Next
22. februar 2016
Next
24. februar 2016
to je čudn

neext!!
24. februar 2016
Neeeeeeext!+nova bralka
27. februar 2016
HI!!!!!!
Kako ste?
Upam da dobr. No hvala za vse nexte!!! Pa res mi je žal ampak preprosto ne morem velik pisat k ne najdem časa.
Rada vs mam<3333
Za nasledn Next bi rabla 4 nexte.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

*moja naj pesem za zdej<333*
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

*gif*
2/324
"O a sta že nazaj?" se mi je Harry nasmehnil. Luke in jaz sva prikimala. "Lepo," njegov nasmeh je bil še večji. Hrana je že prišla. Vsi smo imeli pizzo. "Torej..." sem začela pogovor. Vsi so odmaknili pogled od svojega kosa pizze in me pogledali. "Ok..." no ni se nam treba pogovarjati, če nočejo. "Ja?" je Taylor rekla, saj je pričakova, da bom začela pogovor. "No... Harry! Videla sem Nialla! On je moj sosed!" sem se spomnila. Njegov pogled je postal bolj resen. "Kje živiš?" je dvignil obrv. "Um... na 49. tri ulice stran," sem rekla. "Ok... Pridi Tay," prijel jo je za roko, da je vstala. "Ti mu pa nič ne vrjami," mi je šepnil. "Komu?" "Niallu," po tej besedi je odšel. "Wtf?" je bil Luke šokiran. "Lock? Saj ti nisi imel prav... ti nikoli nimaš prav," sem bila začudena. "Resno?" me je dregnil s komolcem. "Sestanek je odpovedan... ta tip me resno straši," sem se obrnila k Luku. "Šla si študirati psihologiji. Kaj si pa mislila?" je zavil z očmi. "Ja ampak ta tip... A si videl kaj je naredil Taylor?" sem ga pogledala. Prikimal je: "Bilo je grozno." "Ne bo sestanka," sem bila odločena. Nihče me ne more pregovoriti. Ta tip je obseden z hudičem! Malo pretiravam ja vem... "Kaj je mislil s tem, da ne vrjami Niallu? Mogoče on kaj ve?" je izjavil. "Nevem... samo ugibam?" dvignil je roke in igral nedolžnega. Če bolj pomislim to sploh ni glupo. Ne to res ni glupo. "OMG! Luke ti si genij! Pridi greva do Nialla!" sem ga prijela za roko. Hitro je pograbil zadnji kos pizze in šel za mano. "Torej kaj boš rekla Niallu?" me je pogledal. "Nisem sigurna... Kaj bi ti? Mislim pač, če bi bil na mestu mene?" to je malo pretežko vprašanje za njega? Hah. "Uh, veš, da nimam pojma..." mi je odgovoril. Torej ja... kaj naj naredim? "Samo ne sikiraj se. Zakaj se ubadaš s temu? Samo odmisli ga!" mi je predlagal. "Pa me ti sploh poznaš? Jaz nikoli ne odneham! In tudi s Harryem ne bom! Samo pač nočem se več pogovarjati z njim, ker me straši. Bom že prek Nialla izvedela tisto kar bom rabla," sem mu razložila. "Zato te imam rad," me je objel. "Tudi jaz te imam rada... Ampak sem res živčna!" zaprla sem oči in izdihnila, da bi se pomirila. Ni delovalo dokler se Luke ni ustavil in me potegnil v objem. "Pomiri se," pobožal me je po hrbtu in delal krožne gibe. "Ljubim te," je zašepetal. "Tudi jaz tebe," sem se nasmehnila. Koliko časa sem čakala na to. Luke mi je bil všeč že tako dolgo časa ampak zaradi Alishe nisem nič rekla. Vendar je sedaj moj. Samo moj. "Hvala, sedaj pa morava pohiteti," sem ga spomnila in se strgala iz objema. "Prav," prijel me je za roko in prepletil najine prste. V tišini sva hitro šla do Nialla. "Lahko počakaš pri meni doma glede na to, da sva z Niallom soseda," sem mu predlagala. "Hell no! S tabo grem gor! Ne zaupam tem psihičem!" "Niall ni psiho!" no mogoče je ampak čisto malo. "Še vseeno s tabo grem!" se je odločil in brez veze se je bilo pregovarjati, saj sem vedela, da ne bom zmagala. "Prav samo bodi normalen... Ali pa vsaj malo manj čuden," sem mu rekla. "Prav," me je ubogal. Pozvonila sem na zvonec s napisom: Horan. Kmalu je prišel odpreti Niall. Ko naju je zagledal se je sredi stopnic obnil nazaj. "Ne Niall! Pridi nazaj!" sem mu ukazala. Zavzdihnil je in prišel k nama. "Kva je?" zavil je z očmi. "Samo par informacij bi rada o Harryu Stylesu. Sam si mi rekel, da lahko pridem k tebi," sem ga spomnila. "Ok, pridita gor," se nama je nasmehnil. Stekla sem gor po stonicah do njegovega stanovanje, ki je bil samo eno nastropje nižje od mojega. V stanovanju je smrdelo po cigaretih. Bele stene so bile od dima umazane in sive. "Naj bi bila to bela?" se je pošalil Luke in pokazal na steno. "Hočeš, da vama pomagam ali ne barbi?" vzdevek je bil namenjen Luku in ne meni na srečo. Vsedla sem se na sofo zraven Locka in nasproti Nialla. "Torej kaj veš o Harryu?" sem iztrelila. "Imaš vse na internetu," se mi je posmehoval. "Ne to ampak tisto kar ne ve nihče..." pogledala sem ga in nisem vedela zakaj pričakujem odgovor, saj mi seveda ne bo odgovoril. "No Harry ni normalen," je začel. "Česa ne poveš," se je nasmehnil Luke. "Če me misliš prekinjeti te bom prelomil na pol... Kar na tvojo postavo seveda ne bo problem," počil si je prste. Luke se je samo naslonil nazaj in tako bo tudi vstal. Mislim da ga je res malo strah. "No kje sem ostal..."

Hvala da ste bral<33333
Rada vs mam<33333333
03. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
03. april 2016
Omg
neeeext
03. april 2016
http://www.igre123.com/forum/tema/my-photo-competition/183826/
plis poglejte + res ful sori za oglaševanje
03. april 2016
neeextt
05. april 2016
Next
05. april 2016
Hi!!!!!
Kako ste? Jz sm ok.
Hvala k berete!!!!!
za nadaljevanje rabm 4 nexte
rada vs mammmmmmmmmmm
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Torej... kje sem vstal?" malo je pomislil. "Hja saj res. No on je psihopat. Na začetku je bil super normalen in vse ampak potem... uf," je odkimal z glavo. "Zakaj?" sem vprašala. "Utihni pa boš izvedela lepotička," se je nasmehnil in samo povem Luku je šel na živce. "Bilo je po Gemmini smrti. Ni prebolel. Več dni je samo sedel v kotu sobe in se ni premaknil. Ko si se vsedel k njemu in ga vprašal, če bi kaj jedel ti je odgovoril: "Bila je umorjena." To je bila neumnost saj je bila ubita v prometni nesreči. Šlo je za nesrečo. Hitra vožnja in to... Ni možnosti, da bi bila umorjena to je smešno! K sreči jo je Harry preživel. Po tej tragediji je Harry postajal vse bolj in bolj zlomljen zato smo odšli na odmor in se nismo vrnili. Styles se je zatekel k Tay in sedaj... Kaj pa vem že več let ga nisem videl. Ampak je vrjetno še vedno čuden," zagledal se je neka, v prazno. "Kdo je Gemma?" je zanimalo Luka. "Sestra," je odgovoril. Luke se je pogreznil v stol. Bilo mu je žel za Harrya. "Gemma Anne Styles... Bila je tako lepa. Njene oči, lasje, nasmeh, glas..." pogledal je v tla in poskušal skriti solze. "Niall?" sem položila roko na njegov hrbet. "Sedaj vesta vse... Prosim pojdita," obogala sva ga in brez besed odšla v moje stanovanje. Vrgla sva se na posteljo. "Zakaj ne bi vrjela Niallu? Vse kar je povedalo je imelo smisel!" pogledala sem Locka. "Ne sprašuj mene," objel me je in me požgečkal. Trznila sem in odmaknila njegovo roko: "Ne delaj mi tega!" "Samo hotel sem, da se sprostiš," me je spet objel in poljubilj. "Umrla mu je sestra..." "Potrebuje pomoč," je rekel Luke. "Ja, profesionalca!" "In to si ti!!!" se je zlagal. "Ne..." "Najboljša na šoli si!" me je stisnil. "Ja zato, ker so na šoli sami idioti!" sem malo užalila Locka in njegovo sestro. "No hvala," obrnil se je stran od mene. "Nisem mislila tako..." ampak še vseeno je bilo res. "No kaj bova glede Harrya?" imela sem kanček upanja, da mi bo odgovoril. "Ne pogovarjam se s tabo," je bil trmast. No pa smo tam. "Ampak, če bi se bi rekel: Daj mu priložnost. Nekako ga razumem... Mislim, če bi Lilly umrla tudi jaz ne bi prebolel tega." "Ok... Imaš prav. Ljubim te," sem ga objela. "Če bi se pogovrajal s tabo bi rekel: Tudi jaz tebe," obrnil se je nazaj k meni in me poljubilj. Tako sva ostala skoraj pol ure. Jaz sem mislila na Harrya... on je pa zaspal. Hotela sem vstati in se it zrihtat pa me je Luke potisnil nazaj na posteljo. "Luke posti me!" "Nhn," je izmomljal zaspano. "Luke čez 2 uri in pol imam sestanek... prosim!" "Nhn!" je rekel bolj na glas a še vedno zelo neraznočno. "10 minut," sem popustila. "15!" govoril je v blazino. "10 ali pa nič!" vlegla sem se spet k njemu. "Oky..." je rekel potiho. In ker Luke zmeraj zmaga... sem zaspala in bila tam 2 uri. Čeprav se je zdelo 10 minut je ura zakala, da je že štiri. Hitro sem stekla po stopnicah in se stuširala tako hitro, da nisem porabila cele tople vode kar je čudež. Oblekla sem se hitreje kot kadarkoli. In naredila make-up presenetljivo hitro in bolje kot takrat, ko imam čas. Frizura pa naravni lasje so sedaj in? Ne? Koga briga. Samo počesala sem jih. Nihče nima časa za ravnanje. "LUKE!!!!" sem se drla med hojo po stopnicah. "KVA JE!!!!" se je zadrl nazaj. "Greš z mano ali ne?" sem vprašala. "Ja, ja," skobacal se je iz postelje in šel v kopalnico. V petih minutah je prišel dol tip top v nulo. Zakaj je fantom tako lahko? "Greva?" sem bila neučakana. "Za tabo," je pokazal na vrata. To je spomnilo na dneve v šoli, ko smo šli k zobozdravniku in je vedno rekel: "Dame imajo prednost." Pa je Lilly hotela notri in je izjavil: "Rekel sem dame ne pa srednji spol!" In ona: "Zakaj pa ti potem na greš prvi?!?" in tako sta se skregala. Zakaj sem se sploh družila z njima? Mah nima veze. Kmalu je v moje misli spet prišel Harry. Nekaj bom priznala... mogoče je pshihopat ampak je pa luštkan. Luštkan psihič.
Ali naj nadaljujem?
Pa
Ali je bila Gemma res umorjena?
Rada vs mam
23. april 2016
Neext
24. april 2016
neeext pomoje ja
24. april 2016
u143259
u143259
Neeext
24. april 2016
Next
24. april 2016
Nvm vrjetn
Plis plis cim hitrej nexti ker je perf
neeeext
27. april 2016
HI!!!
Maja tuki! Spet en Next!!! Upam, da vm je do zdej všeč<333
Rada vs mam in hvala za nexte<333
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vsedla sem se na nek bel vrtljiv stol. Malo sem se zavrtela saj mogoče potem ne bom tako živčna. Niti ne... Samo vrtelo se mi je. Luke se je zleknil na mizo. "To ni profesionalno, Luke," porinila sem ga z mize. "Nič tukaj ni," je nergal na tleh. "Hej!!" sta rekla blonda in pompom na dveh nogah. "Oh živjo!" sem rekla in še hitro pobrala Luka s tal. "Oh hej!!!!" naslonil se je na mizo in naredil frajerja. "Torej..." pokazala sem na sedeže. Razumela sta in se vsedla. "Opravimo že s tem," je z očmi zavil Harry. "Žal mi je za izgubo," sem prijela njegovo roko in ga pogledala v oči. Zelene oči... Kaj delam? Pol metra od mene je moj fant! Hitro sem prekinila očesni stik in odmaknila roko. Postala sem živo rdeča. "Zaradi Ashtona!" je zarenčal. Z Lukom sva se spogledala. "Kaj?" sva rekla v en glas. "Ashton... Harry fantazira, da jo je on ubil," je režložila Swift. "Ne fantaziram!" je siknil. "Yeah karkoli," pogledala je v Luka in se nasmehnila. Hej! On je moj! Jaz tebi ne poskušam ukrasti fanta.... al pač...? Ne! Ne. Pa. Ne. "Kdo je Ashton?" je vprašal Luke. "Ashton Green," je namesto njega odgovorila njegova punca. On je samo strmel v tla. Ashton... nekam mi je znano. "Luke?! To je tvoj prijatelj ane?!" Vsi so preosmerili pogled v Luka... celo Harry. "Ja je.... on igra bobne.... nekaj let je starejši od mene," je rekel v presledkih. "KJE JE ON?" je zakričal. "Nevem, že nekaj časa ga nisem videl!" dvignil je roke in se naredil nedolžnega. "Zakaj misliš, da je bil Ashton? On je najbolj sladek človek na svetu!" sem povedala svoje. Vem, da sva se enkrat pogovarjala. Bil je tako prijazen in malo sramežljiv. Zagotovo ni človek, ki bi koga umoril. "Vem, da je bil on! Hodil je z mojo sestro! Seveda se je razjezil, ko jo je zasačil z njim!" butinil je po mizi. "S kom?" me je zanimalo. "Nevem... ampak nekdo je bil!" spet se je naslonil na stol. "Če neveš zakaj potem-" "KER VEM! Ampak še ne vsega! Enkrat bom dokazal, da nisem psihičen bolnik in sploh pa ne potrebujem tega!" vstal je s stola. "Pridi Taylor, srček!" podal ji je roko. "Ne nikamor ne greš! In ne boš se tako pogovarjal z mojo punco, jasno Styles?!" postavil se je pred njega... seveda 4 metre večji od njega. Harry ga je pogledal in zarenčil nekaj. "Kaj?" ga je Luke spet pogledal. "Nč..." "Se mi je zdelo," počil si je prste in se vsedel zraven mene. Poljubilj me je na lice in prekrižal roke. Pozorno je opazoval Harrya. Bilo mi je malo neprijetno. Mislim izgubil je sestro... Seveda je živčen. "Harry... samo pomagala bi ti," sem se nasmehnila. "Potem pa me pusti na miru," me je pogledal smrtno resno. "To ti ne bo pomagalo. Poglej vem, da ti je težko in vse.." "Ah kaj je težko njemu? Tudi meni je! Mislim zaradi njega trpi moja kariera! Zaradi njegove preklete depresije! Pač sprijazni se ne glede kaj narediš je ne bo naslikalo nazaj!" je malo pozornosti potrebovala Taylor. Vsi preostali trije smo se samo spogledali. Kaj je rekla? No to je pa bilo nesramno. "Prosim?" je dvignil eno obrv Harry. "Harry žal mi je ampak mrtva je! Pa ne glede na to ali je umrla v prometni nesreči ali pa jo je Ashton pokončal!" oh mala bo to obžalovala. Ampak sem se motila. Ostal je tiho. Nič ni rekel. Mislil, da z razlogom. Lahko bi se mu glas zatresel. Jokal je. Bilo mi je hudo gledati. "Harry... vse bo ok. Prišli bomo temu do dna. Jutri lahko najdem Ashton in ga vprašam, ja?" položila sem roko na njegovo ramo. "Hvala," je potiho rekel. "Daj pojdita domov se naspat," pogledala sem še Taylor. Začelo se mi je obračati. Kako je lahko taka? "No lepo se imejta!" sva rekla z Lukom. Čeprav lahko dvomim v to. Harry se bo zagotovo zlomil potem pa... se spravil nad Tay, ker je taka bit*h. "Pa si se prebila čez sestanek princesa!" me je objel Lock. "Ali je bilo tako težko?" "Ja... ubistvo je bilo ja," sem se nasmehnila. "No potrudila si se. Pridi greva sedaj domov." poljubilj me je in prijel mojo roko. "Jutri najdeva Ashtona?" sem vprašala v avtu. "Seveda," pogledal me je. Pogledala sem čez oken. Ne Ash tega ni sposoben. Ampak HARRY... ali sem edina ampak on je sexy ko je jezen!!! Aaaaaaa prenehiii!!!!!!!!!!1!!!111!!!!

Ali je bil Ash ali kdo drug?
Hvala ker berete<333333333
29. april 2016
Un s katermu ga je zasaču Ashton
res prfektn
neeeeext
30. april 2016
Next!!!
04. maj 2016
Danes bo končno Next!!!!
Ker so fucking počitnce!!!! AAAA!!!!
No rada vs mam<3
26. junij 2016
Etooooo!!!!
