!??? Se ti sploh sanja kok js obožujem ta FanFic. ???? Omajgad spravi se pisat !*o*
21. september 2013
O bogek pomagi dej hitr next prosim... juuj kera popolnost je to sm ze zasvojena s zgodbico resno:$
Neeeeeeeeext<33
21. september 2013
te bom jaz njoh njohala lol o.O
nextaj mi takoj tdaj in v tem momentu o.o
21. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
21. september 2013
u147863
u147863
omfg lej nevem kk sem js do te zgodbice prišla sam a ti lahko povem da je najbolš? mislm res kr potegnilo me je jooj nexturina! (običajno napišejo next, amapk jaz napišem nexturina najbolj posebnim zgodbicam ker je res super pa moraš prebrat z degenskim nagalsom tale nextruna)
21. september 2013
O faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.;$$$$$ Jst mam čist u usakm nextu filing, da se bosta tm pofukala. o.o tko ful sta sexi skpui, al intimno, al krkol. :"""D
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext. :3
21. september 2013
u80842
u80842
OMG joooj prosim next če ne bom znorela od radovednosti in Niall je v teli zgodbici tok HOT!!!! bog mi pomagaj :"D in obožujem tvojo zgodbico <3
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
22. september 2013
Neext
22. september 2013
Neeeeexxxxxxxxttttttttttttttt
22. september 2013
u142563
u142563
najgsdhsfhdfhasgjasjas fak to je tok popolno*w*
Neeeeeeext
22. september 2013
u125586
u125586
NEEEEEXT!
22. september 2013
u150605
u150605
Fakkk no kok popolna zgodbica resno to je perfect *.*
Neeeeeeeext
js sm 9 klas in mi mamo full glup urnik -.- takoj ob pondelkih prvo uro fisko pol pa takoj za njo kemo -.- kr neki...upam da maste usak ostali kej bols
22. september 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani