u175337
u175337
Neext Ful zanimivo pišeš Elena *o*
04. avgust 2014
ej hvala vaaam *o* nevem kaj naj še rečem
04. avgust 2014
u175337
u175337
haha lahk rečeš da si carica <3
04. avgust 2014
haha to pa ne x'd
04. avgust 2014
u172272
u172272
next!
04. avgust 2014
še en next *o*
04. avgust 2014
u149312
u149312
Next
04. avgust 2014
Naredit sla kar ti je idiot (jaz) predlagal ♥♥♥ lof u
Nekšt
04. avgust 2014
evo grem pisat *_*
04. avgust 2014
u177364
u177364
Končno *_*
04. avgust 2014
next
04. avgust 2014
u175426
u175426
a bo?*_*
04. avgust 2014
PODROBNEJŠI OPIS ;3

♥ zdaj vam bom pa nekaj stvari še podrobneje predstavla *_*
na igre hodim že 2 leti in pol in se še nisem naveličala <3 fajn mi je tu, še posebej prijateljice in forumi *o* najljubši znakec na igrah je ta: verjetno ste že opazli da ga pogosto pišem x'd pa gremo spet k moji sanjski hiši...

SANJSKA HIŠA

moja 'hiša' bi imela kot 1. bazen pred hišo (notranjega si n želim)... bil bi velik in z kakšnimi okraski okoli (npr. delfini). rada bi imela tudi okoli hiše veliko rož, grmov in tudi nekaj dreves (če bi šlo bi imela palme). veliko si želi hiše bolj kvadratne oblike, ampak to mene žal še ni 'pritegnilo'. imela bi eno-nadstropno hišo - torej bi imela spodaj prostor in potem stopnice za gor (ja, to pomeni eno-nadstropno) Pritlična hiša pa je ko nimaš še zgornjega prostora. no jaz si želim eno-nadstropno :'D. moja hiška bi zgledala približno takole:

amapak na nobeni sliki, kaj sem gledala ni nobene točno takšne hiške kot si jo želim <3
pač namesto takšnega bazena bi imela bolj okroglega/podolgovatega & pred bazenom ne bi imela ograje ampak pač malo stopnic in potem prostor in nato vrata. (nočem nekih ograj) zunaj bi imela tudi mizo in stole za poletne dni C:
od znotraj pa si predstavljam približno takole:

to ni glih nekaj posebnega - je bolj navadno ampak mi je ful ušeč <3
♥ v spodnjem nadstopju bi imela velika okna, da bi lahko videla okolico hiše :* - ta velika okna bi bila blizu jedilnice in kuhinje. v spodnjem nadstropju bi še imela kopalnico in wc posebej in tudi telovadnico, kjer bi se posvetila telovadbi :'D imela bi tudi hodnik ki bi vodil v moj prostor (kjer bi pisala knjige in se pač ukvarjala z mojim poklicom) potem bi še ta hodnik vodil v spalnico, kjer bi spala z fantom/možem x'd... in spodaj bi bila tudi velika dnevna z televizijo in nekje še bi bil računalnik <3
pa gremo v zgornje nadstropje :*
♥ v zgornjem nadstropju bi imela dve sobi za otroka... sobi bi bili bolj veliki, saj vem da otroci potrebujejo svoj lastni prostor. otroka sem dala v zgornjo nadstropje, ker vem da bi bila včasih tudi rada sama, ločena od staršev, da ju nebi motili C: zgoraj bi imela onadva še svojo kopalnico z wc-jem in vsem potrebim ;3 zgoraj bi bila tudi soba z računalnikom in potem še velik balkon, ki bi imel čudovit razgled <3 aja pa obadva otroka in jaz bi imeli v sobi veliko okno, da bi opazovali razgled ;3

vem da sem težavna s sanjsko hišo in vem da si tega nebom mogla privoščiti, še posebej v sloveniji ne, ker itak nebom imela toliko denarja x'd ampak vseeno: želje so želje ;$
no to je zaenkrat dovolj o moji hiški :$

KONJ

zdaj pa smo že pri mojih konjih <3 po možnosti bi imela dva konja, ampak eden mi je tudi dovolj :'). za konja nimam izbrane pasme, ker mi je res čisto VSEENO kakšnega bi imela, samo da je KONJ in ne poni x'd sej nimam nič proti ponijem samo so mi premajhni <3 rada bi tudi enkrat poskusila iti z konjem v vodo in tudi gledat kako teče po vodi <3
predvsem so mi všeč črni konji:

beli so tudi ful lušni <3 všeč so mi pa tudi takšni ko imajo zlato rjavo telo in pol temnejšo grivo *O*

vglavnem vsi konji so lepi <3 in vsakega konja se da zdresirati, samo pri tem potrebuješ potrpežljivost in moč <3
vglavnem konji so zame res več kot le najboljši prijatelji <3 z veseljem se postavijo zate in ti rešijo življenje ;3
ko bom imela konja, ga jaz ne mislim mučiti ali kaj takega ! ravno nasprotno ! če ne bi hotel se ne bi udeleživa dirk ali preskakovanje z ovirami, če tega res nebi želel, kljub temu da bi si jaz ! jaz bi ves moj čas posvetila tem čudovitim bitjem ! res *w*
MOGOČE BOSTE ŠE VI BOLJ VZLJUBILI KONJE ČE SI PREBERETE TO: RES JE FUL ZAKOOOON !!! IN VSE OD TU JE RES ! :*

10 KONJSKIH ZAPOVEDI:

1. Videz vara. Sem majhen otrok, ujet v velikem telesu.
2. Čeprav trikrat krajše od tvojega, je moje življejnje zelo dolgo. Premisli preden me vzameš za svojega, saj je vsako slovo od tebe zame bolečina.
3. Skrbi zame tudi ko ostarim. Tudi ti boš nekoč star. Čeprav te moj križ nekoč ne bo prenašal, bo moje srce vedno odprto zate.
4. Pohvali me, ko si to zaslužim. Kakor koli že ravnaš z mano, dobro ali slabo, nikoli ne pozabim.
5. Preden me udariš, pomisli na to, da bi te lahko močno ugriznil, brcnil ali te kako drugače napadel, pa tega nikoli ne storim.
6. Ne morem govoriti. Znam pa dobro poslušati. Zato, prosim, govori kdaj pa kdaj z mano. Česprav ne razumem tvojih besed, poznam tvoj glas in ta naj bo včasih namenjen samo meni.
7. Ne jezi se name. Ti imaš svoje delo, svojo zabavo, svoje prijatelje, jaz pa imam samo tebe.
8. Preden me obtožiš, da sem len, pomisli, sa sem morda utrujen, bolan, poškodovan.
9. Daj mi dovolj časa, da se naučim vsega, kar želiš od mene.
10. Bodi z mano do konca. Ne izgovarjaj se, da ne moreš. Tebe imam najraje, zato želim, da se zadnji posloviš od mene.

OMG ! UPAM DA STE TO PREBRALI, KER JE ČIST RESNIČNO !!! JAZ SE SE SKORAJ ZJOKALA OD TEH ZAPOVEDI, ŠE POSEBEJ PRI 2., 7., IN ZADNJI (10.) ! TO JE RE SMEN TKO LEPOOO *ooooo*

PES

in še kot zadnje vam bom opisala mojega psa, ki si ga želim <3 tok sem že povedali si želim majhnega <3 zdaj sem gledala pasme in zaenkrat me še najbolj pritegne pasma: TIBETANSKI ŠPANJEL ! na slikah vam verjetno ne bo tako všeč, ampak ko tega psa vidite v živo je kot sukerček ! in še tako lepo hodi in to <3 meni je pri tej pasmi še posebej všeč, da so tako lepe barve (svetlorjave in bele) in dolga dlaka me sploh ne moti <3 paše tako lep obrazek in uhice imajo *omg* men so res ti najbolj všeeč <3

tukaj bom še dala nekaj psov, ki so mi tudi kot 2. zelo všeč:

za njih nevem točnih pasem x'd

♥ And now I need 8 nextš ? ♥
04. avgust 2014
u175719
u175719
waaa*-* next<33
04. avgust 2014
OMG !!!! popolnoooo *o* tiste konjske zapovedi so res FUUL lepe <3
neeeeeeeeeext nujnooo ;3
04. avgust 2014
u175788