Rada vs mam<33333333333
_________

"Tukaj živi?" pokazala sem na majhno hišico, ki je bila na robu propada. "Tako mi je rekel Calum," kdo je Calum? Ne poznam ga. "Calum pa ima seveda prav, kajne?" zavila sem z očmi. "Prf," je prišlo iz Lukovih ust. "Ampak on je kot kenguru poln sladkorne pene!" sem zacepetala. "Ne obsojaj ljudi šele po enem pogovoru," je bil pameten. "Kaj bi mu ti pripisal umor?" dvignila sem obrv. "Ne," je šepnil. "Se mi je zdelo," butnila sem ga z komolcem. "No pozvoniva," je predlagal. Prikimala sem in pritisnila na zvonec. Odprl je Ashton. Objokan. "Dude, a je kj narobe?" ga je objel Luke. "Ne idiot, joče zaradi fucking dolgčasa, kreten!" Ashton se je le nasmehnil. "Hej, si ok?" položila sem roko na njegovo ramo. "Ja, hah. Samo... Punca me je pustila," pogledal je v tla. "Brianna?" je bil začuden Luke. "Ampak bila sta kot ustvarjena drug za drugega. Kako se je lahko to zgodilo?" "N-Ne-Nevem..." je zmajal z glavo. Glas se mu je še vedno tresel zaradi joka. Smilil se mi je. Tako si upa prasica. "No, tukaj sva z nekim razlogom," sem počasi rekla. "In to je?" ga je zanimalo."Gemma Styles," počakala sem na reakcijo. Imel je poker face. Nisem razbrala nobenih čustev. Samo nepremično je stal in gledal. "Pojdita naprej, prosim," še bolj na široko je odprl vrata. Notri niti ni bilo tako slabo. Očitno si površinski človek, kar je seveda dobra stvar. "Kaj je z njo?" je vprašal takoj, ko sva se z Lukom usedla na stola. "Preiskujemo nesrečo. Njen brat je moja stranka," sem mu razložila. Samo prikimal je in se naslonil na rob stene. "Kdaj si jo nazadnje videl pred nesrečo?" je Luke začel "zasliševanje". "Šla sva v kino. Rekla je da more na zrak. Vsi smo vedeli, da ima klavstrofobijo ali nekaj podobnega. Dovolil sem ji, da gre. Nisem hotel, da... no saj veste... ji je slabo in neprijetno. Imel sem jo rad. Zanjo bi naredil vse. Vprašal sem jo, če se ji pridružim pa me je zavrnila. Šla je sama. Kmalu se je film končal. Poklical sem jo pa se mi ni javila. Na koncu sem jo našel z nekim fantom. Bila sta v najinem avtu. Potegnil sem ga za ovratnik ven in mu polomil par zob. Odpeljal sem domov. Takrat sva se sprla. Rekel sem nekaj besed, ki jih obžalujem. Pripravile so jo do tega, da je vzela avto in se odpeljala. Nekaj ur pozneje sem dobil klic iz bolnice... Drvel sem po cesti, da bi čim prej prišel do bolnišnice... Bil sem na semaforju, ko sem spet prejel klic... Ni preživela," na hitro sem si obrisala solze. Pogledala sem Lucasa. Tudi on je bil blizu jokanja. Ashton pa tudi ni bil izjema. "Moje sožalje," vstala sem in ga objela. "Lahko bi preprečil vse to vesta! Če le ne bi bil tak kreten! Vse to je moja krivda! Moral sem reči kajne?! Moral sem!" je zakričal. "Ashton ni tvoja krivda. Verjemi mi," je rekel Luke s stola. "Če ne od mene? Od koga pa je potem?" malo se je pomiril. "Nesreče se zgodijo Ash," se mu je zatresel glas. Vem, da Luku veliko pomenijo prijatelji. So mu kot družina. Tako kot jaz... le, da sem jaz sedaj nekaj več. "Kdo jo je pripravil do tega, da se je odpeljala. No daj, povej kdo je bil ta genij!" z roko je udaril ob steno. "Ash! Razumem tvojo bolečino-" "Ne pa je ne!" "KAJ MISLIŠ, DA JAZ PA ŠE NIKOGAR NISEM IZGUBILA?!" sem zakričala in ga prijela za roke, da je nehal mahati. "SVOJEGA OČETA! IN MAMI SI JE NAŠLA NOVEGA! UGANI KDO JE ODGOVOREN ZA NJEGOVO SMRT! JAZ! RAZJEZILA SEM GA IN SE JE NAPIL TER ŠEL ZA VOLAN! NI SE KONČALO DOBRO, ČE TE ŽE FUCKING ZANIMA!!!" slišal me je celotni Sydney. Tudi Luke je bil presenečen. Nikoli ne govorim o svoji družini. "Torej zato..." pogledala sem ga, raje je utihnil. Ash se je samo nasmehnil in me objel. "Žal mi je," je zašepetal, da sem ga komaj slišala. "Tudi meni," počasi sem začutila vročo solzo na svojem licu. Samo povem, da je bila ta začetek celotnega slapa.

kdo je fant?
26. junij 2016
u214239
u214239
neeext
30. julij 2016
nexttt
30. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani